Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    21-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Santa Cruz Bullit van Steve Peat
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De  regerende wereldkampioen downhill verkoopt zijn  Santa Cruz Bullit . De  kader , door Peaty  persoonlijk gesingeerd  en voorzien van een 20 tal handtekeningen  van 's werelds beste downhillers ,  wordt op Ebay verkocht en de opbrengst gaat volledig naar het goede doel. 
    Steve Peat himself , Gee Atherton, Greg Minnaar, Josh Bryceland, Rachael Atherton, Sam Hill, Brendon Fariclough, Jill Kintner, Fabian Barrel, Dan Atherton, Marc Beaumont, Chris Kovarik, Sam Blenkinsop, Jared Graves, Mick Hannah, Andrew Neethling, Justin Leov, Tracy Mosley en David Vasquez verleenden wat graag hun medewerking.
    Dit is een unieke kans om dit bijzondere item van de levende Britse  MTB legende op de kop te tikken.

    http://cgi.ebay.co.uk/Steve-Peat-Santa-Cruz-Bullit-Frame-ALL-MONEY-2-CHARITY_W0QQitemZ290371664703QQcmdZViewItemQQptZUK_Bikes_GL?hash=item439b7ffb3f


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leonardo Paez
    De biker  van het Tx Active Bianchi team van ex wielrenner Felice Gimondi zal zondag in de nationale kleuren van Colombia van start gaan in het kampioenschap van Bolivie.
    Voor de 27 jarige Colombiaanse  marathonspecialist is het seizoen 2009  dus  nog niet afgelopen.
    Door de nationale teamcoach werd hij opgeroepen om zondag deel te nemen aan het Boliviaans kampioenschap. Bijna alle nationale teams van Zuid Amerika maken hun opwachting in de hoofdstad  Sucre.
    Hector Leonardo Paez wordt als één van de beste mountainbikers van  Zuid Amerika beschouwd . Dit jaar nam hij wegens ziekte een minder goede start,  maar in 2008 legde hij beslag op de vierde plaats op het WK marathon in Villabassa en maakte een tijd lang  de wedstrijd hard , samen met onze landgenoot en de  latere winnaar, Roel Paulissen.

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kelchterhoef - Houthalen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Afspraak op 6 december 2010 aan de Plas .

    Om 11 u 30 start de mountainbike wedstrijd met plaatselijke  vedetten  als : Maarten Wijnants, Tim Wijnants en Jimmy Tielens.


    Cyclocross programma :
    13 u       WTK C + D + 50 + 60
    14u15    WTK B + 40
    15u30    WTK A - 40

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bobslee voor Fabien Barel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De snelle Fransman  houdt wel van uitdagingen.  De  29 jarige downhiller ruilt nl deze winter zijn fiets voor een bobslee. 
    Hij  trekt voor een maand naar Calgary  en neemt voor het Prinsdom Monaco  deel aan de Amerikaanse Cup, om daarna in de Europese Cup verder te gaan. 
    Vorig jaar  al waagde hij zich aan 3 bobslee wedstrijden .
    De Mondraker biker houdt van de adrenaline die het bobben met zich mee brengt. 

    In Monaco zien ze hem al als een waardig opvolger van Prins Albert,  een voormalige piloot en nu voorzitter van de Monegaskische federatie.

    Omdat Barel voor de wintersport koos zal hij, zoals Julien Absalon en  Nicolas Vouilloz niet deelnemen aan de Mégavalanche op 28 en 29 november. Hij bereidt zich wel voor op het komende  DH seizoen .
    Integenstelling tot wat eerder verwacht werd,  zal  Fabien Barel geen operatie moeten ondergaan , zoals oorspronkelijk gepland.
    Uit de voorbije tests is gebleken dat het kraakbeen van zijn  knie en de meniscus niet beschadigd is . In samenspraak met de artsen werd beslist om niet te opereren.
    Een ingreep zou de 3 voudige wereldkampioen DH  6 maanden buiten strijd houden en  kon hij het komende seizoen vergeten. Hij wilde niet van nul beginnen na alles wat hij de laatste maanden heeft meegemaakt. Nu volgt een moeilijke revalidatie en voorzichtigheid is geboden. Het is een beetje experimenteel, maar het is een uitdaging die hij niet uit de weg gaat.
    De biker van het Subaru MTB team bezeerde zijn knie in Zuid Afrika , miste de World Cup in Pietermaritzburg , en bleef sukkelen.

    Intussen is hij vastberaden om zijn record van vorig jaar  in het bobben ttz :  158 km/u  ( 4G  ) te verbeteren.




     


     

    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Atherton online webwinkel
    Dan, Gee en zus Rachel Atherton zijn apentrots met  de officiële opening van de nieuwe online webwinkel .
    Met een mix van eigen produkten en exclusieve kleding,  is  de nieuwe online winkel van het beroemde  downhill trio een feit .
    Vers van de productielijn kwam een klein assortiment exclusieve t-shirts ontworpen in samenwerking met kledingsponsor Animal.  De ontwerpen van de Atherton family zijn de eerste stap in het creëren van een groter assortiment. Het logo met de 3 " mannetjes " is hun uithangbord.
    De langverwachte Star Pro Serie is ontworpen en verfijnd in 2009  en dus  klaar voor algemene introductie. 
    Alles voor de perfecte afwerking van de fiets  zoals stuur,  zadelpen , zadel , drinkbus en grip;  zit  in het gamma.


    voor meer info :
    http://shop.athertonracing.co.uk/






    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Powersports Arena in Offenburg
    Al geruime tijd draagt  de stad Offenburg, het predikaat "sport stad"  hoog  in het vaandel. Met tal van evenementenop hoog niveau doet Offenburg er alles aan om deze titel waar te maken.  Offenburg en sport horen bij elkaar. Dit is onlangs door een studente onderzocht als onderdeel van haar eindwerk. Mountainbiken staat in Offenburg het hoogst aangeschreven. Elk jaar  trekken duizenden atleten, toeschouwers, coaches en vertegenwoordigers van allerlei media  naar Offenburg om de sfeer op te snuiven  tijdens de UCI Mountain Bike World Cup , de World Class MTB Marathon Challenge en de  Triathlon .
    Het enthousiasme  is nu overgeslaan op de jeugd.  Meer dan 120 kinderen en jongeren uit Zuid-Duitsland, Frankrijk en Zwitserland  komen elk jaar voor  jeugdopleiding naar Offenburg Rammersweier. 
    Bijna iedereen kent de World Cup  en de MTB toppers.
    Het  pas opgerichte Power Sport wil de  bossen van  Rammersweirer  gebruiken voor de bouw van de Power Sports Arena , een park met unieke en ongekende opleidingsmogelijkheden voor de jeugd. Het 3 hectaren  grote gebied biedt diverse mogelijkheden in een natuurlijke omgeving. " Vandaag de dag hebben de lagere schoolkinderen een tekort aan coördinatie. Steeds minder kinderen kunnen op één been staan
    of na achteren lopen zonder te vallen," zegt Anna Scheiderbauer.
     " Mountainbiken wordt steeds meer bekend bij de kinderen en adolescenten. Het wordt tijd dat we de jeugd de nodige kansen bieden. Het is van groot belang dat we de jongeren  leren werken met de natuur en niet tegen de natuur. " zei Bernd Hopp, de eerste voorzitter van Powersports Offenburg.
    Bezorgdheid over de geschiktheid van het gebied en de mogelijke conflicten met wandelaars en Nordic Walkers worden verworpen door de mountainbike specialisten Anna en Jörg Scheiderbauer. Studies hebben aangetoond dat dit gebied uiterst geschikt is als trainings gebied. De reacties van de Stad Offenburg waren  meestal positief, maar een vergunning kan slechts worden afgegeven na een gedetailleerde uitwerking van het project.
    Jorg Scheiderbauer,  organisator van de World Cup,  plant dit project  uiterlijk in 2011.









    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pan American in Guatemala
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Nationale wielerfederatie van Guatemala is al bezig met de voorbereiding van het Pan Amerikaans MTB kampioenschap  XCO , DH, 4X en Team Relay, dat wordt gehouden van 7 tot 11 april 2010 in de hoofdstad, Guatemala City. 
    In de Pan Americans  komen zowel bikers uit Noord als Zuid Amerika aan bod.
    De omloop bevindt zich  op 20 km van het stadscentrum, dicht bij de hoofdwegen en de oceaan.
    Bij de heren is de Colombiaan Fabio Castaneda de titelverdediger ; bij de dames is  de  Canadese Catharine Pendrel ( foto) de regerende kampioene.


    PROGRAMMA

    Donderdag 8 april :
    Openingsceremonie

    Vrijdag 9 april :
    8:00 10:00 Team Relay
    10:30 12:30 XCO Master
    4X Kwalificatie 15:00
    4X Finale 16:00 

    Zaterdag 10 april :
    Kwalificatie 8:00 9:45 DH
    10:00 12:00 Finale DH
    14:00 15:30 XCO Vrouwen Junior en Cadetten
    15:45 17:15 XCO Heren Junior en Cadetten

    Zondag 11 april :
    8:0010:00 XCO Elite Vrouwen en U 23
    10:30 12:30 XCO mannen elite en U 23

    Categorie:cross country
    20-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Parijs Dakar by Bike

    De rally Parijs Dakar ging voor het eerste van start in 1979. Wat voor gemotoriseerde voertuigen mogelijk was, werd een droom voor de mountainbikers.
    Intussen zit de 3e editie van Parijs-Dakar by Bike er op.
    Een uitgeput, maar gelukkig stelletje fietsers  is gezond en veilig aangekomen in Dakar!
    Na 10 weken fietsen door wind, een paar regenbuien, en veel zon werd  het peloton verwelkomd op het ritme van Afrikaanse trommels.
    De dorstige kelen werden gelaafd door  Senegalees bier aan de oevers van het Lac Rose.

    Op 6 september gingen onder de Eifeltoren in Parijs een 40 tal bikers van start voor een tocht van 7200 km . Via Andorra, de Straat van Gilbraltar, Marokko,  de Saharah en Mauritanie bereikten de deelnemers  op 14 november per fiets  het meest westelijke punt van Afrika , nl. Dakar de hoofstad van Senegal.

    Eric Voutaz uit Zwitserland was fysiek en mentaal de sterkste renner en had 52 minuten voorsprong op zijn landgenoot David Imboden. De Zwitserse bankbiende legde  de 7193 km af in een tijd van 235u 42 . Hij won geen gele trui maar werd  gekleed in een traditioneel Mauritaans kostuum. Het podium werd vervolledigd door onze landgenoot Dirk Franckx .
    Toos van Beijsterveldt uit Nederland was de beste dame. Toos mocht naar het podium in een kleurrijke Senegalese jurk en ze werd geflankeerd door Betty Otterstedt uit Zweden op een tweede plaats en Maartje Knoop uit Nederland  op de derde plaats.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kenny Belaey’s Big Time
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De langverwachte trial bike show van Kenny Belaey is een feit. De meervoudige wereldkampioen  trial trok samen met zijn broer Wesley naar Londen om de tape  in de studio's af te leveren en ontmoette daarnaast enkele Engelse trial en street riders , zoals Andrei Burton, Jack Meek, Sam Pilgrim, Martyn Ashton en  Danny MacAskill.
    De  4 voudige World Cup winnaar werd vorig jaar 5 weken gevolgd op zijn zoektocht naar de roots en de ontwikkeling van zijn sport.  
    Onze trialspecialist deed Spanje, Engeland, USA en Hawaii  aan en ontmoette er oa.  pioniers en legendes  als Danny MacAskill, Dave Mirra en Hans ‘No Way’ Rey.

    De eerste aflevering van de Kenny Belaey’s Big Time serie wordt uitgezonden op zondag 6 december op Extreme Sport Channel.


     


    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MONGOLIË Bike Challenge
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit  competitieve  MTB evenement is  uniek in zijn soort en zal plaatsvinden van 7 t / m 22 augustus 2010 in Mongolië.  
    Het is een 1400 km meerdaagse over 10 manches met een totaal 14.000 hoogtemeters . Dit evenement is niet zomaar een etappe wedstrijd , maar ook en vooral een zware fysieke en psychologische test wat betreft   uithouding en doorzettingsvermogen .
    De officiële start van de wedstrijd zal worden gegeven in de buurt van de hoofdstad  Ulaan Baator , neemt de deelnemers mee door de duinen van de Gobi woestijn, om vervolgens weer terug te keren  in noordelijke richting .
    Elke atleet kan om veiligheidsredenen , gebruik maken van zijn eigen kompas, GPS of een ander instrument om zijn positie te bepalen. De GPS-gegevens zijn  verkrijgbaar bij de organisatie. 
    De MONGOLIË Bike Challenge is geen oriëntatie race ; het  volledige parcours  is naar verluidt goed gemarkeerd  en bewegwijzerd.

    De deelnemers slapen in tentenkampen en volgen de sporen van de dappere , 13 eeuwse Genghis Khan .
    De Mongoolse Bike Challenge  2010 wordt een lange en zware race, die openstaat voor zowel professionals als amateurs.
    Marzio Deho en Alex Bellini   hebben hun deelname al bevestigd.

    reeksen : 

    beloften        van 18 to 22 jaar
    Master 1      van  23 to 39 jaar
    Master 2      van 40 to 49 jaar
    Seniors         boven de 50 jaar
    dames          vanaf 18 jaar


    http://www.mongoliabikechallenge.com/it/noticias_int.php?id=75



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.José Hermida
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Spaanse mountainbiker gaat aanstaande  weekend opnieuw aan de slag als cyclocrosser. Hij nam  met succes deel aan de eerste twee wedstrijden van de Spaanse veldrit competitie.
    Na de geboorte van zijn dochtertje eind oktober nam de Merida biker 2 weken rust en 10 dagen geleden begon hij met de voorbereiding van het volgend seizoen .
    Zaterdag 21 november staat de GP Concello de Cambre in Galicia op het programma en zondag neemt hij deel aan de cyclocross Villa de Navia-VI in Asturias .
    Na 3 manches staat de 31 jarige Hermida op de 3 de plaats met 50 punten.
    Javier Ruiz de Larrinaga voert de leiding in het klassment met 60 punten, terwijl Isaac Suárez tweede staat met 55 punten.
    José Antonio Hermida heeft  na 2 zeges zijn leidersplaats moeten afstaan door zijn afwezigheid in de derde wedstrijd.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champery is klaar voor de winter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na bijna zes weken hard werken op de steile  Zwitserse berg , in koude en zelfs bij sneeuwval  , is de omloop van Champery klaar voor de winter.
    De downhill  omvat nu 23 sprongen  tot 12 meter lang en is zoals voorheen de steilste in de World Cup serie. 
    Over de gehele lengte van het parcours  is een looppad gebouwd dat de  kijkers toegang tot de omloop geeft.
    De berg was  vroeger voor het publiek moeilijk bereikbaar en enkele jaren geleden ontwrichtte Greg Minnaar  zijn schouder toen hij struikelde als hij tevoet de omloop ging verkennen.
    Nu hebben de toeschouwers enkel nog sterke benen en goede longen nodig om tenvolle van het spectakel te genieten.
    Er werd van 's morgens vroeg tot 's avonds heel laat  aan de omloop gewerkt en de middagpauze werd  op de berg gehouden.
    De laatste twee weken  moest er in de sneeuw gewerkt worden , wat de werkzaamheden op de steile helling zeker niet gemakkelijker maakten .
    Sommige werktuigen zijn gesneuveld in die 6 weken  en ook de arbeiders zitten met stijve vingers , pijnlijke schouders en  gewrichten .
    Champery is  klaar om de MTB scene , uitgenomen de 4x  te ontvangen op 24 en 25 juli 2010. 



     


    Categorie:Downhill
    19-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB kalender 2010

    Het nieuwe seizoen opent op 17 januari met de MTB Challenge in Bois des Rêves.
    Verder nodigt de  Vélo Club Ottignies - Blancs Gilets op 7 februari, 7 maart en 11 juli  iedereen uit  op het  mooie domein in Ottignies voor enkele spectaculaire  mountainbike wedstrijden.

    De voorlopige kalender 2010  dd. 17/11/2009  is te vinden op  de site van de FCWB

    http://www.fcwb.be/accueil.asp?ligne=10


    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Morgan Van Lierde & RVCOBG
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ex mountainbiker Morgane Van Lierde  zal opnieuw aantreden voor het Waalse RVCOBG team. Deze winter zal ze de kleuren  van de Royal Vélo Club d'Ottignies – Blancs Gilets  al verdedigen op de baan.
    De 17 jarige Waalse verwierf in haar prille carriere al 5 nationale titels in diverse disciplines  en ook dit jaar heeft  ze een mooi seizoen achter de rug.
    In haar eerste jaar bij de juniores werd ze 3 maal vicekampioen van Belgie. Op de piste was  ze zowel in de onmium, de teamsprint als in  de  ploegenachtervolging goed voor het zilver. Ze heeft deelgenomen aan het EK op de piste en won in Sinaai een wegwedstrijd . Op het BK in Geel behaalde Van Lierde de 5 de plaats.
    Goed nieuws dus voor de Waalse club.





    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alison Dunlap
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Amerikaanse Alison Dunlap fungeert vandaag de dag als wielercoach .
    Met haar status als wereldkampioene XC kan ze bogen op heel wat ervaring op allerlei vlakken.

    In 2001 won  ze in Vail de regenboogtrui,  net na de aanslag van 11 september,  wat destijds een speciale ervaring was .

    Ze had er hard voor gewerkt en de wereldtitel  was echt verdiend.
    Ze won nipt voor Alison Sydor , maar de vreugde was,  omwille van de dramatische gebeurtenissen , veel minder.

    De nu 40 jarige Dunlap mocht 2 keer haar land vertegenwoordigen op de Olympische Spelen.

    Naar Atlanta  ging ze  in 1996 als wielrenner en behaalde een teleurstellende 52 ste plaats.

    Vier jaar later in Sydney werd ze 7 de na een val in de mountainbike wedstrijd.
    In 2004 werd ze voor de derde keer nationaal  kampioen XC , maar  kreeg geen ticket voor Athene.

    Voor Athene 2004  werd ze niet geselecteerd aangezien ze  in 2003 ze zwaar ten val kwam , en een schouderoperatie moest onder gaan. Ze haalde bijna geen UCI punten en zag bijgevolg de Olympische Spelen aan haar neus voorbij gaan.

    Na 8 jaar zette ze in 2005 een punt achter haar loopbaan als mountainbiker en startte ze met de persoonlijke begeleiding van renners in  haar eigen Alison Dunlap Adventure Kamp  in Moab.

    Dunlap  is nog steeds actief bezig met MTB en won enkele weken geleden de prestigieuze  Iceman Cometh Challenge waar Jeremy Horgan-Kobelski (Gary Fisher) het bij de mannen won.

    Dunlap was 6 keer nationaal kampioen cyclocross en neemt  nog geregeld met succes deel aan wedstrijden ; de Amerikaanse  maakt reeds verschillende jaren deel uit van het Luna Team.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chris Jongewaard verliest in beroep
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Australische prof mountainbiker blijft  minstens tot juni 2010 in de cel. De rechters besloten de gevangenisstraf  waartoe hij in september van dit jaar werd veroordeeld, te handhaven . 
    De advocaten van Chris Jongewaard gingen in hoger beroep op grond van het feit dat de straf overdreven was.
    Jongewaard was betrokken bij een auto ongeval in 2007 en pleegde vluchtmisdrijf.
    Na het  verjaardagsfeestje van de 22 jarige Matthew Rex reed hij zijn ploegmaat , die met de fiets huiswaarts keerde, vanachter aan.  Rex liep ernstige verwondingen op , waaronder een gebroken rug, gebroken heup, gebroken been, doorboorde long  enz. en kon zijn prof carriere als wielrenner voorgoed vergeten.


    Jongewaard schudde na afloop teleurgesteld het hoofd, terwijl zijn vader al vloekend reageerde op het verdict .
    De mountainbiker van het Trek Brentjens team  gaat zich  nu concentreren op zijn comeback om zijn terugkeer aan de MTB top te bewerkstelligen. 

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oliver Beckingsale
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Giant biker veilt een aantal items voor het goede doel.  Als wielrenner is hij in het bezit van een aantal  unieke voorwerpen die normaal aan vrienden of familie worden geschonken en waar liefhebbers of verzamelaars veel geld voor over hebben.
    Oli Beckingsale, intussen  33 jaar en 12 jaar prof , nam deel aan 3 Olympische Spelen en werd 5 keer nationaal  kampioen.
    Hij steunt daarmee de Springboard Opportunity Group , een project voor zeer jonge kinderen met een achterstand. Zijn oudste dochter Zoe heeft
    in het verleden beroep kunnen doen op aangepaste begeleiding binnen het project .

    De Britse mountainbiker veilt  een Rock Shox SID Peking vork, een SID team vork met speciale graphics en uitsluitend aan gesponsorde renners voor de Olympische Spelen van 2008 in Peking gegeven. Er werden er een dozijn gemaakt, en dit  unieke exemplaar is voorzien van de Britse vlag. De gelukkige winnaar krijgt er  nog een Olympische T-shirt van het Brits team bovenop. 

    Een tweede item voor de veiling is de Giant trui van de Britse kampioen van 2008 . Deze trui is één van de vijf , die werd gedrukt toen hij in 2008 nationaal kampioen werd , en is ongedragen.

    Tenslotte stelt Beckingsale een Giant Team skinsuit van  2009 ter beschikking. Dit skinsuit is ongedragen en één van de  10,  gemaakt door  het Amerikaanse bedrijf Hincapie Clothing. Deze uitrusting was uitsluitend voor de teamleden bestemd  en is nergens anders te koop.
    De drie unieke MTB  items  zijn tot 26 november op de Britse Ebay site te koop.


    Categorie:cross country
    18-11-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Craft Bike Trans Germany
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Sinds 16 november kan men online inschrijven  voor de vierde editie van de  Craft-Bike-Trans-Germany.
    De "Trans Germany" vindt volgend jaar plaats op een volledig nieuwe route.
    De deelname aan de vierdaagse kost 299 per persoon.  250 km en 10.000 hoogtemeters van Garmisch-Partenkirchen door het Tannheimer dal, via Pfronten en Sonthofen  naar Bregenz aan de Bodensee staan op het menu van 2  tot 5 juni 2010.
    Men kan individueel of als team van 4 mountainbikers deelnemen.


    http://www.bike-transgermany.de/


     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jean-Christophe Péraud naar Omega Pharma Lotto
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Van 1998 tot 2005 reed Peraud voor het Franse merk Lapierre en verkaste naar Orbea.  Eind 2008 verliep zijn contract bij Orbea en de Franse mountainbiker ging voor 2009 in zee met het Spaanse  Massi Team.
    Hij ruilde het succesvolle Spaanse Orbea team voor Massi en  in plaats van Julien Absalon,  kreeg hij  Margarita Fullana als ploegmaat.
    De 32 jarige Fransman  behaalde vorig jaar  zilver op de Olympische Spelen in Peking , waar zijn toemalige teamgenoot  Julien Absalon het goud wegkaapte.
    De renner uit Lyon heeft recentelijk  laten zien dat hij van vele markten thuis is.
    In 2008 werd hij Frans kampioen op de weg bij de amateurs en dit jaar verraste hij vriend en vijand door de nationale titel in het tijdrijden weg te kapen voor de neus van Sylvain Chavanel van Quick-Step ,  tweevoudig kampioen in deze discipline .
    De regerende Franse tijdritkampioen bevestigde  ook later zijn kwaliteiten  op dat onderdeel  en werd  afgelopen seizoen ook 2de in de Chrono des Nations en 12de op het WK in het Zwitserse Mendrisio.
    In 2010 wil  Jean Christophe Peraud alles op de weg zetten en  tekende een tweejarige contract  bij het Belgische Omega Pharma -Lotto , de ploeg van manager Marc Sergeant.

    In 2004 studeerde hij af als ingénieur
    Aan ons land heeft hij ongetwijfeld mooie herinneringen, daar hij anno 2005  in Kluisbergen Europees kampioen werd.

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Manfred Reis naar FELT ÖTZTAL X-BIONIC Worldcup Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Met zijn 18 jaar is Reis de jongste beloften kampioen van Duitsland.
    Manfred ' Manne ' Reis, is daarmee de jongste beloftenkampioen aller tijden in Duitsland. Reis is na  de Oostenrijke Simon Scheiber de tweede jonge biker in het nieuwe team. Beide renners genieten een opleiding als bakker  en zijn waarschijnlijk de snelste bakkers ter wereld.
    In 2005 opteerde Reis al voor een carriere als mountainbiker , maar pas dit jaar schoot hij als een comeet omhoog. Zijn overstap naar het FELT ÖTZTAL X-BIONIC Worldcup Team ziet hij als een opportuniteit.
    " Ik ben nog zeer jong en ik kan nog veel leren ! " is zijn leuze .
     Hij hoopt in het komende jaar zijn titel bij de bloften te verdedigen en op internationaal niveau mee te kunnen. De droom van de jonge Duitser is een deelname aan de Olympische Spelen .Vraag is of dat in 2012 of in 2016 zal zijn.

    " Met Manne  Reis hebben we een van de beste Duitse mountainbikers in huis.  Als hij zo verder evolueert wordt het beslist een hele grote." zegt Jörg Scheiderbauer de teamchef van het FELT ÖTZTAL X-BIONIC Worldcup Team.


    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs