Inhoud blog
  • jaargang 5, dag 12 en 13 Nevers -Dijon met de auto
  • jaargang 5, dag 11, 31/7/17 Nevers met de auto
  • jaargang 5, dag 10, Neuvy- Pailoux- Le Poinconnet (voorstad Chateauroux)
  • jaargang 5, 29/7/2017 Charost - Neuvy-Pailleux
  • jaargang 5, dag 8, vrijdag 28/7/2017 Bourges - Charost
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Paul, Karin en de weg van de schelp
    Vertrek vanuit Galder via thuis in Hoogstraten
    31-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jaargang 2, Dag 1 : 31 juli 2013 : Namen -Dinant 30 km
    Eindelijk is het zo ver.  We vertrekken voor onze 2 de jaargang.  We hebben er erg naar uitgekeken. Even leek het erop dat we ons vertrek zouden moeten uitstellen of zelfs afgelasten omdat Moemoe in het ziekenhuis ligt.  Maar omdat haar toestand stabiel is en we een zware periode achter de rug hebben, omdat niemand onmisbaar is en we aan onze eigen gezondheid moeten denken  gaan we toch op stap.

    We staan om half zes op en controleren nog een laatste keer onze rugzak.  Om 7.15 vertrekken we van met de auto en Yorick en Amy die een nachtje ardennen plannen , richting Namen.  Om half 10 is het dan tijd voor het officieel startschot aan het station van Namen waar we de vorige keer gestopt zijn.
    Er is een brug over de Maas gesloten en we besluiten dan maar over de Citadel (de berg, niet het gebouw) te klimmen.  We zijn al onmiddellijk helemaal buiten adem.  Als dit iets zegt over onze conditie, dan staan we er slecht op.

    Om 12 uur middagmaal in Dave. We vinden onszelf al meteen kiekens, want waarom sleuren wij met deze zware rugzak als we vanavond met Yorick in Dinant hebben afgesproken?!

    Het wordt hoe langer hoe warmer en we zijn bang dat we Dinant misschien niet halen.  Om 20 uur komen we dan toch stikkapot in Dinant aan.  Omdat we geen fut meer hebben om een camping op te zoeken , besluiten we maar om een Ibisje te doen.  Het is half 10 voor alles geregeld is en we hebben weinig honger en zin om nog op zoek te gaan naar eten.  Dorst daarentegen hebben we vandaag wel gehad.  We hebben ieder zeker 3 liter gedronken.

    Ik gooi nog wat spullen uit mijn rugzak terug in de auto, hij weegt toch wat zwaar en we nemen afscheid van Amy en Yorick.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per week
  • 31/07-06/08 2017
  • 25/07-31/07 2016
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 29/07-04/08 2013
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs