Ik ben Bjorn, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Bjorn.
Ik ben een man en woon in Wevelgem (België) en mijn beroep is marketing.
Ik ben geboren op 30/06/1981 en ben nu dus 44 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: social media, voetbal.
Papa-in-spe die zijn papa-ervaringen wil weergeven in een blog. Zo weten m/v hoe mannen denken over toekomstig vaderscha
Zoeken in blog
Beoordeel dit blog
een verhaaltje over een aankomend en effectief vaderschap
11-12-2011
Marietje is blijven plakken...
...op foto ;-). Een tijdje geleden had ik jullie verteld over de fotoshoot die we gedaan hebben. Was echt superleuk en Marie was best in vorm met enkele leuke foto's als resultaat.
Nu de goedheilig man zijn boot terug naar Spanje genomen heeft, kan ik het eindelijk zeggen: Marietje vindt de sint eigenlijk niet zo een toffe pé. Het is te zeggen: ze vindt zijn kado's wel leuk maar wanneer het op diepmenselijke gesprekken en schootzitten aankomt dragen andere figuren met een lager fantasie-gehalte haar voorkeur weg.
Alhoewel ik moet zeggen dat ook daar weer een uitzondering is: zwarte piet kan ze eigenlijk best wel pruimen. Misschien heeft dat te maken met het feit dat zwarte piet meestal vergezeld gaat van een mand met wat zoets in, zoals bv. nic nacjes. Dan komt het cookie-monster in Marie naar boven en stijgt haar menslievendheid met rasse schreden.
Wat heeft de sint allemaal gebracht? Om hierop kort te antwoorden: té veel. Eigenljk zouden de ouders ook iets moeten krijgen namelijk een verbouwing. Het is immers zo dat het huis bijna te klein wordt om al die zaken te gaan stockeren.
Ben benieuwd naar de reactie van Marie op de achterneef van de sint. Ik laat het jullie weten na 25 december....