Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    24-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Ontsnapping
    Klik op de afbeelding om de link te volgen DE SCHAALMODELLEN VAN DE ONTSNAPPING ZIJN TE KOOP. 

    Ze meten 24 x 20,5 cm en zijn 'made in Flanders'.
    Om misverstanden te voorkomen: het zijn dus geen miniatuur- of speelgoedrennertjes maar replica's van het kunstproject. Een gekleurde renner (rood, groen, geel of blauw) kost 59 euro, een transparante renner 79 euro en een set van de vier gekleurde renners kost 200 euro. De winst - gezien de beperkte oplage slechts 15 euro per renner - wordt gebruikt om het kunstproject in leven te houden.


    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgen beheersen Crocodile Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Op dag 6 van de Crocodile Trophy werd er gespurt voor de overwinning.

    Na  de 116 km met 1800 hm van Granite Creek Dam naar  Laura ging het  in de slotfase tussen Corry Wallace en Mark Frendo.
    De Australier Mark Frendo won zijn 3 de  etappe  voor de Canadees Cory Wallace en verdedigde zo zijn leiderstrui. Frendo  heeft nog altijd 11 min voorsprong op zijn Canadese concurrent.
    De derde plaats was voor de Tsjech Jiri Krivanek, die echter  meer dan 5 minuten aan zijn been kreeg.
    De Oostenrijker Patrick Schörkmayer ging als eerste aan de haal, maar werd op de eerste  zware beklimming gepakt.
    Bij circa 40°C  ging  Wallace geregeld  aanvallen, maar  kreeg er de sterke  Australier niet af. Zodoende gingen ze met 2 naar de meet.

    Onze landgenoot Hans Planckaert ( Smart Cycling ) domineerde  opnieuw bij de masters en won deze etappe in 5u08:05 dwz.  met 9 minuten voorsprong op de Nieuw Zeelander Hamish Morrin. Planckaert voert voorlopig onbedreigd  de leiding.

    Kristof en Johan Schrauwen waren weer goed voor de derde en vierde plaats bij de masters 1. De Oostenrijker Mario Färberböck was met zijn vierde plaats algemeen de winnaar van zijn reeks.

    Ook op Liesbeth Hessens staat geen maat. Keer voor keer rijdt de Belgische winnares van de Alpentour Trophy hier  iedereen met ruime voorsprong naar huis.  Met haar 26 ste plaats algemeen verbaasde ze  menig mannelijk tegenstander. Haar voorsprong  bij de dames loopt op tot 7 uur. Hessens heeft nu haar zinnen gezet op de top 20 algemeen.

    " Twee dagen geleden was ik nog 18 de in het  algemeen klassement, maar de voorbije dagen was het te warm voor mij en  had ik het moeilijk. Ik klimgraag en de afdalingen liggen me wel. Jammer van de hitte , ik verloor daardoor toch wel veel tijd. " zei de Vlaamse die in het Zwitserse Wallis leeft ,werkt en traint.

    Morgen staat  in Laura een tijdrit van 38 km op het menu.


    top 5 Eliten

    1 Frendo Mark AUST  04:35:00  
    2 Wallace Cory CAN  04:35:01+ 0:00:01
    3 Krivanek Jiri TSJ  04:40:35+ 0:05:35 
    4 Mashford  Paul AUST 04:43:50 + 0:08:50
    5 Page Matthew GrBr  04:43:50+ 0:08:50 




    Categorie:Crocodyle Trophy
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wolfram Kurschat met Audi
    De Duitser Wolfram Kurschat ( Topeak Ergon) gooit het in Hockenheim  over een andere boeg


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cape Pioneer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Dag 5

    4 de etappe : 70km  met 2000 hm in de Kammanassie Mountains.

    Na de 2 overwinningen op rij  van het Asrin duo met onze landgenoot Jens Schuermans en James Reid waren de Zuid Afrikaanse teams gebrand om zelf hun slag te slaan.
     
    Met slechts 8, 6 sec verschil  tussen  Brandon Stewart & Konny Looser (FedGroup-Itec)  en Waylon Woolcock en Erik Kleinhans (RE:CM ) moest alles nog losbreken . Asrin 1 staat 3 de in het klassement,  maar 8 min 34 is voor de jonge gasten haast onoverbrugbaar.

    Philip Buys en Matthijs Beukes maakten in het begin de wedstrijd hard. Het Scott team pakte op de zwaarste stukken de leiding en gingen na 40 km RE:CM , FedGroup-Itec ,Westvaal Columbia en James Reid met 2min 20 vooraf. 

    Versluys Pro biker Jens Schuermans liet zowat halfkoers een achterstand van  4 min 40 optekenen.
    Reid en Schuermans (Asrin 1) vonden elkaar terug en gingen samen in de achtervolging.

    Naar het einde toe zette RE:CM met  Waylon Woolcock en Erik Kleinhans alles op alles om hun voornaamste concurrenten voor te blijven . Op 5 km van het einde  hadden ze een gaatje op FedGroup Itec en reden virtueel in het geel.


    Philip Buys en Matthijs Beukes (Scott),  domineerden de 4 de etappe en pakken na de proloog hun tweede dagzege.
    Ze wonnen in  3u12 voor Westvaal, RE:CM , Fedgroup en Asrin.

    RE:CM  met  Woolcock en Kleinhans  waren bijna 5 min sneller dan FedGroup met  Stewart & Looser  en nemen de leiding in het klassement over. 
    Schuermans en Reid blijven op 3,  al komt het Scott team met Beukes en Buys na vandaag op goed anderhalve minuut.


    Bij de dames deelden Ariane Kleinhans en Annika Langvad (RE:CM/Davinci)  zoals altijd de lakens uit.

    De Zuid Afrikanen Wynand Mulder & Gerrie Beukes wonnen het in 3u50 bij de masters. Cube Nutswerk met de Nederlanders 
    Micha De Vries en Rik Van Den Hanenberg werden tweede, maar blijven de leiding voeren.

    Adriaan Louw won bij de solo rijders en blijft na 5 dagen aan de leiding van het klassement.

    Adriaan Louw
    reactie : 
    Jens Schuermans :" Wij als jonge gasten worden stilaan moe. We waren ook  de enige met hardtails in de kopgroep en dat was niet echt voordelig vandaag. Heb nog nooit zoveel losse rotsen in mijn leven gezien.Gevaarlijk en slecht voor het materiaal. In de laatste rit gaan we nog eens iets proberen."aldus de Limburger


    top 5

    1 Scott Factory Racing , Matthys Beukes & Philip Buys 3:12:04.296
    2 Westvaal - Columbia , Nico Bell & Gawie Combrinck 3:14:55.265 +02:50.969
    3         R E:C M, Waylon Woolcock & Erik Kleinhans 3:14:58.568 +02:54.272
    4 Fedgroup-Itec, Brandon Stewart & Konny Looser 3:19:34.935+07:30.639
    5              Asrin Cycling 1, James Reid & Jens Schuermans  3:23:15.297 +11:11.1



    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Univega zoekt wedstrijdrijders voor 2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Het Univega Pro Cycling Team is op zoek naar nieuwe teamrijders voor 2014.

    Op de teamsite : http://2013.univega-pro-cycling-team.nl/index.php/en/ kunnen serieus geïnteresseerde wedstrijdrijders informatie vinden hoe ze zich kunnen aanmelden bij het team.

    30 november 2013 is de sluitingstermijn. 

    Daarna zullen alle aanvragen bekeken worden en bepaald worden welke personen in aanmerking komen voor een teamplaats voor 2014.




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opendeurdagen Cyclpe Passion Borgloon
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Opendeurdagen 

    Van 8 november om 9:00 tot 10 november om 18:00 in het nieuw gebouw.

    Waar : 
    Cyclpe Passion Borgloon 
    Graaf Lodewijkplein, Borgloon

    Merken:
    - Scott
    - Granville 
    - Argon 18 
    - Northwave 
    - Dt-SWISS

    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kids Trophy 2014
    Kalender   2014( onder voorbehoud)

    Kids Trophy O²Bikers/VOR-Lotto

    Dinant : 15/03
    Thieusies : 22/03
    Cuesmes : 26/04
    Eupen : 24/05
    La Reid : 08/06 
    Sankt-Vith : 05/07 
    Blégny : 23/08
    La Calamine : 31/08
    Cerfontaine : 13/09
    Burdinne : 20/09

    er wordt  nog onderhandeld met Durbuy en Fumay.

    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tips
    Hoe begin je er aan ?


    http://www.youtube.com/watch?v=WPVRU7jSYkQ#t=233

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Red Bull Hill Chaser
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Op 26 oktober verwacht het Duitse Marburg 5000 toeschouwers  voor de Red Bull Hill Chasers. 
    Na Bristol, Edinburgh en Kuala Lumpur  ontvangt Duitsland amateurs en prof mountainbikers, wegrenners en BMX ers  voor  een 350 m  lange sprint bergop  met  een steiging van 18%. 
    Eén van de favorieten voor deze uphill eliminator is de Duitse Topeak Ergon biker Wolfram Kurschat.  




    http://www.redbull.com/de/de/bike/stories/1331607674679/red-bull-hill-chasers-uphill-race-marburg

    Categorie:Eliminator
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brasil Ride
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Op dag 4 van de Brasil Ride viel op de vrij technische omloop  alles weer in de plooi.
    Het werden 102 km ipv.  87,31 km met 2393 hm . 

    Kohei Yamamoto en Christoph Sauser (Specialized) wonnen de 4 de etappe in  in  Rio de Contas voor  de Nederlander Hans Becking en  de Tsjech Jiri Novak( Superior Brentjens). 
    De Japanner  Yamamoto en de  Zwitserse wereldkampioen marathon Sauser  konden op de beklimmingen het verschil maken.Voor Yamamoto was het een kwestie om geen fouten te maken en zo dicht mogelijk bij zijn teamgenoot te blijven.
    Becking en Novak   liepen 2 min achterstand op 

    De derde plaats was voor onze landgenoot Roel Paulissen en de Italiaan Johann Pallhuber , die tegen een achterstand van 7 min opkeken  . Ondanks een valpartij van beiden  bleven ze de Brazilianen Henrique Avancini en Shernan Trezza voor .

    De Portugezen Luis Leão Pinto en Tiago Ferreira  kenden pech en verloren tijd,  veel tijd en hebben de wedstrijd verlaten

    Vitor Gamoto, de 43 jarige leider bij de masters kwam ten val  en moest  eveneens opgeven. Zo verliest Gold Nutrition de leiderstrui  bij de masters aan de Nederlander Bart Brentjens en zijn Braziliaanse partner Abraao Azevedo.

    Zowel Becking en Novak als Brentjens & Azevedo  vertrekken morgen in het geel.

    Het Belgische Reevax duo  Peter Paelinck en Steven Pauwels staat netjes 5 de in het klassement.

     Klassement 
    1 Hans Becking/Jiri Novak
    2 Ismael Ventura/Ramon Sagues
    3 Henrique Avancini/Sherman Trezza de Paiva
    4 Hugo Prado Neto/Lukas Kaufmann
    5 Sauser Christoph/Kohei Yamamoto
    6 Roel Paulissen/Johann Pallhuber
    7 Ricardo Pschieidt/Oriol Colome
    8 Silvio Amorim Silvinho/Junio Alves Vieira
    9 Martin Horak/Michal Kanera
    10 Alexandre Arthur Sousa/Sharlys Silva


    Klassement masters 
    1 Bart Brentjens/Abraao Azevedo
    2 Marcio Ravelli/Marcio May
    3 Juliano Montandon/Andre Luis Guimaraes 
    4 John Bullens/Erno van dongen
    5 Peter Paelinck/Steven Pauwels 




    Categorie:meerdaagsen
    23-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Martin Maes
    Onze 16 jarige landgenoot Martin Maes ( GT) , winnaar van de Enduro World Serie 2013 voor juniores in Whistler.


    Categorie:Enduro
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bike Vision



    Sonja Joachims en Dirk Berden, de trotse ouders van Vincent, kondigen u de opstart van een nieuw mountainbike team aan onder de veelbelovende titel: Bike Vision. 

    Bike Vision wil zich met een duidelijke visie en missie (gekoppeld aan concrete acties) in het jeugd-mountainbike-wereldje onderscheiden, tevens willen we met een zeer beperkte groep werken van nieuwelingen tot beloftes.

    Gelijke kansen: Ieder kind krijgt dezelfde materiële voorzieningen, ondersteuning en opleiding. We willen een beperkt jeugdteam uit bouwen waar de renners de kans krijgen om door te groeien naar een hoog niveau. Ieder op zijn/haar tempo, rekening houdend met de individuele progressie…

    Opleiding: Jeugdrenners krijgen de kans om zich te ontplooien in de mountainbike sport. Dit willen we verwezenlijken door technische trainingen en stages te organiseren onder begeleiding van ervaren mensen in binnen- en buitenland. Eenmaal per 2 weken staat er een techniek training op het programma, terwijl we minimaal tweemaal per jaar op (buitenlandse) “stage” willen met het hele team.

    Begeleiding: Ouders en renners willen we optimaal begeleiden naar de wedstrijden toe, ook met betrekking tot voeding, training, mechaniek en reglementen…

    In onze visie en missie kan Johan Bieliën zich perfect vinden waardoor we de overeenkomst hebben ondertekend om het stamnummer van LMTB over te nemen.

    Op dit ogenblik werken we samen met de volgende commerciële partners: Bio Racer, C-bear , Sportscontrol en Thompson via Bike Arena 

    inlichtingen : Bikevisionteam@gmail.com








    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crocodile Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Dag 5 
    Mt. Mulligan - Granite Creek Dam  : met  163 km en 3000h m de langste etappe uit de reeks.

    Josef Benetseder pakt na een lange solovlucht de vijfde etappe in de Crocodile Trophy .
    Met meer dan 12 minuten ging de  Oostenrijkse prof wegrenner de Australier Mark Frendo vooraf . 
    Frendo ,de leider in het klassement haalde het voor de Canadees Cory Wallace.
    Uit een achtervolgende groep van 20 sprongen Mark Frendo , Cory Wallace en  Jiri Krivanek weg, maar geen één was in staat om een ontketende Benetsedet terug te fluiten. 
    Integendeel, Benetseder voelde zich in zijn element en reed steeds verder weg.

    Mario  Färberböck (Oostenrijk)  zegevierde opnieuw  bij de masters 1 in 06:36:53 . 
    Onze landgenoten Kristof  en Johan Schrauwen eindigden  in 07:12:41 op plaats  3 en 4.
    Hans Planckaert heeft weer een boemerang beet. De biker van het Smart Cycling team verstevigde nogmaals zijn leidersplaats bij de masters 2 en liep vandaag 17 min uit op zijn Nieuw Zeelandse concurrent.

    7u50:18  had Liesbeth Hessens nodig om haar 5 de boemerang te veroveren. Bij de dames domineert de Belgische, die woonachtig is in Zwitserland al van bij de aanvang en zonder tegenslag kan de eindwinst haar niet ontglippen.


    top 5
    1. Josef  Benetseder Josef (Oostr)  06:09:28 
    2. Mark  Frendo ( AUST ) 06:23:10 + 0:13:42 
    3. Cory  Wallace  ( CAN ) 06:23:11+ 0:13:43 
    4. Jiri  Krivanek  (TSJ) 06:30:37 + 0:21:09 
    5. Matthew  Page ( GrBr) 06:39:46 + 0:30:18 

     Stand algemeen :
    1. Mark Frendo (AUST ) 19:03:45
    2. Cory Wallace (CAN)  + 00:11:00
    3. Jiri Krivanek (Tsj) + 00:38:27
    4. Mario Färberböck (Oostr) Master 1  + 00:53:49
    5. Josef Benetseder (Oostr) +1:17:11

    uitslagen :




    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cape Pioneer dag 4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Na de memorabele dag waarop team Asrin1  met onze landgenoot  Jens Schuermans en  de Zuid Afrikaan James Reid de zege pakte op Swartberg , ging het vandaag van Prince Albert naar De Rust .
    Om 8 uur werd  deze etappe van107 km met 1543 hm op gang getrokken.
    Na de zware inspanning van gisteren zaten al de favorieten met Asrin 1 weer  meteen vooraan.

    Na  dik 2 uur wedstrijd en goed 61 km ging alle aandacht naar  het Zuid Afrikaanse USN  team .

    Op 1 min20 volgden Jens Schuermans en James Reid ( Asrin1),Waylon Woolcock & Erik Kleinhans (RE:CM),  Philip Buys en Matthijs Beukes (Scott), Westvaal Columbia met de titelverdedigers Nico Bell & Gawie Combrinck, Contego Giant met Louis-Bresler Knipe & Gert Heyns en solo rijder Darren Lill .

    Van FedGroup-Itec  kwam  de Zwitser Konny Looser vroeg in de wedstrijd ten val en verloor bijna 5 min.
    De gele truidragers Brandon Stewart en de Zwitser Konny Looser  waren dus op achtervolgen aangewezen maar konden  heel wat van hun achterstand goed maken.

    Bij de dames staat voorlopig geen maat op RE:CM/ Davinci met de Deense marathonspecialiste  Annika Langvad en de Zwitserse kampioene Ariane Kleinhans. Iets over  hoefkoers keken Esther Suss en Jane Nuessli al tegen 2min 45 achterstand aan.

    Door de strakke wind  kwam alles weer samen met met een groep van 9 gingen ze de laatste 10 km in. 
    USN zat  op anderhalve minuut en  FedGroup Itec met  Stewart en Looser had de aansluiting niet kunnen maken.

    Jens Schuermans (Versluys Pro)  en James Reid winnen  hun 2 de etappe op rij . In 3u57:05 kloppen ze in de spurt  Louis-Bresler Knipe & Gert Heyns, RE:CM met Waylon Woolcock & Erik Kleinhans , Scott ( Philip Buys en Matthijs Beukes)  en Westvaal Columbia met  Nico Bell & Gawie Combrinck.

    FedGroup- Itec blijft voorlopig  aan de leiding, al is hun voorsprong nu wel erg geslonken.

    Ariane Kleinhans en Annika Langvad boeken hun 4 de zege op rij. 

    In de soloreeks was Adriaan Louw goed voor de overwinning en pakte meteen ook de leiderstrui. Hij ging Darren Lill met ongeveer 12 minuten vooraf.
    Bij de masters moest het Nederlandse  Cube Nutwerk team met Micha De Vries en Rik Van den Hanenberg  3 minuten toegeven op de Zuid Afrikaanse  winnaars Wynand Mulder en Gerrie Beukes. 

    Birgit Lavrijssen en Marco Minnaard ( Cube Nutswerk) pakten hun tweede zege op rij bij de mixed koppels.


    Reactie 
    Jens Schuermans ( Versluys Pro) : " Na gisteren ging het beter dan verwacht. Maar het was dan ook  niet zo'n zware etappe. De favorieten bleven samen tot het einde. Uiteindelijk werd het een sprint en wij waren de besten  , dat bewijst dat we  met de betere meekunnen. 
    Mijn teamgenoot  James haalt  de afgelopen 2 dagen op hetzelfde niveau als mij. Dus het gaat echt goed voor ons. Maar we zitten  nog steeds 6 min achter de leiders , dus het eindklassement  wordt lastig.
    Het is nooit ons doel geweest, maar als we morgen dichter komen, kan dat wel een doel worden.We zijn beiden nog  jong en onervaren , dus we zouden ons eigen nog eens kunnen tegenkomen. " aldus de 20 jarige  Maasmechelaar.


    top 10
    1 Asrin Cycling 1, J ames Reid & Jens Schuermans 3:57:04.354
    2 Contego Giant Factory Racing,  Louis-Bresler Knipe & Gert Heyn 3:57:05.756+00:01.402
    3 R E:C M, Waylon Woolcock & Erik Kleinhans 3:57:06.665 +00:02.311
    4 Scott Factory Racing , Matthys Beukes & Philip Buys 3:57:12.218 +00:07.864
    5 Westvaal - Columbia, Nico Bell & Gawie Combrinck 3:57:16.368 +00:12.14
    6 U S N, Matthew Brittain & James Thompson 4:00:38.068 +03:33.714
    7      E A I Cycling,  Hanco Kachelhoffer & Johann Rabie  4:02:17.338 +05:12.984
    8 Fedgroup-Itec, Brandon Stewart & Konny Looser 4:02:20.869 +05:16.515
    9      Cube Nutswerk 1,  Liwald Doornbos & Mattijs Eversdijk 4:11:42.576 +14:38.222
    10    Continental , Ben-Melt Swanepoel & Yannick Lincoln 4:16:53.902 +19:49.548










    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stichting Vlaamse Schoolsport GENK
    SVS-Limburg organiseert volgende wieleractiviteiten:

    Op woensdag 13/11 gaat de jaarlijkse Open SVS ontmoeting door in  Genk.
    VELDRIJDEN en MOUNTAIN-BIKE  VOOR LEERLINGEN EN LEERKRACHTEN   

    Omloop  Bloso Kattevenia GENK
     (E 314 richting Aken, afrit 32 Genk-Oost, richting Genk, 1ste rotonde links). 


    inschrijven via :


    http://www.schoolsport.be/Limburg/activiteit.aspx?site=3&ID=980&onderwijs=2&soort=&kern=&aard=&categorie

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leonardo Paez blijft bij Biacnhi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Leonardo Paez tekende nog een jaar  bij voor TX Active-Bianchi. 
    Nadat hij van  2008 tot 2010 voor het Italiaanse team van Felice Gimondi reed, maar vanwege een handblessure naar zijn thuisland Colombia terugkeerde, kwam hij in 2012 terug naar Italie en heeft er zijn draai goed gevonden.

    Samen met zijn teamgenoot Tony Longo beheerste Paez dit jaar niet enkel het Italiaanse marathongebeuren, maar pakte tevens het brons op het WK marathon in Oostenrijk.
    De 31 jarige Colombiaan won dit jaar oa. de Sellaronda Hero in Selva Val Gardena en de  Gimondibike in Iseo.

    In 2014 mikt Paez op het WK marathon.




    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Elke Vanhoof naar Supercross
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De 21 jarige BMXster Elke Vanhoof rijdt volgend seizoen voor SUPERCROSS

    " Ik ben zo opgewonden om te laten weten dat ik zal gaan rijden voor een van de grootste BMX team / familie voor het komende seizoen en daarbuiten, namelijk SUPERCROSS." licht de Belgische kampioene toe.

    " Ik heb al de gelegenheid om deze geweldige fiets testen gehad en het voelt geweldig!

    Omdat BMX is geboren in de USA en ik altijd een droom heb gehad om deel te nemen aan een professioneel USA BMX team tijdens het rijden bij de Elite Women, dus het is een droom die uitkomt!

    Ik wil al mijn vorig jaar sponsors en supporters, vooral GT Bicycles Jeffry Goethals en Troy Lee Designs België bedanken voor de steun die ik nodig had voor de laatste 2 jaar. Natuurlijk zal ik al mijn persoonlijke co-sponsors te houden.

    Volgend seizoen zal ik ook rijden voor de Freegun drôme Club om te concurreren in de "Coupe de France" met de beste Europese rijders om mijn BMX vaardigheden te verbeteren.

    Grote dank aan Bill Ryan, Romain Jourdan en Eli Piccart.

    See u bij de races!"besluit Elke Vanhoof.

    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brasil Ride
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Dag 3 :
    De cross country  wedstrijd van 35 km met 915h m in Rio de Contas was voor Henrique Avancini , de Braziliaan die begin dit jaar in de Bundesliga in Munsingen de topfavorieten klopte.
    Teammaats moesten  vandaag niet samen blijven en het was de gemiddelde tijd van de twee die voor het klassement telde. 
    De Braziliaan Avancini opende sterk en ging  al na de 1 ste  van de 5 af te leggen ronden Roel Paulissen,  Kohei Yamamoto en Christoph Sauser en de Portugezen Luis  Leao Pinto en Tiago  Fereirra vooraf.

    Henrique Avacini won de cross country voor Kohei Yamamoto  .
    De Belgische Torpado biker  Roel Paulissen  werd  mooi derde.

    Na hun  derde plaats van maandag waren Hans Becking en de Tsjech Jiri Novak (Superior Brentjens ) ondanks een lekke band,  goed voor de vijfde plaats. 

    Olympisch kampioen (1996 ) Bart  Brentjens en Abraao Azevedo maakte ook dit keer hun favorietenrol waar, maar de verschillen op Vitor Gamito en  Paulo Freitas waren te klein om de leiderstrui te bemachtigen.

    Bij me mixed koppels gingen  Annabella Stropparo en Piero Pellegrini dit keer de Duitse  Ivonne Kraft en de Braziliaan Mateus Ferraz voor.


    Gezamelijke uitslag: 
    1 Christoph Sauser & Kohei Yamamoto
    2 Luis  Leao Pinto  & Tiago Ferreira
    3 Henrique Avancini  & Sherman Paiva







    Categorie:meerdaagsen
    22-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crocodile Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Dag 4

    Cory Wallace  wint  de 3 de etappe  in Mount Mulligan.
    Net als gisteren eindigde de etappe van Irvinebank naar Mount Mulligan Station op een spurt.
    De Canadees Cory Wallace klopte opnieuw de Australier Mark Frendo  en de Tsjech Jiri Krivanek.

    Mario Färberböck , de leider bij de masters 1 nam van bij de start het initiatief.  Toen Wallace, Frendo en Krivanek hem net voor de 1 ste bevoorrading te pakken kregen , kon de de fietsenmaker uit  Salzburg aanklampen.
    Met zijn 4 gingen ze de laatste 20 km in en bleven samen tot in de laatste bocht.
    " Hier verloor ik  vorige jaar de etappe en dat wou ik niet meer meemaken.Ik wist dat ik aan de binnenkant moest zitten en het lukte." zei de Canadese marathon kampioen , na zijn overwinning.
    Mark  Frendo en Krivanek werden 2 en 3. Met zijn vierde plaats algemeen  won de Oostenrijker Färberböck het in 4:05:18 bij de masters 1 en pakte zijn vierde boemerang.  Onze landgenoot Johan Schrauwen  werd tweede in zijn reeks.

    Mark Frendo  behoudt de gele trui en gaat Cory Wallace met 11 minuten vooraf.
    De Belgen bevestigen : Hans Planckaert (Smart Cycling ) zegevierde  in  4:20:16 bij de masters 2 en Liesbeth Hessens won met gemak haar 4 de boemerang bij de dames.

    Morgen staan de  163 km met 3000 hm  naar  Granite Creek Dam op het menu.

    Elite heren :
    1. Cory Wallace (CAN)  4:04:54
    2. Mark Frendo (AUST) + 0:00:02
    3. Jiri Krivanek (TSJ) 4:05:00  + 0:00:02
    4. Schörkmayer Patrick (OOstr) 4:20:16 + 0:15:22
    5. Paul Mashford (AUST)  4:25:54  + 0:21:00

    Dames:
    1. Liesbeth Hessens (BEL) 4:37:44
    2. Maria Cristina Prati (ITA)  5:56:00
    3. Anne-Mette Mortensen  6:51:02
    4. Giordana Sordi (ITA)  7:09:44


    Klassement :
    1. Mark Frendo (AUST )12:40:35
    2. Cory Wallace (CAN)  + 00:10:59
    3. Jiri Krivanek (TSJ) + 00:31:00
    4. Mario Färberböck (OOstr) Master 1 + 00:40:06
    5. Steve Rankine (AUST)  + 01:10:51

    Categorie:Crocodyle Trophy
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB en Crossduathlon Ravels
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Voorbije zondag werd er in Ravels de 1 ste MTB wedstrijd en  de 5 de Cross duathlon verreden.
    's Morgens 35 km mountainbike, in de namiddag 2.5 run- 11 mtb -2.5 run - 11 mtb en nogmaals 2.5 run.
    Er was een combiklassement over beide wedstrijden. Deelnemers mochten ook apart deelnemen.
     
    De organisatie was perfect en er waren heel wat deelnemers, waaronder enkele  'bekende' mountainbikers die mooie resultaten behaalden.
    De omloop was er één van vele bochtjes, jumps, fun, .. op het kurkdroge parcours.
    Belgisch kampioen masters 2  Danny Sleeckx won ondermeer de mountainbikewedstrijd (90 deelnemers)  
    Wouter Wuilmus werd vijfde in de duathlon, Dirk Rossignol won bij de +50, zowel in de voor- als namiddag.
    Seppe Odeyn won het combiklassement algemeen voor Tom Bertels, Wim Tollenaere ( De Fietser Opwijk) werd derde.

    top 10
    1  Sleeckx Danny Oostmalle   1:19:32 
    2  Van der Heyden Leon Oisterwijk  1:20:23 + 0:00:51
    3  Ooms Niels Ravels 1:20:25+  0:00:53
    4  Odeyn Seppe Herent  1:20:53+ 0:01:21
    5  Janssens Steven Westmeerbeek 1:21:11+ 0:01:39
    6  Maes Chris 1:21:27 +0:01:55
    7  Thijs Tim Overijse 1:22:45 + 0:03:13
    8  Bulteel Marc Mol 1:22:47 + 0:03:15
    9  Thijs Rik Retie 1:22:50 +0:03:18
    10 Meulders Robby Ravels  1:22:51+ 0:03:19

    uitslagen :





    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs