Na onze gezellige praatronde een verhaal van dikke vriend Jules. Na zijn bad loopt Jules in zijn blootje snel weg want mama wil Jules kriebelen. Jules wordt door mama op zijn blote buik en aan zijn tenen gekriebeld. Hij vindt het prachtig en lacht van plezier. Dan is het bedtijd, Jules trekt zijn pyjama aan en gaat met zijn knuffel tevreden slapen. Hij krijgt nog een zoentje van mama, slaaplekker Jules.
Nog een keertje klinkt het na het vertellen maar juf Carla heeft een idee! :idea: Zullen wij het verhaal eens naspelen? Eerst Jules in zijn blootje zetten. Wie wil even helpen?
Mama loopt achter Jules en roept :"Ik ga je kriebelen!"
Mama kriebelt de buik van Jules.
Mama kriebelt aan de tenen van Jules.
Jules trekt zijn pyjama aan.
Jules krijgt zijn knuffel van mama als hij in zijn bedje ligt.
Mama geeft Jules een kusje.
Nu mogen we in de hoekjes verdwijnen om fijn te spelen. Om beurt mogen wij experimenteren met verf en onze vingertjes. Lekker kliederen!
Terwijl in de andere hoekjes : Grote Juul en Liana maken samen een ontbijt klaar voor kleine Jules.
Juf Carla probeerde om in alle hoekjes even mee te spelen want een beetje individuele aandacht vinden mijn kapoentjes super. Vandaag is het tutti-frutti-dag dus krijgen we fruit van de juf, een appel. Samen in de kring, Fruitkommetjes klaarzetten en de juf schilt de appels. Hmmm, lekker!
De speeltijd is voorbij en wij gaan weer aan het werk.
De juf even helpen met het afdrogen van onze fruitkommetjes. :-P
Wie wil mag ook ravotten in de speelzaal met het wagenpark van de perenklas. :wink:
Amai, wat gaat de tijd toch snel! Het is alweer tijd om op te ruimen want vandaag is het slechts een klein schooltje. We maken toch nog tijd om een liedje te zingen "Twee handjes op de tafel" 2 handjes op de tafel, 2 handjes in de zij 2 handjes op de schouders, op 't hoofdje allebei Nu maken we 2 vuistjes zo stevig als 't maar kan daar gaan we dan mee trommelen van je rommel de bommel de bom De duimen zijn de dikste de pinkjes zijn maar klein Nu moeten alle handen weer vlug op 't ruggetje zijn De handen zijn verdwenen, de handen zijn nu weg Nu toveren we één, twee, drie, de handen weer terug.
Nu gaan onze handjes allemaal in de lucht en zwaaien wij tot morgen. Daaaaaaaag!