Namiddag was al zeer snel duidelijk dat vele kleutertjes een beetje (veel) moe waren. Een beetje zeuren niet weten wat te spelen ... de juf had het snel door. Het probleem was dat mijn vermoeide kapoentjes toch niet op een bedje wilden gaan liggen dan maar een verhaaltje van Bumba kijken en Kyra koos voor de zetel van de boekenhoek om een beetje te rusten.
Na een half uurtje was de grootste vermoeidheid verdwenen en hadden mijn kapoentjes weer zin om samen een spelletje te spelen. En het was een spelletje waar ze hun hersentjes moesten gebruiken, :twisted: Eerst gooien met de dobbelsteen, dan de stipjes tellen en tot slot evenveel auto's als stipjes op de straat zetten. Piece of cake denken jullie maar niets is minder waar. Voor peuters is dit een uitdaging maar samen komen we er wel! :-P
Daarna nog even in de hoekjes aan het werk.
Na de laatste speelpauze buiten vertelde de juf nog een verhaal van Anna. Anna in het verkeer. Vandaag gaat Anna samen met mama naar de stad. Ze gaan met de fiets. Mama rijdt en Anna zit achterop. In de stad is het druk en er is veel lawaai. Anna en haar mama kijken altijd goed naar links en rechts, lopen op de stoep en steken over op het zebrapad.
Zo deze week zit erop, op naar de volgende maar eerst nog een fijn weekend, tot maandag!