Vandaag mocht Ska nog eens naar het perenklasje komen want na de vakantie is ook zij een vriendje van de perenklas. Lieve Ska, ook jij bent van harte welkom. Hopelijk voel jij je snel thuis in ons klasje.
We zijn onze laatste dag voor de vakantie in onze hoekjes begonnen want de juf moest even geld tellen voor de soep.
Namiddag speelden juf Wendy en juf Carla poppenkast voor alle kleuters van " De Eik " Eerst komt Jan Klaassen om het poppenspel aan te kondigen en daarna volgt er dan poppenkastverhaal.
Vandaag konden we kennismaken met Heksjes Prullemien en Kniedertje en de Grote tovenaar. Prullemientje en Kniedertje moesten toverformules oefenen van de Grote tovenaar maar de 2 meisjes vonden het nogal saai. :roll: Ze vonden er niet beter op dan het magisch toverpoeder eens uit te proberen. :twisted:
Dat liep natuurlijk verkeerd en Prullemientje werd omgetoverd in een spin. Oh, jee! Wat nu? De hulp van de kleuters vragen maar helaas dat hielp niet. Gelukkig kwam de Grote tovenaar en hij kon samen met de kleuters Prullemientje weer omtoveren in een heksje. OEF! :-P
Voor het naar huisgaan kregen we allemaal onze werkjes mee. Veel kijkpleizer en een hele leuke vakantie, kapoentjes!
Veel liefs, juf Carla, x
Reacties op bericht (1)
31-10-2011
Nieuwe
Wel wel, het wordt druk in de peertjesklas na de herfstvakantie! Ik kijk vol spanning uit naar jullie belevenissen. Veel plezier en geniet van de vakantie!!
ps: Xander wacht vol ongeduld op zijn eerste echte schooldag.