Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    22-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crocodile Trophy : dag 3
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na een lange dag op de fiets van  Granite Gorges naar Irvinebank  zijn de renners na ongeveer  120 km aangekomen in  het oud goudzoekers dorpje .
    Een kopgroep van 11  , met de favorieten  miste een afslag ,  reed  verloren en kon de weg moeilijk terug vinden.
    Gelukkig waren er enkele Australiers bij de ontsnappers die het juiste pad vonden ; al was dat niet simpel.
    De Nederlander Bart Brentjens  zat in die eerste groep ;  miste de 3 bevoorradingen en moest het  onderweg zonder drinken en eten stellen.Verschrikkelijk moe en met pijnlijke benen bereikte de  biker van Trek Brentjens team  de eindmeet.

    Mogelijk wordt de wedstrijd van vandaag geneutraliseerd en komt er geen uitslag , ondanks het feit dat die kopgroep als eerste de finish haalde.


     

    Categorie:Crocodyle Trophy
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bjorn Brems naar G Skin
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De transfermolen komt nu pas goed op dreef :  na  de Waalse Elise Marchal   tekende ook voormalig Saeco biker Bjorn Brems bij G-Skin /Granville.  De 23 jarige militair uit Begijnendijk zal  in 2010 samen  met Joris Massaer en Pascal Hossay de kleuren van het G- Skin Team  verdedigen bij de elites.
    Het nieuwe UCI Trade team met Waalse roots en  als hoofdsponsor G Skin  wielerkledij  uit Soy (Erezée)  gaat in zee met Granville Bikes  uit Kortenberg.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tinker Juarez in Iron Bike Brazil
    Het Monavie-Cannondale Team verbleef enkele dagen in Brazilie voor de Iron Bike. Afgelopen weekend kwamen 1000 bikers aan de start van de meest belangrijke marathon van Latijns Amerika.  Ieder jaar,  sinds 1993 brengt het de deelnemers 140 km avontuur   door prachtige landschappen en bergen in de buurt van Ouro Preto en  Marina.
    Tinker Juarez is een graag geziene gast op het evenement. In de eerste etappe  over 80 km werd hij  5 de. In de tweede etappe  ( 60 km )  legde hij beslag op de 10 de plaats. Het eindklassement werd gewonnen door Robson Ferreira Da Silva . Tinker Juarez werd 6 de algemeen en kreeg een award overhandigd voor zijn lange  en succesvolle carriere als MTbiker.




    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dries Govaerts naar het Saeco Pro Uci Team

     

      

    Dat het Saeco mountainbike team  versterkt aan de start van het komende seizoen zou komen gaf CEO Ben Van Woinsel al eerder te kennen .

     

    Nadat vorige week bekend gemaakt werd dat Jonas De Backer ‘ het rode gevaar ‘ zou vervoegen , maakt het teammanagement nu ook bekend dat één van de grootste Belgische beloftes , met name Dries Govaerts eveneens volgend jaar deel uitmaakt van het Saeco Pro Uci team.

     

    Dries Govaerts die na een schitterende start dit seizoen tijdens de wereldbekerwedstrijd in Zuid – Afrika , nadien geplaagd werd door gezondheidsproblemen , zal  dit jaar opnieuw de puntjes op de i kunnen zetten en zal hiervoor dan ook ten volle op de steun van het’ Saeco team ‘ kunnen rekenen.

     

    De toekomst lijkt gegarandeerd bij Saeco en mogen we ook niet vergeten dat twee veelbelovende juniors , Jeff Luyten en Jens Vandekinderen eveneens deel uitmaken van het team volgend jaar .

     

    Ook zullen we Githa Michiels volgend jaar opnieuw in actie zien in het rode Saeco truitje.

     

    Met Jimmy Tielens bij de elite heren , Jonas De Backer , Rob Vangenechten en nu ook Dries Govaerts bij de beloftes lijkt het Saeco team nagenoeg klaar voor 2010 !

     

     

    Of mogen we nog meer nieuws uit het Saeco kamp verwachten ?





    bron : PM Team Saeco

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JD Swanguen geschorst
    Het Amerikaanse Anti-Doping agentschap  kondigde dinsdag aan dat downhiller  JD Swanguen een schorsing van drie maanden opliep
    na een positieve test op marihuana .

    Een urinemonster , verstrekt door  Swanguen in het Amerikaans  kampioenschap DH op 19 juli van dit jaar   , werd positief  bevonden.
    Swanguen  ging  akkoord met de schorsing van drie maanden die begon op 9 oktober 2009.

    De 20 jarige Swanguen  uit San Diego  was de zilveren medaillist op het WK DH  in 2007 .

    Categorie:Downhill
    21-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bart Brentjens wint 2 de etappe Downunder
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De 41 jarige Nederlander heeft de tweede etappe van de Crocodile Trophy  in een tijd van 02:55:42 op zijn naam geschreven.  
    In de laatste 20 km ontsnapte een groep van 3 man;  Urs Huber, Jure  Robic en Bart Brentjens. Het drietal trok het peleton uit elkaar en streed onderling om de eerste plek.
    Bart Brentjens klopte de Zwitser Urs Huber  ( Stöckli-Craft ) in de sprint .
    In de rit van  Lake Tinaroo naar  Granite Gorge spurtte de  44 jarige Sloveen Jure Robic  na 71 km voor de derde plaats.
    Granite Gorge ligt op 12 km Mareeba, een klein stadje ongeveer  60 km  ten westen van Cairns.

    Onze landgenoot Mike Mulkens was goed voor de vijfde plaats bij de elites.  Mulkens , die zonder team aan het avontuur begon, gaat  dus op zijn elan verder. In de eerste rit  moest hij door pech en een hongerklop de koplopers laten gaan. Vandaag  spurtte hij voor de 5 de plaats en eindigde  in dezelfde tijd als Josh Prete op  3 min 46 van Brentjens.

    De 24 jarige Urs Huber  blijft  door zijn overwinning in de openingsrit  leider in het klassement en heeft 2 minuten voorsprong op de Nederlander. De Tsjech 
    Tomas Kozak  kwam  als zesde binnen  en komt met 36 minuten achterstand op de derde plaats. De Belg  Mike Mulkens  nestelt zich op de vierde plaats met 40 minuten achterstand op Urs Huber.
    Het belooft  niet alleen een strijd te worden om de eindoverwinning ; ook de derde plaats wordt hard bevochten.

    Bij de vrouwen ging de zege  opnieuw naar Monique Zeldenrust. De Nederlandse Giant bikester klopte  net als in de openingsrit  de Oostenrijkse Lisa Pleyer;  Abby  MCLennan finishte als derde.
    Ook bij de masters 1 werden de rollen omgedraaid. Dit keer was de Australier Isaac Tonello in de spurt sneller dan de Oostenrijker Raimund Burböck ;  Nikolaus Syc ( D) was goed voor de derde plaats . Onze landgenoot Glen de Bont van Team  Shifting Gears kwam als 8 ste over de meet in zijn reeks. Raimund Burböck voert de leiding aan de rangschikking aan.

     
    Bij de masters 2 deed zich hetzelfde scenario voor.  Hier ging dit keer thuisrijder Branko Grah met de overwinning aan de haal. Hij versloeg de Tsjech Milan Spolc met 11 sec.
    Günter Weichbold finishte 8 minuten later op de derde plaats.
    Onze landgenoot  Yvan Vekemans van het Belgian Power/Granville team eindigde als 8 ste en zijn teamgenoot Mohammed  Boufessile finishte 25 minuten na de winnaar op de 10 de plaats. 
    Geert Matthijs van het gelijknamige team, kwam als 16 de binnen in Granite Gorge.
    Milan Spolc blijft in het geel bij de masters 2.



    Uitslag elites

    1. Bart Brentjens Ned
    2. Urs Huber Zw
    3. Jure Robic Sl
    4. Josh Prete Austr
    5. Mike Mulkens Bel
    6. Tomas Kozak Tsj
    7.Steve  Rankine Austr
    8. Kai Hundertmark D
    9. Daris Zubanu It
    10. Shane Taylor Austr


     


    Categorie:Crocodyle Trophy
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Denk bij Cannondale
    Toen in juli van dit jaar bekend werd dat bike ingenieur  Peter Denk  in dienst kwam bij Cannondale zorgde dat voor veel ophef in de branche. Destijds werd zijn taak  bij  de Cycling Sports Group (CSG)  niet specifiek omschreven maar  nu staat vast dat  de Duitser  als directeur aan de slag gaat.
    Denk zal voornamelijk voor Cannondale en  GT  werken en de projecten voor 2011 aanbrengen en  voorbereiden.
    Bij Cannondale heeft hij al voor de ontwikkeling van de lichtste hardtail aller tijden gezorgd. 
    De samenwerking met CSG ( Cannondale, GT &  Mongoose )  begon in juni 2008  en het eerste product , de vederlichte Cannondale Flash carbon hardtail werd 15 maanden later op de Eurobike show voorgesteld.
    Peter Denk is  jarelang verbonden geweest met Scott waar hij de hand had in de Spark, Scale, CR1 &Addict , doch  aan die samenwerking kwam in 2007 een einde .

    " We hebben Denk niet aangenomen om wat hij al gedaan heeft, maar om  wat hij nog gaat doen en ontwikkelen ."  zegt de vice voorzitter van CSG "Al deze stappen zijn gericht op het ontwikkelen van Cannondale als  merk in aanvulling op Schwinn, GT en Mongoose. We willen de nummer één in de wielerbranche worden." aldus Chris Peck.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sabrina Enaux tekent bij Felt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Sinds de voorstelling van het nieuwe  FELT ÖTZTAL X-BIONIC World Cup Team  in september op Eurobike  is men in Offenburg druk bezig met de samenstelling van het prof team.
    De Francaise Sabrina Enaux heeft als eerste prominente topsporter een contract van 3 jaar onderschreven. De 31 jarige Enaux was  aan het werk  in de Benelux Cup van Habay La Neuve en heeft talrijke top 15 plaatsen in de World Cup op haar palmares staan. Afgelopen jaar won ze de Bundesliga en werd ze vice kampioene in Frankrijk. De dame uit de Elzas mikt op de Olympische Spelen in Londen 2012.
     
    Enaux is een sporter in hart en nieren. Naast haar carriere studeerde ze in Nancy sportwetenschappen. Daarnaast ontdekte ze haar loop- en zwemkapaciteiten  en startte in  2008  in de X-TERRA.  Momenteel bevindt ze zich op het WK  X-TERRA  in Hawaii, waar ze gaat voor een podiumplaats.
    In Hawaii start ze voor het eerst op haar nieuwe Felt mountainbike.
    Rust en ontspanning vindt  ze in het beoefenen van yoga en koken is één van haar grootste hobby's.
    Jorg Scheiderbauer , organistaor van de World Cup in Offenburg en zaakvoerder van de Scheiderbauer Sports GmbH is opgetogen met de komst van Sabrina. " Ze is een dame met potentieel. Met   professionele begeleiding van het FELT ÖTZTAL X-BIONIC World Cup Team kan ze in de toekomst nog groeien. Sabrina is in staat om op de Olympische Spelen cross country in de top10 te eindigen." zegt de Duitse ex mountainbiker trots.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chris Jongewaard

    Mountainbiker Chris Jongewaard zou  volgens zijn advocaten  niet achter tralies mogen zitten.
    De advocaten van de Australische kampioen vroegen  een schorsing van zijn 2 jaar voorwaardlijk en 9 maanden effectieve gevangenisstraf.

    De 30 jarige Jongewaard  werd vorige maand gevangen gezet, nadat hij schuldig werd bevonden aan roekeloos rijgedrag  en vluchtmisdrijf.

     

    In februari 2007  vierden  een groep van 10 vrienden de  22 ste verjaardag van Matthew Rex.

    Na het feest reed Jongewaard zijn voormalige trainingspartner aan.   Al  fietsend werd Rex door de auto van Jongewaard gegrepen. Voor Matthew Rex betekende dit ongeluk meteen het einde van een veelbelovende prof carierre.

    Jongewaard heeft altijd aan het politieonderzoek meegewerkt en heeft dit nooit trachten te verbergen of te belemmeren.

    De verdediger voert  nu aan de Jongewaard in paniek was en amper 160 m verder  hulp ging zoeken bij een vriendin, die ervaring had in eerste hulp bij ongevallen.

    De vervolger  trachtte de rechter te overtuigen van het feit dat Jongewaard eerst aan zichzelf dacht en daarna pas aan het slachtoffer en benadrukte dat hij  duidelijk niet  wist wat hij deed en een verwarde indruk maakte.

    3 rechters van het Hof van Beroep  moeten zich over de zaak beraden.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ricardo Marinheiro bij TX Active Bianchi

    De Portugees Marinheiro zal volgend seizoen  samen met  belofte Cristian Cominelli  en elites Stephane Tempier, Leonardo Paez & Julio Caro deel uit maken
    van het Italiaanse TX Active Bianchi  team.
    Ricardo Marinheiro tekende een contract voor 3  jaar met de Italiaanse ploeg van Felice Gimondi.
    De junior eindigde tweede na de Italiaan  Gerhard Kerschbaumer  op het WK in Canberra en won de wedstrijd  voor juniores tijdens de World Cup  in Champery.
    " Het was al lang onze bedoeling om een jonge getalenteerde renner aan te trekken. " zei Gimondi . " Met het oog op de Olympische Spelen in Londen investeren we  in de  jonge  garde ."




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Briko Bike Hiver 09/10
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Fietsen doet mijn altijd, zelfs  als het koud is.
     

    Onder het motto : ’ comfort, veiligheid en stijl’  stelt Briko zijn nieuwste collectie  winterkleding voor.

    Briko startte in 1985 met de productie van kleding voor het Italiaanse ski- team. Na het grote succes van het team  werd het gamma uitgebreid met  brillen ,helmen en kleding.

    In 1992 richtte  men zich op de wielrenners. Anno 2000 stelde men Forerunner,  de helm voor freerides voor.  In datzelfde jaar  kwam Katana op de markt ;  een  collectie  speciaal ontworpen voor de fietsliefhebber.

    Olympisch kampioen wielrennen Paolo Bettini kwam in 2009  de ploeg versterken als  ambassadeur en hielp de Paolo Bettini collectie te ontwikkelen.

    Vandaag worden de produkten van Briko verdeeld in 60 landen

    Veiligheid gaat voor alles, daarom presenteert men naast de winterkleding ook  de Mustang, de nieuwste helm voor de fietser.
    Voor  hun accesoires 
     als  handschoenen en brillen  kunnen ze de moderne biker zeker warm maken.

     

    Voor meer info : http://www.briko.com/


    Categorie:cross country
    20-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jurgen Mobius kampioen bij de medici
    Afgelopen zaterdag stond  het BK mountainbike voor medici in Maasmechelen  op het programma.
    Op het parcours van de LMTB ( Limburgse Mountainbike Trophy ) werd Jurgen Mobius  voor de 3 de Belgisch kampioen bij de medici. Hij ging Geert Boschmans en Christophe  Heininx vooraf.

    " Ik was blij dat er dit jaar eens op een mountainbikewaardig parcours gestreden werd. Er moesten 6 ronden van 5,5km afgelegd worden.
    Om 15u klonk het startschot en met zo'n 25 doken we het veld in. Ik was niet goed weg en ging als 6 of 7de het bos in .Op het daaropvolgende rechte stuk kon ik vlot naar de 3de plaats opschuiven. Voor de bocht van de klim reed ik naar de kop om er als eerste aan te beginnen, boven had ik een gat en reed op eigen tempo verder. Onder kwamen er 2 andere renners bij aansluiten en we waren weg.
    In de derde ronde demarreerde ik nog eens op de klim en alleen Mathieu Peeters die beter in de afdalingen was , kwam onder terug aansluiten. In de 4 de ronde liet ik Peeters het tempo op de klim bepalen . Hij had duidelijk zijn eigen tempo bergop gereden want eens boven trok hij alle registers open. Vol risico ging hij naar beneden en ik had moeite om te volgen. Hij was namelijk iets te enthousiast en onder zag ik ineens de latex in't rond spuiten, lek! De latex dichtte het gat niet, ik zei "sorry" en kon de laatste 2 ronden in eigen tempo en zonder risico afwerken. Peeters wordt uiteindelijk 4de.
    Voor de derde maal op rij mocht ik mijn handen in de lucht steken als Belgisch kampioen Medici ! Een tricolore-trui en een overwinning bij voor het Janssen Cycling Team uit Genk . " aldus de 32 jarige verpleger.
     
    Uitslag BK mtb medici 2009

     
    1. Jurgen Mobius
    2. Geert Boschmans
    3. Christophe Heininx
    4. Mathieu Peeters
    5. Pieter Raus





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champery
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ook al is het seizoen afgelopen ; dat betekent allesbehalve vakantie voor de parcoursbouwers van Champery.
    Nog voor de winter komt, proberen ze in het Zwitserse skioord met man en macht de omloop gereed te maken voor volgend seizoen. 
    Houthakkers zijn druk in de weer met kappen en zagen  en op het parcours van de World Cup is een graafmachine aan het werk om parallel met de omloop een voetpad aan te leggen voor de toeschouwers. Bij slechte weersomstandigheden is de steile berg immers  nauwelijks bereikbaar, vandaar de werkzaamheden . Deze verbeteringen zal het publiek  in de toekomst zeker ten goede komen.
    In 2010 ontvangt Champery de UCI Nissan World Cup op 24 & 25 juli.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Urs Huber wint 1 ste etappe in Crocodile Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De 24 jarige Urs Huber heeft de eerste etappe van de Crocodile Trophy gewonnen. Na 98 km  van Cairns naar  Lake Tinaroo had de 24 jarige  Zwitser van het Stöckli-Craft  team 1:45  min voorsprong op de Nederlandse favoriet Bart Brentjens. " Dit is even zwaar als de Cape Epic. " liet de biker van het Trek Brentjens Team na afloop weten. 
    Als derde kwam de Tsjeh Tomas Kozak met bijna  25 minuten achterstand over de meet.
    Onze landgenoot Mike Mulkens eindigde op een mooie vierde plaats bij de elites , terwijl de Duitser Kai Hundertmark  vrede moest nemen met de zesde plaats.

    Bij de dames kwam de Nederlandse Monique Zeldenrust sterk voor de dag. Ze legde de afstand van 98 km af in een tijd van 5:03:43  en klopte de Oostenrijkse Lisa Pleyer met bijna 22 minuten.  De Australische Abby McLennan vervolledigde het podium bij de vrouwen.

    Bij de masters 1 ging de zege naar Raimund Burböck. De Oostenrijker ging Isaac Tonello uit Australie vooraf.   De beste Belg in deze reeks was Gen De Bont ( Shifting Gears  )  met een zesde plaats.

    De Tsjech  Milan Spolc   haalde het bij de masters 2 voor  de Oostenrijker Branko Grah & de Duitse renner Frederik Zierke .De Belgen Yvan Vekemans en Mohammed Boufessile van het Belgian Power/Granville team legden beslag op de 9 de en 10 de  stek.  Geert Matthijs werd 47 ste algemeen wat hem de 19 de plaats bij de masters 2 opleverde.

    uitslag elites :

    1. Urs Huber Zw
    2. Bart Brentjens Ned
    3. Tomas Kozak Tsj
    4. Mike Mulkens Bel
    5. Jury Robic Sl
    6. Kai Hundertmark D
    7. Josh Prete Austr
    8. Daris Zubanu It
    9. Ivan Negro It
    10. Steve  Rankine Austr


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PopoBike 2009 Mexico
    De Italianen Deho en Cattaneo  hebben de 6 de editie van de PopoBike gedomineerd.

    In de buurt van Metepec Atlixco (Puebla), kwamen  rond de  2000 deelnemers uit Mexico en andere Latijns-Amerikaanse landen aan de start.  Naast de 2 Italianen, medde zich ook voormalig wereldkampioen Michael Rasmussen.
    De klassieke route van 51 km  met 1420 hoogtemeters  aan de voet van de Popocatepetel werd enigszins gewijzigd in vergelijking met andere jaren .
    Marzio Deho en Johnny Cattaneo  voerden van bij het begin het tempo aan en werden nooit bedreigd . Voor Deho was het zijn vijfde overwinning in PopoBike  , hij klopte zijn landgenoot  Cattaneo  ( Full Dynamix ) met 19 sec.  De Deen Rasmussen kwam op 20 minuten als zevende over de streep.
    De volgende editie  van het PopoBike Festival zal doorgaan op 24 oktober 2010


    uitslag :

    1 DEHO MARZIO 02:21:35
    2 CATTANEO JHONNY 02:21:54
    3 ESCARCCEGA SALAZAR RAFAEL 02:26:02
    4 ESCARZEGA SALAZAR JOSE 02:27:07
    5 TORRES ACOSTA IGNACIO 02:31:01
    6 RIVAS GOMORA SEDLY 02:37:05 02:37:04
    7 RASMUSSEN MICHAEL 02:41:20

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Team “De Trog-Granville” blijft actief op de transfermarkt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na Gody Jacobs maakt ook Wesley Luca de overstap naar De Trog-Granville. Vanaf 1 januari zal hij de kleuren van het team verdedigen. Het voorbije jaar reed Wesley voor Casa Verde Racing Factory.

    Net zoals Gody was Wesley gecharmeerd door de manier van werken binnen het team. Daar Wouter Declercq en Xavier Vermeeren nog op zoek waren naar een sterke nieuwe pion voor het team was er snel een overeenkomst tussen beide partijen.

     

    Wesley:  “Voor mij is deze transfer uiterst interessant. Ik wil binnen het team gebruik maken van de ervaring waarover het team beschikt.. Het is namelijk zo dat ik nog maar sinds een viertal jaar intensief aan mountainbike doet. Daarvoor  was ik een fervent voetballer. Door de ondersteuning die ik vanuit het team zal krijgen, moet het mogelijk zijn om volgende jaar een sprong voorwaarts te maken. Daarnaast wil ik ook mijn steentje bijdragen aan de verdere uitbouw van het team ”

     

    Wouter:” Wesley is een sterk renner die, volgens mij, nog veel progressie kan maken. Zeker wanneer men nagaat dat Wesley tijdens de voorbije winters niet specifiek trainde. Nu en dan sprong hij op zijn fiets, ging hij eens lopen of zocht hij het zwembad op. Deze winter willen we Wesley, vanuit het team, begeleiden in zijn wintertrainingen. De eerste stap is hier reeds gezet. Vorige week gaf ik hem zijn eerste echte trainingschema. Ik ben er dan ook van overtuigd dat Wesley nog veel mooie dingen zal laten zien.” 

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kai Hundertmark in Crocodile Trophy
    Vandaag start de Crocodyle Trophy in Australie. Van de Nederlander Bart Brentjens is geweten dat hij voor de eindzege gaat .
    Maar ook voormalig Telekom renner  en Ironman  ' Crocodyle Kai  ' Hundertmark aast op de overwinning. De Duitser is niet aan zijn proefstuk toe. Vier jaar geleden schreef hij 2 etappes op zijn naam.

    Viervoudig solo winnaar van de Race Across America of de RAAM , Jure Robic komt voor de vijfde keer naar Cairns. In het verleden stond hij 2 keer op het eindpodium. De Sloveen krijgt de hulp van zijn landgenoot Matej Mugerli, een voormalige Pro Tour etappewinnaar uit zijn tijd bij Liquigas. De 2 Slovenen azen op een podiumplaats.

    Ook de 24 jarige Urs Huber is geen onbekende in het marathonwereldje en hoopt in de Crocodile Trophy te verbazen. De Zwitser was in 2008 goed voor de bronzen medaille in het EK en WK marathon.
    Hij  vloog vorige week over Londen,  Hong Kong via Brisbane om 36 uren later op zijn bestemming  in Cairns aan te komen . Hij heeft de jetlag volledig verteerd en voelt zich Downunder in zijn sas  .

    De Belgische ogen zijn gericht op oa. Mike Mulkens , Glen De Bont , Yvan Vekemans en Geert Matthijs. 

    Van  de 106 deelnemers komen er  6 vrouwen aan de start. De bekendste is de Nederlandse Monique Zeldenrust , die  in de GP Roel Paulissen haar landgenote Laura Turpijn van de zege hield.

    Categorie:Crocodyle Trophy
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eli Smeyers naar Waaslands MTB team
    Chamizo-Sportful gooide zoals bekend midden deze zomer de handdoek in de ring.
    Na een tienjarig bestaan met veel van de beste competitierenners in hun rangen: denk aan Nicolas Vermeulen, Kevin Van Hoovels, Kris Henderieckx en Hertsens en ook Danny Flies, zal het team verder gaan als een wielertoeristenclub.
     
    Hierdoor moesten de renners op zoek naar nieuwe oorden voor 2010.

    Eli Smeyers :
      " Voor mezelf is dit het Waaslandmountainbiketeam geworden.
    Hier vind ik vrienden, trainingsmakkers, en een heel team uiterst enthousiaste leden terug.
    En enorme boost om terug te weten dat je kan steunen op dit goed georganiseerd bestuur.
    Maar ook vooral de levendigheid die bewezen wordt op een uiterst up-to-date site en twitterpagina.
    Ook mijn eerste race in de aflossingswedstrijd in Genk was onmiddellijk een schot in de roos!
     
    Voor de trainingen liggen de eerste teamweekend's al vast!
    Omdat mijn seizoen nog een hoogtepunt legt in het late najaar,  zal ik in de LMTB het Waaslandmountainbiketeam al vertegenwoordigen.
    En nieuwe outfit en vooral een hoop motivatie zullen er voor zorgen dat 2010 terug een schitterend jaar zal worden! "
    Op naar 2010! " zegt de enthousiaste biker uit Geel.



    bron : PM Eli Smeyers






    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rudi Geentjens in Calpe

    Marcha wordt het  in Spanje genoemd : een tocht van 32 km tegen de tijd (chronorit).

    Om 9u30 werd  afglopen zondag de start gegeven in het toeristisch plaatsje Guadalest , 20 km ten westen van Benidorm.

    Onder de  130 mtbikers bevond zich onze landgenoot Rudi Geentjens  . Het begon met een  plaatselijk rondje achter de motoren door het centrum van El castell de Guadalest (500m) en dan direct de bergen in , naar een hoogte van 1100 m.
    Geentjens kwam als 8 ste boven, maar in de vele technische afdalingen die dan volgen moest hij  een paar Spanjaarden laten voorgaan. De  afdalingen lagen er gevaarlijk  bij, door de regenval van de afgelopen dagen.

    " Het parkoer was prachtig , met 80% aan singeltracks bezaait met rotsen. Het laatste stuk was vals plat langs de rivier, daar was ik nog  11 de.
    Op de laatste klim met max 23 % neem ik de snelle afdalers terug,  ik eindigde  als 7 de met een tijd 2u02 en een gemiddelde van 15km/u;  vorige week  haalde ik nog 26 km/u in de Bart Brentjens Challenge , maar dit was dan ook mountainbike hé. 
    De marcha’s zijn een aanrader voor iedereen die van het echte MTB houdt. " liet Rudi Geentjens van het  MTB Rudi Team vanuit Spanje  weten.






    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Laurent Meunier
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De 17 de editie van ' La Laurent Meunier '  chrono heeft op zondag 25 oktober plaats. Het gaat om  een chrono van 45 km met vertrek om 9 u.

    vertrek en inschrijvingen : 
    rue des Trieux 155 – 7120 ESTINNES-AU-MONT
    afhalen van de nummers : van 7u45 tot  8u45 - Vertek : 9u00


    meer info : http://www.b-m-b.be/forum/index.php?showtopic=29796


    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs