Zoals jullie wel al gemerkt hadden was de juf er deze week niet. Maar geen paniek onze juf Kathleen was er wel en heeft er een leuke week van gemaakt. Dankjewel lieve juf Kathleen :-P Hieronder een verslagje van de voorbije week. Samen met de kleuters van Juf Caroline hebben we de pietengym geoefend. Heel belangrijk want als de Sint naar "De Eik" komt willen de Pieten deze dans samen met ons dansen.
We keken in de Sinterklaasboekjes en dachten heel diep na wat we zouden vragen aan de Sint.
De kindjes die afwezig geweest waren konden deze week nog snel hun schoentje schilderen of hun Pietenmuts stempelen.
Maar we werkten ook aan een nieuwe opdracht : Worteltjes stempelen voor " Slecht Weer Vandaag "
We vierden ook de verjaardag van Zayed. Hieper De Piep Hoera voor Zayed want hij mocht drie kaarsjes uitblazen. Maar hij was een beetje verlegen en dus hebben we allemaal samen geblazen.
Zayed bracht voor onze klas een zeer mooi cadeautje mee nl. Duploblokken. Dankjewel Zayed hier gaan we nog veel plezier aan beleven. Zayed mocht een cadeautje kiezen uit de cadeautjesdoos van de juf. Hij koos een paarse auto, veel rijplezier!
In de zaal zijn we gaan zingen en dansen voor onze jarige. We kriebelden op zijn buikje en hij kreeg ook nog héél véél zoentjes van alle klasgenootjes.
Daarna was het tijd om te tekenen zodat de juf een mooi album kan maken als een mooie herinnering voor later.
Nu lekker smullen van de lekkere cupcakejes die Zayed voor ons meebracht. Hmmm, zo lekker!
En 's avonds kreeg hij Jules mee naar huis natuurlijk.
We speelden ook een opvoedend spel waarbij we goed moesten tellen. We mochten Zwarte Piet spelen en moesten evenveel snoepjes in de schoen of laars gooien dan er stippen stonden op de dobbelsteen.
We lieten Sinterklaas en de Zwarte Pietjes over de daken stappen.
We keken ook samen naar de videoverhaaltjes van "Dag Sinterklaasje."
Op vrijdag hebben we ons zelfgeschilderd schoentje gezet met iets lekker voor het paard van de Sint. Volgens mijn kapoentjes eet Slecht Weer Vandaag ( zo heet het paard van de Sint) graag : Worteltjes, witloof :-P , suiker, en brood. Dus in elk schoentje zat er wel iets en het was zeker en vast gevariëerd. :wink: