Normaal gezien zouden we naar de kinderboerderij in Kiewit gaan. Maar juf Caroline en juf Wendy waren teleurgesteld over hun bezoek omdat er weinig diertjes te zien waren. Op aanraden van de mama van Jordy en juf Isabelle zijn we dan naar het dierenpark in Bilzen geweest. Veel kleiner maar veel meer dieren!
Voor we vertrokken hebben we Bo een Vaderdagcadeautje gegeven want hij is een lieve schoolpapa voor alle kinderen van "De Eik" Hij staat altijd voor ons klaar om ons uit de nood te helpen.

En hij brengt ons met de bus naar waar wij maar willen. En vandaag gaan we dus naar 't dierenpark! Voor veel kapoentjes is de uitstap met de bus al een hele beleving.

Een plaatsje kiezen en gordel aan en dan kunnen we vertrekken.






Vrolijk gezind komen we aan :-P

Bij het binnenkomen zien we al meteen een ietwat gek dier : Een struisvogel! Niet direkt een dier dat je verwacht op een kinderboerderij maar wel zeer leuk om te zien. Sommige kleuters kraaien en gieren van de pret!

Vervolgens ontdekken we een pony, kippen en hanen, een ezel,




Eden wil het konijntje vangen maar helaas voor hem is het konijntje sneller. :wink:

ook nog schapen, konijntjes, geitjes, eendjes en ook sierlijke zwanen.


Waw, een pauw met hele mooie kleurtjes loopt zo maar langs ons heen.



Even onze dorst lessen en dan weer verder op ontdekking...


Opeens lag er een petje bovenop het kippenhok. Bo, onze redder in nood ging dan maar naar binnen om het petje terug te halen. En kijk een nieuwe haan in het kippenhok! Kraaien dat hij kon, geweldig! :shock:

Ijsjestijd! We mochten kiezen tussen een vanille ijsje met M&M's of een waterijsje.






Omdat het te heet was zijn we 's middags teruggekeerd.


Eerst gezellig samen picknicken in de zaal. Daarna fijn met water spelen buiten in de schaduw.



Ja daar kan je een beetje nat van worden. Gelukkig is er de zon om ons weer te drogen.

Tot slot in de klas ons gedichtje voor de laatste keer oefenen.


Ons cadeautje is ook klaar maar het is nog te vroeg om het al te geven dus hebben we even op onze kalender gekeken wanneer het dan eindelijk Vaderdag is. De dag is nu wel duidelijk maar wat doen we zolang met het pakje en de kaart? Wegstoppen! Ja een goed idee, maar waar?! We hebben de verschillende mogelijkheden besproken ( en terwijl onze begrippenkennis geoefend ) Iemand zei onder de auto. Oei is dat wel een goed idee? Neen, dat gaan we beter niet doen, want papa kan er overrijden. Onder de tafel riep er iemand maar zou papa het dan niet te snel vinden? Onder mijn bed! Ja, dat is wel een goed idee Dat kunnen we maar best even oefenen. We lenen het bed van Jules en oefenen de begrippen in, naast, op, en onder.

We zijn tot de conclusie gekomen dat we ons cadeautje het best onder ons bed verstoppen. Maar niet tegen papa zeggen hoor! :wink: Geniet van het mooie zonnige weekend, tot maandag!
|