KMC wordt de hoofdsponsor van de Duitse Bundesliga 2014.
De Taiwanese kettingfabrikant zet zijn schouders onder de vijfdelige Duitse Bundesliga reeks.
Voor KMC is de prestigieuze Duitse reeks niet nieuw, daar de sponsoring in Bad Säckingen en Heubach al vruchten afwierp.
" We zijn heel tevreden over de Sabine Spitz Gold Trophy en BiketheRock. " zegt Michael Stichling , de verdeler van KMC kettingen in Duitsland Oostenrijk en Zwitserland.
De deelname van grote namen als de Olympische kampioenes Julie Bresset en Sabine Spitz geven deze competitie steeds meer uitstraling en elan.
" We zijn blij met deze samenwerking en hopen met de steun van KMC de reeks nog te verbeteren." aldus Udo Sprenger van de Duitse Wielerbond BDR.
In 2014 omvat de Bundesliga 5 XC wedstrijden en 4 Eliminators.
Na 27 edities is Munsingen er niet meer bij en in Bad Säckingen (Sabine Spitz Gold Trophy) wordt het Duits kampioenschap verreden.
Neustadt en Schopp zijn nieuwkomers en kregen het C2 status opgeplakt.
Saalhausen, Heubach en Bad Salzdetfurth stonden al eerder op de kalender.
In Saalhausen gaat tevens het Duits kampioenschap Eliminator door.
De finale wordt in Bad Salzdetfurth gereden en zijn er dubbele Bundesliga punten zowel in de XC als in de Eliminator te verdienen.
KMC MTB Bundesliga International 2014
5/6 april Neustadt/Weinstraße C2
12 mei Saalhausen C1
17/18 mei Heubach HC
12/13 juli Schopp C2
13/14 september Bad Salzdetfurth (dubbele punten) C1
Categorie:cross country
|