Met de wedstrijd in Spa op 7 april opent 'The Best Duo Team ' reeks . Wat de organisatie van de eerste manche betreft, nam Spa en Fredric Peters het initiatief.
De stad Spa heeft alle punten goed gekeurd en de toestemming gegeven voor het inrichten van deze wedstrijd Het betreft een 3 uren wedstrijd voor teams van 3 renners. De omloop rond het meer van Warfaaz is 2,5 km , de ronde die zonder fiets dient afgelegd te worden is 2, 2 km . De start levert dus geen enkel probleem, daar de eerste ronde (2km200) wordt gelopen.
De nieuwe serie voegde enkele punten aan de huidige reglementen toe :
Er werden 2 nieuwe categorien bijgevoegd (8 en 9)
(8) 1 CATEGORIE SOLO ( krijgen nummers vanaf 101) Inschrijving 8
(9) 1 CATEGORIE MIX ( krijgen nummers vanaf 201 )
Dit is voor teams van 3 renners , die geen 2 heren renners hebben in dezelfde categorie
Voor teams van 2 renners van 2 verschillende categorien
Tevens zal er een podium zijn voor de 3 eerste renners van de eerste ronde ( voor SPA is dat 2km200 zonder+300meter met fiets)
Als er meer wedstrijden worden ingericht in 2013 dan kan er een eindklassement gemaakt worden voor de eerste 7 categorien
- Kleedkamers , douches en WC bevinden zich in La Fraineuse op 800 meter van de inschrijving en start en aankomst , er zijn tevens parkings voorzien:
1 - komende van Spa komt richting het meer van WARFAAZ: parking vanaf La Fraineuse 2 - wanneer men van de snelweg na rond punt richting- Niveze Warfa - Spa bevindt de parking zich op de zelfde weide als het rennerspark (300meter van de Inschrijving)
Voorinschrijving per mail is gewenst voor 3 april inschrijving :20
info@ardennesbike.be tel 087/266432

Categorie:cross country
|