Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    20-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gody Jacobs past voor het BK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ook Gody Jacobs , winnaar bij de master 1 in Antwerpen en leider  in het klassement van de Begacom GP2012, moet forfait geven voor het BK in Beringen.
    Samen met Gerrit Delfosse, Kris Janssens, Kris Henderieckx en Peter Douha werd de 32 jarige  Genkenaar getipt als mogelijke titelkandidaat.
    Gans het seizoen draait Jacobs mee aan de top in zijn reeks en de Belgische titel zou niet misstaan in zijn trofeeënkast.

    Gody Jacobs legt uit wat  hem weerhoudt.
    "  Ik kan  morgen niet van start gaan in  Beringen! " zegt de Limburger van het Trust MTB Team.

     " Ik had enorm na dit  BK uigekeken , zowel door het mooie parcours , als door de vele supporters die zouden komen kijken.Woensdag  was ik zelfs nog gaan verkennen en het was supermooi in Beringen. Mijn rug bleef na Geraardsbergen overbelast en vannacht  ben ik dan ziekjes geworden . Ik ben  deze voormiddag nog gaan losrijden,  maar er zat totaal geen kracht in mijn lichaam en was al na 35min terug thuis.
    Met heel heel veel spijt en pijn in het hart moet ik passen . Ik ga nu een 5 à 6 tal dagen rusten om het lichaam te laten  herstellen  en hoop dan terug in orde te zijn voor  het PK in Eksel . Bij deze wens ik mijn collega Masters veel succes en dat de beste mag winnen!" liet  Gody Jacobs ontgoocheld weten.
     "Het was een moeilijke beslissing , maar wel de juiste. "


    Van Claudia Claesen ( dames Fun )  vernamen we dat een blessure aan de duim haar uit het BK zal houden. " Ik heb tussen het broodmachientje gezeten en kan mijn stuur niet vasthouden en ook niet schakelen" zegt de Fuji dame uit Maasmechelen..

    Categorie:BK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Durex schenkt 150.000 condooms
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voor iedere deelnemer aan de OS  in Londen liggen 15  condooms klaar. Durex stelt  gratis 15 condooms voor 10.500 atleten ter beschikking dwz.  meer dan 150.000 in het totaal
    In Peking 2008 waren er 100.000  condooms beschikbaar en dat bleek veel te weinig. In Sydney(  2000) werden er destijds 70.000 geleverd  en in Barcelona 1992 deelde men 50.000 rubbertjes uit. In Seoul 1988 waren er maar 8500 voorhanden.
    Omdat in het Olympisch dorp van Stratford voor het eerst ook de  partners welkom zijn,  houdt de fabrikant er rekening mee dat er bijgeleverd zal moeten  worden.
    10.000 jonge, afgetrainde sporters bij elkaar moet vuurwerk geven.
    De  wilde verhalen liegen er niet om. 
    Onder het motto : 'What happens in the Village stays in the Village. ' wordt naar verluidt druk toenadering gezocht en niemand voelt zich schuldig daarover, want de meesten doen het.
    Na maanden of zelfs jaren van training gaat  de druk eindelijk  van de ketel en  is het feesten geblazen.

    De Amerikaanse BMX-ster Jill Kintner, goed voor brons in Peking, weet te vertellen  zich dat  de Italianen  bijzonder uitnodigend waren. "De Italianen  lieten altijd hun deuren wijd openstaan en draaiden daar rond  in hun ondergoed. Het leek wel of die een weddenschap afgesloten hadden voor wie de meeste meisjes kon versieren ."







    Categorie:Olympische Spelen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Shlomi Haimy kampioen
    Shlomi Haimy is in Israël  natrionaal  XCO  kampioen  geworden.
    De  23 jarige biker van het Duitse Focus Mig team pakte in Mishmar Haemek voor het eerst de blauw-witte trui bij de eliten .





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jonas De Backer in de lappenmand
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het boegbeeld van het Vanomobil MTB Team past voor het BK in Beringen.
    Nochtans werd Jonas De Backers door kenners als de mogelijke opvolger van Sebastien Carabin beschouwd. Samen met Ruben Scheire, Jeff Luyten en Bart De Vocht behoorde hij tot de topfavorieten in de reeks der beloften.
    De 21 jarige biker uit Vilvoorde sloot vorig seizoen af als winnaar van de Flanders Cup en was goed voor brons op het BK in Halle, na Seba Carabin en veldrijder Jim Aernouts.
    Ook dit seizoen zette hij verschillende mooie prestaties neer. In de World Cup in Nove Mesto  haalde hij de top 10,  in  Houffalize werd hij 17 de en op het EK in Moskou 18 de.
    Op Belgische bodem pakte hij  oa. winst in  Dinant , Pepingen en Paal.

    In de Belgacom GP in St Vith reed hij lange tijd met koplopers Sven Nys en Kevin Van Hoovels  mee en werd uiteindelijk vierde algemeen en tweede belofte na Ruben Scheire.

    Naweeën van een overbelaste knie hielden hem in Geraardsbergen buiten strijd en hypothekeren  nu het verdere verloop van het seizoen,  terwijl ook zijn  selectie voor het WK in Oostenrijk in het gedrang komt .

    " Geen BK voor mij zondag, het  herstel van de knie verloopt niet vlot genoeg. Ik hoop nu fit te geraken voor Val d'Isere! " zegt De Backer.

    De World Cup  in het Franse Val d'Isere is  immers zijn laatste kans op kwalificatie voor het WK U23  op 7 september.







    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Balneário Camboriú WK masters
    Van 11 tot 16 september wordt in Brazilie voor de derde keer  op rij het WK voor masters betwist.
    Alle masters met vergunning kunnen aan het WK  DH en XC deelnemen.
    De cross country start op het strand in Praia de Laranjeiras. Na een aanloopronde van 1,5 km  dienen er 4,9 km afgelegd te worden.
    Brazilie nam het WK voor masters voor 3 jaar  over van  Pra Loup.
    De puike presaties van Patrik Meersschaert ( goud ) , Benny Heylen  ( brons ), Geoffry Maes ( goud )  en Hans Urkens blijven voor altijd verbonden met het Franse skioord.

    Dit is het laatste jaar dat Brazilie gastheer is voor het evenement. Volgend jaar verhuist de scene maar Pietermartizburg in Zuid Afrika en gaan de masters een week eerder aan de slag als het WK XC , dat  op dezelfde omloop van 26 augustus tot 1 september plaats vindt.

    progamma Balneário Camboriú  :
    http://www.uci.ch/Modules/BUILTIN/getObject.asp?MenuId=MTYwMDI&ObjTypeCode=FILE&type=FILE&id=NzYzMjc&LangId=1







    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Smart Cycling
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De 5 de etappe van de Transalp  stond als  de mooiste geprogrammeerd ; Scuol - Livigno, 70 km en 2531 hm.
    Tot dan was het Belgische duo Hans Planckaert en Bram Saeys bij de eliten heren niet uit de top 40 weg te slaan .
    Na de start in  Scuol was het direct klimmen geblazen, meer dan 22 km lang bedroeg de startklim. 
    Voor de mannen van Smart Cycling geen vuilte aan de lucht ze zaten in een mooie groepje en op een deftig tempo  bereikten ze de top. 

    Van daaruit volgde de ene na de andere mooie singletrack en de Belgen konden hun positie handhaven.
    " Nabij Ofenpass , werden we gelukkig voorzien van de nodige W-Cupdrank. Daarna volgde er nog een beklimming.  De vermoeidheid begon bij Hans wat door te slaan." zegt de 23 jarige  Bram Saeys.
    " In de daaropvolgende licht glooiende stroken,speelde de wind ons ook nog wat parten.
    Dan de laatste grote beklimming van de dag, een heel steil schotterpad, ons klein verzet kwam uitermate van pas." 

    In een lange afdaling sloeg voor Bram Saeys het noodlot toe. Hij werd in de afdaling omvergereden door een andere biker.
    Bram had een schaafwonde aan zijn knie, maar had ook ferme materiaalpech: zijn pad was gebroken.  Dat was brute pech.

    " Met de moed der wanhoop, dan tesamen de laatste 10 km afgebikte en gelopen (er waren nog enkele korte beklimmingen). We eindigden nu op de 55ste plaats bij de heren. Een goed klassement mogen we nu wel vergeten.  Doodjammer toch." aldus Hans Planckaert uit Ieper.


    Categorie:meerdaagsen
    19-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jean Biermans
    Om het onderzoek naar kinderkanker te steunen,  reed Jean Biermans onlangs  de Zillertal Bike Challenge 2012 .


    http://www.puls4.com/video/sport/play/1724943

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK Trial Weilrod-Riedelbach
    Klik op de afbeelding om de link te volgen  De Sporttechnische Commissie bevestigde de door Ronny Belaey geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Trial, die zullen plaatsvinden van zaterdag 21 juli tot zondag 22 juli 2012 in Weilrod-Riedelbach (Duitsland):

    Heren Elite 20 inch :
    Gil ALKEMA

    Heren Elite 26 inch :
    Wesley BELAEY – Iciar VAN DEN BERGH

    Dames:
    Perrine DEVAHIVE

    Kenny Belaey is onvoldoende hersteld van de pols- en elleboogblessure die hij opliep in de Wereldbeker Trial in Aalter, en zal helaas zijn Europese titel niet kunnen verdedigen.

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Transalp dag 6
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op dag 6 stond de koninginnenetappe  van Livigno naar  Ponte di Legno;  een rit van 106,29 km 3.451 hm op het menu in de Transalp.
    Nog 474 teams namen om 8 uur de start.

    De  mannen van Team Stöckli, Topeak Ergon,  Centurion-Vaude/BiXS iXS, Multivan Merida en de Italiaanse masters  van het Adamelloski Team namen van in het begin het voortouw.
    Marzio Deho en Massimo De Bertolis  waren echter de eersten die vooraan moest afhaken ,  Deho stond met pech aan de kant en ze verloren veel kostbare tijd.

    Na 3 uur wedstrijd moest ook  Centurion-Vaude/BiXS iXS met Markus Kaufmann en Thomas Stoll lossen.

    Intussen was team Bulls met Karl Platt en Tim Böhme op de achtergrond verzeild geraakt ; het duo verloor 17 minuten  en zou  nadien  vanwege ziekte van Bohme opgeven.
    Pech dus voor de Duitse  Bulls  team dat  in de eerste etappe het duo Sahm-Dietsch verloor en nu ook Platt/Bohme uit de wedstrijd ziet stappen.

    Tot aan de Passo Mortirolo zaten de beide leiders nog samen, maar dan vond Topeak Ergon het welletjes en liet Centurion-Vaude/BiXS iXS achter.  Alban Lakata en Robert Mennen trokken ten aanval en de leiderstrui lag binnen het  bereik, Multivan Merida volgde op 20 sec.
    Andreas Kugler en zijn ploegmaat Hannes Genze toonde zich in slotfase en vooral tijdens het afdalen  bijzonder strek, vonden terug aansluiting  en wonnen de zesde etappe in  4:46:46 .
    Team Stockli met Urs Huber en Konny Looser finishte op een zucht als tweede, voor Topeak Ergon .
    Lakata en Mennen eindigden als derde en waren 1min 45 sneller dan Markus Kaufmann  & Thomas Stoll .
    Topeak Ergon pakt  bijgevolg de leidersplaats over. Met nog 2 etappes voor de boeg,  is met een voorsprong van amper 30 sec nog alles speelbaar en krijgt deze 15 de editie een bijzonder  spannende ontknoping. Na het uitvallen van de Bulls komen Urs Huber en Konny Looser op nummer drie in de algemene rangschikking.
    " We zijn erg teleurgesteld." zei Markus Kaufmann." Het was in eer om 4 dagen in het geel rond te rijden. Nu staan we 30 sec achter, dat is eigenlijk niets; als we goed recupereren gaan we het nog eens proberen." aldus de Duitse marathon kampioen.

    Bram Rood en Ramses Bekkenk moesten vandaag vrede nemen met de 13 de plaats.

    De Belgen waren elkaar waard vandaag.
    Versluys ( Rondelez & Vanmoortel),  MTB Langdorp ( Van den Bulke & Cleppe)  en de Apres Bikers Wijckmans en Wouters eindigden respecitevelijk op 17,18 en 19.


    Ondanks hun pech werden de Italianen  Marzio Deho en Massimo De Bertolis  vierde, dus opnieuw ongenaakbaar bij de masters en verstevigen met de zesde zege op rij hun leiderspositie in hun reeks.
    In diezelfde reeks reden Stefan Vaes en Stefan Achten zich naar de 11 de plaats en de Limburgers uit Zonhoven  komen daarmee op 10 in de rangschikking

    Milena Landtwing en  Sally Bigham blijven ook na vandaag de onbetwiste leiders bij de dames en hebben meer dan 3 uur voorpsrong op de concurrentie.

    Bij de mixed koppels vergaat het Danny Flies ( Klein Brabant)  en Sara Mertens steeds beter.  vandaag reden ze zelfs in de top 10.
    Met hun 9 de plaats staan Los Rabtitos  op  2 dagen van het einde op 14 in de rangschikking.


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK Beringen startlijsten
    In bijlage de startlijst van de vooringeschreven renners voor het BK MTB in Beringen van aanstaand weekend .
    Er kan ook nog ter plaatse worden ingeschreven tot 1 uur voor de start van de wedstrijd.

    Bijlagen:
    strtorderb.xls (106.5 KB)   


    Categorie:BK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoebelbike
    3 en 5 augustus VLEZENBEEK




    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK DH Namen

    Met al het tumult  rond het BK XC in Beringen zouden we het bijna vergeten dat volgend weekend ook onze downhillers hun Belgisch Kampioenschap betwisten.
    Namen ontvangt  naast het BK ook Nissan Downhill Cup.
    X-free zorgt voor de organisatie op de Citadelle in  Namen.

    Voor het Belgisch Kampioenschap zullen de geldende UCI en KBWB reglementen strict gevolgd worden.

    Hieronder de categorieën die strijden voor de titel.

    -Cadettes: 13-16 jaar

    -Heren eliten (+17 jaar licentiehouders)

    -Heren master /funA/DH-4X

    Live op  : http://freecaster.tv/


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK Beringen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nadat  belofte Jens Schuermans liet weten dat hij in Beringen terug van de partij zal zijn, klinkt ook Wout Alleman positief voor het BK in Beringen.
    De  West Vlaamse nieuweling  moest de Belgacom GP Geraardsbergen aan zich laten voorbij gaan vanwege een  virale infectie.
    " Op  training in Beringen ging al bij al goed , natuurlijk nog niet super, en ik weet ook niet of dat goed gevoel er zondag zal zijn." zegt de Trek KMC biker hoopvol.

    Minder goed verging het Lionel Vujasin en Gianni Van Donink die in Beringen zwaar ten val kwamen.  De 16 jarige Van Donink verkende de omloop in Beringen samen met zijn ploegmaten Tom Meeusen en Daan Soete. Toen hij voor het eerst de drop in de afdaling na de lange klim wilde nemen , ging het fout. Hij ging tegen de vlakte, kwam op zijn pols terecht en werd met een geroken pols en  kneuzingen aan de rug naar het ziekenhuis gevoerd.Hoelang Gianni aan de kant zal staan is nog niet helemaal  duidelijk maar hij mag wel blijven fietsen op de rollen.
    Voorlopig kijkt de Fidea biker tegen enkele  weken gips aan en zal  hij zijn kansen op het BK voor nieuwelingen in Beringen niet kunnen verdedigen.

    " Ik nam de drop net iets te traag en mijn voorwiel dook naar beneden. Ik ben dan gevallen en zo mijn pols gebroken. Ik voelde het tijdens mijn val kraken. Zijn die drops het wel waard op een BK ? " vraagt Van Donink zich af .

    Problemen met de schouder  houden de 23 jarige  Lionel Vujasin ( elite) waarschijnlijk ook een tijdje buiten strijd.

    Intussen laat titelverdedigster Joyce Vanderbeken  dat ze past voor het BK 2012.

    " ‎Ik heb besloten om niet deel te nemen aan het BK MTB'en.
    Ik verkies om me optimaal voor te bereiden op het komende veldritseizoen en denk dat dit het beste via wegwedstrijden kan gebeuren.
    Ik ben ontzettend blij dat ik de Belgische driekleur een jaar heb kunnen dragen en neem er deze week zonder spijt afscheid van. Ik hoop dat degene die me zondag opvolgt er heel veel succesen mee boekt en wie weet probeer ik ooit om die trui nog een keertje te pakken." zegt de dame uit Zwevegem.







    Categorie:BK
    18-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fien Lammertyn
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Als MTBabe droeg Fien Lammertyn de MTBsport hoog in het vaandel.  Sinds 2003 was ze verknocht aan de fiets en vooral de lange afstand had voor haar geen geheimen meer.
    Begin van dit jaar reed ze de Absa Cape Epic uit ,  als mevrouw Kenny Belaey en mede organisator van de World Cup Trial in Aalter werkte ze een drukke agenda af. 
    Het onstaan van de nieuwe webshop http://www.enter-bike.com/index.php?lang=nl bracht voor de straffe madam uit Aalter nog meer werk met zich mee. 

    Fien Lammertyn :

      " Met een traantje in mijn oog, meld ik dat mijn MTBabes tijd erop zit. Ik stop dus met de MTBabes. Spijtig maar helaas, ik heb er héél lang over nagedacht maar het was simpelweg niet meer mogelijk om bij het team te blijven.  Ik zal het zeker missen maar soms moeten er knopen doorgehakt worden. Dit betekent wel niet het einde van het fietsen, MTBabe Fien zal niet langer rondrijden, maar de Pink Panther is still alive! Jullie kunnen mijn bike avonturen verder volgen via mijn  facebookpagina: Fien Lammertyn : voeg je toe als vriend en blijf op de hoogte van mijn pink adventures!

    Bedankt lieve supporters en graag zie ik jullie terug ergens te velde of op mn facebookpagina!" aldus de 31 jarige Fien Lammertyn.

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verluys Pro MTB team klaar voor het BK in Beringen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag staat in Beringen het Belgisch kampioenschap cross-country op het programma. Het voltallige Versluys team verschijnt er, Jens Schuermans incluis, aan de start. Met Kevin Van Hoovels en Jeff Luyten beschikt het team zowel bij de elites als bij de beloften over een serieuze titelkandidaat.
    De vierde manche van de Belgacom GP in Geraardsbergen gold afgelopen zaterdag als generale repetitie voor het BK. Kevin Van Hoovels, die zopas zijn hoogtestage beëindigde, legde op de Muur beslag op een vierde plaats. Jeff Luyten eindigde als vijfde algemeen en schreef de wedstrijd bij de beloften op zijn naam. Sebastien Carabin reed als gevolg van materiaalpech de wedstrijd niet uit.

    Het BK XCO in Beringen is voor het Versluys Pro MTB Team de eerste in een rijtje van grote afspraken die de komende twee maanden op de het programma staan. Bij de elites zijn alle ogen gericht op Olympiër Kevin Van Hoovels. “Ik hoop om te beginnen op beter en bijgevolg iets droger weer. Mocht het blijven regenen dat wordt het ook in Beringen een glibberige onderneming en dat zou toch wel spijtig zijn. Als droog weer voorspelt wordt voor volgend weekend zal ik er dicht bij zijn. In afwezigheid van Nys zijn Meeusen en Pauwels mijn voornaamste uitdagers. Doch ook van teamgenoot Sebastien verwacht ik het nodige. Voor mij is dit BK dit jaar niet het hoofddoel. Drie weken later moet het allemaal gebeuren in Londen. Beringen volgt wellicht iets te vroeg op mijn hoogtestage van drie weken die ik net achter de rug heb”.

    Na twee opeenvolgende titels bij de U23 werkt Sebastien Carabin zijn eerste BK bij de grote jongens af. “De conditie is zeker goed. Ik hoop alleen dat het er niet te modderig bij zal liggen, zodat ik mijn kracht voldoende kwijt kan. Veel lopen zoals in Geraardsbergen het geval was is mijn ding immers niet. Ik hoop op een goede prestatie in wat mijn eerste BK bij de elites zal zijn. Ik heb er in ieder geval alles aan gedaan om top te zijn rond deze periode en hoop een mooi resultaat neer te kunnen zetten “.

    De resultaten van Jeff Luyten gaan de laatste weken steevast in stijgende lijn.”Iedere wedstrijd is anders. Een BK blijft toch iets speciaals. Ik weet dat de conditie goed is. Zondag kan het heel erg tegenvallen maar ook heel goed meevallen. Natuurlijk weet ik van mezelf dat ik op zijn minst podiumkandidaat ben. Ik bekijk het echter van wedstrijd tot wedstrijd en zie wel waar ik uitkom”.

    Na een periode van twee maanden inactiviteit maakt Jens Schuermans zondag eveneens zijn comeback. “Ik voel me een stuk beter en zal dan ook mijn opwachting maken op het BK. Hopelijk blijven de krampen achterwege en wie weet kan ik dan wel voor de verrassing zorgen”.
    Junior Mathieu Dehaeze stond vorig jaar als nieuweling ook al op het podium in Halle. “Ditmaal heb ik geen bepaalde plaats in gedachten. Ik wil gewoon zo hoog als mogelijk eindigen. Hoe hoger hoe beter natuurlijk en ik zal er dan ook alles aan doen om goed voor de dag te komen. Ik zie het alvast volkomen zitten”.

    Categorie:BK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MBTers voor Londen 2012
    XC
    heren :

    http://www.london2012.com/cycling-mountain-bike/athletes/event=cycling-mountain-bike-men/index,page=2.htmx


    XC
    dames :
    http://www.london2012.com/cycling-mountain-bike/athletes/event=cycling-mountain-bike-women/index.htmx

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMXers voor Londen 2012

    Alle officiële namen van de Olympische BMX-ers voor Londen 2012.



    USA
    : Elite Men : Connor Fields, Nicolas Long, David Herman

    USA : Elite Women : Arielle Martin, Alise Post

    BELGIE :  Elite Men : Arnaud Dubois

    ITALIE : Elite Men : Manuel De Vecchi

    ZWITSERLAND : Elite Men : Roger Rinderknecht

    NIEUW-ZEELAND : Elite Men : Marc Willers, Kurt Pichard

    NIEUW ZEELAND : Elite Women : Sarah Walker

    BRAZILIE : Elite Men : Renato Rezende

    BRAZILIE : Elite Women : Squel Stein

    LETLAND : Elite Men : Maris Strombergs, Edzus Treimanus, Rihard Veide

    LETLAND : Elite Women : Sandra Aleksejeva

    FRANKRIJK : Elite Men : Joris Daudet, Quentin Caleyron, Moana Moo Caille

    FRANKRIJK : Elite Women : Laëtitia Le Corguille, Magalie Pottier

    AUSTRALIE : Elite Men : Sam Willoughby, Khalen Young, Brian Kirkham

    AUSTRALIE : Elite Women : Caroline Buchanan, Lauren Reynolds

    ARGENTINIE : Elite Men : Ernesto Pizzarro

    COLUMBIA : Elite Men : Andres Jiminez, Carlos Oquendo Zabala

    COLUMBIA : Elite Women : Mariana Pajon

    GROOT-BRITTANIE : Elite Men : Liam Philips

    GROOT-BRITTANIE : Elite Women : Shanaze Reade

    NEDERLAND : Elite Men : Raymon Van Der Biezen, Twan Van Gendt, Jelle Van Gorkom

    NEDERLAND : Elite Women : Laura Smulders

    DENEMARKEN : Elite Men : Morten Thorkildsen

    CANADA : Elite Men : Tory Nyhaug

    DUITSLAND : Elite Men : Luis Brethauer, Maik Baier

    EQUADOR : Elite Men : Emilio Falla

    PHILIPPIJNEN : Elite Men : Danny Caluag

    TSJECHIE : Elite Women : Romana Labounkova, Aneta Hladikova

    LITOUWEN : Elite Women : Vilma Rimsaité

    VENEZUELA : Elite Women: Stefany Hernandez

    ZUID-AFRIKA : Sifiso Nhlapo



    Bron : http://www.london2012.com/cycling-bmx/athletes/initial=A/index.htmx




    Geschreven door BMX-mama Chantal

     

     


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Connor Fields naar Londen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Talentvolle Amerikaanse BMX-er Connor Fields naar de Olympische Spelen in Londen
    Connor Fields is een 20 jarige Amerikaan die geboren is in Dallas op 14 september 1992, en  momenteel woonachtig is in Las Vegas ( Nevada ).
    Het was een reclame flyer van een lokaal BMX parcours in een fietsenwinkel die de aandacht trok van de moeder van Connor.

    Hij was toen 7 jaar en de moeder vond het wel interessant voor haar zoon om op een veilige en afgesloten parcour zijn energie kwijt te kunnen. Connor is direct verknocht aan de sport en ontwikkeld zich tot een wereld-klasse BMX-rijder.
    Ook de vader van Connor is erg begaan met de sport van zijn  sportieve zoon ;  hij rijdt overal met hem naartoe , zodat hij kan deelnemen aan de wedstrijden en filmt de races van Connor om deze later terug te bekijken en om uit te leren. Zijn eerste grote overwinningen zijn 3 podiumplaatsen op een World Cup in het seizoen 2009-2010.
    Als hij niet aan het BMX-en is, gaat hij graag met vrienden snowboarden  in het nabijgelegen zuiden van Utah, speelt  basketbal, of gaat naar de film . 
    Connor heeft ook  in 2012  al enkele mooie prestaties geleverd. Zo won hij de SX in Chula Vista ( US A ) en Randaberg ( NW ), werd hij Nationaal kampioen in de USA bij de Elite Men en kroonde hij zich tot Wereldkampioen Time Trial in Londen.

     

    Geschreven door BMX-mama Chantal


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bioracer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voor fietskledingfabrikant Bioracer uit Tessenderlo begon “The Olympic road 2 London” in 1996.
    Op de Olympische spelen van Atlanta verschenen voor het eerst Belgische en Nederlandse atleten in een Bioracer outfit aan de start van hun respectievelijke wedstrijden. Nu vijf Olympische edities verder zijn het aantal atleten die in Londen in Bioracer kleding aan de Olympische spelen zullen deelnemen haast niet meer op te noemen. The Olympic roads van Londen 2012 zullen ditmaal naast de Belgen en Nederlanders ook door de Duitsers, Fransen en Luxemburgers in de meest innovatieve Bioracer fietskleding bereden worden. Voor de Duitse BDR werden 600 kledingstukking gefabriceerd.
    De doelstelling van Bioracer is om met hun speciaal voor Londen opgestarte “Project 2012” 12 Olympische medailles te behalen!

    Het magische Olympische jaar 2000 was voor Bioracer meer dan succesvol. Met drie gouden en drie zilveren medailles werd hun tweede betrokkenheid bij de OS in het Australische Sydney een ware triomf. Tijdens die editie werden er zowel op de weg als op de baan en in het mountainbiken medailles behaald. Bij het aanmaken van de Bioracer fietskleding speelden telkenmale de specificiteit van de discipline, weg, baan en off-road, plus de plaatselijke weerscondities een belangrijke rol. Aan de hand van de behaalde resultaten en de daar aan verbonden medailleoogst werden de door de atleten en Bioracer geleverde inspanningen dan ook rijkelijk beloond.
    De grootste Olympische zegekaper was dat jaar ontgetwijfeld de Nederlandse Leontien van Moorsel. Zij alleen al behaalde in de Olympische disciplines bij de dames, 1e wegrit, 1e tijdrit, 1e individuele achtervolging- en 2e in de puntenkoers op de baan, alleen al een totaal van drie gouden en één zilveren medaille.

    Naast Leontien van Moorsel haar Olympische kampioenstitels van Sydney 2000 behaalden Etienne Dewilde en Mathew Gilmore (ploeg) en Filip Meirhaeghe (MTB) toen ook een zilveren medaille in Bioracer kleding.

    http://www.bioracer.com/tc9ynhl479b80.aspx


    Categorie:Olympische Spelen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nicolas Vermeulen schrijft geschiedenis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Mont Blanc MTB Race  en  bootcamp

    Na het lezen van een verslagje over  de Mont Blanc Race in O2 bikers vorig jaar,  wou Nicolas Vermeulen  dit huzarenstukje  absoluut aan zijn rijkgevuld palmares toevoegen.
    Gewoon maar het feit dat er maar 7 man in 2 jaar de eindmeet haalden,  sprak tot de verbeelding. De cijfers van de ultramarathon spreken dan ook voor zich : 140km  en 7920hm .
    Zwaar genoeg zeker!

    " Op woensdagavond aangekomen in Megeve. Men ploegmaten Kris Hertsens en Hendericxks waren er al .  Die gasten waren al van het voorbije weekend aanwezig met enkele ander bikers. Dit voor een zwaar bootcamp door MTB clinincs.
    's Avonds nog wat losgereden , voor anderen was het een nachtritje .
    Op donderdag reden we dan met de voltallige groep de laatste 65km van de marathon. Toen wisten we al dat dit op zondag een loodzware opdracht zou worden.
    Vrijdag  hebben we ook nog een mooie training afgewerkt  ,  maar dan hoofdzakelijk op de weg gereden , met de col de Joux-Plane als trainingsklim.
    Op zaterdag reed ik dan mee in de streetrace. Een kort rondje met enkele trappen en een mooie stenen drop.  Eerst enkele kwalificatierondjes waarin ik al de snelste tijd afklokte.  Daarna  gingen we telkens in korte wedstrijdjes door naar de volgende ronde. Uiteindelijk won ik deze streetrace vrij vlot. Een mooie opsteker en goed voor de moraal de dag erop.

    Op zondag de ultramarathon , gestart om 6 uur en aankomst rond 17 uur.   Een loodzware en erg lange MTB marathon dus.  Zeker omdat de eerste 3 uur ook nog eens in de regen moest afgelegd worden. 
    Met in totaal 6 à 7 klimmen met een lengte van 10 tot 15 km en waarbij je telkens een 1000m overwon ,  was dit moordend.
    En dan spreken we nog niet van de kleine tussenklimmetjes lijkend op een Kluisberg. De de afdalingen waren  supermooi zijn, technisch met stenen , veel wortels   , kleine drops en haarspeldbochten;  dat  maakt dit parkoers inderdaad wel de 'Hardste MTB marathon'. Maar jet mag gezegd :  een supermooi en uitdagend parkoers.
    Voor mezelf ging het vrij goed zeker op deze lange klimmen.
    Na 6 uur  trappen , weet je sowieso dat je vooral op karakter verder moet zetten en dit was soms zeker niet gemakkelijk.
    Vooral als ze dan aan km 100  nog eens een bord tonen waar je kan stoppen of doogaan.
    Als je doorgaat is het nog 40 km tot de meet met daarin nog een klim waar ik anderhalf uur overgedaan heb.
    Volledig leeg was ik. In de laatste 4 uren moest ik ook het eten laten wegens vermoeidheid. 
    Dan weet je het wel . Elk fysiek stukje is afzien .   
    Uiteindelijk bereikte ik dus na 11 uur de eindmeet.  Nog nooit was ik zo blij deze te zien.   Super tevreden met mijn 3 de plaats, maar vooral gewoon om het feit dat ik deze wedstrijd uitgereden heb samen met 25 andere bikers.  Nu sta ik ook op het lijstje van de MB RACE Finishers.
    Met mijn 3de plaats en 1ste plaats in de streetrace , een 3de plaats van Kris Hertsens in de 70km (na zaterdags de enduro te rijden) en een 3 de plaats van Kris Hendriekcx  op de 100 km ,  mag ons team tevreden zijn met de resultaten .
    Op naar de volgende uitdaging en dat is de 24u solo in Assen.  Ik  ben benieuwd." besloot de 28 jarige biker van Team Nomasdesk Narviflex.


     


    Categorie:Marathon


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs