alles over mountainbiken en BMX met Lily en Chantal
04-05-2013
MTN Ultra marathon Clarens
In Zuid Afrika werd de 4 de manche van de MTN Ultra marathon serie gereden. De 103 km in Clarens ; gelegen op zowat 3 uur rijden van Johannesburg, Bloemfontein en Pietermaritzburg werd net als vorig jaar gewonnen door Specialized biker Max Knox. Nico Bell werd tweede voor de Duitser Stefan Sahm ( Bulls) . Knox en Sahm trokken er vrij snel op uit en pas in de slotfase wist Nico Bell de Duitser bij te benen om zo beslag te leggen op de tweede plaats.
Zaterdag 4 en zondag 5 mei openen we de deuren van onze nieuwe Specialized Elite Shop. We nodigen U graag uit voor het openingsweekend. Ontdek de nieuwe zaak en geniet van een drankje en hapje.
Iedereen is op beide dagen welkom van 9 tot 16 uur.
Plaats van afspraak: Herenthoutseweg 169, Herentals.
Bij elke aankoop vanaf 50 maakt u kans op een GRATIS Fietsvakantie in Spanje in samenwerking met Vuelta Turistica en Bike Inn.
Scott-Swisspower domineerde de Eliminator in Solothurn . Met winst van ( veldrijder) Marcel Wildhaber en de derde plaats van wereldkampioen Nino Schurter reed het team van Thomas Frischknecht zich op dag 1 van de BMC Racing Cup duidelijk in de kijker. Martin Gluth (Lexware-Rothaus) werd tweede. De kleine finale werd gewonnen door de Zwitser Lukas Flückiger ( BMC) . De oudste Fluckiger haalde het zijn landgenoot Sepp Freiburghaus en de Sloveense vice wereldkampioen Miha Halzer, die zijn deelname aan de Belgische City MTB 2013 reeds bevestigde.
Florian Vogel ging er in de kwarfinales uit.
Bij de dames was de Zwitserse Kathrin Stirnemann (Sabine Spitz-Haibike) de snelste in het sprintnummer. Ze won het voor Katrin Leumann (Ghost ) en Andrea Waldis (Colnago-Südtirol) .
Categorie:Eliminator
Trials Belgian Pro Series,
Aanstaande zondag komt Iciar Van den Bergh aan de start van de derde manche van de TRIALS BELGIAN PRO SERIES in het Kluisbos te KLUISBERGEN. De locatie waar hij vorig jaar de Belgische titel kon veroveren bij de Elite. Wie zondag de biker uit Tremelo aan het werk wil zien, kan vanaf 12u00 terecht op de top van het Kluisbos (brasserie De Toren is het centrale punt van de wedstrijd) voor een mooi kijkstuk met deelnemers uit Nederland, Duitsland en Frankrijk.
Vorige week won Iciar VDB de tweede manche in Bilstain. Daar waren maar drie zones waar Iciar het verschil kon maken met zijn tegenstrevers. Eén moeilijke zone waar Iciar tot op het einde geraakte, maar de super steile afdaling was zo goed als onmogelijk te overbruggen.
Zondag 5 mei, KLUISBERGEN vanaf 12u00 aan brasserie De Toren
Categorie:Trial
Test-Opleidings-en teamdag voor âTrek KMCâ mtb team !
In een zonovergoten Aarschot organiseerde Trek KMC mtb team een teamdag op 1 mei. Voor het ganse team waren er productvoorstellingen,producttesten en wat technisch fietsplezier voorzien.
s Morgens kon men kennismaken met de schitterende reiniging- en verzorgingsproducten van sponsor Bi-safe (www.bi-safe.be) Deskundig werd uitgelegd hoe de pro biotische producten hun poetswerk deden. Hoe positieve bacteriën ons konden helpen om beter, natuurlijker en hygiënischer te poetsen. Na de koffie mocht Ian Wilmaerts van Brake Force One de nieuwe remmen voorstellen van deze Duitse fabrikant. (www.brakeforceone.de) Na de voorstelling was er uiteraard de mogelijkheid om deze remmen uitvoerig te testen tijdens de 2 voorziene technische fietstochtjes, met positieve commentaren. Tijdens deze tochten konden de renners kennismaken met de sportdrank van Sportscontrol.(www.sportscontrol.be). Jacky Bucks zorgde voor de professionele fotoshoot van de renners. Eveneens konden de renners en begeleiders kennismaken met de massagetechnieken van huismasseur Sonja Joachims (Adosa , www.sportenrelax.webs.com) Sonja heeft zich gespecialiseerd in sportvoedingsadvies, sportmassage en sportverzorging. In de namiddag kregen de begeleiders en enkele ouders een opleiding van Health Care solutions.(www.healthcare-solutions.be) over het defibrillatortoestel dewelke het team in zn bezit heeft.Als één van de weinige teams heeft Trek KMC dergelijk toestel steeds mee naar de wedstrijden,daar zij begaan zijn met de gezondheid van hun en andere renners.
Na een try out met dit toestel en een heuse simulatie van reanimatie kon na een geslaagde dag huiswaarts afgezakt worden.
Categorie:cross country
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy in Apeldoorn
Op zaterdag 11 mei en zondag 12 mei wordt de Stappenbelt Rabobank MTB Trophy in Apeldoorn gereden. Deze wedstrijd is de thuiswedstrijd van het MPL Specialized MTB team met Jeroen van Eck, Marlo Koevoet, Frank Beemer en Frank Schotman. Natuurlijk zijn de Nederlanders er op gebrand om hier een goede prestatie neer te zetten.
Ze moeten het echter opnemen tegen enkele internationale toppers. We hebben namelijk van de organisatie begrepen dat oa. ook de Amerikaanse Lea Davison, Sven Nys, Sven Vanthourenhout en Thijs Al aanwezig zullen zijn. Sven Nys, Vanthourenhout en Al behoeven geen verdere introductie. In de aanloop naar het EK MTB in het Zwitserse Bern op 23 juni en het BK in Cerfontaine op 21 juli zal Nys in Apeldoorn en in Albstadt aantreden
De Belg Kevin Van Hoovels en de Zuid Afrikaan Louis Bresler Knipe werden na de zege van gisteren opnieuw derde in de joBerg2c. De 8 ste etappe van MacKenzie Club naar Jolivet over 96,2 km werd gewonnen door FedGroup Itec met Brandon Stewart en Neil MacDonald in 4u06:51. RECM met Luus en Woolcock werd tweede in 04:07:46 voor het Contego team met Versluys biker Kevin Van Hoovels. Team Bridge eindigde op de vierde plaats met 14'30" achterstand.
Met deze podiumplaats komen Van Hoovels en Knipe op de vijfde plaats in het klassement, ze komen van 13. Het klassement wordt nog steeds aangevoerd door FedGroup Itec met Stewart en MacDonald , gevolgd op 4min 23 door het RECM duo Waylon Woolcock & Lourens Luus . Team Bridge met Nico Pfitzenmaier & Timo Cooper komt op de derde plaats op 43 min en team Avis Van Tental staat na 8 etappes op nummer 4.
Team Reevax finisht 15de in de masters categorie, en heeft tijd kunnen goedmaken. Reevax is back in bussiness voor de magnifieke etappe van morgen door de Umkomaas vallei ! " Ellende komt nooit alleen, en dus kreeg ik gisterennamiddag ook een portie buikkrampen geserveerd." zegt Steven Pauwels. " Met Pepe 's avonds nog een slappe schotelvod, en zelf vooruitkijkend naar een nachtje kamperen in het Toi-Toi cabinneke, waren de vooruitzichten niet erg rooskleurig. Uiteindelijk klokken we na 5uur 37minuten af in Jolivet en sluiten we een fantastische maar bewogen dag af. We finishen vandaag 15de en schuiven op naar de 17de plaats algemeen, onze beste uitslag deze week. We kregen, net als vorig jaar, af te rekenen met de vloek van de Umkomaas, maar hebben deze uiteindelijk toch kunnen trotseren ."aldus Krocki Pauwels
Morgen wordt de slotetappe gereden.
Categorie:meerdaagsen
4u MTB ENDURANCE Overpelt
Op 4 mei om 14 u stipt start de 4u MTB ENDURANCE in Overpelt
Startlijst : 1. Team DW BIKES 1 3. Kriekel Cycling Team 1 4. ACM 5. De Boscrossers 6. The 3Musketiers 7. Team SVB 8. Zandbikers 1 9. Zandbikers 2 10. Zandbikers 3 11. Dirty Bikers 1 12. Dirty Bikers 2 13. Kriekel Cycling Team Dames 14. UP Cycling Team 15. Dirty Bikers 3 16. De Itterbikers 17. Bikemechanic BMC TEAM 1 18. Bikemechanic BMC TEAM Junior 19. MTB Cyber 12 20. Bikemechanic BMC Team 2 21.MTB Team Langdorp YK 22. MTB Team Langdorp PS 23. Mulder Group Cycling team 24.Team DW Bikes 2 25. Bike Arena BCT 26. Team DW Bikes Kids 27. Just For Fun 1 28. Just for Fun 2 29. Kriekel cycling team 2 30. B-Cycle Team 31. PMC Cycling Team
" Een titel is een titel" zegt Esther Süss en daarmee zijn haar ambities voor het EK marathon in het Duitse Singen duidelijk.
Op 13 mei wordt de Zwiterse samen met Duitse Sabine Spitz en de Britse Sally Bigham tot de grote favorieten gerekend. Esther Suss ( Wheeler) is ongetwijfeld één van de beste marathon rijders van de laatste 5 jaar. Ze werd wereldkampioene in 2010, pakte het zilver in 2009 en 2011en het brons in 2012. Daarnaast werd ze Europees kampioene in 2008 en 2010 en sloot ze de Olympische Spelen in Londen af met een 5 de plaats.
Sabine Spitz ( Haibike) heeft een gelijkaardig palmares, maar ze weet dat het moelijk zal worden om de Zwitserse Suss te verslaan. " Volgens mij is Esther Suss de topfavoriete , ze zal moeilijk te verslaan zijn." zegt de voormalige Olympische kampioene. Spitz veroverde de wereldtitel marathon in 2009 en won 4 keer zilver (in 2007, 2008, 2010 en in 2011). In Sankt Wendel 2007 behaalde ze de Europese titel. Het feit dat het EK in Duitsland plaatsvindt iséén van de redcenen waarom Sabine Spitz haar 26 internationale medaille wilt pakken. " Ik woon dicht bij Singen en de omloop ligt me. Ik ga voor een medaille." zegt Spitz , die 3 Olympische medailles in de kast heeft liggen.
Het parcours heeft veel weg van dat van Albstadt waar een week later de World Cup wordt gereden. " Een goed EK rijden geeft vertrouwen voor de World Cup en het is een goede training." zegt Esther Süss.
Ook de 39 jarige Sally Bigham kan nog sterk voor de dag komen. De Britse marathonspecialiste werd kreeg de voorbije 2 jaar het EK zilver omgehangen. Ze werd telkens tweede na de Finse Pia Sundstedt,die inmiddels de competitie vaarwel zegde. "Sally is sterk op de platte stukken, " verklaart Esther Süss , die niet ver van Singen woont en de omgeving dus goed kent .
Team manager Dirk Juckwer ( Topeak-Ergon ) :" Sally is van wereldklasse zowel op de rechte stukken als in de beklimmingen. Enkel het afdalen is wat minder, maar met haar 29" moet het beter gaan en ze is momenteel in prima vorm. Het Bike Festival in Riva del Garda dit weekend is haar laatste voorbereiding op het EK." Misschien komt de verrassing in Singen wel van de Poolse Anna Szafraniec, van Milena Landtwing, Jane Nüssli of van de Nederlandse Laura Turpijn ( SBJ).
Categorie:Marathon
Lotto competitie
JUNIORES
Op zaterdag 4 mei a.s. wordt de tweede wegwedstrijd van de Lotto-Beker van België voor Junioren 2013 betwist: de 21ste WORTEGEM KOERSE te Wortegem-Petegem (O.Vl.). Deze wedstrijd loopt over een afstand van 116,1 km (9 ronden van 12,9 km) en is een organisatie van Wielerclub De Doorbijters Wortegem. De start vindt plaats om 14u00 aan Kudu Lodge, Oudenaardseweg 31A te Wortegem-Petegem. De aankomst is er voorzien omstreeks 17u00.
Het algemeen clubklassement van de Lotto-Beker van België voor Junioren 2013 na de Vlaams-Brabantse Pijl te Korbeek-Lo (28/04) ziet eruit als volgt: 1 AVIA CRABBE CYCLING TEAM 86 punten 2 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI 65 3 ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 57 4 WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 55 5 ISOREX CYCLING TEAM 54 6 DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 49 7 C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 48 8 KON. BALEN B.C. V.Z.W. 48 9 WK NOORD-WEST-BRABANT 45 10 W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 45 De top 3 van het algemeen individueel klassement wordt aangevoerd door Johan HEMROULLE van het Avia Crabbé C.T. met 46 punten, voor Matthias OSEÏ VERTEZ van Zannata-Lotto CT Menen met 33 punten en Kevin NOBUS van WC De Molenspurters Meulebeke met 30 punten. De volgende wedstrijd van de Lotto-Beker van België voor Junioren vindt plaats te Bonheiden op 1 juni.
DAMES Elite
Op zaterdag 4 mei vindt de vierde wedstrijd van de Lotto Cycling Cup 2013 voor Dames Elite plaats: KNOKKE-HEIST - BREDENE. Deze wedstrijd, die georganiseerd wordt door de K.V.C. Duinensprinters Bredene, verloopt over een totale afstand van 112,8 km (52,3 km in lijn en 5 ronden van 12,1 km). De start wordt gegeven om 14u00 aan het Sportcentrum Laguna, Krommedijkstraat 32 te Knokke-Heist. De aankomst is voorzien rond 16u45 in de Kapelstraat te Bredene. De tussenstand in het ploegenklassement na de derde wedstrijd te Dottignies (01/04) wordt aangevoerd door de ploeg WIGGLE HONDA met 64 punten voor het SENGERS LADIES CYCLING TEAM met 63 punten. De top 10 van het individuele klassement ziet eruit als volgt: 1 DE VUYST Sofie SENGERS LADIES CYCLING TEAM 82 punten 2 DRUYTS Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER 80 3 VAN SEVEREN Celine LOTTO BELISOL LADIES 72 4 DRUYTS Jessy TOPSPORT VLAANDEREN - BIORACER 70 5 HANNES Kaat LOTTO BELISOL LADIES 54 6 VAN DOORSLAER Annelies CYCLELIVE PLUS - ZANNATA 54 7 VAN DER MEULEN Kaat KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 49 8 DAAMS Jessie BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 47 9 DE VOCHT Liesbet RABO WOMEN CYCLING TEAM 44 10 D'HOORE Jolien LOTTO BELISOL LADIES 36
Het individueel jongerenklassement wordt aangevoerd door Celine VAN SEVEREN met 72 punten voor Jessy DRUYTS (70 punten) en Kaat HANNES (54 punten). Jessie DAAMS leidt het bergklassement met 3 punten en Jolien DHOORE het knelspurtenklassement met 8 punten.
De volgende wedstrijd van de Lotto Cycling Cup vindt plaats te Erondegem op 3 augustus.
U27 Zondag 5 mei a.s. vindt de tweede wedstrijd van de Lotto-Topcompetitie U27 2013 plaats: de 47ste CIRCUIT DE WALLONIE over een afstand van 170 km, een organisatie van de Royal Courrier Sport Baulet. De officieuze start vindt plaats om 12u15 op de Place de Lambusart te Lambusart. De aankomst is er voorzien omstreeks 16u15.
De tussenstand in het algemene ploegenklassement na de Kattekoers te Ieper (10/03) ziet eruit als volgt: 1 WALLONIE - BRUXELLES 30 punten 2 AN POST - CHAINREACTION 28 3 TEAM 3M 26 4 EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP 24 5 LOTTO BELISOL U23 22 6 VERANDAS WILLEMS 21 7 OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 20 8 CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS 19 9 VENTILAIR - STERIA CYCLING TEAM 18 10 COLOR CODE - BIOWANZE 17
Het algemene individuele klassement ziet, wat de eerste 10 renners betreft, eruit als volgt: 1 BAUGNIES Jérôme TO WIN - JOSAN CYCLING TEAM 30 punten 2 VERMOTE Alphonse AN POST - CHAINREACTION 28 3 DERNIES Tom WALLONIE - BRUXELLES 26 4 VANHAECKE Thomas TEAM 3M 24 5 DRON Boris WALLONIE - BRUXELLES 22 6 VEREECKEN Nicolas AN POST - CHAINREACTION 21 7 MOTTET Florent COLOR CODE - BIOWANZE 20 8 DE CLERCQ Angelo OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 19 9 VALLEE Boris COLOR CODE - BIOWANZE 18 10 WYTINCK Niels AN POST - CHAINREACTION 17
Na afloop van deze wedstrijd zal er in de loop van de avond een kort wedstrijdverslag te bekijken zijn op de videozone van de website van KBWB, gevolgd door een uitgebreid verslag van 20 minuten daags na de wedstrijd.
De volgende wedstrijd van de Lotto-Topcompetitie U27 is de GP C. Criquielion te Deux-Acren op 18 mei a.s.
Categorie:varia
02-05-2013
Granville 650B
GRANVILLE FACTORY TEAM TOT EIND 2016
Het opleidingsteam voor jonge mountainbiketalenten werd bij de Belgische fietsfabrikant GRANVILLE verankerd tot eind 2016. Deze langdurige overeenkomst voor drie seizoenen weerspiegelt het vertrouwen en wederzijds respect tussen beide partijen. Het fabrieksteam biedt renners en andere teampartners de stabiliteit om samen verder te bouwen aan dit uniek project. Na de teamvoorstelling op Velofollies kwamen de gesprekken voor een verlengde samenwerking al op gang. GRANVILLE zag geen redenen om te twijfelen aan een overeenkomst op lange termijn. Beide partijen kwamen snel tot een akkoord dat vandaag in Kortenberg werd ondertekend en dus zekerheid biedt aan de renners tot eind 2016. We kennen de mensen achter het team nu al zo lang dat we geen seconde hebben getwijfeld om tot 2016 door te gaan met ons fabrieksteam. We scharen ons volledig achter de missie van het team en we zijn fier om onze naam aan dit project te verbinden. We zijn een Belgische fabrikant die in Belgische jongeren wil investeren. aldus Johan Huygens, general manager bij GRANVILLE.
Voor teammanager Pascal Loquet is deze overeenkomst een hele geruststelling om de komende maanden verder te werken aan de uitbouw van het fabrieksteam. We zijn uiteraard heel tevreden met deze verlengde samenwerking. De voorbije vier jaren werd met de mensen van GRANVILLE een sterke vertrouwensrelatie opgebouwd die nu opnieuw resulteert in een 3-jarige overeenkomst. Dit akkoord is het fundament voor de komende seizoenen. Nu kunnen we écht werken op lange termijn en het biedt ook andere teampartners voldoende garanties dat het fabrieksteam tot eind 2016 zal blijven bestaan.
De komende jaren blijft het fabrieksteam talentvolle nieuwelingen, junioren en beloften aantrekken voor de XCO-discipline. De focus op de vorming (i.c. multicoaching) en de brede begeleiding (i.c. de randvoorwaarden om aan topsport te doen) van de jonge renners blijft centraal staan in het project. Ook met de andere teampartners lopen er nu gesprekken om voor dezelfde periode langdurige overeenkomsten te sluiten.
Categorie:cross country
Klein-Aus Vista MTB Challenge Namibie
De derde editie van de Klein-Aus Vista Mountainbike Challenge 2013 ging vandaag in Namibie van start. In 2012 werd deze tweedaagse gewonnen door Mannie Heymans.
Jan Dams reisde naar Afrika, maar enkele nachten geleden is de Bike Inner ziek geworden en kreeg van de lokale dokter (120km verderop )startverbod.
" Thuis zat ik al effen met een verkoudheid, die niet echt erg was, maar ook niet overging. Tijdens de trainingen ging het hier echt niet en enkele dagen geleden kreeg ik 's nachts hoge hartslag en bloeddruk ' s Morgens naar de dokter geweest. Er werd een bacteriele infectie vastgesteld, niet echt heel erg, ik kan alles en voel me niet ziek, maar het risico om te racen met koorts in deze omstandighefden is te groot. Waarschijnlijk een bacterie die allang in mijn lichaam zat en nu losgebroken is Nu help ik de organisatie hier ik ben tot racemarshall gepromoveert. Parcours is ongezien prachtig, nooit meegemaakt. Ik zal zeker terugkeren , voor mij is het nu gewoon verlof." laat Jan Dams vanuit Namibie weten.
De eerste etappe van 33,4 km werd gewonnen door Adam De Lange.
top 3
1 Adam de Lange 2 Martin Freyer 3 Herbert Peters
Categorie:meerdaagsen
joberg2C
Nadat Charles Keey van het Cannondale Blend team moest afhaken vanwege ziekte heeft onze landgenoot Kevin Van Hoovels zich na de maagproblemen op dag 5, stevig herpakt. Samen met Louis-Bresler Knipe van het Contego Giant team won de Versluys Pro biker de 7 de etappe van Hazeldean Farm naar Mackenzie Club in 2:59'28". Fedgroup Itec met Brandon Stewart en Neil MacDonald werd 2 de voor RE:CM met Waylon Woolcock en Lourens Luus.
Voor Van Hoovels en Knipe is dit hun tweede zege in de Zuid Afrikaanse negendaagse. Jammer van die vijfde etappe, waar ze met een 196 ste plaats een mooie eindklassering in rook zagen opgaan.
Op dag 7 in KwaZulu-Natal maakten Van Hoovels en Knipe het in de sprint af. Ze verwezen de leiders Brandon Stewart en Neil MacDonald van FedGroup-Itec naar de tweede plaats.
Het klassement vooraan blijft hiermee onveranderd al komen Van Hoovels en Knipe nu op de 13 de plaats.
" Ik heb het tempo hooggehouden." zei de Versluys biker. " Ik ben nog geen 100% , maar toch goed genoeg om te winnen."
dag 7
heren: 1. Louis-Bresler Knipe & Kevin van Hoovels (Contego) 2:59:15; 2. Brandon Stewart & Neil MacDonald (FedGroup-Itec) 2:59:19; 3.Waylon Woolcock & Lourens Luus (RE:CM) 2:59:20
dames: 1. Ischen Stopforth & Yolandie De Villiers (joBerg2c) 3:25:33; 2.Cherise Stander & Lise Olivier (Burry Stander Foundation) 3:32:37; 3.Yolandi Du Toit & Nicci Grobler (USN-bizhub) 3:41:41
Mixed: 1. Ariane Kleinhans & Erik Kleinhans (RE:CM) 3:11:26; 2. Jane Nüessli & Yves Corminboeuf (Fischer-BMC) 3:17:14; 3. Jauch Patrick & Wipfli Antonia (Gisler) 3:19:58
Overall
heren: 1. Brandon Stewart & Neil MacDonald (FedGroup-Itec) 27:01:30; 2. Waylon Woolcock & Lourens Luus (RE:CM) 27:04:58; 3. Nico Pfitzenmaier & Timo Cooper (Bridge) 27:29:06
dames: 1. Ischen Stopforth & Yolande de Villiers (joBerg2c Ladies) 27:08:58; 2. Cherise Stander & Lise Olivier (Burry Stander Foundation) 27:17:18; 3. Yolandi du Toit & Nicci Grobler (USN-bizhub) 27:27:58
Op 4 en mei wordt in Graz Stattegg het Oostenrijks seizoen geopend. Op zaterdag komt vooral de jeugd aan bod. Zondag om 9 uur start dan de Europacup voor juniores, daarna komen de beloften in actie.
In Graz Stattegg zijn de juniores en beloften al een de laatste manche van de Europacup toe. Bad Säckingen was de premiere van deze nieuwe vierdelige reeks ; daarna volgenden Nals , Haiming en nu dus Graz.
Bij de U23 staat onze landgenoot Jens Schuermans aan de leiding voor de Oostenrijker Gregor Raggl en de Nieuw Zeelander Anton Cooper ; Jeff Luyten staat op 5 in de rangschikking na 3 manches.
Bij de eliten kijken de Oostenrijkers uit naar Alexander Gehbauer , Uwe Hochenwarter en de winnaar van Haiming Karl Markt
Categorie:cross country
Kortenaken MTB
MTB Kortenaken 18 mei
17.15u: OPEN MTB WEDSTRIJD VOOR IEDEREEN + 18 JAAR!
17.15u: OPEN MTB WEDSTRIJD VOOR IEDEREEN MET VERGUNNING VANAF DE CATEGORIE VAN NIEUWELING EN ZONDER VERGUNNING VANAF + 18 JAAR!
Volgens organisator André Coppers kunnen alle categorien dus ook nieuwelingen en junioren deelnemen. Hun verzekering is perfect in orde.
MTB fietsvakanties van VUELTA-TURISTICA met BIKE-INN team
Een 5-daagse MTB-avontuur: 4 dagen off-road, 1 dag op de weg.
VUELTA-TURISTICA biedt een uniek concept aan in het zonovergoten Spanje (Costa Blanca, Calpe). Een vakantie alleen voor wie het aan kan. Een 5-daags MTB-avontuur: 4 dagen 0ff-road, 1 dag op de weg en dit in een machtige omgeving.
In deze sportieve week is tevens een 2-daagse inbegrepen. Deze trektocht is 80% off-road. Overnachten doen we in een luxe B&B in het bergdorp Guadalest. We fietsen in kleine groepen met begeleiding en gepersonaliseerd parcours volgens uw niveau.
Vlucht niet inbegrepen Breng eigen fiets mee verblijf in Hotel Diamante Beach ****HP gratis fitness en wifi gratis wellness sessie (1u30) afgesloten opbergruimte voor de fietsen
De 33-jarige renner Wouter Dewilde, die gisteren zwaar ten val kwam in een regionale wedstrijd voor elite zonder contract en beloften in het West-Vlaamse Veldegem, is gisteravond helaas aan zijn verwondingen bezweken in het AZ Sint-Jan in Brugge. De Belgische wielerwereld is in rouw na dit tragische ongeval. De Koninklijke Belgische Wielrijdersbond denkt nu vooral aan de echtgenote, familie en vrienden van Wouter Dewilde en biedt hen hierbij zijn oprechte medeleven aan bij dit zware verlies.