Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    11-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interview Julien Absalon
    Absalon na zijn overwinning in Mont St Anne


    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Transmaurienne Sybelles voor Nicolas Bouchet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Fransman Thomas Dietsch  won de laatste etappe van de 25 ste Transmaurienne. 
    In 1u53:48 klopte hij Nicolas Bouchet met 1 min 13, maar dat volstond niet om Bouchet van de eindzege te houden.
    Remi Laffont werd derde en 1 ste belofte.
    Over vijf dagen was Bouchet 3min 05 sneller dan Bulls biker Dietsch. Remi Laffont werd derde in het algemeen klassement.

    Met zijn 9 de plaats algemeen won Kris Hendrieckx ook de laatste etappe  van  Le Corbier naar La Toussuire.
    De biker van  Team Narviflex Nomadesk schrijft daarmee ook de eindstand bij de masters 1 op zijn palmares.

    Bjorn Rondelez zag een derde plaats in rook opgaan toen op 7 km van het einde zijn achterwiel vastliep en hij de rest van de klim te voet omhoog moest. De Beachbiker strandde uiteindelijk op de vijfde plaats in het klassement.

    Tegen Fanny Bourdon was geen kruid gewassen. Ook vandaag won de Francaise op de korte afstand en ging opnieuw onze landgenote Inne Gantois vooraf.  In de ' Faster ' reeks was Inne Ganois de beste over heel de lijn  en pakte  met gemak de eindzege.

    Bram Saeys  ( Trust MTB team) moest vandaag vrede nemen met de 15 de plaats en dat leverde hem uiteindelijk de 11 de plaats op bij de eliten.
    Kris Hertsens had het al van bij de aanvang moeilijk en gaf op.

    uitslagen :















    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX Wallonia Cup Blegny
    In bijlage de daguitslag van de 3de Wallonia Cup te Blegny.

    Het eindklassement volgt later 

    Bijlagen:
    Daguitslag Wallonia Cup 3 Blegny.pdf (133.9 KB)   


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chouffe Marathon
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Pepingenaar Joris Massaer heeft in 3u31 de Chouffe marathon in Houffalize gewonnen voor Stijn Van Boxstael en Greogry Van Sinaey. Deze laatste was met zijn derde plaats algemeen de beste bij de masters 1. 
    Giovanni De Carne won de 90 km bij de masters 2 en Louis Brockhoven klopte Dirk Rossignol bij de masters 3.

    Op de lange afstand won Sara Mertens het bij de dames voor Kristien Achten en Marie Helene badon.

    Op de 60 km was Micha Van Den Eynde ( Bike Inn)  de snelste in 2u21.  
    Junior  Kevin Nyssen werd tweede voor de Limburgse DW biker Benny Houben. 
    Houben mocht meteen naar het hoogste schavotje bij de masters 1.

    " Heel de wedstrijd tweede gehangen tot ik op drie km voor het einde krampen kreeg en als derde binnen kwam." verduidelijkt Benny Houben.

    Mieke Deroo werd 1 ste dame voor Marlies Beckers en Steffi Derveaux.


    90 km
    1. MASSAER Joris 3:31:07
    2. VAN BOXSTAEL Stijn 3:37:02
    3. VAN SINAEY Gregory  3:42:41
    4. BECKERS Ronald  3:47:40
    5. LUCA Wesley  3:49:02
    6. BRUWIERE Nicolas 3:50:35
    7. DE CARNE Giovanni 4:07:34
    8.      LAMS Renaat  4:07:40
    9. BROCKHOVEN Louis 4:09:42
    10. ROSSIGNOL Dirk 4:13:05

    60 km
    1. VAN DEN EYNDE Micha 2:21:38
    2. NYSSEN Kevin 2:26:56
    3. HOUBEN Benny  2:28:42
    4. PIP Jérémy 2:31:31
    5.     BAJOT Steve 32:35:14
    6. KANTOR Ronny 2:35:15
    7.     LOISIR DUMOULIN Steven 2:36:30
    8. ROUSSELLE Eric 2:36:40
    9. MESSING Jarno 2:36:47
    10. WILLEMS Jan  2:37:01

    volledige uitslag op :  www.chronorace.be


    foto van Christel Dislaire






    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trek Bike Attack 2013
    Lenzerheide Zwitserland

    heren : 
    1. Wildhaber Gustav            
    2. Beeli Armin                        
    3. Widmer Mirco  

    dames :
    1. Braumann Birgit                  
    2. Nelen Kristien  BEL          
    3. Wunderlin Sara



    Categorie:Enduro
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JIM THIJS ALS NEGENDE OVER DE STREEP IN TSJECHIE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Jim Thijs is als negende over de meet gekomen op de XTERRA wedstrijd in Tsjechië. Daarmee is Jim niet ontevreden maar hij hoopt toch op betere resultaten in de toekomst. 

    De wedstrijd verliep naar behoren voor Jim. Hij kwam als 12e uit het water en kon tijdens de eerste helft van het fietsen opschuiven naar een 6e positie. De tweede helft van het fietsen, verliep minder vlot waardoor Jim plots 4 plaatsen verloor. Hij startte dus als 10e aan de loopproef en kon in de laatste 2 kilometer nog één iemand voorbijsteken. Zo eindigde hij dus op een negende plaats. “Al bij al ben ik tevreden met dit resultaat”, vertelt Jim. “Nu keer ik terug naar Lanzarote om daar de rest van het seizoen voor te bereiden. Hopelijk  vallen er nog een paar mooie resultaten uit de bus!”. 


    Meer info vindt u steeds via www.jimthijs.com 

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anton Cooper viert verjaardag met record
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Wereldkampioen juniores Anton Cooper kon zich geen mooier verjaardagsgeschenk bedenken. De overwinning in Mont St Anne doet immer alle ellende van de voorbije maanden vergeten. Gisteren  in Canada was de Cannondale biker nog 18 jaar en daarmee  de jongste U23 World Cup winnaar ooit.
    Met de zege in de vijfde manche van de World Cup U23 vierde hij  niet enkel zijn 19 de verjaardag, maar ook zijn terugkeer na een lange periode van ziekte. Een hardnekkig virus zette de jonge Kiwi sinds mei op non actief.
    " Het is mooi om na verschillende maanden  van ziekte op dit niveau terug te keren. Dit betekent veel voor mij en ik wil iedereen bedanken die me door dik en dun is blijven steunen." zegt Cooper.
    Cooper werd ziek in Abstadt, hij verbleef  daarna nog een maand  in Duitsland ( zijn uitvalsbasis) om dan terug te keren naar Christchurch in Nieuw Zeeland. Toen hij niet positief  op de behandelingen reageerde ,besloot  hij naar zijn vaderland en zijn familie terug te keren.
    Langzaam verbeterde de gezondheid en in Andorra maakte hij zijn comeback met een 18 de plaats.
    " Ik wist dat  ik met een paar extra weken training weer voorin zou kunnen rijden.  De hele week voelden de benen goed aan en had ik er plezier in.
    Ik wist dat de er iets speciaals te gebeuren stond, maar  ik geloofde het pas als ik over de meet bolde. In de eerste ronde voelde ik me goed, maar wist niet wat het na 5 of 6 ronden zou geven. Op anderhalve ronde van het einde viel er een klein gaatje. Ik wou nog niet zo vroeg weg, maar eens ik het verschil gemaakt had, ging ik er volledig voor. Ik heb een zware periode achter me en ik weet dat het iets is wat iedere atleet kan overkomen, maar het was niet gemakkelijk voor me. Dit resultaat betekent zoveel voor mij en al het harde werk om terug in vorm te geraken wordt  nu beloond. " zegt de Nieuw Zeelander.
    Cooper klopte in Mont St Annede Duitser Julian Schelb en de Zwitser Reto Indergand.
    Vandaag viert hij zijn verjaardag in Canada , alvorens  terug  naar Duitsland te keren, waar hij het WK gaat voorbereiden.







    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leadville 100 voor Alban Lakata
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De 20 ste Leadville100 leverde een nieuw record op.
    Alban Lakata verpulverde ondanks veel wind het record ( 6:16:37 ) dat sinds 2010 op naam stond van Levi Leipheimer met bijna 12 minuten
    In 6u04:18 won de Oostenrijker van team Topeak  Ergon de legendarische Leadville100 voor Christoph Sauser ( 6:05:07) en Todd Wells 6:18:47.

    " We hebben alle drie goed samengewerkt, anders was het record verbreken niet mogelijk geweest met zoveel wind."zei Lakata na afloop.

    Sally Bigham , ook Topeak-Ergon,  pakte de zege bij de vrouwen in 7:17:01 en verbrak het record  Rebecca Rusch ( 7:28:06 in 2012) 
    Met 7:21:57 werd Alison Powers tweede voor Rebecca Rusch ( 7:35:27).





    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Julien Absalon pakt 1 ste World Cup zege
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Slechts 54 elite heren kwamen naar Mont St Anne voor de 5 de World Cup van het seizoen, onder hen opvallend veel Zwitsers.
    Het weer was niet van de poes , de wind zorgde hier en daar voor veel schade , maar het bleef droog.
    Olympisch kampioen Jaroslav Kulhavy opende de debatten en kreeg aanvankelijk Nino Schurter (Scott Swisspower ), Julien Absalon (BMC ) , Florian Vogel en  Martin Gujan (TX Active Bianchi) mee.
    In de 2 de ronde van de 7 vormde er zich een kopgroep van 3 met  Kulhavy, Absalon en Nino Schurter.
    Ondrej Cink (Multivan Merida) volgde met Cannondale biker  Marco Aurelio Fontana, Martin Gujan (TX Active Bianchi) en  Florian Vogel .

    Jaroslav Kulhavy had het moeilijk in de technische stukken en  moest Schurter en Absalon laten rijden.
    Eén ronde later moest hij passen en kwam José Antonio Hermida sterk terug.
    Schurter reed achter lek en verloor bijna 1 minuut op zijn rivaal Absalon.

    Cink en Hermida naderden, terwijl  Fontana , Stéphane Tempier , Fabian Giger nog uitzicht op de top 5 hadden.
    Julien Absalon bleef dit keer  van pech gespaard  en ging voor zijn 1ste World Cup zege van het seizoen.
    De Spanjaard Hermida, die in 2010 wereldkampioen werd in Mt St Anne, voelde zich top , ging in de laatste beklimming  over Nino Schurter en werd mooi tweede na Julien Absalon, die hier in Canada zijn 26 ste World Cup won. 
    De Zwitser Ralph Naf (BMC) werd opvallend 4 de, voor de Australier Daniel McConnell.
    Sebastien Carabin ( Merida Wallonie) kwam als enige Belg aan de start bij de eliten en eindigde ondanks een lekke band als 35 ste.

    Nino Schurter blijft onbetwist  leider in de rangschikking en heeft in Noorwegen aan een 28 ste plaats genoeg om de Wereldbeker 2013 naar zich toe te trekken.

