Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    19-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frans Claes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Frans Claes telt af naar WK marathon en wint deze wegwedstrijd.

    In Romsée deed Frans Claes snelheid op tijdens een wegwedstrijd  van 72 km voor eliten zonder contract.
    Claes won in het Waalse dorpje zijn eerste wegwedstrijd van het seizoen. Hij ving de wedstrijd aan puur als voorbereiding op het WK marathon van eind deze maand, en reed solo naar de overwinning. Een bevestiging van de uitstekende condite en vooral een mentale opsteker.
    In 1u47 ging de Leuvenaar (Eco MTB team ) de Waal Brice Scholtes en de Limburger Gody Jacobs vooraf.

    Frans Claes mikt in Kirchberg (Oostenrijk) tijdens het WK marathon op een top-20 plaats, een moeilijke maar realistische uitdaging. Na enkele spraakmakende resultaten op international wedstrijden start hij vol vertrouwen. Op het afgelopen EK kon Frans nog pronken met een 13de plaats en hij wil op het WK deze presatie bevestigen.
    In Oostenrijk wacht de deelnemers een pittige wedstrijd, 95km met 4 loodzware beklimmingen, en enkele technische afdaling. Het parcours is uitgetekend op en rond de bekende Fleckalm.

    http://www.kitzalpbike.at/


     


    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Specialized Bergrace MTB event Classic in Lunteren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Aanstaande zondag wordt de Specialized Bergrace MTB event Classic in het Nederlandse  Lunteren gereden, het betreft de 3 de manche van het seizoen.
    Ook het MPL Specialized MTB team  met Frank Beemer, Frank Schotman, Jeroen van Eck en Gert Stappenbelt zal aanwezig zijn.

    De wedstrijd wordt gereden op de voormalige zandafgraving De Goudsberg in Lunteren. De zandafgraving en de omgeving bieden de mountainbiker een spectaculaire ronde. Anders dan bij de andere locaties vraagt hier los zand veel kennis aan techniek en durf bij de diverse afdalingen. In datzelfde zand kom je ook de diverse leuke klimmetjes tegen. Opvallend zijn ook de kilometers aan single tracks, vrij zeldzaam in Nederland, en de overzichtelijke start- en finishlocatie. Voor toeschouwers is hier veel te beleven en te genieten ook van de zeer fraaie natuurschoon.

    http://www.bergracemtbevents.nl/index.php/14-frontpage-content/23-specalized-bergrace-mountainbike-events


    Categorie:Nederland
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    http://www.bikefestivalbrabant.nl/


    In het weekend van 22 en 23 juni 2013 wordt in Zeeland, gemeente Landerd, het Bike Festival Brabant georganiseerd. Het weekend staat geheel in het teken van de wielersport, waarbij de Bart Brentjens 24 uurs race als rode draad fungeert. Daarnaast worden er diverse takken van wielersport gedemonstreerd, waarbij kinderen en volwassenen kunnen deelnemen.
    Zo is er een dikke banden race voor de jeugd en een bedrijvencompetitie.

    Inschrijven voor de Bart Brentjens 6 en 24 uurs kan nog op

    http://www.bikefestivalbrabant.nl/inschrijvingen/bart-brentjens-6-en-24-uurs-race/


    Categorie:Nederland
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MacAskill’s Imaginate – Riding Film

    http://www.dannymacaskill.co.uk/


    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Reevax doorstaat calvarietocht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

      'Ragazzi, four minutes to the start' roept Lorenzo, één van de organisatoren. Tijd dus om de Garmin-GPS op te starten en het parcours van dag 4 te laden, en net op dat moment geeft de  GPS van Paelinck de geest. Het toestelletje schakelt gewoon terug uit. Bij een wedstrijd waar het parcours enkel via een GPS-track te volgen is, ben je nu eenmaal helamaal afhankelijk van de electronica. En zo besluiten  onze landgenoten Peter Paelinck en Steven Pauwels exact op het startschot dat ze de 75 km lange etappe van Savignone naar Sassello samen zullen afwerken.

    "Zowel tijdens de briefing als op het ritoverzicht stond voor vandaag nagenoeg geen 'portage' vermeld en daar zijn we na de wandelingen van de vorige dagen niet rouwig om. Maar al na vijf kilometer mogen we de fiets op de rug gooien en door een donker bos klefferen.Na een steile kasseiweg, sturen sturen ze ons met een een grijnslach en een 'Ciao' een smal stenig pad op. Het positieve nieuws is dat het pad ons binnen de korste keren een geweldig uitzicht verschaft op de in de zon badende vallei. Maar er is tegelijk ook een nadeel: we moeten de fiets weer in de nek leggen. Deze keer niet voor enkele minuten, maar voor een hele poos. De zon brandt op onze bol. De voeten staan roodgloeiend van het stappen en de armen tintelen van het dragen van de fiets. Onze hartslag is continu erg hoog en zweten doen we als een Ligurische bergkoe met vapeurs. Terwijl de tijd verstrijkt vorderen de kilometers zo goed als niet. " aldusTeam Reevax.

    Na de vierde etappe zijn is Peter Paelinck naar de 8 ste plaats gezakt in het klassement en staat Steven Pauwels op 12.

    " We zijn  halfweg deze Alta Via Stage Race en het is tot nu toe lood- en loodzwaar geweest en het vele stappen heeft onze benen en voeten helemaal kapot gemaakt. Hoe dit verder moet blijft voor ons een vraagteken en zo te horen in het kamp zijn we niet de enigen."


     


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Franse selectie aangevuld met Miguel Martinez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ook in Frankrijk werd in laatste instantie nog een renner aan de selectie toegevoegd.
    Niemand minder dan Miguel Martinez  werd  door Yvon Vauchez geselecteerd voor het EK in Bern.
    Zijn 14 de plaats in de World Cup in Val di Sole was de aanleiding van die beslissing. De Franse norm was een plaats bij de 15 eersten en de FRM biker toonde in Val di Sole dat hij de selectie waard was.
    Aangezien Stephane Tempier er in Bern niet bij is, als gevolg van zijn val in de derde World Cup in Italie , zal  Martinez samen met Julien Absalon, Maxime Marotte en Fabien Canal bij de eliten aantreden.

    Acht jaar na zijn laatste selectie in  Livigno 2005 rijdt de 37 jarige  Martinez opnieuw in de Franse kleuren. 





    Categorie:EK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kristien Nelen haalt top 10 in Enduro Willingen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De vorige enduro op  26 mei  in Samerberg (D) en deze in Willingen  waren voor hetzelfde klassement . In Samerberg haalde onze landgenote Kristien Nelen een mooie 9 de plaats :  niet slecht tussen het internationale geweld. De Specialized-Sram Enduro Serie  is   immers vergelijkbaar met een UCI wedstrijd in XC.
    Nicolas Lau (Cube Action Team) won het  bij de mannen.

    " Over Samerberg kan ik kort zijn: alles ging super totdat ik in de 3e van de 6 specials mechanische problemen kreeg en veel tijd verloor. Hierdoor werd ik pas 19e terwijl ik in de meeste specials een goede tijd had tussen de 7e en 12e plaats. " zegt Kristien Nelen uit Essen.

    "In Willingen, op het Bike-Festival, stond Team Fietsshop Uitgeest geen echte uitdagingen te wachten. De eerste 3 specials waren meer XC, we besloten zelfs om die met een gewone helm te rijden. Het was wel in mijn voordeel omdat ik fysiek sterk ben doordat ik nog steeds XC doe. Daarna werd het wel pittiger maar niet te moeilijk.

    Zondag bleken de meesten te starten met een gewone helm. Die is veel lichter en een "fullface" is dicht aan je mond waardoor je op fysieke proeven minder lucht krijgt. Een klim van 9km bracht ons naar de 1e special. Door de lengte, de klimmen en het vals plat  was deze echt zwaar. Het einde was supersnel bergaf. Ik haalde 2 dames in en bij die laatste moest ik jammer genoeg even in de remmen maar ik finishte met een goed gevoel.
    De 2e en 3e special was het ook nog trappen geblazen en kwam je telkens helemaal kapot over de streep. De 4e noemde ik "de wortel-special". Die liep slecht zaterdag maar na enkele tips van mijn team ging het nu stukken beter! Vrij vlak maar constant draaien en keren over een glad worteltapijt: niet simpel om snelheid te houden.
    Special 5 en 6 waren de leukste en meest technische. Ondertussen was het flink warm geworden en de lange klimmen werden een martelgang met rugzak+ fullface helm eraan en alle beschermingstukken. De Sponser sportvoeding hield mijn energie en vocht op peil. Nu was het "fullface-time"! Ik stortte me naar beneden en sjeesde helemaal in de flow, wat een kick! Ook de laatste liep als een trein en had een bangelijke aankomst met een slalom tussen skipaaltjes tegen 60km/u.

    Met spanning stonden we te kijken naar het scherm met de tijden maar het duurde echt lang voor de mijne erop kwam. Zou ik nu eindelijk die beoogde top 10 gehaald hebben? En yes, daar stond ik dan, te blinken op de 9de plek! Ongeloofelijk om in m'n eerste jaar al tussen de profs te staan.
    De Nederlandse wereldkampioene Fourcross Anneke Beerten werd 2de achter de Duitse Ines Thoma (Canyon Factory Team). De 3de en 4de plek waren voor de "Specialized twins" uit Zwitserland en Giant downhillster Antje Kramer werd 5de. Plaatsen 6 en 7 waren voor dames van het Scott-team en Marin bikes. Laura Brethauer van het bekende Cube Action Team werd pas 13de. Teammaatje Rianne kampte met een blessure maar werd 23e op 38 dames.
    Teammaatje Eline Nijhuis werd knap 4de in de "Wheels of speed" downhillwedstrijd.
    Een geslaagd weekend dus!"zegt  Kristien Nelen , de voormalige Belgische XC kampioene.


    Categorie:Enduro
    18-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spaanse selectie voor EK Bern
    Slechts 5 Spanjaarden zullen volgend weekend  hun land vertegenwoordigen op het Europees kampioenschap in het Zwitserse  Bern.

    Elite heren :
    José Antonio Hermida
    Sergio Mantecon

    U23 : Pablo Rodriguez
    Juniores : Diego Gonzalez
    Dames :  Anna Villar

    Categorie:EK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roel Paulissen naar WK marathon
    Onze landgenoot Roel Paulissen maakt zich op voor het WK marathon .
    In het Oostenrijkse Kirchberg zal de Torpado biker ons land vertegenwoordigen op 29 juni.
    "Ik ben blij dat ik opnieuw  in de Belgische trui kan rijden." zegt de wereldkampioen van 2008 en 2009.
    Na 2 jaar schorsing hervatte de 36 jarige Limburger begin dit jaar zijn carriere in de Cape Epic , waar hij samen met zijn Italiaanse teamgenoot Yader Zoldi de top 10 haalde.
    Enkele weken geleden werd Paulissen  al 2 de op het BK marathon in La Reid.
    Momenteel legt hij zich voornamelijk toe op de belangrijke marathon wedstrijden zoals oa. de Sella Ronda. Vanwege eeen drukke dagtaak in de  fietswinkel  die hij samen met Johan Pallhuber runt,  heeft de Belg  geen tijd meer om aan gewone cross country wedstrijden deel te nemen en zijn de marathons prioritair.



    info : http://www.marathon-cup.at/29062013__kirchberg_wm-pid485



    Belgen onder elkaar!


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgisch Kampioenschap Wielrennen in La Roche
    Zondag de 23ste moet Tommeke Boonen zijn tricolore terug afstaan aan zijn opvolger.
    De wedstrijd gaat door in de Ardennen en volgens Armand Pien (zaliger) gaat het er bloedheet zijn.
    Er werd speciaal voor deze koers een bus ingelegd om de strijd tussen Tom , Phlip, Maarten Wijnants en andere Belgische renners gade te slaan.
    De bus vertrekt 's morgens om 08 00 in Helchteren op het plein.

    inlichtingen bij Chris Wijnants :

    chris_wijnants@hotmail.com

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alta Via Stage race
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In de derde etappe van Lago della Lame naar Savignone, deden de mannen van Team Reevax het voortreffelijk.
    Na  drie dagen staan  onze landgenoten  Peter Paelinck vierde en Steven Pauwels 10 de in het klassement. Johan Fabrego voert de leiding aan.

    " De derde etappe ging van Lago della Lame naar Savignone, en met 64 km en 2200 hoogtemeters zou die op papier makkelijker moeten zijn dan die van zondag. Natuurlijk zat de geneutraliseerde transfer van Rezzoaglio naar Lago della Lame, goed voor 7 km en 400 hoogtemeters, hier niet bij inbegrepen. We begonnen de dag met een klim van 4 km naar Capella della Lame, eerst op gravel, dan singletrail door het bos. De klim wordt onmiddelijk gevolgd door een mooie, technische singletrail afdaling, eerst met grote, losliggende rotsblokken, daarna over een bospaadje bezaaid met wortels en losse takken. Daarna gaat het steeds steil op en neer, waarbij bergop de fiets dikwijls gedragen moet worden. De afdaling naar Passo della Forcella is supersteil, met korte haarspeldbochten vol losse rommel. Zowat iedereen gaat te voet, en dus volgen we het voorbeeld van onze collega's. Het uitzicht is alvast spectaculair, en te voet kan je daar toch meer van genieten. We zijn ondertussen 12 km en bijna 1,5 uur onderweg, het belooft een lange dag te worden.
    Na een (gelukkig) lang overgangsstuk over asfalt, gaan we terug de Alta Via op. De kilometers vorderden redelijk goed, als we bij kilometer 41 beginnen aan de lange klim naar Monte Antola: Een pokkesteil pad bezaaid met voorhistorische kasseien. De kasseien liggen er op zijn vlaams bij, begroeid met gras en mos, op vele plaatsen verzakt, schots en scheef of met ontbrekende stenen. Het kleinste verzetje doet overuren, net als de melkzuurproductie. En dan begint de dagelijkse portie portage, 30 minuten volgens het roadbook. Portage en Kroki zijn 2 dingen die niet samen gaan, en dus worden 30 minuten al snel 45 minuten. En dan zijn de benen dus op. Simpelweg op, gedaan, finito. De volgende 5 kilometer tot de top is het dan ook meer portage dan rijden op de technische singletrail. Als dan eindelijk de afdaling begint, staan we alweer te voet. Grote blokken, met some drops van bijna 1m en een paadje van 30 cm breed is ervover. Tof, 1,5-2u met de velo in de nek, om dan te voet het ding terug onderaf te slepen.
    Gelukkig veranderde de trail van karakter na enkele kilometers, en volgden we de hoogtelijnen langs de bergflank. Een super-singletrail met magnifieke uitzichten, maar we kunnen er niet van genieten. We zijn simpelweg op, in andere omstandigheden zou het superlatieven regenen (en terecht), nu probeerden we zo snel mogelijk een eind te maken aan deze etappe." besluit Peter Paelinck.

     

     

      


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK Bern




    Programma  EK Bern:

    Donderdag 20 juni  
    19:00 Team Relay

    Vrijdag 21 juni
    16:30 kwalificaties XCEliminator
    19:00 finale Eliminator

    Zaterdag 22 juni
    9:00    Juniores dames
    11:00  Juniores heren
    14:30   U23 dames

    Zondag 23 juni
    8:30   Under 23 heren
    11:00  Elite Dames
    14:00  Elite Heren






    Categorie:EK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Merida Bassa
    Tijdens de UCI BMX Supercross in Papendal werd het Nederlands Kampioenschap  Team Relay verreden. Het Merida Bassa Biking team werd hier met haar 3 teams mooi 1,2 en 3.





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vijfde zege voor Leonardo Paez

    Leonardo Paez ( TX Active-Bianchi)  pakte zondag  zijn vijfde zege van het seizoen in de  “100 km dei Forti” in Lavarone (Noord Italie) 
    De Colombiaan liet een tijd van 3:50:15 optekenen en was 43 sec sneller dan Juri Ragnoli en 3min 11 dan zijn teamgenoot Tony Longo .
    Op 20 km van het einde plaatste Paez de beslissende  aanval en ging solo naar de meet.
     

    Heren :
    1 Paez Leon Hector( Tx Active Bianchi )03:50:15.90
    2 Ragnoli Juri( Bergner Brau-Unterthurner) 03:50:58.60
    3 Longo Tony (Tx Active Bianchi) 03:53:26.90
    4 Celestino Mirko (Avion Axevo Mtb Pro Team) 03:54:19.60
    5 Medvedev Alexey (Team Full Dynamix) 03:56:30.00
    6 Ronchi Luca (Avion Axevo Mtb Pro Team) 03:56:48.70;
    7 Arias Cuervo Diego Alfonso (Ktm Torrevilla Mtb) 03:58:41.70
    8 Franzoi Enrico( Elettroveneta Corratec) 03:59:02.10
    9 Costa Walter( Team Selle San Marco Trek) 03:59:48.40
    10 Antonello Giacomo (Avion Axevo Mtb Pro Team) 04:00:29.60


    Dames :
    1 Pezzati Sofia  04:55:38.70
    2 Menapace Lorenza 05:11:53.30
    3 Zocca Lorena  05:15:36.60
    4 Mazzucotelli Simona 05:19:44.25
    5 Paolazzi Claudia 05:24:39.80

     

     

     


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italiaanse selectie voor EK Bern

    JUNIORES:
    Federico Barri (Tx Active Bianchi)
    Gioele Bertolini (Controltech Nevi Asd)
    Nadir Colledani (B:Team-Omnia Energy)
    Moreno Pellizzon (Caprivesi)
    Alessandro Saravalle (Cicli Lucchini.Com)
    Emilie Collomb (Pila Bike)
    Serena Tasca (Fm Bike Factory Team A.S.D.)
    Chiara Teocchi (Tx Active Bianchi),
    Greta Weithaler (A.S.V. Ötzi Bike Team)

    U 23:
    Daniele Braidot (Gs Forestale)
    Luca Braidot (Gs Forestale)
    Gerhard Kerschbaumer (Tx Active Bianchi)
    Nicolas Pettinà (Gs Forestale)
    Andrea Righettini (Focus Xc Italy Team)
    Lorenzo Samparisi (Canossa Merida)
    Beltain Schmid (Focus Xc Italy Team)

    ELITE HEREN :
    Michele Casagrande (Elettroveneta-Corratec)
    Marco Aurelio Fontana (Cannondale Factory Racing)
    Mirko Tabacchi (Gs Forestale)
    Andrea Tiberi (Controltech Nevi Asd)

    ELITE DAMES :
    Serena Calvetti (Torpado Surfing Shop)
    Eva Lechener (Colnago Sudtrol)


    Categorie:EK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Flanders Cup Paal
    Zondag 30 juni




    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK Aspiranten Paal
    Zaterdag 29 juni




    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederlandse selectie WK BMX Auckland

    De Nederlandse Bondscoach Bas de Bever heeft bekendgemaakt welke BMX’ers er naar het  WK BMX in Nieuw-Zeeland gaan . Bij de Elite Heren voert Jelle van Gorkom  de Nederlandse selectie aan. Hij won afgelopen weekend  de wereldbeker Supercross op Papendal. Ook Raymon van der Biezen, Twan van Gendt, Roy van den Berg, Martijn Jaspers en Joris Harmsen reizen af naar Auckland.

    Bij de dames zijn met Laura Smulders en Merle van Benthem twee rensters geselecteerd.

    Hieronder de volledige selectie voor het WK dat van 24 tot en met 28 juli plaatsvindt.

    Junior Dames
    Viviana van Hees

    Junior Heren
    Niek Kimmann
    Niels Bensink
    Mark Link
    Bram van den Hudding

    Elite Dames
    Laura Smulders
    Merle van Benthem

    Elite Heren
    Jelle van Gorkom
    Raymon van der Biezen
    Twan van Gendt
    Roy van den Berg
    Martijn Jaspers
    Joris Harmsen


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scott Junior Trophy Willingen KIDS

    Naast Kim Saenen, Sara Mertens, Hans Planckaert en Patrick Wouters pakte ook Maxime De Staercke een podiumplaats in Willingen.
    Maxime De Staercke zette met haar prestatie het Off-road club 2000 Dessel  in Willingen op de kaart en Noa Diels reed  een 2 de plaats.

    Maxime De Staercke was voor de gelegenheid naar het Duitse  Bikefestival afgezakt om daar deel te nemen aan de Scott Junior Trophy.
    Uit een prachtig deelnemersveld van maar liefst 17 meisjes in de cat.7-8 jaar nam ze direct de kopstart maar in de eerste bocht ging ze er onderuit na een aan rijding met een andere renster.
    Vanuit een volledig verloren 15 de  plaats zette ze de achtervolging in.
    De pijn verdween in kracht en zo kwam ze na twee ronden door op een 6 de plaats.
    Nog 1 rondje pijn verbijten en een verbluffende klim deden haar stranden op een 2 de plaats op 6/100 seconde van de winnaar.
    Toch een mooie 2 de  plaats voor de jonge renster van de Off-road club 2000 Dessel stal.

    Bij de 9-10 jarigen haalde  DW biker Noa Diels uit Geel ook  de tweede plaats van de 26 deelnemertjes.






    Categorie:KIDS
    17-06-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK Bern

    Na de derde World Cup voegde ook Swiss Cycling  nog een renner  aan de  al uitgebreide selectie toe.
    Nicola Rohrbach  werd na zijn 22 te plaats in Val di Sole in de selectie opgenomen en wordt meteen de 8 ste Zwitser die het gastland bij de elite heren zal vertegenwoordigen.

    XC

    Elite Heren
    Martin Fanger,  BMC Mountainbike Racing Team
    Lukas Flückiger, BMC Mountainbike Racing Team
    Mathias Flückiger,  Stöckli Pro Team
    Thomas Litscher,  Multivan Merida Biking Team
    Fabian Giger,  Giant Pro XC Team
    Nicola Rohrbach,  goldwurst-power / Stöckli
    Nino Schurter, SCOTT Swisspower MTB Racing
    Florian Vogel,  SCOTT Swisspower MTB Racing

    Elite Dames
    Corina Gantenbein,  Fischer BMC Team
    Katrin Leumann,  Ghost Factory Racing Team
    Nathalie Schneitter,  Colnago Südtirol
    Kathrin Stirnemann, Sabine Spitz Haibike Pro Team
    Esther Süss, Wheeler iXS Team

    U23 Heren
    Emilien Barben,  Zimmermann BMC New-Work
    Andri Frischknecht,  SCOTT Swisspower MTB Racing
    Reto Indergand, BMC Mountainbike Racing Team
    Matthias Stirnemann,  BMC Mountainbike Racing Team
    Marc Stutzman bskGraf ROLLMAT-KOBA-MTB

    U23 Dames
    Linda Indergand,Strüby MTB Kader
    Ramona Forchini,  Strüby MTB Kader
    Michelle Hediger, Fischer BMC Team
    Jolanda Neff, Giant Pro XC Team
    Andrea Waldis, Colnago Südtiro

    U19 Heren
    Beeli Andrin,  bskGraf-ROLLMAT-KOBA MTB
    Fischer Nicolas, Tropical Solothurn
    Grab Dominic, VC Maur
    Hermann Mike,  RSV Pizol
    L'Homme Léo,  BikePark.ch Adrisport
    Vitzthum Simon, bischibikes/kopierpapier.ch

    U19 Dames
    Barth Mallory,  JB Felt Team
    Beeli Pierina, bskGraf-ROLLMAT-KOBA MTB
    Keller Alessandra,  Strüby MTB Kader
    Rudolf von Rohr Rebecca,   Tropical Solothurn

    Team Relay
    Elite - Nino Schurter,  SCOTT Swisspower MTB Racing
    Dames - Jolanda Neff,  Giant Pro XC Team
    U23 - Reto Indergand, BMC Mountainbike Racing Team
    U19 - Dominic Grab, VC Maur

    Eliminator (XCE)

    Heren
    Flückiger Lukas,  BMC Mountainbike Racing Team
    Forster Lars,  Tower Sports VC Eschenbach
    Freiburghaus Sepp, Thömus Racing Team
    Frischknecht Andri,  SCOTT Swisspower MTB Racing
    Litscher Thomas, Multivan Merida Biking Team
    Lüthi Patrick,  Prof Raiffeisen CCL
    Näf Ralph,  BMC MTB Racing Team
    Peter Stefan, Strüby MTB Kader
    Säggesser Severin, RC Gränichen
    Schmutz Pascal, goldwurst-power/Stöckli
    Widmer Mirco,  RC Gränichen
    Wildhaber Marcel,  SCOTT-Swisspower

    Reserve: Rohrbach Nicola, goldwurst-power/Stöckli

    Dames
    Forchini Ramona,  Strüby MTB Kader
    Schneitter Nathalie, Colnago Südtirol
    Stirnemann Kathrin,  Sabine Spitz Haibike Pro Team


    Categorie:EK


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs