Inhoud blog
  • Epiloog
  • Arras - Ieper
  • Peronne-Arras
  • Soissons - Peronne
  • Reims - Soissons
  • Verdun - Reims
  • Metz - Verdun
  • Luneville - Metz
  • Gerardmer - Luneville
  • Rit 1 : Mulhouse - Gerardmer
    Foto
    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Fietsreizen 2014, en wat daarbij komt kijken
    Van Mulhouse naar Ieper
    05-07-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 juli : busreis Antwerpen - Mulhouse
    Als het vertrek een maatstaf is voor de rest van deze reis, dan zullen we nooit op iemand moeten wachten. In Antwerpen was iedereen ruimschoots op tijd, zodat de bus zelfs te vroeg in Mechelen was, en we daar stipt op het voorziene uur vertrokken. 
    Busreizen zijn niet echt mijn ding, want er is  niets te zien en te beleven. Gelukkig had ik om de tijd te doden een goed boek bij : 'de 100-jarige man die uit het raam klom en verdween' (Jonas Jonasson). Een hilarisch verhaal dat ik iedereen kan aanbevelen. 
    Het was druk op de baan maar ondanks de regen vorderden we snel, slechts 1 kleine file. Rond 4u waren we dan ook al op onze bestemming, en gelukkig was de regenzone al voorbijgetrokken. Snel de fietsen uitladen, en terug de pedalen monteren en sturen juist zetten. Iedereen stak een handje toe, zodat we klaar waren om naar de match van Belgiƫ -Argentiniƫ te zien.
     Tijdens de rust werd de aperitief geserveerd. Het avondmaal verliep niet zo vlot. Lang wachten, en de Fransen weten duidelijk niet wat een vegetarische schotel is. Naar Franse normen was de kwaliteit ondermaats, laat ons hopen dat de volgende hotels iets beters serveren. Maar de sfeer is wel ok, en dat is het belangrijkste. 
    Het weerbericht oogt niet warm en zeker niet droog. We halen gegarandeerd een nat pak, tenzij de weermannen er hier ook niets van kennen. . De regenkledij ligt toch maar al klaar.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    06-07-2014
    goed begin

    Een goed begin zo te lezen,

    Ik hoop dat bij mij het einde inzicht is,24/07 afspraak bij de chirurg;

    Groetjes

    Tinneke & Koen

    06-07-2014 om 18:40 geschreven door Tinneke & Koen




    Archief per maand
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Hoofdpunten blog Norapaullourdes
  • nieuw project voor 2016
  • Een dagje Lourdes
  • Rit 21 : Maubourget - Lourdes
  • Rit 20 : Cazoubon - Maubourget
  • Rit 19 : Bazas - Cazoubon


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs