Deze morgen een nieuw gezichtje in ons klasje. "Dag Ann-Sophie, fijn dat je er bent." Hopelijk voel jij je snel thuis hier bij ons in het perenklasje.
Wat staat er nu in ons kringetje? We horen pieppiep, piep, piep, wat zou het zijn? Even piepen onder de doek ... oh lieve kleine kuikentjes. Meteen beginnen mijn kapoentjes te vertellen en op deze manier verrijken wij onze woordenschat maar ook onze kennis over kuikentjes.
Na de speeltijd haalde juf Carla paaseitjes boven. Ze had deze reeds van de paashaas gekregen om al eens te proeven. Maar eerst vergelijken wij de kleur, vorm en natuurlijk ook de smaak, hmm lekker!
Daarna mogen we in de hoekjes spelen want er zijn nog verschillende kleuters die nog niet aan de beurt geweest zijn om een haasje te stempelen.
Spelen in de hoekjes.
Voor we naar huisgaan nog een verhaaltje van "Anna" Anna en de paashaas.
Vandaag is het Pasen. Anna komt snel haar bed uit want ze weet dat de paashaas dan chocolade-eitjes verstopt heeft. Haar broertje Lars is ook al wakker dus gaan ze samen op zoektocht. In de woonkamer staan twee mandjes klaar en dan beginnen ze te zoeken. Lars vindt al snel een ei, waar hij een grote hap uit neemt. Anna probeert hem duidelijk te maken dat hij eerst moet rapen en dan pas eten. Als ze in de tuin gaan zoeken, vinden ze een mooie grote paashaas van chocolade. Anna bijt een stukje uit zijn oor en Lars volgt haar voorbeeld. Maar dan laat hij de paashaas vallen. Wenend loopt Anna naar binnen maar mama heeft een oplossing: ze maakt er lekkere chocolademelk van. Dat smaakt.
Slaaplekker, kapoentjes!
Reacties op bericht (2)
26-03-2013
mmm.. chocolade
Ook Jarne was super enthousiast over de chocolade paasei'tjes, want chocolade is ook zijn lievelingssnoep. Toen we vertelden dat hij vandaag mocht ontbijten in de klas vroeg hij ineens of er dan ook chocolade ei'tjes waren :)
Groetjes, Annelies (mama van Jarne)
26-03-2013, 09:15 geschreven door Annelies
25-03-2013
lekker paaseitjes
Lekker paaseitjes. Heeft Elena er nog wel over gelaten? Want ze is dol op chocolade.