Ik ben Nico Goddé, en gebruik soms ook wel de schuilnaam nicman.
Ik ben een man en woon in Holsbeek (België) en mijn beroep is leerkracht technologie / eductief medewerker rvo-society.
Ik ben geboren op 22/04/1967 en ben nu dus 58 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Fietsen, lopen en zwemmen. In de zomer (en soms winter) kan je me ook wel eens in de bergen terugvinden..
Beoordeel dit blog
Zoeken in blog
Dropbox
Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.
Nico Goddé
Techniek & Sport
14-12-2010
IR13 in Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende
Techniekgenieters
Vandaag gingen mijn collega Kristof en ik op uitstap met onze IR13 trein naar de Katholieke Hogeschool in Brugge. De bachelors Techniek zitten in een nieuw gebouw met een zeer goed uitgerust technieklokaal.
De studenten van het 2de en 3de jaar maakten in de voormiddag voor de eerste maal kennis met deze manier van werken. In het begin had ik de indruk dat ze nogal twijfelachtig stonden tegen onze manier om informatietechnologie aan te leren en in te oefenen, maar naargelang de sessie vorderde kregen ze echter de smaak te pakken en bedachten zelf oefeningen die hun kunnen echt aantoonde. Als ze nu nog eens alle oefeningen doornemen en gemakkelijkere opdrachten bedenken voor hun leerlingen zijn ze er helemaal klaar voor.
Na de middag nog even een moeilijke opdracht oplossen (geen enkel probleem voor deze toekomstige leerkrachten, proficiat) en Kristof demonstreerde zijn Wii-pen, die een waardig alternatief is voor een digitaal bord en ook nog veel goedkoper. De studenten kregen de kans om zelf een controlerpen te maken, hopelijk mogen ze deze eens tijdens een stageles gebruiken. Als ze alle mogelijkheden onder de knie hebben kunnen ze deze het volgende schooljaar niet meer missen.
Hoe tof deze dag ook was, de file op de terugreis was het al heel wat minder.