Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    28-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bontrager MTB & Race schoenen

    Op pad met Jean Biermans en Bontrager
    Op Bike-Motion kwam de Nederlandse  Hasselaar  weer in contact met Marlous & Bob de Wit-Williamson van Trek Bicycles.

     " Ik was wel tevreden over RAPS, maar het werd tijd voor iets nieuws." zegt de 38 jarige Biermans.
    "In Utrecht kwam ik bij Bontrager schoenen terecht  en na een gesprek met Marlous en Bob was het eigenlijk snel in kannen & kruiken.
    Bob weet dat ik vrij actief ben op social-media vlak en dat is altijd goed om een product te promoten!"

    Afgelopen  weekend werden de schoen uitgebreid getest .

    "Ik heb  2 ritten gemaakt : zaterdag de wegschoenen getest en zondag de MTB schoenen!
    De stijve carbon zolen zorgen ervoor dat je kracht op de pedalen niet verloren gaat. De wegschoenen hebben een harde hiel , die zorgt dat hij perfect blijft zitten en de gestroomlijnde vorm zorgt er in het begin wel voor dat je wat vaker naar de schoen kijkt dan naar de weg ." grap Biermans.
    " Een voordeel  dat  de MTB schoen dan weer heeft,  is een soort van haakjes aan de hiel ,  waar je sok grip op krijgt!
    Ik had meteen een goed gevoel bij beide schoenen. Ze voelen heel anders dan de schoenen ik de laatste paar jaar heb gereden.
    Het zijn net sloffen en ze zien er ook nog cool uit ."


    Wilt u meer info check : www.bontrager.com
    U mag ook  altijd contact met Jean Biermans  opnemen : biermans.jean@gmail.com








    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CX Pilzen
    Wereldbeker Tsjechie

    uitslag

    Dames :
    1 COMPTON Katherine (USA) TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE 0:41:18
    2 WYMAN Helen (GBR) KONA +00:15
    3 HARRIS Nikki (GBR) YOUNG TELENET - FIDEA CYCLING TEAM +00:29
    4 VAN PAASSEN Sanne (NED) RABOBANK WOMEN CYCLING TEAM +00:30
    5 KUPFERNAGEL Hanka (D) RUSVELO +00:32
    6 ACHERMANN Jasmin (Zwi) RAPHA - FOCUS +01:00
    7 CANT Sanne (BEL) VELDRITACADEMIE ENERTHERM - BKCP +01:27
    8 CHAINEL-LEFEVRE Lucie (FRA) BH - SR SUNTOUR - PEISEY VALLANDRY +01:49
    9 DAY Gabriella (GBR) RAPHA - FOCUS +01:59
    10 HAVLIKOVA Pavla (TSJ) YOUNG TELENET - FIDEA CYCLING TEAM +02:20

    Heren:
    1 Niels Albert (Bel) BKCP - Powerplus 1:08:26
    2 Klaas Vantornout (Bel) Sunweb-Revor + 0:00:36
    3 Kevin Pauwels (Bel) Sunweb-Revor+ 0:00:45
    4 Tom Meeusen (Bel) Telenet - Fidea+ 0:00:54
    5 Bart Wellens (Bel) Telenet - Fidea+0:01:09
    6 Sven Nys (Bel) Landbouwkrediet-KDL+ 0:01:31
    7 Bart Aernouts (Bel) AA Drink Cyclocross Team
    8 Francis Mourey (Fra) FDJ-BigMat
    9 Thijs van Amerongen (Ned) AA Drink Cyclocross Team
    10 Julien Taramarcaz (Zwi) BMC Mountainbike Racing Team


    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cedric Gracia wint Super Enduro Fenasosa

    Vandaag werd in Banyeres de Mariola (Alicante) de vijfde en laatste manche van de Mondraker Enduro-serie 2012 gehouden. Deze Enduro  in samenwerking met Wild Wolf   lokte  544 deelnemers naar het Bikepark in  Fenasosa .

    Downhill legende Cedric Gracia (34 jaar)  maakte een opmerkelijke comeback en won,  na zijn vreselijke val inVan di Sole ,  voor  zijn landgenoot de Fransman Fabien Barel en Jacobo Santana Postor.





    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ivan Rybarik pakt Crocodile Trpohy 2012
    Laura - Cooktown  ; 140 km met 1150hm  en wind op kop.

    242 jaren na de expeditie van James Cook  arriveerden de renners vermoeid maar  opgelucht  in Cooktown.

    De editie 2012 zit er op,  en aan de eindstand is niets veranderd.
    De Tsjech Ivan Rybarik beheerste, domineerde en controleerde de 9 zware etappes en triomfeerde op Grassy Hill voor zijn landgenoot Ondrej Fojtik en de Oostenrijker Wolfgang Krenn.

    Deze editie liet niets aan de verbeelding over en wordt bestempeld als de zwaarste uit de geschiedenis.
    De Oostenrijker Josef Benetseder won de finale in Cooktown in 4u48:45 en ging onze landgenoot Mike Mulkens met 2min 36 vooraf.
    De Australier Luke Haines legde beslag op de derde plaats. Michiel Van Aelbroeck sloot deze etappe af op de 9 de plaats, Rybarik werd 13 de en Fojtik 15 de.
    In het klassement bleef Van Aelbroeck zijn zesde plaats behouden, Mulkens( 4Za) strandde na 9 etappes en heel wat pech op de 15 de plaats.
    Maar de zege in de 7 de rit en de felbegeerde  boomerang kunnen ze de Ridley biker uit Lommel niet meer afpakken.

    Alice Pirard moest op de laatste dag  vrede nemen met de derde plaats. Kate Major won overtuigend  de rit en trok de eindstand naar zich toe.
    Tinneke Van de Voorde werd tweede, maar het klassement veranderde niet ; Pirard werd tweede, voor Van de Voorde.

    Bij de masters 1 lieten de Belgen zich van hun sterkste kant zien. De F16 piloten Blancquaert en Hendrickx  gingen door de geluidsmuur en gaven de rest het nakijken . In 5u03:25 pakten ze de dagzege en verwezen  Bjorn De Baets naar de derde plaats.  Ken de Trogh en Henri Delheye maakten de top 5 rond . De Brit Werner Van der Merve finishte op zes , maar  reed in een zetel vermits de eindwinst hem niet meer kon ontsnappen.
    Henri Delheye werd voor zijn regelmaat beloond met de  derde plaats in de eindstand en Raf De Bakker had aan een 7 de plaats genoeg om zijn vierde plaats bij de master 1 veilig te stellen .

    Vandaag kwam Bart Heirewegh weer verrassend uit de hoek  bij de masters 2. Na 140 km klopte hij de Zwitserse leider  met 6 minuten.
    Alain De Munter werd derde voor Hans Planckaert , Bart De Boeck en Peter Roelands.
    De eindzege ging ontegensprekelijk naar Marc Baechli . Belgisch marathon kampioen  Hans Planckaert sloot de Croc af op de tweede plaats, terwijl Bart Heirewegh als derde naar het podium mocht. Bart De Boeck eindigde als vijfde in de stand.

    Milan Spolc toonde zich de grote overwinnaar bij de masters 3. Beste Belg was Erik Defillet op de 4 de plaats .Hij ging Freddy Cassiers en Guy Vandijck vooraf.
    In het klassement was de vierde plaats na 900 km en 16000hm  voor Freddy Cassiers.


    Na afloop was  organisator Gerhard Schönbacher een tevreden man. "  We hebben heel wat veranderingen doorgevoerd. Meer MTB en enkele nieuwe bestemmingen en ondanks het feit de er meer deelnemers waren en er meer logistiek aan te pas kwam, gaan we gewoon verder met het evenement uit te bouwen. "


    Volgende editie  : van 19 tot26 oktober 2013


    uitslag 9 de etappe
    http://www.crocodile-trophy.com/results/results2012/09_stage_croc_results.pdf


    eindstand :
    http://www.crocodile-trophy.com/results/results2012/09_overall_croc_results.pdf







    meer nieuws volgt asap


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Colorado Cross Classic
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Amerikaanse Georgia Gould ( Luna Pro ) toonde, na een zwaar MTB seizoen  nog maar eens haar veelzijdigdheid en won op dag 1 de Colorado Cross Classic in Boulder.

    Bij de heren leek het Cannondale-Cyclocrossworld duo Ryan Trebon en Jamey Driscoll  aan de winnende hand, tot  de Belg Ben Berden uit de achtergrond kwam opdagen en deze C2 wedstrijd won.
    Op deze koude zaterdagnamiddag raapte onze landgenoot van het Raleigh-Clement team eerst Danny Summerhill en daarna  Ryan Trebon op en trok met Jamey Driscoll  naar de meet.
    " Ik had goede benen , maar  was verrast toen Ryan Trebon een foutje maakte en we met zijn drieen vooraan zaten. Aan de meet had ik nog wat over." zei Berden.

    Dames
    1 Georgia Gould (USA) Luna Pro Team    
    2 Teal Stetson-Lee (USA) Luna Pro Team    
    3 Amanda Miller (USA) Optum Pro Cycling

    Heren
    1 Ben Berden (Bel) Raleigh-Clement    
    2 James Driscoll (USA) Cannondale p/b Cyclocrossworld    
    3 Ryan Trebon (USA) Cannondale p/b Cyclocrossworld    
    4 Daniel Summerhill (USA) Chipotle-First Solar Development Team


    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raf De Bakker( Eco MTB Team )
    Raf De Bakker (Eco mtb team) neemt momenteel deel aan de befaamde Crocodile tTrophy in Australië. De Bakker , teamgenoot van Frans Claes blijft voortreffelijk presteren, vooral dan in de etappes die meer op maat zijn van de echte mountrainbikers (technisch en veel hoogtemeters). Met nog 1 etappe voor de boeg staat Raf op een 4de plaats bij de masters 1 (30-40 jaar) en bij de eerste 20 in de algemene stand.

    Zijn samenvatting van de afgelopen 3 dagen :

    Etappe 6:
    Supersnelle start vandaag, iedereen wou mee met de kopgroep voor de eerste 60 vlakke kilometers. Ik zit een beetje ingesloten in de eerste zanderige bochten en hang de eerste 5km op een tiental meter van de staart van de kopgroep, volledig tegen de limiet, hopen op die fractie van een seconde dat het vooraan stilvalt, niet dus. Ik moet plooien en pik aan bij een tweede groepje. Ik had me vanmorgen voorbereid op 60km afzien en ik hang inderdaad 60km tussen mijn kader. Johan is beresterk, rijdt als een gek op kop van ons groepje terwijl ik achteraan hang te bengelen. Ik tel de kilometers tot de voet van de beklimming af, wil lossen maar doe het niet. Aan de voet van de klim begint de fun voor mij, ik
    rijd op eigen tempo naar boven en haal nog een paar afvallers van de kopgroep in. Uiteindelijk word ik 29e algemeen en 7e master1.
    Een zware dag, niet mijn ding, vlammen op het grote verzet, maar ook dat hoort erbij.

    Etappe 7:
    Eens het startschot weerklonk, begonnen ze vandaag weer te vlammen, mijn benen ontploften dan ook direct en ik kon nergens aanpikken, ik kom 's morgens niet echt op gang. De weg blijft gans de dag op en neer gaan en ik moet terugschakelen waar anderen tot boven rijden op het grote verzet. Na een tijdje vormen we toch een groepje, maar ik besef dat ik te ver naar achteren zit. Na de eerste bevoorrading vind ik mijn 'betere' benen terug en rij op de stukken bergop weg van de groep, ik kan een aardig tempo rijden en haal net als de vorige dagen nog wat afvallers van de kopgroep in. De laatste 15km gaan super, hopelijk een goed voorteken voor morgen, waar het begin van de rit meteen technisch is.
    Ik finish 33e algemeen en 9e bij de master1, het is in vergelijking met de vorige editie ongelofelijk veel zwaarder, zowel het parcours als de tegenstand.

    Etappe 8:
    Van bij de start zat het spel op de wagen, meteen werd er stevig doorgereden, maar de eerste 50km zijn echt mountainbiken dus ik kan mijn hart ophalen. Ik amuseer me op de steile beklimmingen, blijf rijden waar anderen te voet gaan. In de afdalingen neem ik niet teveel risico's om niet lek te rijden. Ik rijd vandaag terug tussen de bekende gezichten van de eerste dagen, dat doet wel deugd. Na 50km volgen er enkele zandstroken die ik tegen alle verwachtingen in goed overleef. De laatste 30km zijn lichtlopend richting de finish, ik pik aan bij een groepje en kan vlot volgen, na enkele stevige beklimmingen is de topsnelheid ook bij de anderen een beetje weg. 16e overall en 4e bij de master1.




    Categorie:meerdaagsen
    27-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Michiel Van der Heijden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Moreno Hofland , Daan Olivier en  mountainbiker Michiel Van der Heijden  zijn genomineerd voor de Gerrie Kneteman trofee ; een trofee die op 26 november aan  de meest talentvolle Nederlandse wielrenner van 2012 zal uitgereikt worden.

    Stem voor de zilveren medaillist van het WK in Saalfelden en help Michiel VDH aan die  felbegeerde trofee.


    http://www.wielerland.nl/


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Challenge Offroad 2013

    FRANKRIJK

    Challenge Offroad 2013 :

    16/17 maart : Offroad PACA , Cassis
    27/28 april : Offroad Vaunage , Caveirac
    6/7 juli : Offroad La Téméraire , Epinal
    28/29 september : Offroad Granitic Morvan, La Roche-en-Breuil






    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crocodile beelden
    Smart Cycling met Hans Planckaert






    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4Bikes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met trots melden de gebroeders Van Vlasselaer hun overstap naar team 4Bikes uit Westerlo. Na twee fijne jaren verlaten Sven en Jurgen  Van Vlasselaer DWBikes uit Overpelt
    " We danken Patrick  Deckers  oprecht voor de fijne samenwerking." zegt Jurgen .

    De 28 jarige Sven blijft aan de slag in de Fun klasse A  en Jurgen  ( 35 ) verdedigt  vanaf 1 janauri de kleuren van het nieuwe team bij de masters 1.

    4Bikes is nauw verbonden met de  Specialized Concept Store van Peter Luyten , vandaar dat  rood de nieuwe kleur en  Specialized het nieuwe merk wordt. Vanzelfsprekend is Westerlo volgend jaar  de nieuwe uitvalsbasis van het sportieve broederpaar.




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ivan Rybarik wint 8 st etappe in de Crocodile Trophy

    Dag 8
    Maytown - Laura  , 87 km  met 1300 hm  werd gekenmerkt door hitte,  zand , stenen en veel opgaves.

    De Tsjech Ivan Rybarik won  de 8 ste en voorlaatste etappe van de Crocodile Trophy. De 31 jarige Tsjech was weer de snelste van het pak en 
    kwam  in Laura solo binnen;  5 minuten  voor onze landgenoot  Mike Mulkens , Ondrej Fojtik en Cory Wallace .

    Mike Mulkens, de winnaar van gisteren trok weer heel vroeg ten aanval, maar werd  door Rybarik bijgebeend. Het duo draaide goed rond tot de Belgische Ridley biker uit Lommel  lek reed en  terugviel  naar de 50 ste stelling.
     
    " Ivan stopte wel en hij aarzelde wat, maar ik begreep dat hij niet kon wachten." zei Mulkens, die achteraf alle registers opentrok en naar de tweede plaats reed.
    " In de technische afdalingen heb ik veel geriskeerd vandaag.  De benen voelden goed en ik dacht :  ofwel rij ik nog eens plat, ofwel kom ik bij de groep."

    De Limburger begon aan een indrukwekkende remonte en  kwam terug bij de achtervolgende groep met  Cory Wallace , Wolfgang Krenn en de leider bij de masters 1,  de Brit  Werner van der Merwe .
    Op 15 km van het einde zaten ze op 6 minuten van leider Rybarik en op 4min 30 van Ondrej Fojtik, die solo in tweede stelling reed.

    Fojtik  :   " Vandaag was de mooiste etappe uit de Croc. Het was moeilijk en technisch , maar zo mooi. Het traject lag me wel, maar ik wilde wat resere inbouwen voor de finale van morgen. Achter mij werkten de achtervolgens  goed samen en ik werd in de sprint geklopt de Mike Mulkens."
    Mulkens spurtte voor de tweede plaats en versloeg Ondrej Fojtik, die tweede staat  in het klassement.

    Michiel van Aelbroeck, de Gentse osteophaat, zat niet fris genoeg om met de kopgroep mee te gaan .
    De biker van het Waasland MTB team werd mooi 7 de algemeen en 6 de van zijn reeks.
    Het klassement vooraan blijft ongewijzigd .
    Met Ivan  Rybarik 17 minuten voorsprong op  Ondrej Fojtik en 49 minuten op Wolfgang Krenn is de Croc 2012  zo goed als gereden.

    Triathlete Kate Major bevestigde andermaal en zonder tegenslag haalt ze morgen in Cooktown de eindoverwinning binnen.

    " Ik heb heel wat voorsprong, maar we zijn nog niet in Cooktown. De laatste etappe van 140 km is zeker geen formaliteit en er kan nog vanalles gebeuren." besloot de Australische.

    De Belgische Alice Pirard maakte een uitschuiver, bezeerde haar arm , maar kwam desondanks als tweede over de meet. Met Tinneke Van de Voorde op haar vaste stek als  nummer 3 ligt de eindstand bij de dames zo goed als vast.

    Werner van der Merwe zat heel de wedstrijd mee vooraan en verstevigde zijn leidersplaats bij de masters 1. Raf De Bakker ( Eco MTB Team) was de beste Belg op de vijfde plaats.
    De F16 piloten kennen intussen hun plaats in het peloton en finishten op 8,9 en 10 dwz net voor Christof Marien die 11 de werd.
    Henri Delheye werd pas 12 de ind eze helse rit , maar blijft zijn derde plaats in het klassement behouden

    Feest voor de Belgen :

    Bij de masters 2 kleurde het volledige podium zwart, geel rood. De Belgen deden het uitstekend met een boomerang voor Bart De Boeck , Hans Planckaert  op 2 en  Johan Frooninckx na een slechte start en een gewelidge inhaalrace op nummer 3.

    Milan Spolc was  heer en meester bij de masters 3. Freddy Cassiers werd op de voorlaatste dag vierde



    volledige uitslag : http://www.crocodile-trophy.com/results/results2012/08_stage_croc_results.pdf


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blancs Gilets- Barracuda 2013

    De fusie tussen de Blancs Gilets en Barracuda is een feit.
    De samenwerking tussen Barracuda en de Blancs Gilets , de grootste wielerclub van Wallonie , bewijst dat investeren in jongeren en in  de toekomst nog zinvol is.
    Patrick Gaudy blijft het XC team aanvoeren, terwijl Pierre Burton kopman blijft van het DH team.
    De jeugd zal kunnen  terugvallen op de ervaring en het advies Kristof Lenssens en Grégoire Pazdziorko, die de downhillers met raad en daad zullen bijstaan.
    De nieuwe club is aangesloten bij de FCWB en tracht  in 2013 maar liefst 200 leden te bereiken.






    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sebastien Carabin
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het feit dat Kevin Van Hoovels zijn statuut bij Topsport Vlaanderen moest inleveren, had gevolgen voor het Versluys team en dat maakte de keuze van Sebastien Carabin, om  na 4 jaar naar een Waals team over te stappen, iets eenvoudiger.

    Vanaf 2013 komt  de 23 jarige biker uit Verviers uit voor het Merida Wallonie FCWB team waar hij als Waal , rijdend voor een Waalse ploeg , aanspraak maakt op financiele steun en op de titel.

    " Al verschillende maanden heeft de FCWB geprobeerd me in hun team te krijgen, maar de laatste info die ik kreeg van het team  Versluys en de goede voorstellen van de Waalse Bond hebben me  overtuigd, dat het  tijd  was  om van team te veranderen. Ik moest nog verschillende bevestigingen krijgen  van het Ministerie van Sport van de Federatie Wallonie Bruxellesen dat sleepte wat aan . Het team Merida Wallonie FCWB kwam met goede voorstellen en ik wordt kopman van de ploeg. Ik zal er omgeven worden door een mekanieker, verzorger en een coach en wat ook belangrijk is , ik  vind daar enkele oude vrienden terug. " zegt Carabin, die op het BK in Beringen het  brons behaalde.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topeak Racerocket Black
    Minipompje met (uitschuifbare) ventielslang om het ventiel niet zijdelings te belasten : geen scheuren meer rondom het ventiel van de binnenband ! En maar 85g !


    http://all4bikes.be/ecom/catalog/product_info.php?products_id=1565443&language=NL

    Categorie:Produkten
    26-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Laurent Meunier
    28 oktober






    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sebastien Carabin verlaat Versluys
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na 4 mooie jaren trekt  de 24 jarige Sebastien Carabin terug de taalgrens over en verlaat eind dit jaar het Versluys Team. 
    Hij  haalde 1 Belgische titel bij de juniores en kroonde zich twee keer op  rij tot Belgisch beloftenkampioen, eindigde als 6de op het EK in Slovakije en haalde enkele malen het podium in WB-wedstrijden. Zijn periode als belofterenner kon  als geslaagd bestempeld worden ; hij sloot het jaar 2011 veelbelovend af, maar de overstap naar de eliten viel niet te onderschatten.

     " Via deze wensen we Sebastien het allerbeste toe de komende jaren." zegt teammanager Nick Lingier!

    Nadat Kevin Van Hoovels liet weten dat hij zijn Topsportstatuut kwijt is, blijven naast  Van Hoovels ook Jeff Luyten, Jens Schuermans en Mathieu Dehaeze bij Versluys behouden.

    Al in de Roc d'Azur werd geopperd dat Carabin volgend jaar deel zal uitmaken van het Team Merida Wallonie VTT dat nu   Pascal Hossay , Brice Scholtes, Quentin Windandy, Nicolas Daniels, Pieter Geluykens en Remy Mertz in zijn rangen telt.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Merida wallonia Cup 2012
    Eindstand

    Er zijn telkens 10 prijzen in elke categorie, behalve bij de dames jeugd en de  elite dames, daar betreft het 5 prijzen.


    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At-H2OvHKCB3dEp4dVFvWjY1UnZPenFuYUVfb083aGc

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leonardo Paez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De 30 jarige Colombiaan verlengde  zijn contract met TX Active Bianchi tot eind 2013.

    " Mijn doel is om het in 2013  het beter te doen dan in het voorbije jaar.  Dit seizoen was er eentje van ups en downs. Ik ga me nu nog enkel focussen op de marathons en enkele overwinningen voor het team trachten te behalen. " zei Paez.

    "We zijn ons bewust van het belang van  Paez. Hij beschikt over tal van vaardigheden en zoals in  het verleden blijven we op hem vertrouwen.
     W
    e zijn er zeker van dat  hij enkele mooie resultaten  in de meest prestigieuze marathons zal behalen. " aldus teammanager Massimo Ghirotto

    In 2012 won Leo  Paez 4 wedstrijden voor het Italiaanse team van Felice Gimondi.

    Naast de  MTB Bike Clivus, de Lessinia Bike Legend, de bekende Sella Ronda Hero en het nationale kampioenschap XCO ,vertegenwoordigde hij Colombie op de Olympsiche Spelen in Londen, waar hij 28 ste werd.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sellaronda Hero
    De lengendarische marathon kreeg een plaatsje in de UCI Marathon World Series en vindt plaats op  zaterdag 22 juni 2013.
    Met  Bianchi en Marlene komen er 2 nieuwe sponsors in de picture , wat het gebeuren nog meer bekendheid zal geven.
    3013 deelnemers , exact 1000 meer dan vorig jaar worden  toegelaten.

    Van 24 oktober kan met inschrijven voor de 84 km met 4.300 hm en de  62 km met 3.300 hm 


    http://www.sellarondahero.com/en/percorsi_50km.asp 
     

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Mike Mulkens wint 7 de etappe in Crocolide Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dag 7 : Maitland Downs - Maytown 90 km

    Mike Mulkens uit Lommel  won vandaag  zijn eerste  felbegeerde boomerang . Na 4 jaar Croc is het de  32 jarige Ridley biker eindelijk gelukt om zijn droom waar te maken. In het verleden kreeg onze landgenoot steeds met Bart Brentjens en Urs Huber af te rekenen en had  hij het geluk ook  niet altijd aan zijn zijde.

    Mulkens  won de ingekorte etappe van 90 km  en klopte in Maytown de Canadees  Cory Wallace  en de Oostenrijker Josef Benetseder.
    Michiel Van Aelbroeck finishte als vierde en deelde in het succes en de vreugde van Mulkens. De Oostenrijker Patrick Konrad werd vijfde.
    De Tsjechische leiders Ivan Rybarik en Ondrej Fojtik  eindigden op 12 en  13 en verloren ongeveer 11 minuten op de Belgische winnaar.

    " We did it ! Van bij de start in de aanval met Mike Mulkens en 4 anderen. In finale  is Mike met Cory Wallace weggereden en ik hield de Oostenrijkers in bedwang. Mike kon na 4 jaar proberen zijn eerste boomerang pakken! Plaats 3 liet ik aan een Oostenrijker en samen met hem finishte ik als 4 de. Top dag!"  juichte Van Aelbroeck.

    Ook Christof Marien zat in het begin  met enkele Belgen waaronder Mike Mulkens mee de ontsnapping. 

    " Mulkens won oververdiend de rit .  HELL YEAH,  heel het kamp hier in vreugde, ik heb zelfs tranen gezien. De crew, die de dag voordien de longen uit hun lijf schreeuwden , stonden nu met tranen in de ogen. Eén brok emotie en nog mooier was het om zien dat elke topper persoonlijk naar Mike kwam om hem te feliciteren. In zulke omstandigheden objectief blijven is verdomd moeilijk.
    Ik vermoed dat het vanavond een leuk Belgisch feestje wordt.
    A propos het is hier momenteel 46° in de schaduw. Zelfs onze computer moest eerst voor de airco voor hij begon te werken want we kregen overheating- alert." was de reactie uit het Belgische kamp.

    Niet vergeten dat Alice Pirard weer tweede werd  bij de dames, achter de Australische Kate Major en ook dit keer Tinneke Van de Voorde weer achter
    zich liet. De eindstand staat hier zo goed als vast!

    De  Britse master 1  Werner Van der Merve haalde het net als gisteren voor onze  landgenoot Henri Delheye.
    F16 piloot en Ridley biker  Davy Brancquaert haalde met zijn derde plaats het podium. Bjorn De Baets werd vijfde en Raf De Bakker( Eco MTB Team )  finishte als 9 de.
    Van der Merve blijft de onbetwiste leider, voor Jeremy Ross, Henri Delheye en Raf De Bakker. Als het wat meezit zou Delheye nog aanspraak kunnen maken op de tweede plaats in de rangschikking.

    Bij de masters 2 zette de Zwiser Marc Baechli terug de puntjes op de i en ging in  03:28:51 onze landgenoot Bart De Boeck met ruim 3 minuten vooraf. Bart Heirewegh en  Alain De Munter bolden als 5 en 6 over de meet.
    Voor Hans Planckaert worden de 2 laatste dagen nog spannend. Momenteel  staat  de biker van het Smart Cycling Team op 3, maar een tweede plaats zit er met wag geluk zeker nog in voor de man uit Ieper.
    Bart Heirewegh staat na 7 etappes op de vierde plaats in de stand .

    Bij de masters 3 wist Freddy Cassiers zijn tweede plaats te handhaven en eindigde op 22 minuten van de Tsjechische winnaar Milan Spolc. Freddy Vekens eindigde op 4.
    Cassiers blijft op 2 dagen van het einde  op vier in het klassement

    top 10

    1. Mike Mulkens Bel
    2. Cory Wallace Can
    3. Josef Benetseder Oostr
    4. Michiel Van Aelbroeck Bel
    5. Patrick Konrad Oostr
    6. Page Matthew  Gr Bri
    7. Dominick Hrinkow  Oostr
    8. Wolfgang Krenn Oostr
    9. Ondrej Slezak Tsje
    10. Ritchie Motke Ned


    volledige uitslagen : http://www.crocodile-trophy.com/results/results2012/07_stage_croc_results.pdf

    Categorie:meerdaagsen


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs