Joepie een verhaal van Jules en opa deze keer. Jules mag met opa naar het park.
Na het vertellen bespreken we in het kort wat er te doen is in de verschillende hoekjes om dan een bewuste keuze te maken. Kiezen is voor peuters van deze leeftijd zeer moeilijk. De juf merkt dan ook regelmatig dat haar kapoentjes voor een hoekje kiezen maar er toch slechts zeer kort spelen en dan snel naar een ander hoekje gaan. Maar vandaag kiezen ze allemaal voor de maïstafel.
Veel te veel in één hoekje maar daar zijn ze snel zelf achter gekomen. :roll: Enkele kleuters zochten een ander hoekje waar het rustiger was of waar de juffrouw was :-P
Van spelend leren krijg je honger en vandaag op tutti-frutti-dag zijn er appels. Samen met de juf in de kring vertellen wat we weten over appels. De kleur, de vorm, de delen van een appel, ... terwijl schilt de juf alle appels en haar kapoentjes smullen ervan :wink: Hmmm, lekker!
Na de speeltijd hebben wij samen met Jules een bewegingslesje in de zaal gedaan. Eerst "Hup Jules"
Jules had foto's van zichzelf bij waarop hij sprong, liep, kroop enz.... en vroeg of wij dat ook konden? Natuurlijk, kunnen wij dat!
Ook verschillende delen van ons lichaam tonen :
En dan uitrusten en in spanning wachten totdat de juf ons kriebelt. Hihihhihi! :-P :-P :-P
Nog even spelen in onze hoekjes en dan naar huis.
Vandaag een klein schooltje maar toch veel gedaan. Juf Carla fier op haar kapoentjes. Tot morgen, schatjes van patatjes! :-P