Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    09-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Emily Batty
    http://www.redbull.com/en/bike/stories/1331585676341/mtb-chronicles-mini-

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI Trial Kalender
    14.04.2013  14.04.2013  Trials Belgium Pro Series Malmedy 1    BEL  C1      
    20.04.2013  21.04.2013  UCI Trials World Cup, round 1  Heubach  D       
    28.04.2013  28.04.2013  Trials Belgian Pro Series Domaine de BILSTAIN  BEL  C1      
    11.05.2013  12.05.2013  Coupe de France de VTT  Cerny (Ile de France)  FRA  C1      
    26.05.2013  26.05.2013  Trial Swiss Cup  Dübendorf ZWI C1      
    31.05.2013  02.06.2013  UCI Trials World Cup, round 2  Walbrzych  POL       
    21.06.2013  22.06.2013  UEC Trials European Championships  Bern  ZWI        
    29.06.2013  30.06.2013  Coupe de France VTT Trial  Oz en Oisans   FRA  C1      
    07.07.2013  07.07.2013  Copa Catalana Trial  Sant Antoni de Vilamajor  SP  C1      
    26.07.2013  28.07.2013  UCI Trials World Cup, round 3  Pra Loup  FRA        
    03.08.2013  04.08.2013  2013 UCI Trials World Youth Games  Moudon  ZWI  JMJ      
    10.08.2013  11.08.2013  Coupe de France VTT Trial  Les Menuires  FRA  C1      
    16.08.2013  18.08.2013  UCI Trials World Cup, round 4  Méribel  FRA      
    26.08.2013  01.09.2013  2013 Trials World Championships  Pietermaritzburg ZAFR  CM      
    14.09.2013  15.09.2013  Coupe d'Europe Trial  Vöcklabruck  OOSTR  C1      
    27.09.2013  29.09.2013  UCI Trials World Cup, round 5  Antwerp  BEL        
    27.10.2013  27.10.2013  Trials Belgium Pro Series CHARLEROI    BEL  C1    

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK marathon La Reid
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Na de  inschrijving en  de technische fiche van vorige week , thans de reglementering van het BK marathon in La Reid.

    Bijlagen:
    130409-Reglement BK XCM 2013.pdf (544.5 KB)   


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX Frankrijk
    Belgen op het podium in Messigny et Vantoux

    Van links naar rechts : Brett Jacobs 2de plaats boy 14, Elias Verbinnen 3de plaats boy 14, Yentl Nijs 2de plaats girl 13




    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bike Festival Brabant
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    6 en 24 uurs MTB

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ls-cK0cHbmg

    In het weekend van 22 en 23 juni 2013 wordt in Zeeland, gemeente Landerd, het Bike Festival Brabant georganiseerd. Het weekend staat geheel in het teken van de wielersport, waarbij de Bart Brentjens 24 uurs race als rode draad fungeert. Daarnaast worden er diverse takken van wielersport gedemonstreerd, waarbij kinderen en volwassenen kunnen deelnemen. Zo is er een dikke banden race voor de jeugd en een bedrijvencompetitie. Een nieuw onderdeel in de mountainbike sport is de Daphny van de Brand Eliminator race. Dit is een afval race op een kort, maar spectaculair parcours.
    Het evenement wordt  georganiseerd in en rondom Zeeland, met start en finish in het centrum, nabij het gemeentehuis en de kerk. Door het dorpscentrum als spil van het evenement te gebruiken is de uitstraling groot en wordt er voor deelnemers en publiek een mooie ambiance gecreëerd.

    De organisatie is in handen van de Stichting Bike Festival Brabant, waarvan het bestuur bestaat uit: de heer Peter van Boekel; namens de Rotary Schaijk-Land van Ravenstein, Bart Brentjens; Olympisch Kampioen Mountainbike, Wim Jansen; namens organisatiebureau Jansen Event-Sportmanagement. Een belangrijke missie van het evenement is het verwerven van gelden voor het goede doel, in dit geval de Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting.

    Inschrijven kan via :


    stivalbrabant.nl/inschrijvingen/bart-brentjens-6-en-24-uurs-race/


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Torpado Nearco 27.5
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     "Cape Epic approved"

    De Nearco 27.5”  heeft de uiterst zware test tijdens de Cape  Epic brilliant  doorstaan. Met een 10 de plaats sloten Roel Paulissen en Yader Zoli de Zuid Afrikaanse etappe reeks af , wat het Italiaanse Torpado team meteen in de schijnwerpers plaats.

    Michele Leonardi, eigenaar van Leonardi Racing  en assistent van het  Torpado Team was  enthousiast over de ervaring. " Het was de eerste meerdaagse die ik meemaakte. Gedurende 7 dagen werkten we  van 's morgens tot 's avonds. Ik zorgde voor de fietsen, zorgde dat ze proper bleven en dat alles functioneerde.  De Nearco  heeft me verrast.  Ondanks de vele kilometers op zwaar terrein, bleef alles heel."

    Yader Zoli: " Het waren 7 intensieve dagen op zeer  hoog niveau. De Cape Epic is zeer zwaar, extreem in alles opzichten. In Europa hebben  we geen wedstrijden met zoveel zand, stof, grint en stenen als deze. Die uitdagingen moesten we samen overwinnen.  Met het Nearco 27,5 " project hebben we in de Cape Epic een prachtig resultaat neergezet.! Ik dank al mijn sponsors (Torpado, Surfingshop, Frm, Rubena, Sixs, Leonardi, J-nrg, Formula & Fi'zi: k ") .Vooral Torpado ben ikdankbaar voor de steun en het geloof in mij. Het vraagt veel van een merk om deel te nemen aan  een topevenement als de Cape Epic." aldus de Italiaan.

    Onze landgenoot Roel Paulissen ( 36 )  won de Cape Epic in 2008 , 2005 en werd tweede in 2007.
    " Vergeleken met de voorgaande edities, was het dit jaar meer rotsachtig, ruw en hobbelig en  met veel meer single tracks  De Nearco deed het  geweldig. We wonnen  twee tussensprints en dat was te danken aan onze fietsen.  De 27,5 " heeft meer sprintmogelijkheden dan de 29 ". Zelfs tijdens het rijden op de harde en steile beklimmingen waren de voordelen  van de 27,5 " duidelijk. Ik ben heel tevreden met het resultaat, we hebben ons  doel bereikt.  Gezien het feit dat Yader zich in het begin niet goed voelde , heeft hij zich wonderwel herpakt en is het resulaat zoals we gehoopt hadden.   Wat betreft fiets en partner zou ik  volgend jaar zeker dezelfde keuze maken. " aldus de Limburger.

    http://t.co/kwESDzrhrP


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.7 de RWP Mountainbike Cyclo: zaterdag 29 juni 2013

    De 7 de RWP Mountainbike Cyclo Midden Nederland zal op zaterdag 29 juni in Amerongen plaatsvinden. De wedstrijd wordt door de Lions Club Utrechtse Heuvelrug en Stichting Mountainbike Promotie Nederland, in samenwerking met Staatsbosbeheer, georganiseerd.

    Deelnemers komen uit  Nederland en omringende landen. Zij kiezen tijdens deze wedstrijd op en rond de Amerongse berg in Amerongen voor het rijden van een hele of halve marathon (100 kilometer of 50 kilometer).

    Het afwisselende parcours heeft een lengte van ongeveer 17 kilometer met veel hoogtemeters. Het parcours gaat ook over onbekende en normaal gesproken niet voor mountainbikers opengestelde paden. De Mountainbike Cyclo Midden Nederland is bijzonder omdat deze gereden wordt in het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug.

    De Cyclo wordt verreden op de Amerongse Berg. De start is aan de Burgwal, in de buurt van het Berghuis in Amerongen (aan de N225, tussen Amerongen en Elst). Er is dan ook een limiet aan het aantal deelnemer.

    De inkomsten uit dit mountainbike-evenement zullen worden uitgegeven aan goede doelen.
     
    Inschrijven kan via
    http://www.mountainbike.nl/nieuws/2013/7e-rwp-mountainbike-cyclo-zaterdag-29-juni-2013


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Memorial Davy Coenen
    4 en 5 mei




    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.21 april BMX Keerbergen
    BMX 21 april

    Het Dennenteam  uit Keerbergen verwittigt dat de camping volzet is.
    Voor zij die niet tijdig gereserveerd hebben is de parking van de Colruyt op 200 m toegankelijk vanaf 20u (NA sluitingstijd)
     
     

    Categorie:BMX
    08-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ROC LAISSAGAIS 2013
    22 ste editie met enkele Belgen in de hoofdrol


    http://vimeo.com/63566458

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The Best Duo Team
    SPA
    The Best DUO Team

    Klassement per kategorie :

    SENIORES
    1.  TEAM ENGLEBERT  -  HONDERS-HOSSAY-STEVENS
    2.  TEAM HENKET 2  -  GROSJEAN-VANWEERST
    3.  BIKERS FOR LIFE  -MICHIELS -ERNOULD -MARTIN
    4.  TTF - FRANSOLET JONATHAN  
    5.  TEAM RADON  -PIRON J -AVRIL C
    6.  TEAM OLIV  -DEHAZE - SAUCIN

    JEUGD   
    1. LA DREAM TEAM  

    CADETS  
    1. MJ CYCLE TEAM  
    2. AMB TEAM  
    3. KINSERS   DAMES  
    4. ARDENNES BIKE PHILOSOFILLE  

     VETERANEN 
    1. FPBIKE-SFORZ-UNIVEGA  
    2. TEAM HENKET 1  
    3. TEAM AMB  
    4. TEAM HENKET 4
    5. BIKESPOT TEAM  
    6. TEAM HENKET 3 

     GENTLEMANS  
    1. FAN PHILLIPE GILBERT  
    2. LE TRIO FERRUSIEN  


     MIXTE  
    1. CYCLEVASION  MI 32
    2. KMC  TREK  MI 31
    3. CAC1 SCHYNS-VERBIST  MI 30
    4. CAC3 GALAZYKA - NOKIN  MI 19
    5. CAC2 HUYNEN -BREULET  MI 15
    6. BIKERS FOR LIFE  MI 0

     SOLO  
    1. DEROOY LENNART- TEAM PAXX GLOBAL OFF   
    2. VAN GILS JOOST 
    3. PIERRE DELCOUR-ARDENNES BIKE FACTORY 
    4. DELFOSSE-HAWAUX-ABINO  
    5. LEROY PIERRE YVES   
    6. SMEYERS ELI  TEAM CHAOS CARBON  

    2KM zonder fiets  
    1.AMB TEAM  6m46 
    2.BIKESPOT TEAM  6m59 
    3.FPBIKE-SFORZ-UNIVEGA  7m01

    volledige uitslag in bijlage

    Bijlagen:
    SCRATCH + CAT.xlsx (17.2 KB)   


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Granfondo St Tropez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Granfondo  in St Tropez was goed voor 179km met 2400hm
    De Granfondo Golfe  was de enige etappe in Frankrijk waar men zich kon  kwalificeren voor de  WK UWCT.
    Tweevoudig Olympisch kampioen Julien Absalon ( BMC) reed lek en kon het wel vergeten.
    Belgisch masters  1 kampioen Kristof Houben uit Genk werd mooi vierde algemeen en derde in zijn leeftijdscategorie .

    top 10

    1   KELDERMAN MARTIN  05:01:26:30  
    2   DE VECCHI DAVID  05:01:29:20   
    3   LEGROS PHILIPPE  05:01:29:80
    4   HOUBEN KRISTOF  05:01:31:71  
    5   LUBACH FREDERIC  05:01:32:65   
    6   VAN DAMME BART  05:01:34:84   
    7   POLVERONI DAVID  05:01:47:65   
    8   MINNAERT MICHIEL  05:02:39:33   
    9   FIORENTINO PATRICK  05:02:40:13   
    10  OSTIAN FREDERIC  05:03:20:03 


     

     

     

     


    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enduro ES1 Maboge

    We vinden in de ES1 van  Maboge niet enkel Jeff Luyten, maar ook Kris Hertsens en Kristien  Nelen op het podium.

    Kristien Nelen :

    " Zondag had de 1e manche van een nieuwe enduroserie plaats. Jammer genoeg deden er slechts 3 dames mee maar ik kende ze niet en zou het sowieso toch nog spannend zijn.
    Voor de 1ste special moesten we maar 1 km klimmen maar het was zo steil dat het meer wandelen werd. We gingen een stuk van het downhill pracours rijden, dat beloofde dus! Degene met de nummer voor mij was er niet, dus ik had niemand om achterna te jagen, dat was wel een nadeel.
    Ik was goed weg en het werd een zalige run met veel wortels en dropjes. Bij een haarspeldbocht hadden ze de linten te hoog hangen waardoor ik ze niet zag en er gewoon onderdoor reed, toen ik voelde dat mijn helm achteruit werd getrokken besefte ik het pas. Terugdraaien dus en stukje te voet terug. Ik dacht dat het een slechte tijd ging zijn maar achteraf bleek ik zelfs sneller dan mijn ex-trainer Kris Henderieckx!
    Voor de 2 de special moesten we 10km fietsen naar La Roche met weer een ferme klim. Deze was meer op snelheid. Het laatste stuk met haarspeldbochten was niet goed afgebakend waardoor bijna iedereen van het parcours geraakte.
    De volgende specials hadden dit probleem niet. De 4e had nog een leuk einde over rotsen en de 5e en laatste deden we weer het downhillparcours. Nu lag het er gladder bij omdat de bevroren bovenlaag gesmolten was. Ik zag dat één van de dames viel, gelukkig zonder erg.
    Met een goed gevoel kon ik afsluiten en was het (veel te lang) wachten op de uitslag. Ik won bij de dames en werd nog 45ste algemeen op 100 starters.


    UITSLAG

    Overall
    1. Jeff Luyten : 13min 15
    2. Laurent Georges: 13 min 18
    3. Daniel Prijkel  Ned l: 13 min 41

    U18 jaar
    1. John Gales :15:16
    2. Robin Matot :15:57
    3. Lorenzo Lima Blaise :16:00
     
    Elites
    1. Jeff Luyten: 13:15
    2. Daniel Prijkel: 13:41
    3. Kristof Lenssens :13:50
     
    Master 1
    1. Laurent Georges: 13:18
    2. Nicolas Casteels: 13:47
    3. Lionel Vaneldom: 13:52
     
    Master 2
    1. Plons Racing: 13:47
    2. Kris Hertsens :14:04

    Dames
    1. Kristien Nelen :15:59
    2. Carole Chambeau :22:20
    3. Marie-Eve Rebts:  24:25



    Jeff Luyten


    Categorie:Enduro
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tucuman, Argentinie
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Amerika sloot het Panamerikaans kampioenschap MTB in Argentinie  af met 2 gouden medailles  in de cross country . Samen met de continentale titel van Jacqueline Harmony in de DH bracht dit het saldo voor de Amerikanen op 3 .
    Kate Courtney  pakte de titel bij de dames juniores en Mary McConneloug  pakte het goud bij de elite dames.
    De jonge Courtney reed van start tot finish aan de leiding bij de dames juniores en won  het voor  Irene Elizabeth Flores Lopez (Mexico) en Valeria Garcia (COL).

    Ook McConneloug  pakte van bij de start een optie op de Panamerikaanse trui.  De Canadese Mikaela Kofman bleef heel de wedstrijd op 30sec hangen en werd tweede voor de Colombiaanse Laura Abril .

    Jonathan Botero (COL)  won de titel bij de beloften , terwijl   zijn landgenoot Fabio Castañeda het goud wegkaapte bij de elite heren.
      



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgian Cup Antwerpen
    1 ste Belgian CUP MTB GP2013    

    Programma Antwerpen zaterdag 4 mei

    Inschrijving 7u30 TOT 30' VOOR START   
    TRAINING 8u00-9u00   
    U9 & U11: start 9u00 , podium   11u45

    TRAINING 9u45-10u15   
    U13 & U15 : start  10u15  ,  pdium 11u45
        
    Inschrijving 10u15 tot 45' voor start   
    TRAINING 11u15-12u30   
    Wedstrijd 1 : nieuwelingen  ,  funA  ,  meisjes jeugd    
    start 12u30,  podium15u00

    TRAINING 13u45-15u00   
    Wedstrijd 2  : masters1&2 , dames elite , junioren heren    
    start 15u00,  podium  17u00

    Wedstrijd 3: heren elite   
    start 17u00, podium  18u45
        
    GEEN WEDSTRIJDEN VOOR DAGVERGUNNINGEN. 

     


    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Western Province XCO voor Paul Rodenbach
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De 3d e manche van de  Western Cape XCO Cup in  Zuid Afrika werd bij de beloften gewonnen Paul Rodenbach.
    In Zevenwacht Wine Estate verliep de wedstrijd  in ideale weersomstandigheden  ( 20°C)  en over een omloop van 5,3 km en 210 hm ..

    In de eerste ronde  ging Rodenbach met 2 elite renners aan de haal. Dominic Calitz  trok er in de tweede ronde solo vandoor , de andere viel in de 5 de ronde in de rock garden en zo kwam Rodenbach in 2de stelling te zitten. De 19 jarige Zuid Afrikaan van het  Superior Brentjes Team eindigde in 1.45.48  als 2 de overall, wat goed was voor de overwinning bij de beloften .

    Bij de eliten pakte Dominic Calitz uit Kaapstad  de bloemen voor  Craig Boyen en Erik Kleinhans  (RECM)  .



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK round 1 en 2 Frankrijk
    Uitslagen BMX

    http://www.uecbmx.com/

    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vanomobil scoort op verschillende fronten

    Dit weekend was  team Vanomobil actief of verschillende fronten.
    De kinderen hebben een manche van de Kids Challenge in Kortenaken betwist .
    Ilken , het zusje van Yentl Seynave had besloten om deel te nemen aan de dikke bandenrace zonder vergunning en mocht daar direct als 3de mee op het podium staan, bovendien werd haar broer Yentl Seynave in zijn wedstrijd 4de in zijn leeftijdscategorie.  Talent genoeg ten huize Seynave!

    Bij de 11/12 jarigen verschenen Jeroen Hemerijck en Tess Van Loy aan de start.  Ondanks het feit  dat Tess haar ketting er tot 2 keer toe afviel werd ze knap 2de.

    Brian De Graeve kwam in Kortenaken sterk voor de dag en werd 11de algemeen. Nico Polfliet startte goed maar kwam 3 keer op dezelfde plaats ten val veroorzaakt door de verkeerde bandenkeuze (oeps, foutje van papa).  Er was 1 vettige plek in het bos en de banden hadden daar geen grip, gelukkige verloor Nico zijn vechtlust niet en kon nog 10 plaatsen goed maken en werd
    32ste algemeen.  Jason De Graeve behaalde de 28ste plaats.

    Jonas De Backer, Petra Mermans en Wilfried Bruyninckx trokken op zondag naar het verre Norg om er de strijd aan te gaan met de Nederlanders en om wat UCI-puntjes te sprokkelen.  Petra Mermans mocht als eerste van start voor haar wedstrijd.  Net zoals de afgelopen weken was ze direct goed mee uit de start.  Ze kwam de eerste ronde als 3de door met in haar kielzog Laura Turpijn, Mirre Stallen en Karen Brouwer.  Ze probeerde het tempo de ganse wedstrijd hoog te houden , maar moest nipt de duimen leggen voor Mirre Stallen en Karen Brouwer en werd uiteindelijk 5de op een handvol seconden van het podium.

    Jonas De Backer reed net zoals de afgelopen week in Nieuwkuijk enorm sterk, zat constant vooraan in de kopgroep en kon dit keer een mooie 3de plaats uit de brand slepen.  De Backer moest  in Norg enkel Henk Jaap Moorlag en  Bart De Vocht laten voorgaan. Een mooie bevestiging dat zijn harde werken van de afgelopen winter onder de Spaanse zon zijn vruchten begint af te werpen.

    Wilfried Bruyninckx ging van de start bij de Masters 1.  Doordat hij nog niet in Nederland gereden had moest hij helemaal achteraan starten.  Hij
    probeerde zo snel mogelijk wat plaatsen goed te maken en kwam de eerste ronde door op een 24ste plaats.  Hij kon daarna nog enkele plaatsen
    goedmaken en kwam als 18de over de finish.







    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alanya International MTB Cup
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bulls biker Simon Stiebjahn heeft de Cape Epic goed  verteerd.
    De 23jarige Duitser trok zondag al  naar het Turkse Alanya om er de C1 wedstrijd te winnen en 60 UCI punten te sprokkelen.
    Stiebjahn klopte de Rus Evgeniy Pechenin en  de Cyprioot Marios Athanasiadis.
    De Poolse Superior Brentjens biker Marek Konwa werd vierde en onze landgenoot Fabrice Mels (Salcano) finishte  in dit internationale gezelschap op de 7 de plaats.

    top 7

    1  Simon STIEBJAHN , D  1:36:08
    2  Evgeniy PECHENIN, RUS  1:36:13 
    3  Marios ATHANASIADIS, CYP  1:37:09
    4  Marek KONWA,POL  1:37:30
    5  Timofei IVANOV, RUS  1:38:27 
    6  Ola KJÖREN,NO  1:38:40
    7  Fabrice MELS, BEL  1:40:13 

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Espace Cycles SA (Cyclo)
    1 ste editie  van de Espace Cycles  in Etalle (Luxemburg) op donderdag 9 mei  .

    inschrijvingen : www.espacecycles.be




    Categorie:Evenementen


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs