Ik ben Nico Goddé, en gebruik soms ook wel de schuilnaam nicman.
Ik ben een man en woon in Holsbeek (België) en mijn beroep is leerkracht technologie / eductief medewerker rvo-society.
Ik ben geboren op 22/04/1967 en ben nu dus 58 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Fietsen, lopen en zwemmen. In de zomer (en soms winter) kan je me ook wel eens in de bergen terugvinden..
Beoordeel dit blog
Zoeken in blog
Dropbox
Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.
Nico Goddé
Techniek & Sport
20-02-2011
Thompson
Zaterdag mocht ik mijn Thompson terug gaan ophalen, hij was ter controle bij de fabrikant.
Met het frame was alles in orde, een paar barstjes in de lak werden weggwerkt en gepolierd, nu is hij terug als nieuw. De fiets kreeg ook een groot onderhoud en een nieuwe stuurpen, zadelpen, ergopowers, zadel, kabelset, ... het resultaat mag gezien worden.
Vanmorgen was het echt rotweer, omdat hij (voorlopig toch) nog stond te blinken reed ik de wegrit van de wielerclub met de mountainbike mee. Slecht weer, wind, regen, koude (zelfs natte sneeuw ), een kop die nog vol snot zat van mijn zware verkoudheid en teammaats die blijkbaar in goede doen waren, ik heb afgezien als de beesten. Er mag volgende week 10cm sneeuw liggen, toch zal ik met de racefiets op pad gaan.
Nieuwe ergopowers met rode covers en speciale kabelset
Woensdag heb ik bij rvo-society een dagje verlof genomen om ... les te gaan geven in Aarschot. Mijn collega was ziek en mits een beetje puzzelwerk (en een A-klas en B-klas samen te plaatsen) kwam ik toch aan 19 lesuren, niet slecht voor een half-time.
Na een zware lesdag op vrijdag, ging ik samen met Leen naar Tessenderlo om deel te nemen aan de lesmarathon in het Pius X college. (eerst een lekkere kop koffie gaan drinken om op krachten te komen natuurlijk)
De leerlingen van het college organiseerden zelf deze marathon om het goede doel te steunen (pink ribbon), een niet te onderschatten prestatie.
Leen mocht de marathon openen met een les in Escher-technieken (puntspiegelingen, verschuivingen, ...), wat kan wiskunde toch leuk zijn en creativiteit bij leerlingen bovenhalen. Er waren prachtige werkjes bij.
Na Escher kwam Lego, een uurtje om deftig met de trein te werken is eigenlijk veel te weinig, toch konden deze leerlingen tonen hoe clever ze zijn. Op zestig minuten een oefening maken waarbij je de flip-flop en teller gebruikt, chapeau.
Terwijl er voor de klas nog lange uren in het verschiet lagen konden wij na een deugddoende pasta het weekend al aanvangen.
Een initiatief als dit is zeker voor herhaling vatbaar. Misschien ook eens te proberen in onze school