Nog slechts één keer slapen en dan komt Sinterklaas en Zwarte Piet naar "De Eik" :-P Dat konden we lezen op onze weekkalender. Oei, oei, dan maar aan de slag want we hebben nog heel wat werk voor de boeg om Sint en Piet goed te ontvangen. We starten met een praatplaat. Eerst goed kijken en dan mogen we vertellen.
Juf Carla had ook de zak van Zwarte Piet bij met voorwerpen die ook te zien zijn op de vertelprent. We halen om beurt een voorwerp uit de zak en zoeken ze daarna op de prent.
Daarna spelen in de hoekjes :
Na de speeltijd sporten met meester Koen.
Namiddag was het hoog tijd om een troon voor Zwarte Piet en Sinterklaas klaar te maken. Juf Carla kreeg hulp van een groot aantal interieurspecialisten. :roll:
Maar het resultaat mag gezien worden. :-P Hopelijk zijn Sint en Piet er blij mee!
We passen ook onze mijters voor morgen.
Voor we naar huis gaan zetten we ons zelfgemaakt schoentje met onze tekening erin, een klontje suiker voor het paard en ook nog een fles water voor Sint en Piet.
Dan oefenen we nog een keer ons lied voor Sinterklaas : "Sinterklaaskapoentje" en ons dansje voor Zwarte Piet : De Pietendans. Net voor het naar huis gaan nemen we nog afscheid van juf Alyssa. :cry: met heel veel kusjes :wink: Haar stageperiode is teneinde maar ze komt zeker nog eens langs. :-P
Slaaplekker lieve perenklasvriendjes, hopelijk zijn jullie er morgen allemaal om Sinterklaas en Zwarte Piet te begroeten. :-P