    José Antonio Hermida : " Dit is de 4 de keer dat ik in Mont St Anne 2 de word. Alhowel Andorra dicht bij huis is, is dat echt mijn parcours. In 2010 werd ik hier ook al wereldkampioen. Ik ben erg tevreden en het is goed om weer eens op het podium te staan. Ons team doet het goed, als Cink niet op het podium staat , ben ik het of Thomas Litscher. We doen het allemaal uitstekend. Ik wist in Andorra al dat de vorm goed was, maar daar had ik problemen met de warmte. Hier zat ik ook niet meteen vooraan, maar ik kwam van achter. Toch was Absalon de sterkste en de lekke band van Schurter speelde ook wat in mijn voordeel. Maar alles zat toen nog dicht bij elkaar en ik wilde niet dat de rest terugkwam. Toen ik aanviel, had ik dadelijk een gat. Ik voelde me sterk, maar nu is de pijn in mijn benen wel voelbaar." zei de Spaanse kampioen na afloop.

    top 20

    1 Julien Absalon (Fra) BMC 1:28:17
    2 José Antonio Hermida Ramos (Sp) Multivan Merida + 1:04
    3 Nino Schurter (Zwi) Scott Swisspower +1:40
    4 Ralph Näf (Zwi) BMC Mountainbike +1:49
    5 Daniel McConnell (Aust) Trek Factory Racing+1:59
    6 Fabian Giger (Zwi) Giant Pro XC Team+2:13
    7 Stéphane Tempier (Fra) BH - SR Suntour - KMC+2:22
    8 Marco Aurelio Fontana (Ita) Cannondale Factory Racing+2:25
    9 Max Plaxton (Can) Team Sho-Air/Cannondale+2:28
    10 Manuel Fumic (D) Cannondale Factory Racing+2:30
    11 Mathias Flückiger (Zwi) Stöckli Pro Team 2:58
    12 Ondrej Cink (Tsj) Multivan Merida 3:07
    13 Maxime Marotte (Fra) BH - SR Suntour - KMC 3:14
    14 Martin Gujan (Zwi) TX Active Bianchi 3:42
    15 Geoff Kabush (Can) Scott-3RoxRacing 3:57
    16 Jaroslav Kulhavy (Tsj) Specialized 4:14
    17 Florian Vogel (Zwi) Scott Swisspower 4:20
    18 Moritz Milatz (D) BMC 4:33
    19 Kohei Yamamoto (Jpn) Specialized 4:35
    20 Stephen Ettinger (USA) BMC Mountainbike Racing Team 5:16

    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dual Speed & Style Whistler
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Zweed  Martin Soderstrom heeft in Whistler de GT Dual Speed & Style gewonnen. In de finale verwees hij Cameron Zink naar de tweede plaats. Kyke Strait won de kleine finale ten nadele van de Canadees  Tom Van Steenbergen.
    Soderstrom wisselde op de Crankworx techniek met snelheid af en de kunst op dit snel traject was juist  om op de fiets te blijven.
    De 'cork 440' van Soderstrom was indrukwekkend en overtrof de front flip van Zink.

    Zink had het in de finale moeilijk met de hoge snelheid en schoot enkele keren uit de pedalen en moest zodoende vrede nemen met de tweede plaats.

    Finale :

    1. Martin Söderström 
    2. Cam Zink 
    3. Kyle Strait
    4. Tom Van Steenbergen 




    Categorie:Freeride
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anton Cooper is terug
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Nieuw Zeelander Anton Cooper heeft  in Canada de World Cup U23 gewonnen.
    Na een lange periode van ziekte en een moeizame comeback in Andorra,  toonde de wereldkampioen juniores van 2012 , nogmaals zijn capaciteiten en wist Julian Schelb en Reto Indergand achter zich te laten.

    Markus Schulte Lunzum kampte afgelopen week met rugklachten en kon met een vijfde plaats zijn leiderspositie veilig stellen.
    De afwezigheid van Jens Schuermans, Jeff Luyten en Didier Bats  leverde bij de beloften natuurlijk niet de spanning die we tot nu toe gewoon waren. Enkel Ruben Scheire moest de Belgische eer in Canada hoog houden. 

    Er ontstond in de 2 de van de 6 af te leggen ronden een kopgroepje van 4 met de Duitsers Julian Schelb en Markus Schulte Lunzum, de Zwitser Reto Indergand en  de jarige Kiwi Anton Cooper (19) . 
    Een foutje in de derde ronde maakte dat Schulte Lunzum de rest moest laten rijden. In de volgende ronde moest Reto Indergand passen en draaide het op een duel tussen Schelb en Cooper uit.
    In de technische passage toonde Anton Cooper ( Cannondale)  zich oppermachtig en bouwde daar zijn voorsprong gestatig uit.
    Na 1u17 won Cooper met flair zijn 1 ste World Cup van dit seizoen en ging de Duitser Julian Schelb met 1min vooraf.
    De Zwitser Reto Indergrand werd derde voor de Fransman Hugo Drechou, de winnaar van Andorra.
    Michiel Van der Heijden, de Nederlandse Giant biker, werd 5 de en onze landgenoot Ruben Scheire, de enige Belg in de reeks U23,  eindigde op 8.
    Na een slechte start, reed Scheire ( Feenstra Felt) een constante wedstrijd en kon daarmee zijn doelstelling waarmaken ,de norm voor het behoud van zijn statuut bij Defensie heeft hij in Canada gehaald.


    top 10
    1 Anton Cooper (NZl) Cannondale Factory Racing 1:17:53
    2 Julian Schelb (D)+ 1:07
    3 Reto Indergand (Zwi) BMC Mountainbike Racing Team+1:41
    4 Hugo Drechou (Fra) Calvisson VTT+1:57
    5 Markus Schulte-Luenzum (D) Focus XC Team+1:57
    6 Michiel van der Heijden (Ned) Giant Pro XC Team+2:34
    7 Nicholas Pettina (Ita) +2:41
    8 Ruben Scheire (Bel) Feenstra Felt + 2:44
    9 Kerry Werner (USA)+3:05
    10 Andrey Fonseca (CRc) Bi&Esse Carrera +3:19

    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Katerina Nash pakte 1 ste World Cup
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Voor de  37 vrouwen stonden in Mont St Anne 6 ronden van 4,04 km op het programma. 
    terwijl de wind hier lelijk huis hield nam de Franse Julie Bresset (BH - SR Suntour - KMC)  onmiddellijk de leiding voor  Eva Lechner ( Colnago Sudtirol), Jolanda Neff  (Giant Pro XC Team) en de Zweedse  Alexandra Engen (Ghost ), Tanja Zakelj (Unior Tools), Katerina Nash (Luna Pro Team).
    Nog steeds met Bresset op kop trokken  ze de tweede ronde in. Maja Wloszczowska , Eva Lechner , Katerina Nash en Tanja Zakelj waren de eerste achtervolgende dames.
    In de derde ronde kwamen  Wloszczowska , de Tsjechische Nash  en  Sloveense Zakelj  sterk opzetten en 2 ronden later vonden ze  de aansluiting. 
    Zo kwamen de 4 terug bij elkaar en werd het een spannende laatste ronde.
    De Poolse Wloszczowska nam op de lange klim het voortouw , maar haperde wat in de stenen en Nash  greep haar kans. 
    Na anderhalf uur wedstrijd won de 35 jarige Katerina Nash het met 17sec op Maja Wloszczowska ; Tanja Zakelj werd derde maar behoudt haar leiderstrui en trekt in het wit  naar de finale in  het Noorse Hafjell.

    top 10

    1 Katerina Nash (Tsj) Luna Pro Team 1:30:27
    2 Maja Wloszczowska (Pol) Giant Pro XC Team+0:17
    3 Tanja Zakelj (Slo) Unior Tools Team+0:24
    4 Julie Bresset (Fra) BH - SR Suntour - KMC+0:48
    5 Lea Davison (USA) Specialized Racing XC+1:21
    6 Eva Lechner (Ita) Team Colnago Sudtirol+1:54
    7 Jolanda Neff  (Zwi) Giant Pro XC Team+2:06
    8 Catharine Pendrel (Can) Luna Pro Team+3:33
    9 Annika Langvad (Den) Team Davinci - Specialized +4:02
    10 Emily Batty (Can) Trek Factory Racing+4:34

    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Transmaurienne Sybelles dag 4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Op dag 4 van de Transmaurienne stond de legendarische etappe St Jean d'Arves -  St Sorlin d'Arves (42 km ) op het programma.
    Nicolas Bouchet won deze rit in  2u41:46.55 , met meer dan 3 minuten voorsprong op Rémi Laffont .
    Nog zes minuten later bolde Bulls biker Thomas Dietsch pas als derde over de streep.
    Met deze overwinning pakt Nicolas Bouchet de leiderstrui over van Thomas Dietsch, die nu  tegen een achterstand van 4 min opkijkt.

    Onze landgenoot Kris Henderieckx  blijft het goed doen in deze Franse meerdaagse.
    Met zijn 10 de plaats algemeen werd hij 2 de in de reeks van de masters 1.
    Met nog slechts 1 etappe voor de boeg staat de  biker van Narviflex Nomadesk  aan de leiding van het klassement bij de masters 1, met een voorsprong van ongeveer 7 minuten op  Benoit Vaxelaire , die de voorlaaste rit won.

    Bram Saeys (Trust MTB team) werd 15 algemeen en  9 de elite. In het klassement komt hij voorlopig op nummer 11.
    Beachbiker Bjorn Rondelez werd 26 ste en was daarmee 5 de master. Hij komt daarmee op een mooie derde plaats in de rangschikking.

    Inne Gantois blijft bevestigen  bij de dames en pakte nog maar eens de tweede plaats na de Franse Fanny Bourdon. In de' Faster' categorie voert de dame van team Narvilfex Nomadesk al 4 dagen  de leiding.

    Zonder tegenslag hebben we zondagavond  minstens 3 Belgen op het podium.




    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rebecca Henderson wint World Cup U23
    In  het Canadese Monte St Anne pakte Rebecca Henderson haar tweede zege van het seizoen en komt daarmee aan de leiding in het klassement van de U23 dames.
    De Australische Trek bikester reed van start tot finish aan de leiding en was duidelijk de sterkste op de technische stukken . Om de tweede plaats ging het tussen de Zweedse Jenny Rissveds en de Duitse Helen Grobert.
    Grobert ging in de 3 de  van de 5 af te leggen ronden tegen de vlakte en deed het daarna iets voorzichtiger aan. 
    Ook Henderson kwam in diezelfde 3 de ronde in aanraking met de Canadese bodem , maar wist zich gelukkig snel te herpakken en haalde na Albstadt haar tweede World Cup binnen.
    Met 30 sec voorsprong klopte ze Jenny Rissveds; Helen Grobert werd derde voor de Oekraiense  Yana Belemonya ( Superior Brentjens), die de witte leiderstrui  aan Henderson moest laten.

    top 10
    U23
    1 Rebecca Henderson (Aust) Trek Factory Racing 1:21:09
    2 Jenny Rissveds (Zwe)+ 0:30
    3 Helen Grobert (D) Focus XC Team+1:19
    4 Yana Belomoyna (Oekr) Superior Brentjens  +2:25
    5 Ingrid Sofie Jacobsen (Nor) + 4:18
    6 Raiza Goulao-Henrique (Bra)  + 5:03
    7 Frederique Trudel (Can) Specialized Racing + 7:01
    8 Shayna Powless (USA) +7:32
    9 Andreane Lanthier-Nadeau (Can) Rocky Mountain Bicycles +9:55
    10 Catherine Fleury (Can) Cyclone d’Alma+ 10:14

    top 5
    juniores dames
    1 Kate Courtney (USA) United States of America 1:10:49
    2 Dina Gordiuk (Oekr) Ukraine + 0:45
    3 Rachel Pageau (Can) Team Canada  +1:22
    4 Anne-Julie Tremblay (Can) Team Canada  + 2:36
    5 Marine Lewis (Can) Team Canada  + 3:14

    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Flanders Cup Oostende
    Flanders cup #5 op 18 augustus 2013 in OOSTENDE

    Richtlijnen aangaande het kamperen:
    Er dient gereserveerd te worden voor de camping via mail voor 09 augustus: kathy.luca@telenet.be
    Volgende informatie vermelden in mail: Naam / Nummerplaat / type voertuig (camper of caravan + voertuig) + vermelden indien lengte > 9m /Club. Indien je in groep wil samen staan, zijn de  gegevens van iedereen nodig. In één mail aub ! 

    Commissarissen die werken op onze FC en van de camping wensen gebruik te maken, laten dit weten via mail: kathy.luca@telenet.be
    Geregistreerde teams en verkoopstanden melden zich aan voor 09 augustus via mail: kathy.luca@telenet.be
    Vanaf vrijdag  16/08/2013 mag je aan de bmx-piste staan met mobilehome of caravan. 

    Bij aankomst betaal je meteen € 10 en krijg je een vuilniszak, er is geen stroom voorzien wel kan er water verkregen worden. Gelieve het afval te verpakken in de vuilniszak die je krijgt en niets te laten rondslingeren. Gebruik je een stroomgroep, dan dient deze om 22u afgezet te worden. Bij aankomst krijg je een plaats toegewezen door onze medewerkers. 
    Douches (tot 20u !) en toiletten vinden jullie in de sporthal. Gelieve deze proper achter te laten, dit is voor iedereen leuk!
    Volledige stilte vanaf 22u op en rond de bmx-piste.
    Denk aan de rijders en aan de buurtbewoners. 
    Op zondagavond 18 augustus moet iedereen het terrein verlaten.
    De BMX-piste is gelegen in Oostende – Stene – Sportpark de Schorre - in de Sportparklaan achter de sportzaal “Mister-V arena”.
    Coördinaten:  N 51° 12.085” – E 2° 55.446”

    Inschrijvingen  en trainingen volgens het lastenboek .

    Ostendbmxclub vzw  is niet verantwoordelijk voor ongevallen, schade en diefstal op en rond de piste.

    Bijlagen:
    affiche finale versie_flanders cup_18_08_2013.pdf (4.2 MB)   
    plattegrond_de schorre_naar de piste.pdf (266.4 KB)   


    Categorie:BMX
    10-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX Clinic

    23 augustus in Zolder


    Inschrijven voor de AA clinic kan via inschrijving@aa-bmx.com met duidelijke vermelding van discipline (BMX of veldrijden), naam en leeftijd. De bmx clinic, begeleid door Arnaud Dubois wordt verdeeld in 3 groepen van 16 rijders. 

    U ontvangt dan een email met het juiste tijdstip van aanvang. 

    De cyclocross clinic, begeleid door Bart Aernouts start om 11:00.







    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fietssportief.nl Cup
    Na maanden van voorbereidingen is het eindelijk zover.
    Het programma van de Fietssportief Cup (oktober 2013 t/m februari 2014) is beschikbaar. Het betreft nog een voorlopig programma maar, zoals het er nu naar uitziet zal dit in grote lijnen niet meer wijzigen.

    De kalender 2013-2014 ziet er als volgt uit: 
    6 oktober Baarlo 
    20 oktober Brunssum
    27 oktober Liessel 
    3 november Reuver
    10 november Weert
    17 november Schweiberg
    24 november Beegden
    1 december Beesel (kampioenschappen)
    8 december Meijel
    15 december Nederweert-Eind
    22 december Blerick
    4 januari Landgraaf
    19 januari Horst 
    26 januari Roggel  
    2 februari Overloon



    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Red Bull TV geeft World Cup LIVE
    World Cup XC MONT ST ANNE

    Zaterdag 10 augustus 
    (onze tijd)
    15u     : U23  Dames/Juniores Dames
    17u30 : Elite Dames 
    20u     : Elite Heren
    22u30 : U23 heren/Juniores Heren

    LIVE
    Dames : om  17u 18 

    http://live.redbull.tv/events/234/uci-mtb-world-cup-2013-msa-crosscountry-women/

    Heren: om  19u 48 


    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DH Kwalificaties Canada
    DH kwalificatie Mont St Anne

    Dames
    1 Rachel Atherton (GBr) GT Factory Racing 4:42.418        
    2 Emmeline Ragot (Fra) Lapierre Gravity Republic 4:43.310 +0.892 
    3 Floriane Pugin (Fra) GSTAAD-Scott 4:44.063+1.645 
    4 Manon Carpenter (GBr) Madison Saracen Downhill Team 4:48.817+ 6.399 
    5 Emilie Siegenthaler (Zwi) GSTAAD-Scott 4:54.103 +11.685 
    6 Morgane Charre (Fra) MS Mondraker Team 4:54.172 +11.754 
    7 Myriam Nicole (Fra) Commencal / Riding Addiction 4:54.659 +12.241 
    8 Tahnee Seagrave (GBr) FMD Racing / Intense Cycles 4:57.658+ 15.240 
    9 Fionn Griffiths (GBr) 5:09.571+27.153 
    10 Anita Ager-Wick (Nor)5:13.590 +31.172 

    Heren
    1 Steve Smith (Can) Devinci Global Racing 4:05.183
    2 Danny Hart (GBr) Giant Factory Off-Road Team 4:06.280+1.097 
    3 Samuel Blenkinsop (NZl) Lapierre Gravity Republic 4:07.828+2.645 
    4 Aaron Gwin (USA) Specialized Racing DH 4:07.911+2.728 
    5 Greg Minnaar (ZAfr) Santa Cruz Syndicate 4:08.340+3.157 
    6 Samuel Hill (Aust) Chain Reaction Cycles.com / Nukeproof 4:09.073 +3.890 
    7 Michael Hannah (Aust) Hutchinson Ur 4:10.085 + 4.902 
    8 Loic Bruni (Fra) Lapierre Gravity Republic 4:10.213 + 5.030 
    9 Troy Brosnan (Aust) Specialized Racing  4:10.539 + 5.356 
    10 Neko Mulally (USA) Trek World Racing4:1 0.629 + 5.446 
    11 Brook Macdonald (NZl) Trek World Racing 4:11.035 +5.852 
    12 Nick Beer (Zwi) Devinci Global Racing 4:11.258 +6.075 
    13 Villegas Gutierrez (Col) Giant Factory Off-Road Team 4:11.500 + 6.317 
    14 Matthew Simmonds (GBr) Chain Reaction Cycles 4:12.900 + 7.717 
    15 Josh Bryceland (GBr) Santa Cruz Syndicate 4:13.027+7.844 
    16 Patrick Thome (Fra) GSTAAD-Scott 4:13.771+8.588 
    17 Brendan Fairclough (GBr) GSTAAD-Scott 4:14.519+9.336 
    18 Gee Atherton (GBr) GT Factory Racing 4:15.150 +9.967 
    19 Mitchell Delfs (Aust) Evil Vengeance Tour 4:15.329 +10.146 
    20 Florent Payet (Fra) Evil CK Racing Evian 4:15.357 +10.174 

    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cranckworx Whistler
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In  het Canadese Whistler is men toe aan de 10 de editie van de Crankworx.

    Het evenement opende op de Whistler Olympic Plaza met het Fat Tire Crit, een sprintnummer over 800m.
    Voor het tweede jaar op rij won Giant biker Carl Decker het criterium voor mountainbikers.
    Bij de vrouwen spurtte Jean Ann Berkenpas zich naar de zege.




    Categorie:Eliminator


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs