Vandaag reeds alle vriendjes in de kring om samen te zingen.
De juf had vandaag een mand bij met... peren. Wij zijn de kindjes van de perenklas dan moeten we het toch eens over peren hebben. We mogen ze uit de mand nemen (dan voelen we de vorm) en terwijl komen zeer spontaan de reacties waarop de juf hoopt... over de kleur, dik of dun, klein of groot, veel of weinig peren.
Proeven hebben we ook gedaan en de conversatie ging dan over het steeltje afdoen, de peer schillen, de pitten en hmm, lekker :-P of ik lust het niet :-?
Dan ging het richting hoekjes : Aan onze knutseltafel lag alles klaar om te stempelen met dotters. Eerst een kleur kiezen en dan aan de slag want de boekentas kan wel een kleurtje gebruiken.
Wie niet aan het stempelen was mocht in een ander hoekje spelen.
Eén kindje wilde vandaag de juf foppen. Heel blij kwam ze vertellen :" Ik heb een appeltje bij." "Oh, lekker!" zegt de juf nietsvermoedend. Maar toen de juf het appeldoosje opendeed bleek er een fop-appeltje :roll: in te zitten, hihi, gekke Lyna! :wink: Gelukkig had ze ook echte druiven bij.
Ook bewegen in de zaal doen mijn kapoentjes graag.
Maar dan moet er opgeruimd worden. :cry: Eerst vlot het niet zo goed. Dan zegt juf Carla : "Wie flink helpt krijgt een smiley van de juf" Op één twee drie is alles opgeruimd. Sommige kindjes helpen de duploblokken opruimen andere ruimen de plasticine op en zo is ons klasje weer netjes.
Alle kindjes krijgen een smileystempel! :-P Maar dan vraagt er ééntje krijg ik nu mijn smartie en iemand anders vraagt krijg ik nu mijn snoepje? Oeps, blijkbaar een klein misverstand.:oops: Maar uiteindelijk gaan mijn kapoentjes toch tevreden naar huis. :-P