Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    07-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Tsjechische wereldkampioen U23 Ondrej Cink wordt vandaag 22 jaar!

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Start MTB seizoen 2013

    Het internationale seizoen opent zaterdag 23 februari in Voroklini / Larnaca op Cyprus, met de eerste etappe van de  Sunshine Cup.
    Op dezelfde dag wordt in Zuid Afrika  de  UCI Marathon Serie op gang getrokken met de Sabie Classic.

    De volgende dag , op zondag 24 februari vertrekt in Cordoba de Andalucia Bike Race. De Spaanse meerdaagse met José Antonio Hermida als ambassadeur ,  krijgt maar liefst 300 duo's aan de start en wordt afgesloten op vrijdag 1 maart.
    Dan gaat  op het eiland Cyprus de tweede  etappe van start met de Afxentia race in Macheras Forest. De Sunshine Cup wordt afgesloten op 10 maart 2013.
    Van 17 tot 24 maart verwelkomt  Zuid Afrika  de Cape Epic. Voor de 10 de editie worden  in Kaapstad heel wat  internationale deelnemers verwacht.
    In het weekend van 31 maart gaat de eerste Coupe de France in St. Raphael door en begint in het Duitse Bad Säckingen de Bundesliga  reeks.

    Van een druk begin gesproken!


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Categorie:cross country
    06-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Didier Bats naar het Toka Print MTB Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na heel wat geruchten de laatste tijd werd het gisteren officieel gemaakt dat ook Didier Bats  volgend jaar voor de  UCI afdeling van het Toka Print MTB Team zal uitkomen, en dat  na een periode van 5  jaar bij MTB Team Langdorp.

    Didier Bats :

    " Nu ik tweedejaars belofte ben volgend seizoen was het tijd om na deze 5 mooie jaren op zoek te gaan naar een team dat me ook in de buitenlandse wedstrijden ondersteuning kan bieden. Deze ondersteuning vond ik bij het Toka Print MTB Team van Tom Thienpont dat een mooi project op poten wilde zetten voor de volgende jaren.

    Naast mooie toekomstperspectieven vind ik bij het team ook een professionele omkadering. Zo is Daan Verhaegen onze ploegleider. Hij heeft al vele jaren ervaring in het marathongebeuren en zal er dit jaar voor zorgen dat alles perfect geregeld wordt zodat de renners zich optimaal op de wedstrijd kunnen concentreren. Verder kunnen we ook rekenen op ondersteuning van het HIKO en ervaren mecaniciens en verzorgers. En ook volgend jaar zal Kevin Van Hoovels zorgen voor mijn trainingsschema’s.

    Met deze ondersteuning zal ik perfect kunnen toeleven naar mijn doelen voor volgend seizoen waarvoor de voorbereiding nu al in volle gang is. Mijn hoofddoel voor volgend jaar is dan ook beter doen in de wereldbekers en over de hele lijn een stap voorwaarts zetten. Naast deze wereldbekers wil ik ook proberen me opnieuw te kwalificeren voor het EK en het WK. Natuurlijk blijven ook de binnenlandse UCI wedstrijden en het BK afspraken waar ik mijn beste beentje wil voorzetten.

    Naast het sportieve zal het team me ook ondersteunen in mijn studies. Ze vinden het namelijk heel belangrijk dat ik deze met succes afrond. Zo willen ze ook aan andere jongeren laten zien dat de combinatie van topsport en studies mogelijk is. Dit is een standpunt waar ik volledig achter sta en dat ik dan ook graag mee wil uitdragen naar het publiek toe.

    Ik ben ervan overtuigd dat dit het begin is van een mooie periode en hoop dan ook dat we samen met het hele team dit project kunnen uitbouwen tot een succesvol project." aldus de 19 jarige biker uit Betekom.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aleksandra Dawidowicz naar Bi&Esse Carrera
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Poolse Aleksandra Dawidowicz verlaat CCC Polkowice en komt in 2013 uit voor Bi&Esse Carrera , het team van oa Yana Belomoyna.
    Als 25 jarige heeft Dawidowicz  al 2 Olympische deelnames op haar actief. In Londen ,waar ze de gekwetste  Maja Włoszczowska  verving, verraste ze iedereen met een 7 de plaats en in september verbaasde ze nogmaals met het brons op het WK Eliminator in Saalfelden.
    Naast  Aleksandra Dawidowicz  komt ook de 17 jarige  Emilie Collomb bij het Italiaanse team. De jonge Italiaanse werd zesde op het EK in Moskou en 11 de op het WK in Oostenrijk.
    Het team zal aan de start van de World Cups staan  en aantreden op het EK, het WK en de nationale kampioenschappen.

    Met de Poolse Dawidowicz ( wereldkampioene U23 in  2009 ) gokt men op de Eliminator.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toka Print Pro UCI MTB team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Sinds gisteren is het officieel , volgend jaar zal Tim Wijnants net als Githa Michiels  deel uitmaken van het Toka Print Pro UCI moutainbike team.

    De entourage van het team bestaat  uit mensen met veel ervaring in mountainbiken op topniveau ,en dat zal voor heel het team de perfecte omkadering bieden voor het behalen van fantastische prestaties .

    Githa Michiels :

    " Ik ben blij dat ik in 2013 kan uitkomen voor het Toka Print pro UCI team en dat ik de kans krijg om me verder te ontplooien , een kans als deze is niet echt evident als vrouw in het hedendaagse mountainbike wereldje. Ik hoop samen met het team te kunnen groeien tot een nieuwe maatstaf in het belgische mountainbike en in 2013 weer een stap voorwaarts te kunnen zetten.De opbouw naar het volgende seizoen is reeds volop bezig.Tijdens de eindejaardsperiode zal ik heel wat tijd op de crossfiets doorbrengen.In januari en februari zal ik nog het BK cyclocross en enkele manches van de Bpost Bank trofee rijden om dan de laatste rechte lijn naar het mountainbike seizoen in te slagen.
    Op de mountainbike hoop ik in 2013 op internationaal niveau weer een stap hogerop te zetten en mijn mooie tricolore trui te tonen op de wereldbekers en uci wedstrijden in Belgie en Nederland en Duitsland." aldus  de 29 jarige Belgische kampioene uit Geel.

    Tim Wijnants :

    " Na 4 mooie jaren bij Milka-Bart Brentjens verhuis ik nu naar het Toka Print MTB team.
    Ik heb er een zeer mooie tijd gehad en veel bijgeleerd van iedereen en zou hen allemaal willen bedanken daarvoor.
    Bij Toka Print MTB team krijg ik een mooi programma met de wereldbekers als doel en kom ik enkele bekenden tegen, waaronder mijn oude ploegmaat Bjorn Brems, en dat maakt de overstap makkelijker." aldus de Limburger uit Houthalen-Helchteren.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jaroslav Kulhavy blijft mountainbiker
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Olympische kampioen Jaroslav Kulhavy blijft de volgende 2 jaar zeker  bij Specialized. Daarbij heeft hij voor de volgende  2 jaar  een optieovereenkomst afgesloten, wat maakt dat hij op de Olympische Spelen in Rio zijn titel hoopt te verdedigen.

    Vorig jaar  liet de Tsjech verstaan dat hij na de Olympische Spelen van Londen wel eens zou kunnen kiezen voor een carriere op de weg. Ondanks de mooie aanbieding en de onderhandelingen met  Omega Pharma Quick Step blijft zijn hart voorlopig bij het mountainbiken. " Na 2016 kan ik nog het voorbeeld van  Cadel Evans en zovele anderen ,  die van het mountainbiken naar de weg overschakelden, volgen . Ik ben dan nog maar 31 en kan het dan nog proberen. Ik ben ook een beetje bang om een stap in het onbekende te wagen. Het wegwielrennen heeft een slechte reputatie gekregen. " zegt de wereldkampioen van 2011.

    Het is duidelijk dat bij zijn  besluitvorming  het dopingschandaal rond Lance Armstrong  zeker een rol  heeft gespeeld .

    " De druk is van de ketel en ik ga nu op zoek naar kerstcadeau's. Ik ga ook verhuizen maar mijn nieuwe woning en daar is nog veel werk. " zegt de 27 jarige Specialized biker.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Craft BIKE Transalp 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Sinds de eerste editie in 1998, leidt de Transalp 600 duo's   in acht etappes van Duitsland , over de Alpen naar Italië.
    In 2013 vindt het evenement  plaats van 13 tot 20 juli. De deelnemers krijgen een totale afstand van meer dan 600 kilometer, doorspekt met circa 21.000 hm te verwerken.
    De route van de Craft Bike Transalp  2013 loopt van Mittenwald naar Riva del Garda . Net als in 2005 vertrekt de 16 de editie in het Duitse Mittenwald richting Mayrhofen  in Oostenrijk.  
    Van de enige Oostenrijkse aankomstplaats trekt de beroemde MTB meerdaagse  naar Brixen (ITA) naar het hart van de prachtige Dolomieten. Vervolgens gaat het  zoals in  2011 via St. Vigil  en  Alleghe  naar San Martino di Castrozza in Trento.
    Met de militaire paden op de Monte Grappa,  die organisator  Uli Stanciu uit zijn hoed toverde,  belooft deze meerdaagse weer het hoogtepunt van het jaar te worden. " Dit  is weer MTB  op zijn best."
    Ook de aankomst in Crespano del Grappa is speciaal.   Op 18 juli  doet men voor het eerst  deze stad aan;   het wordt meteen de 46 ste aankomstplaats in de geschiedenis van de Transalp.
    De zevende etappe brengt de 600 duo's naar Rovereto, terwijl Riva Del Garda op 20 juli  voor de 14 de keer gastheer is voor de finale.

    De inschrijving voor de Transalp  gaat van start 11 december 2012, om 12 uur  op http://www.bike-transalp.de/en/home.html

    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toertochten
    Houthalen en Zutendaal




    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FCWB kalender 2013
    De eerste tegenstijdigheden duiken op in de kalender van de FCWB
    In de voorlopige Waalse kalender staat wat ongelukkige info.
    Zo is het BK voor aspiranten  nog niet toegekend en dus niet in Eupen op 25 mei.
    Er is in 2013 geen  BK Enduro , omdat die discipline nog niet  erkend  is en door de UCI  niet  van regelgeving voorzien  is.

    Er komt mogelijk wel  nog een Belgisch Kampioenschap XCE, DH en 4x bij.
    BK , XCM,  XCO en Trial zijn toegewezen.

    Categorie:cross country
    05-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BIKEMECHANIC BMC MTB TEAM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Nick De Vries & Ronny De Vries in 2013 voor BIKEMECHANIC BMC MTB TEAM

    Met trots melden Nick en Ronny De Vries  dat ze volgend jaar net als Kim Saenen voor het nieuwe team van Guido Feyaerts zullen rijden.

    Samen met Karel Berghmans, Sid Berghmans, Dylan De Vries en en Viktor Geeraerts  maken zij de overstap en verlaten  DW Bikes.
    De 26" mountainbikes van de gebroeders De Vries zullen moeten plaatsmaken voor de gloednieuwe BMC 29'ers .

    " Onze fietsen worden onderhouden door de zoon van Guido tevens ook topmecanicien ; Wouter Feyaerts.
    Veel nieuws gaan we nog niet aan de grote klok hangen . Dit zal allemaal bekend gemaakt worden op onze ploegvoorstelling op 14 december 2012 te Baal. " zeggen de gebroeders De Vries.

    " De teamvoorstelling  zal plaatsvinden in zaal De Toekomst, Pastoriestraat 28, Baal  (naast Café Hand in hand)Daar zal je ondermeer onze hele nieuwe ploeg, Sven Nys , Julien Taramarcaz, Arnaud Grand te zien krijgen . Allen daarheen zouden wij  zo zeggen ! En met veel zin kijken wij uit naar 2013  .  Let's fly on BMC with BIKEMECHANIC BMC TEAM."


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI teams

    De geruchtenmolen draait op volle toeren en de nieuwe transfers bereiken ons met mondjesmaat.

    Als we  op de geruchten mogen afgaan, voldeden 5 Belgische teams tot op heden aan de voorwaarden tot erkenning als  UCI MTB team.

    Een record aantal  teams  blijven  in de running voor de definitieve erkenning :

    Scott-Goeman Cycling Team
    Trek-KMC MTB Team
    Versluys Team
    Houffalize Grandville Team
    Toka Print MTB Team
    Team Merida Wallonie


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toka Print MTB Team gaat PRO
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De zwart groene brigade is klaar voor 2013.
    Meer zelfs, het team kent een heuse uitbreiding.  Er komt een nieuwe PRO UCI afdeling  bij. Daar waar het BeNeLux team zijn wedstrijden vooral binnen deze unie zal afwerken, zullen de renners van het PRO UCI team zich kunnen focussen op de wereldbeker manches en de internationale UCI wedstrijden.
    De PRO UCI ploeg zal vijf renners huisvesten. Bij de Elite dames  zal de regerend Belgisch Kampioene, Githa Michiels de ploegkleuren verdedigen. Bij de elite heren treden Tim Wynants  en regerend Belgisch Militair Kampioen Bjorn Brems aan. Bij de U23 komt Didier Bats ons team versterken. De vijfde plaats gaat naar een buitenlands talent. De ploeg zal in de komende dagen meer nieuws hieromtrent brengen.
    PRO geldt zeker ook voor de entourage. Zo zullen de twee afdelingen beschikken over eigen ploegleider, verzorgers en mekaniekers. Zo kan het team op twee fronten strijd leveren. Voor de  afdelingen kiezen we voor een entourage dat zich vol kan focussen op de steun aan de renners.  Zo zal als ploegleider Dany Verhaegen (VeLoS Consult) zich voltijds bezighouden met het UCI team en Marc Laroy zal (in cumul) deze taak op zich nemen bij de BeNeLux groep.  Het team streeft naar een professionele samenwerking met zijn partners. Zo zal het sporttestcentrum HIKO, de renners begeleiden en de testen verzorgen. De voeding komt van SPONSER die ook binnen dit domein voor de begeleiding zal zorgen. Thompson zal als Belgische fietsmerk de fietsen aan het team leveren. Naast de 26” en de 27.5” oplossing  werkt de constructeur aan een nieuwe 29er die er speciaal voor het team komt. Voor de wegfiets rijden de renners op de nieuwe FORCE.

    De groep renners die binnen de BeNeLux hun wedstrijden  afwerken kent een lichte aanpassing. Zo stopt Jonas Stalpaert met de MTB sport en verlaten Gianni en Refa Staljanssens alsook master Stefaan Cosijns het team.  Naast de vaste jongens die de ploeg trouw bleven komen ook beloften Bjorn Leuckx en Dylan Beeckman naar het team. Bij de juniores worden de rangen versterkt door Wout Alleman en bij de nieuwelingen door Arnaud Beeckman. Het is de team intentie om talent op te leren en hun een opstap naar het UCI team intern te kunnen aanbieden.
    In België is er momenteel geen echte onafhankelijke structuur, die het MTB renners mogelijk maakt om zich 100% te focussen op hun sport. De nu bestaande BLOSO of  Topsport statuten brengen vaak de nodige stress mee, die niet altijd optimaal is voor de groei van een renner.  Naar de toekomst toe wilt Tom Thienpont met zijn TOKA PRINT MTB Team hiervoor een alternatief bieden.
    Het TOKA PRINT MTB team streeft ernaar om een professionele teamstructuur uit te bouwen, waar de UCI renners een loon naar prestatie zullen ontvangen. In 2013 is dit reeds deels het geval maar vanaf 2014 is ons doel dat elke UCI geselecteerde binnen de ploeg  op de loonlijst staat en moet kunnen leven van zijn sport. Het team gelooft dat we op deze manier ook jongeren in onze MTB sport kunnen houden en dat deze dus niet noodgedwongen, de overstap moeten zetten naar de cyclocross of de weg.
    “Zou het niet mooi zijn dat een jong aankomend talent kan dromen om bij een Belgisch prof MTB  team te kunnen rijden, zoals de wegrennertjes dromen over Lotto-Belisol of Omega Pharma-Quickstep? “ aldus Tom Thienpont.


    Elite Dames
    Githa Michiels

    Elite Heren
    Bjorn Brems ,Tim Wynant

    U23
    Didier Bats
    Bjorn Leuckx ,Dylan Beeckman

    Junioren
    Joachim Duffeleer, Maarten Laroy , Wout Alleman

    Nieuwelingen
    Arnaud Beeckman

    Masters
    Benny Wispenninck (1) ,  Kris Wispenninck (2) ,Thierry Wispenninck (1)

    Team Manager
    Tom Thienpont

    Ploegleiders
    Marc Laroy,  Dany Verhaegen

    Verzorgers/Mecaniekers/Chauffeurs
    Louis De Leeck , Gert Duffeleer  , Ben Pelsmaekers ,   Pieter Vervloet 
    Wilfried Michiels , Michel Van Canegem


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bikemeckanik BMC Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Teamvoorstelling

    Vrijdag 14 december 2012 om 19:30

    Zaal de Toekomst Baal (naast Café Hand in hand)

    Voorstelling van de renners , fietsuitrusting,  fietsen, organisatie 2013.
    Aanwezigheid van de Zwiterse revelatie Julien Taramarcaz , Arnaud Grand  en Sven Nys.

    Iedereen Welkom


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feenstra Bike Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Eindelijk  kwam het verlossende nieuws over twee van de meest getalenteerde mountainbikers die ons landje rijk is.
    Zowel Ruben Scheire als Robby De Bock veranderen van team en trekken de grens over naar het Nederlandse Feenstra team.

    De 21 jarige Ruben  Scheire komt van het professionele Franse BH-Suntour Team over en kan zich  binnen zijn nieuwe team  nog meer gaan toeleggen op de wereldbeker manches.

    We sprokkelden  enkele  reacties :

     " Het heeft lang geduurd voordat we de pers konden inlichten ." zegt Ruben Scheire uit Beervelde." Het contract is zondag pas getekend, dus kon ik daarvoor nog niet met 100% zekerheid zeggen of de deal wel door zou gaan. Begin oktober kreeg ik van BH-suntour te horen dat ze onder druk van de sponsors voor de Spaans-Franse markt gekozen hebben.
    Dit kwam totaal onverwacht. Mijn seizoen was op alle vlakken geslaagd en er waren doorheen het jaar nergens problemen geweest.
    Kort hierna heeft Feenstra mij gecontacteerd en hun team voorgesteld.
    Al snel was duidelijk dat dit een mooie kans is om me verder te ontwikkelen als mountainbiker.
    Het wereldbeker-klassement is voor ons beiden het hoofddoel van 2013.
    Verder zullen we ook Belgische UCI-wedstrijden, de Duitse Bundesliga's en een deel van de Nederlandse competitie rijden.Nu doe ik nog wat aan cyclocross tot begin januari, om me daarna terug 100% te focussen op het mtb-seizoen.
    Mijn volgende en eerste wedstrijd met het nieuwe team is de strandrace in Egmond op 12 januari 2013.
    Dankzij mijn topsport-statuut bij Defensie zal ik me volgend jaar terug volledig kunnen focussen op mijn mountainbike-carrière.
    Ik hoop terug mijn normen te halen in de wereldbekers, EK, WK en BK  om zo mijn statuut bij defensie nog een jaar te verlengen.
    De overige wedstrijden zullen in functie hiervan gereden worden." besluit Ruben Scheire.

    Robby De Bock :

    " Zoals reeds lang bekend was,  verlaat ik na vijf vruchtbare jaren het Waasland Mountainbike Team.  Bij het Nederlandse Feenstra Bike Team, zal ik  kunnen genieten van een professionelere entourage.  Naar verwachting zal ik in het voorjaar van 2013 m'n studie Master in  Aerospace Engineering afronden , waarna ik me voltijds op het fietsen zal gaan richten.  Ik wens het Waasland Mountainbike Team uitgebreid te bedanken voor alle ondersteuning, alles wat ze me leerden en de grote groep vrienden en plezier die ik eraan heb overgehouden !" zegt Robby De Bock uit Melsele.

     

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2013
    Voorlopige  Waalse kalender 2013, met twijfels over de HOT in Houffalize.

    Bijlagen:
    Calendrier 2013 (2).pdf (108.4 KB)   


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Team Narviflex- Nomadesk
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Met gepaste fierheid kondigt  team Narviflex-Nomadesk  de teambezetting voor volgend seizoen aan.
    " We hebben ons team zeer goed kunnen versterken voor volgend jaar! Grootste aanwinst is Inne Gantois, die niet alleen nationaal uitstekend presteert, maar vooral internationaal een aardig woordje kan meespreken. Zo was ze dit jaar derde in de Cape Epic bij de mixed teams, 4de in de Roc Marathon en 22 ste op het WK marathon. En het leukste moet nog komen: ze heeft nog een enorm groeipotentieel!" zegt Kris Henderiekx.

    Ook Jurgen Vandenbon gaat het team versterken.  De  Oostendenaar en ex Beachbiker is lang geen onbekende en hij past met zijn gedrevenheid perfect in het teamplaatje. Jurgen is een specialst als het op strandraces aankomt en is ook een uitstekend marathonrijder.


    De vaste waarden in het  team blijven:
    - Kris Hertsens, meervoudig Belgisch Kampioen masters
    - Nicolas Vermeulen, meervoudig Belgisch kampioen elites
    - Alicia Franck, huidig Belgisch Kampioene dames jeugd
    - Robby Meul, voormalig wegprof
    - Kris Henderieckx, huidig Belgisch kampioen marathon M1


    " We gaan er samen een knalseizoen van maken!" is het motto.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enfinity Classic 2012

    De Enfinity Classic 2012 gaat door in Bredene op zaterdag 8 december ; start is  voorzien om 14:00 (er is eb om 14:44).

    Vooraf inschrijven is verplicht. Het aantal deelnemers is beperkt tot 400


    http://www.twinsclub.be/content/blogcategory/24/59/


     


    Categorie:Strandraces
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIP Patrick Avery
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Nieuw-Zeelanders rouwen om het verlies van mountainbiker Patrick Avery, die plotseling overleedt op dinsdag avond.
    Omdat de 21 jarige Paddy  gewoon van zijn fiets viel, wordt gedacht  aan een hartaanval , maar de juiste oorzaak is nog niet bekend.
    Voordat de ambulance arriveerde, hebben leden van Cycling Rotorua en de brandweer  hem gedurende  40  minuten proberen te reanimeren. Daarna nog eens 30 minuten voorafgaand aan het transport  naar het ziekenhuis. Alle hulp kwam echter telaat.
    Paddy Avery was een fervent mountainbiker, die Nieuw-Zeeland vertegenwoordigd op het WK 2009  in Canberra, Australië, waar hij als  37 ste eindigde bij  de juniores.

    De Avery familie is bekend in de Nieuw Zeelandse  wielerwereld.
    Hij is de zoon van Murray Avery , die verantwoordelijk was voor de bouw van heel wat  paden  in het beroemde Whakarewarewa Forest Mountainbike Park , en de jongere broer van prof wegrenner Clinton Avery.


     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGIUM CHASE BMX TEAM
    Nieuw  Belgisch BMX team vanaf seizoen 2013

    Er is weer een nieuw BMX team verrezen in het Belgisch BMX wereldje. Het BELGIUM CHASE BMX TEAM. De verantwoordelijke is Dominic Ruyters.
    De piloten zijn Angie Vandeput, die zal rijden bij de Junior Women, maar ook bij de Cruisers Girls. Daar behaalde ze dit seizoen de Vlaamse titel. Ook haar broer Nick Vandeput zit in het team. Hij start bij de Boys 14 jaar, ook hij reed een sterk seizoen met als kers op de taart de Limburgse titel.
    De derde rijder is Jonas Ruyters, die zal uitkomen bij de Boys 15-16, maar tijdens de kampioenschappen bij de Boys 16 zal rijden.
    Het vierde actieve lid is Sasha Ooms, hij rijdt volgend seizoen bij de Boys 13 jaar. Het team zal rijden met Chase BMX fietsen.


    Geschreven door BMX mama Chantal

    Categorie:BMX


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs