Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    02-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leonardo Paez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De 27 jarige Bianchi biker haalde zijn eerste overwinning van het seizoen binnen. Maar liefst 200 bikers stonden aan de start in Boyacá .
    In zijn thuisland Colombia  klopte Leonardo Paez zijn temgenoot Julio Caro met 19 sec en Aldo Valero met 30 sec.
    Paez bleef niet van pech gespaard , reed lek,  maar won de wedstrijd ( 38 km  ) in een tijd van 1:53:16 .

    Bij de dames was Laura Abril  de snelste in Samaca klassieker.

    uitslag :

     Elite heren
     1-Leonardo Paez (TX Active Bianchi)
     2-Julio Caro (TX Active Bianchi)
     3-AldoValero 
     4-Jair Perez 
     5-Ciro Ibanez 
     6-Santiago Ojeda 

     Dames 
     1-Laura Abril (Liga de Bogotá)
     2-Flor Marina Delgadillo (Indeportes Boyacá)
     3-Yudi Quijano


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4de manche van het Kustcriterium in Blankenberge
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zondag 7 februari 2010 richten de Zandbikers samen met de stadsbesturen van Blankenberge en Brugge en de collega's van Mountainbike.be de derde editie in van de Blankenbergse Strand- en Duinenrace.
    Het Blankenbergse strand, de golfbrekers en de duinen liggen vol ongeduld te wachten op zowel de topmountainbikers als de recreatievelingen. Natuurlijk tekent ook de Pier opnieuw present, die het kloppende hart vormt van deze strandrace.
    De renners krijgen een prachtig parcours onder de wielen geschoven, met start t.h.v. de beroemde Pier.
    Na de start zet het parcours haar weg verder richting Zeebrugge waar via het evenementenplatform naar de Zeedijk wordt gereden. Via een nieuwe stuk parcours in de duinen wordt vervolgens opnieuw het Blankenbergse strand opgezocht. Via doortochten op en onder de Pier gaat het op het strand naar het keerpunt aan de haven en het staketsel.
    Afhankelijk van de gekozen afstand kunnen meegereisde supporters de deelnemers 3 of 5 keer zien voorbijstuiven. Van op de Pier kan men de renners zelfs in 4 verschillende richtingen zien rijden. Het Pierplein vormt dan weer het kloppende hart van de wedstrijd waarvan de nieuwe finishlijn zal getrokken worden onder die Pier in de 'Autodroom'. Onmiddellijk na de aankomst worden de winnaars er gehuldigd op het podium.

    Onder de reeds meer dan 500 vooringeschreven deelnemers bevinden zich - naast een pak recreatievelingen - Belgische toprenners zoals Bjorn 'King of the Beach' Rondelez (menig strandrace op zijn palmares en ex-winnaar van het Mountainbike Kustcriterium), Nico Berckmans (huidig leider in het Kustcriterium en tweevoudig eindwinnaar), Kevin Van Hoovels (winnaar editie 2009 en  tevens eindwinnaar ), Kris Hertsens (BK masters 2 in XC en MX), Kris Henderieckx en tal van andere Belgische top-20 renners en strandspecialisten. Nicolas Vermeulen, de winnaar van Bredene, geeft forfait vanwege stages in het buitenland.
    Met nog slechts twee wedstrijden voor de boeg  (Blankenberge en Knokke) beloofd het ongemeen spannend te worden. Nico Berckmans, telkens tweede in de drie voorbije wedstrijden, zal in Blankenberge opnieuw aantreden in de gele leiderstrui van het Kustcriterium en gaat ongetwijfeld op zoek naar zijn eerste zege in deze editie van het Kustcriterium. Davy Commeye, kersvers prof bij Landbouwkrediet en winnaar van de openingsmanche in De Panne, volgt als tweede en telt 65 punten achterstand op Berckmans. Kevin Van Hoovels, die in Bredene minder sterk voor de dag kwam dan we van hem gewend zijn, staat momenteel derde maar ligt ongetwijfeld gebrand op een tweede opéénvolgende zege op het Blankenbergse strand. Zonder pech gaat zeker één iemand van dit trio met de eindzege aan de haal.
    Bij de dames voert Grace Verbeke met ruime voorsprong de ranking aan. De wegrenster van Lotto-Bodysol tekende voor een zuivere hattrick en won op overtuigende wijze in De Panne, De Haan en Bredene. In de strijd om de roze trui zijn Belgische kampioene Kristien Nelen en Fien Lammertyn de eerste achtervolgers.
    Naar verluidt is  ook Joyce Vanderbeken , meervoudigde winnares van het Kustcriterium , terug van de partij.

    info:
    Wanneer: zondag 7 februari 2010
    Start: strand ten westen van de Pier om 12u.
    Afstanden: 26 km (2 en ½ ronden) en 48 km (3 en ½ ronden)
    Finish: Autodroom t.h.v Pierplein
    Daginschrijving: sportcomplex Sportdoze van 8.00 tot 11.00u
    Kleedkamers, douches, fietsreininging: sportcomplex Sportdoze
    Huldiging: +/- 16.00 u in sportcomplex Sportdoze
    Categoriën: heren, dames, masters en juniores (voor beide afstanden)
    Alle info over deze strandrace is terug te vinden op

    http://www.mountainbikekustcriterium.be/


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Danielle Runhart pakt eerste podiumplaats

    Het  Nederlandse MTB-Crossride-team was zondag met een kleine delegatie renners aanwezig in Assen waar de finale om de ICW noord competitiewerd verreden. Net als in het Tsjechische Tabor (WK veldcross) had ook Assen te maken met sneeuw, modder en glibberige parcours gedeelten.

     

    Jeugd:

    Danielle Runhart stond na een winterse training op zaterdag de dag nadien gewoon in Assen aan de start. Zij wist op een glibberig parcours het tempo constant te houden en zich tussen de jongens op een 7e plaats te klasseren. Danielle eindigde als dame tussen heren op een uitstekende 3e plaats in het algemeen klassement. Zij pakte met dit resultaat de eerste podiumplaats van het jaar voor het MTB-Crossride-team.

    Nieuwelingen/junioren:

    Yannick Runhart begint ook weer in goeden doen te komen, na een matige start wist hij aansluiting te houden met de koplopers. Vooral op de technische gedeelten en klimmen liet hij een goede indruk achter. Yannick eindigde tenslotte op een nette 5e klassering in de categorie nieuwelingen/junioren.

    Elites/18+

    Bas Veen reed in de categorie Elite/18+ een prima trainingsrace waarbij hij samen met Jorg Prins het peloton aanvoerde. Bas wist na ruim een uur koers als tweede over de meet te komen.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Emil Lindgren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    'Sune ' Lindgren en zijn mama Anna  zijn enkele dagen thuis en maken het goed. Mountainbiker Emil Lindgren is apentrots op zijn nieuwste aanwinst .
    De biker van het Rabobank-Giant Offroad Team is na de geboorte van zijn eerste kind,  volop aan de voorbereiding van het nieuwe MTB seizoen begonnen.
    Onder het motto : ' Als jonge vader ben je dubbel zo sterk ' heeft de 24 jarige  Zweed er alle vertrouwen in.
    Midden februari komt hij naar Nederland voor een korte stage en de ploegvoorstelling .
    Nieuwe fiets, nieuwe kledij ; het zal even wennen worden !
    Het Rabobank Giant team stuurde alvast een aangepast cadeautje naar Zweden.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beelden uit Tabor
    even nagenieten


    Jens Vanderkinderen


    Michiel Van der Heyden

    Sanne Cant

    Eva Lechner

    Fontana



    Marco Aurelio Fontana

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.José Antonio Hermida
    De Mulitvan Merida biker is niet echt in beeld geweest. Op het WK veldrijden in het koude Tabor verliep het niet volgens plan. De Spaanse mountainbiker kende een slechte start  en remonteerde  aanvankelijk naar de 20 ste plaats. Dan kreeg hij met een gebroken spaak te maken en moest van fiets verwisselen.
    Hermida stapelde daarna de fouten op en eindigde uiteindelijk op 26 in Tsjechië. 
    Op deze gladde ondergrond en aangezien de gure omstandigheden is de biker niet ontevreden over zijn prestatie.
    " Het was voor mij een eer te mogen starten in de belangrijkste cx wedstrijd van het jaar. Ik heb enkele veldritten afgewerkt, maar cyclocrossen is niet mijn prioriteit.  Wat zou het zijn,  moest ik me volledig op die discipline toeleggen ? Nu is het tijd om me op de MTB te focussen ; maar volgend jaar zal ik er alles aan doen om er opnieuw bij te zijn." aldus de veelzijdige atleet.


    José Antonio Hermida


    Categorie:cross country
    01-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Arnaud Grand WK Tabor
    De gebroeders Szczepaniak en Marek Konwa dicteerden van bij de start de wet  op het WK voor beloften ; met als grootste slachtoffer onze landgenoot Tom Meeusen.
    Arnaud Jouffroy (Fra) kon zich ook in de frontlinie handhaven.
    Na Pawel Szczepaniak op nr 1, Kacper op 2, Jouffroy op 3, eindigde Tom Meeusen net voor Konwa als 4de.
    Zwitser Arnaud Grand finishte na een sterke inhaalrace als 2de jaars belofte op een voor hem super 6 de plaats,  op slechts 40" van het podium.
    De inwoner van Montreux die uitkomt voor het Thömus racing team is ook geen onaardig biker.
    Als junior heeft hij op het nationaal MTB kampioenschap  al brons en zilver behaald. In 2008 eindigde Grand in Val di Sole 21ste in de cross-country.
    Dit cyclo-cross seizoen begon voor hem met een sterke 4de plaats in de World Cup te Treviso.
    Op het EK te Hoogstraten ging hij iets te snel over z'n toerental , met een ontnuchterende 20ste rang tot gevolg.
    Toen beloofde "Le petite Suisse", zoals hij door zijn Belgische fans genoemd wordt, revanche op 't WK.
    Begin januari kroonde hij zich tot Zwitsers kampioen te Rennaz.
    Na een slecht resultaat te Roubaix besloot hij niet te starten in Hoogerheide in de laatste WC, maar keihard te trainen en te rusten om toch die top 10 op het WK te halen.
    "Le Petite" reed  zaterdag naar een knappe 6de plaats. Arnaud  Grand zijn volgende doel is om als biker in de nationale selectie te komen voor het WK in Canada.







    bron  : PM Mario

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hans Rey


    Met  Roger  Rinderknecht, Guido Tschugg, Johannes Fischbach , Marcel Beer , René Wildhaber en Chris Kovarik  is iXS Sports Division goed vertegenwoordigd in het MTB wereldje. 
    Zopas heeft ook  Hans 'No Way ' Rey  een driejarige contract ondertekend met de Zwitserse fabrikant van helmen en  beschermstukken.
    De  44 jarige MTB legende  is sinds 1987 onafgebroken verbonden met GT en nog steeds actief  als mountainbiker.  De in Duitsland geboren Rey wordt beschouwd al de pionier van de trial en MTBsport.
    Met zijn Adventure Team schuimt hij de wereld af voor spectaculaire beelden en opnames. Hij zoekt de meest afgelegen plaatsen op en heeft meestal de camera in aanslag om zijn stunten vast te leggen.
    Het 'Wheels4Life' project ligt hem eveneens nauw aan het hart. Bedoeling van het project is om mensen in ontwikkelingslanden aan fietsen te helpen , die broodnodig zijn als transportmiddel en hen zo zelfstandiger te maken.

    Het zal '  iXS Sports Division'  niet aan publiciteit ontbreken met de levende MTB legende uit Laguna Beach in hun rangen.



    vlnr : Lopes-Frischknecht-Rey-Peat

    http://www.hansrey.com/


    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Steve Peat
    De 35 jarige Peaty zal nog minstens één jaar met zijn regenboogtrui rijden. Na zijn wereldtitel in Canberra deden geruchten de ronde dat hij  wellicht zijn  loopbaan in schoonheid zou afsluiten. Zopas raakte  echter bekend dat Steve Peat opnieuw een 3jarige contract tekende bij  het Santa Cruz Team. Na een loopbaan van 17 jaar als downhiller is de Brit niet van plan te stoppen.
    Ook ontkende hij de geruchten al zou zijn teamgenoot Greg Minnaar naar een ander team verhuizen. Ook de Zuid Afrikaan heeft naar verluidt  zijn contract  met Santa Cruz Syndicate met 3 jaar verlengd.




    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bois des Rêves geannuleerd
    Wegens de slechte weersomstandigheden  wordt de MTB wedstrijd  van aanstaande zondag 7  februari in Bois des Rêves  geannuleerd. De wedstrijd  van Ottignies wordt naar  11 april verplaatst.

    De wedstrijd  van 7 maart blijft op kalender!!!


    L'organisation de ce 7 février au Bois des Rêves est finalement 
    reportée au 11 avril vu différentes difficultés liées aux 
    conditions climatiques actuelles...

    La manche du 7 mars aura quant à elle bien lieu!

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 uurs estafette Westenschouwen
    10 april 2010 
    4 de editie van de 4 uurs estafette voor MTB

    er kan gestart worden in 5 categorieen: mannen, vrouwen, gemengd, jeugd, individueel.
    voor elke categorie zijn er prijzen, damesteams gratis, inschrijfgeld €25 per team(incl bevoorrading en pasta party)
    inschrijven en informatie www.teamx-treme.nl

    Parcours:
    Boswachterij Westerschouwen, (te bereiken via) het parkeerterrein aan de Adriaan v.d. Weijdeweg, 4328 PT Burgh-Haamstede.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trial Gilly afgelast
    Wegens de slechte weersomstandigheden hebben de Kangourous
    beslist de eerste wedstrijd in Gilly van komende zondag 7
    februari te verplaatsten naar zondag 28 februari.

    Suite au mauvais temps rendant très difficile tout
    aménagement du terrain habituel de trial, le Club
    Kangourous a décidé de reporter cette compétition au
    28 février prochain.

    Bron: http://mtbwal.blogspot.com/

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI meeting Tabor
    Er is in Tabor geen beslissing gevallen omtrent de organisatie van het WK MTB in 2012. Verwacht werd dat het verdict  afgelopen weekend tijdens de UCI meeting in Tsjechië zou vallen.
    Het Duitse Willingen en het Italiaanse Veneto Dolomiti blijven dus op hun honger zitten tot op 11 juni in het Britse Birmingham . Pas dan zal de UCI een keuze maken.
    Willingen heeft alvast het EK fourcross 2010  binnengehaald ,wat kan bestempeld worden als een generale repetitie.
    Officieel werd bekend gemaakt dat  het WK veldrijden 2013  in Louisville, Kentucky zal plaatsvinden, iets waar de Ierse UCI voorzitter Pat Mc Quaid zeer gelukkig mee is.
    Voor het eerst in  60 jaar trekt het WK veldrijden naar Amerika.

    Tevens werd de officiele  UCI kalender vrij gegeven.

    24.04 - 25.04 UCI World Cup XCO 1 - Yorkshire, Dalby Forest GBR
    CDM-XCO ME-MJ-WE-WJ
    01.05 - 02.05 UCI World Cup XCO 2 / 4X 1 - Houffalize BEL
    CDM-XCO ME-MJ-WE-WJ
    CDM-4X ME-WE
    15.05 - 16.05 UCI World Cup DHI 1 / 4X 2 - Maribor SLO
    CDM-DHI ME-WE
    CDM-4X ME-WE
    22.05 - 23.05 UCI World Cup XCO 3 - Offenburg GER
    CDM-XCO ME-MJ-WE-WJ
    05.06 - 06.06 UCI World Cup DHI 2 / 4X 3 - Fort-William GBR
    CDM-DHI ME-WE
    CDM-4X ME-WE
    19.06 - 20.06 UCI World Cup DHI 3 / 4X 4 - Schladming AUT
    CDM-DHI ME-WE
    CDM-4X ME-WE
    24.07 - 25.07 UCI World Cup XCO / DHI 4 - Champéry SUI
    CDM-XCO ME-MJ-WE-WJ
    CDM-DHI ME-WE
    31.07 - 01.08 UCI World Cup XCO/ DHI/4X 5 - Val di Sole ITA
    CDM-XCO ME-MJ-WE-WJ
    CDM-DHI ME-WE
    CDM-4X ME-WE
    28.08 - 29.08 UCI World Cup XCO / DHI/4X 6 - Windham USA
    CDM-XCO ME-MJ-WE-WJ
    CDM-DHI ME-WE
    CDM-4X ME-WE

    bron www.uci.ch


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Canarias Challenge Lazarote

    De eerste van de zes proeven in de Canarias Challenge werd  zaterdag gewonnen door James Angus Ouchterlony.
    Na 35 km klopte de Brit Ouchterlony de Duitser Andreas Strobel  en  de Deen Rasmus Jessing .
    Onze landgenoot Bart Musschoot won bij de masters 40+ en Wim Tollenaere ging voor een mooie tweede plaats.
    Bij de dames was de Deense Annika Langvad  de snelste in een tijd van 01:18:52 voor de Zwitserse Milena Landwing en de Nederlandse Tanja Gerards.

    De tweede rit op zondag  ging over 60 km  met 1000 hoogtemeters en werd opnieuw gewonnen door Ouchterlony ; dit keer voor Andreas Strobel en Casper Saltoft ( master)  uit Denemarken.  In het eindklassement ging de zege naar James Angus Ouchterlony voor Andreas Strobel en Rasmus Jessing.
    Bij de dames kregen we hetzelfde scenario als de dag voordien : Langvad, Landtwing, Gerard en dat was meteen ook de uitslag van het eindklassement.
    Master Wim Tollenaere ging in de tweede etappe Bart Musschoot vooraf . Musscchoot  hield iets meer dan 30 sec over en legde beslag op de eindwinst  in de 2 daagse  bij de masters40+ voor Wim Tollenaere.

    Op 21  februari komt er een vervolg op dit evenement met de cross-country op Fuerteventura.

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgane Van Lierde oogst zilver en brons
    Op het BK baan in Gent reed Morgane Van Lierde het Waalse RVCOBL team opnieuw in de kijker.
    In het keirin won Eline De Roover het goud en behaalde Van Lierde  zilver na een spannende strijd en een fotofinish.
    Op de 500 m sprint ging de 17 jarige Morgane Van Lierde voor het brons en verbeterde haar eigen record met 0,7".




    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK Tabor
    De Tsjech Stybar komt als de grote winnaar terug uit Tabor ;  van een tweede wereldltitel voor Niels Albert is niets in huis gekomen. De Belgen reden voor wat ze waard waren en dat deden ook de mountainbike specialisten.  Als we de bronzen  Sven Nys even ter zijde laten , was Marco Aurelio Fontana van het Cannondale team  de beste biker; hij reed zich naar een 11 de plaats. De Zwitser Marcel Wildhaber ( Scott)  moest vrede nemen met plaats 15 , terwijl  de Zwitserse kampioen Lukas Fluckiger als 20 ste eindigde. Ook José Antonio Hermida vond zijn parcours niet in het koude Tsjechie en kwam als 26 ste over de streep.

    Bij de vrouwen was de Nederlandse Marianne Vos outstanding. Daphny Van den Brand, die we tot de bikers rekenen , legde op haar 31 ste toch weer mooi  beslag op het brons. De Amerikaanse Katerina Nash van het Luna Pro Team viel met haar vierde plaats net naast het podium op het WK veldrijden.  De Italiaanse  kampioene Eva Lechner vocht zich naar een vijfde plaats. De Francaises Caroline Mani en Pauline Ferrand Prevot waren goed voor plaats 7 en 8 bij de dames. Onze beste landgenote was Sanne Cant op een 15 de plaats.

    uitslag heren :

    1. Zdenek Stybar (CZE), 1.08.58
    2. Klaas Vantornout (BEL), +0.21
    3. Sven Nys (BEL), +0.38
    4. Martin Bina (CZE), +0.40
    5. Francis Mourey (FRA), +0.56

    11. Marco Fontana (ITA), +2.25
    15. Marcel Wildhaber (SUI), +2.37
    20. Lukas Flückiger (SUI), +3.09
    26. José Antonio Hermida (ESP), +3.32

    dames :

    1. Marianne Vos (NED), 0.42.59
    2. Hanka Kupernagel (GER), +0.45
    3. Daphny van den Brand (NED), +1.02
    4. Katerina Nash (CZE), +1.20
    5. Eva Lechner (ITA), +1.41

    7. Carolin Mani (FRA)
    8. Pauline Ferrard Prevot( Fra)14. Amy Dombroski (USA)
    15. Sanne Cant ( B)
    22. Katrin Leumann (SUI)

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TransAndes zit erop
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mary Mc Conneloug en Michael Broderick hebben hun stunt van vorig jaar in de 1ste editie van de Trans Andes niet kunnen overdoen. Dit jaar werden ze na 6 etappes van Chili naar Argentinie , geklopt door het Chileense mannenteam van  Martin Flano & Nicolas Prudencio ( Giant ).
    Wel staken ze de eindzege in de mixed reeks op zak. 
    Het strijdvaardige Europese duo Simon Zahnd aan de zijde van Xterra specialiste Renata Bucher eindigde  in de laatste rit als vijfde en waren goed voor de  tweede  plaats bij de mixed koppels.
    De Zwitsers waren zeer tevreden met hun 4 de plaats algemeen : " De Trans Andes was voor ons  het meest intensieve bike avontuur tot nu toe. Het was een unieke belevenis, hard en zwaar ;   van heel warm tot zeer koud bij momenten. Dit was nog eens echt biken , zonder veel asfalt. De natuur is prachtig, de mensen zeer vriendelijk. We kunnen het alleen maar aanbevelen. "
    Rebecca Rusch ging samen met Jennifer Smith  voor maar liefst zes zeges en voor eindklassement  bij de dames.
    De  56 jarige Nederlander Harry Ensink en zijn fietsvriend Willy Wellens haalde het bij de 100+ en stonden in Hua-Hum op de hoogste trede van het podium bij de grand masters.

    Tom Ritchey met Pedro Marzolo rangschikten zich op plaats 7 bij de heren.


    uitslag 6 de etappe

    1º Flaño Martín / Prudencio Nicolás (Chile) 3:35:26
    2º McConneloug Mary / Broderick Michael (USA) 3:41:27
    3º Cardemil Carlos / Püschel Javier (Chile) 3:57:34
    4º Marcelo De Barros / Ullises Valarelli (Bra) 3:59:27
    5º Simon Zahnd / Renata Bucher (Sui) 4:00:22


    Categorie:cross country
    31-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trans Andes Challenge : dag 5

    Met veel regen en koude werd de vijfde etappe van de Trans Andes de zwaarste tot nu toe. De 68 km werden gewonnen door het Zuid Afrikaanse duo Shane Thomson-Harold George in een tijd van 3u50 min. De Chileense leiders  deden er maar liefst 8 minuten meer over maar wisten toch beslag te leggen op de tweede plaats en behouden hun leidersplaats .
    Voor Mary Mc Conneloug en Michal Broderick was de derde plaats , wat het Amerikaanse Kenda team weer de zege in de mixed reeks opleverde. Het Zwitsers duo Zahnd -Bucher werd 9 de in de vijfde etappe in  Huilo-Huilo en blijft op de tweede plaats bij de mixed koppels.
    Rebecca Rusch en Jennifer Smith finishte als 16 de en waren eens te meer de beste dames.
    Tom Ritchey ging aan de zijde van zijn Chileense ploegmaat volledig de mist in en eindigde op de 24 stek. Met nog één etappe voor de boeg is dit geen goede zaak voor de legendarische mountainbiker.

    uitslag :

    1 7 Thomson Shane- George David Harold Sud Africa Open  FULL INPUT
    2 15 Flaño Martín- Prudencio Nicolás Chile Open s
    Giant nuun
    3 4 McConneloug Mary -Broderick Michael USA Open Mix
    Kenda Seven
    4 6 Cardemil Carlos- Püschel Javier Chile Open 
    Scott -Suzuki - Claro
    5 25 Chaverri Luis Diego -Marín Juan Carlos Costa Rica 60 +
    AMPM - Guanaride
    6 17 Valarelli Ulises -André de Barros Marcelo Brasil Open
    Fusca
    7 39 Salazar Fernando -Gonzalez Armando Costa Rica 80 + 
    AMPM-COSTA RICA
    8 18 Mackenzie Shaun Bonteckoning Brian
    Sud Africa 60 + 
    9 2 Zahnd Simon- Bucher Renata Suiza Open Mix S
    tockli - Thomus
    10 13 Riquelme José Antonio -Miranda Alejandro Chile Open Team Chulepo Giant


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nico Berckmans blijft bij Eyssen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Chico zit weer met een gerust gevoel in het zadel.
    Begin van de week zouden de koppen bij zijn sponsor PWS-EYSSEN bij elkaar gestoken worden en werden de contracten eventueel herzien.
    Vanwege zijn lang uitgestelde overstap naar de masters, was de biker uit Balen niet echt zeker van zijn stuk.
    Gisteren is de knoop doorgehakt en Eyssen blijft er gewoon mee doorgaan .
    We zien dus in het nieuwe seizoen,  de inmiddels 41 jarige  Berckmans  terug in de vertrouwde kleuren , maar gewoon in een andere categorie.
    Aanstaande zondag zal hij zijn huid duur verkopen in de  4 de manche van het Kustcriterium  te Blankenberge en zijn gele leiderstrui met hand en tand verdedigen.



     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trialqueen Charlotte Coen
    Charlotte Coen is een opkomende ster aan het Belgisch trialfirmament. Ze werd geboren in 1997 en heeft  reeds in 2007 haar hart aan de trialsport verloren.
    De behendige juffer uit St Gillis Waas is een  grote fan van onze Belgische wereldkampioen Kenny Belaey. 
    In  november 2009 mocht ze in Gilly de Beker van Belgie (trial)  in ontvangst nemen en ging ze in die competitie Sophie Daniels en Maurine Sintzen vooraf.
    Op de website,  die trialdames verzamelt over heel de wereld ,  is ze sinds enkele dagen uitvoerig te bewonderen.
    Ze eist een plaatsje op tussen dames uit 13 verschillende landen. Charlotte is trouwens samen met de Francaise Clémence Bonnand de nieuwste aanwinst op de site van de trialqueens.
    Beginnen doet ze haar seizoen op een  Monty 221  met de Belgische Beker op 7 februari in Gilly en ze trekt vervolgens  naar Visé op 7 maart.

    meer info :

    http://trialsqueens.net/Belgium.html



    Categorie:Trial


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs