Lang zal hij leven in de gloria, hieperdepiep, HOERA!
Ook vandaag was het feest in de perenklas. We vierden de verjaardag van Sander. Hij was eigenlijk reeds jarig op 2 februari maar toen lag hij in het ziekenhuis. Nu is onze Sander en vele andere vriendjes weer ok en kunnen we zijn verjaardag vieren. Oeps, hij heeft er precies geen zin in? Sander kijkt net zoals juf Carla als ze jarig is :-P Nee, hoor hij heeft er wel zin in maar is een beetje verlegen.
Sander piept even in de spiegel naar zijn kroontje en laat ons zien hoeveel jaar hij nu is. 1 2 3 vingers , goed zo Sander helemaal juist! We maken een verjaardagstoren met de lekkere wafeltjes en cakejes die Sander voor ons meebracht. Bovenop zetten we drie kaarsjes. Nu zingen we samen Kaarsjes, kaarsjes op de taart... Blaas nu, blaas nu maar!
Bravo! Sander, Gelukkige Verjaardag! Hoera nu een pakje openmaken, zeg nu zelf dat is toch het leukst aan jarig zijn! Dat ziet Sander wel zitten en hij begint er vol overtuiging aan. Wat zou het zijn? Een puzzel? Neeeeee!
Oh, Een boekje van heksje Mimi. De juf vertelt het verhaal en alle vriendjes luisteren vol spanning.
Nog een cadeautje openmaken maar deze keer is het de pakjesdoos van de juf waar Sander een geschenkje mag uit kiezen. Hij weet het zeer snel, hij kiest een fluitje! Veel fluitplezier.
Nu verhuizen we de verjaardagsstoel naar de zaal om te zingen en te dansen voor ons fuifnummer. Lang zal hij leven, hieperde piep, HOERA!
Nog eventjes kriebelen en een dikke kus van ons allemaal.
Nu maken we voor Sander een tekening als aandenken aan ons maar juf Carla toch! Ze is vergeten om hier wat foto's te maken. :-( Nu mogen we lekker smullen van de heerlijke wafeltjes en cakejes van Sander. Hij bracht ook lekker sinaassap en appelsap mee.
Sander krijgt natuurlijk Jules mee en kijk eens naar zijn snoetje... hij kan nu wel lachen als hij Jules op zijn buikje krijgt.
Veel plezier jongens, we hopen morgen alles te horen over jullie avonturen!