Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    15-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.US Pro XCT in Missoula voor Sam Schultz
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Missoula won Sam Schultz  voor eigen volk de vierde manche van de Amerikaanse  US Pro XCT competitie.
    Een week na het nationaal kampioenschap kwam de Subaru Trek biker niet alleen om zijn nieuwe trui te showen ; in gezelschap van Todd Wells was het een mooie voorbereiding op de Olympische Spelen in Londen.
    De nieuwe Amerikaanse kampioen reed weg in de eerste ronde en keek nooit meer om. Specialized biker Todd Wells ondervond  tegenstand van zijn eigen ploegmaat Howard Grotts. De jonge eerstejaars prof  liet veteranen als Todd Wells en Jeremy Horgan Kobelski achter zich en pakte de tweede plaats voor JHK. De Australische belofte Jack Haig eindigde mooi vierde algemeen. Wells moest vrede nemen met de vijfde stek.

    Bij de vrouwen pakte mevrouw Horgan Kobelski de zege.  Heather Irmiger ging Pau Mata en Chloe Woodruff  vooraf.

    heren

    1 Samuel Schultz ( Subaru Trek)
    2 Howard Grotts (Specialized)    
    3 Jeremy Horgan-Kobelski (Subaru-Trek)    
    4 Jack Haig (TORQ)    
    5 Todd Wells (Specialized)


    dames

    1 Heather Irmiger (Subaru-Trek)    
    2 Pau Mata (Sho-Air)    
    3 Chloe Woodruff (Crank Bros)    
    4 Judy Freeman (Crank Bros)    
    5 Evelyn Dong


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De officiële Olympische BMX-ers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    9 juli is de datum waarop alle landen de  namen van  hun Olympische atleten en sporters moeten doorgeven aan het Olympisch Comité. Zo ook voor alle Olympische BMX-ers die zich wisten te kwalificeren voor de Olympische Spelen.
    Australie stuurt de Wereldkampioen Sam Willoughby, Brian Kirkham, Khalen Young, de Wereldkampioene Time-Trial Caroline Buchanan en Lauren Reynolds.
    De talentvolle Connor Fields, Nic Long, David Herman, Arielle Martin en Alise Post vertegenwoordigen de kleuren van de USA.
    Frankrijk hoopt op een medaille met ex-Wereld- en ex- Europees kampioen Joris Daudet, Quentin Caleyron en Moana Moo Caille, Wereldkampioen Magalie Pottier en Laetitia Corguille die nog zilver behaalde op de OS van 4 jaar geleden.
    Letland rekent op de allereerste Olympische BMX kampioen en ex wereldkampioen Maris Strombergs, Europees kampioen Edzus Treimanus, Rihards Veide en Sandra Aleksejeva.
    Nederland is ook sterk vertegenwoordigd met Raymon Van Der Biezen, Twan Van Gendt, Jelle Van Gorkom en Laura Smulders.
    Duitsland stuurt voor de eerste maal 2 BMX-ers naar de OS, namelijk Luis Brethauer en Maik Baier.
    Ook Belgie stuurt voor de 1ste maal een BMX-er, onze eigen Arnaud Dubois mag onze driekleur gaan verdedigen op het grootste sportevement dat er bestaat.
    Roger Rinderknecht is de Zwitserse delegatie. Dit zijn momenteel al de officiële OS BMX-ers.

    Onofficieel,  maar toch vrij zeker zijn de volgende BMX-ers.
    Andres Jiminez zijn de kanshebbers voor Columbia alsook de ex-Wereldkampioene Mariana Pajon.
    Marc Willers, Kurt Pickard en Sarah Walker voor Nieuw-Zeeland.
    Manuel De Vecchi hoopt dat hij de kleuren van Italie mag verdedigen, Ernesto Pizzaro rijdt voor Argentinië.
    Tory Nyhaug hoopt op een Olympisch ticket en zijn land Canada te verdedigen in Londen.
    Sifiso Nhlapo is kanshebber voor Zuid-Afrika, terwijl Danny Caluag gaat voor de kleuren van de Filipijnen.
    De Braziliaanse Renato Rezende, en de Deense Morten Therkildsen hopen ook op een Olympisch ticket.
    Thuisrijders Liam Philips en ex-Wereldkampioene Shanade Reade zullen hoogstwaarschijnlijk proberen om in hun thuisland het beste van zichzelf te geven en strijden voor die prachtige OS medaille. Ecuador stuurt waarschijnlijk Emilio Falla.
    Jana Horakova en Romana Labounkova hopen dat zij de vlag van Tsjechie mogen vertegenwoordigen. De Braziliaanse Squel Stein, de Litouwse Vilma Rimsaite en de Venezueelse Stefany Hernandez gaan hoogwaarschijnlijk ook naar de Spelen.

    In totaal komen er 32 Elite Men en 16 Elite Women aan de start in de OS discipline BMX. Als een land toch beslist om niemand te sturen, worden andere BMX-ers opgevist om deel te nemen zodat er toch 32 mannen en 16 vrouwen deelnemen.


    Van BMX mama Bensch Chantal


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Arnaud Dubois traint zich op weg naar Londen.

    Er wordt de laatste weken heel hard gewerkt om te zorgen dat onze BMX trots,  de Waalse Arnaud Dubois in topconditie is voor de OS in Londen.
    Er zijn al enkele dagen getraind op het SX parcour in Lumbres. Het Franse parcours is  ook centraal gelegen voor de andere Olympische BMX-ers . Niet alleen de Italianen, de Columbianen maar ook het Australisch team maken  daar gretig gebruik van.
    Arnaud Dubois werkt samen met de bondscoach  een strikt progamma af. Zo vertrekt hij samen met Chris Jacobs naar het Zwitserse UCI Training Center in Aigle ( nabij Chamery)  om te trainen op de SX baan.
    Ook Lumbres staat weer op het progamma. Als er genoeg rijders aanwezig zijn op dat moment wordt er misschien een wedstrijd georganiseerd op het Franse parcours, wat ook de thuisbasis is van Thomas Hamon, een BMX-er met een mooi palmares.
    Arnaud  Dubois zal ook zeker deelnemen aan de UEC BMX Summer Games  in Lille ( FR ), maar jammer genoeg niet in Zolder. Hij vertrekt op 5 augustus al naar Londen voor de OS.

    Van BMX mama Bensch Chantal


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jean Christophe Peraud papa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Fransman Jean-Christophe Péraud is gisteren, drie weken eerder dan verwacht,  papa geworden. 
    Na  de dertiende etappe van de Ronde van Frankrijk  bracht hij een bliksembezoek aan zijn pasgeboren dochter Valentine.  De tweejarige Baptiste Peraud  heeft er dus een zusje bij. 
    De kopman van Ag2r La Mondiale  werd in een helikopter van de Tour-organisatie naar het ziekenhuis in Aubenas gevlogen, maar  voegde  zich  enkele uren na zijn bezoek weer gewoon bij zijn ploegmaten. 
    Ook  de Zwitser  Fabian Cancellara en de Nederlander Bauke Mollema   verlieten de Tour de France  2012 en werden de afgelopen dagen vader van een dochter.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Transalp dag 2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Het Topeak Ergon duo met  Alban Lakata  en Robert Mennen heeft  in 3:31:37.8  de tweede etappe van de Transalp gewonnen.
    Op weg van Imst naar Ischgl  in het Paznauntal plaatsten ze hun beslissende aanval en wonnen voor het duo Markus Kaufmann en Thomas Stoll  ( 3:33:37.1) .
    Het Duits Zwitsers team pakte met de tweede plaats  de leiding in het klassement over van team Bulls met Karl Platt en Tim Böhme dat in  3:33:37.1 op nummer drie finishte.
    Urs Huber en Konny Looser kwamen als vierde over de meet voor Andreas Kugler en Hannes Genze van Multivan Merida.
    Na hun 10 de plaats van gisteren haalde het Nederlandse Mitsubishi team met Bram Rood en  Ramses Bekkenk de 9 de plaats.
     De Belgen Ken Van den Bulke en Wouter Cleppe ( MTB Langdorp)  finishten op de 22 ste plaats : Bjorn Rondelez en Klaas Vanmoortel ( Versluys)  zijn op 24 gestrand. Hans Plancaert en Bram Saeys van Smart Cycling eindigde als 29 ste.

    Het Italiaanse masters team met Massimo de Bertolis en Marzio Deho  bevestrigden en wonnen het  in 3:41.29,9. Onze landgenoten Stefan Vaes en Stefan Achten eindigde vandaag als 12 de team bij de masters.

    Bij de dames stond weer geen maat op de Zwitserse Melina Landtwing en de Britse Sally Bigham. 

    uitslagen : http://www.bike-transalp.de/fileadmin/user_upload/ergebnisse/2012/e2_1404.pdf


     

    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BCM Racing Cup Davos
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Annie Last  heeft de vijfde manche in de BMC Racing Cup gewonnen. In het Zwitserse Davos ging  de Britse belofte van het Milka Brentjens Team  de Poolse Maja Wloszczowska en de Duitse kampioen Sabine Spitz vooraf. In de aanloop naar de Olympische Spelen op 11 augustus in Londen is dit een veelbetekend resultaat.

    De laatste test voor het Zwitsers kampioenschap draaide bij de eliten uit in het voordeel van Lukas Fluckiger. De Trek biker klopte in Davos
    zijn landgenoot Martin Gujan ( Cannondale) en de Australier Daniel McConnell.


    Bij de juniores ging de zege naar Andri Frischknecht die Enea Vetsch nipt klopte. De derde plaats ging naar de Duitser Martin Frey.


    top 10 dames

    1 .LAST Annie (GBR) Brentjens Racing team  1:15:55,1
    2. WLOSZCZOWSKA Maja (POL)  CCC Polkowice  1:16:08,4 +0:13,3 
    3. SPITZ Sabine (D)  Sabine Spitz Haibike Pro Team  1:17:27,2 +1:32,1
    4. DAWIDOWICZ Aleksandra (POL)  CCC Polkowice  1:17:48,1 +1:53,0 
    5. ENGEN Alexandra (ZWE)  GHOST Factory Racing  1:18:22,8 +2:27,7 
    6. LECHNER Eva (ITA) Italian Cycling Federation  1:19:15,3 +3:20,2 
    7. KOBA Sarah (ZWI) SIMPLON   1:20:34,5 +4:39,4
    8. STIRNEMANN Kathrin  ( ZWI) Sabine Spitz Haibike Team  1:20:56,1 +5:01,0 
    9. NEFF Jolanda (ZWI)  WHEELER iXS Pro Team  1:21:59,1 +6:04,0 
    10. SCHNEITTER Nathalie  (ZWI)  Team Colnago Südtirol  1:22:20,7 +6:25,6 

    top 10 heren

    1. FLÜCKIGER Lukas (ZWI)Trek World Racing Team  1:27:29,3
    2. GUJAN Martin (ZWI) Cannondale Factory Racing  1:28:32,6 +1:03,3 
    3. MCCONNELL Daniel (AUST) Anytime Fitness | Trek | Shimano  1:28:57,7 +1:28,4 
    4. FANGER Martin (ZWI) Giant Swiss SR-Suntour  1:28:58,6 +1:29,3 
    5. ROHRBACH Nicola (ZWI) Goldwurst-Power/Trek  1:29:33,3 +2:04,0 
    6. FREIBURGHAUS Sepp (ZWI) Thömus Racing Team  1:30:03,5 +2:34,2 
    7. WILDHABER Marcel (ZWI) Scott-Swisspower MTB Racing  1:30:10,9 +2:41,6 
    8. CASAGRANDE Michele (ITA)  Italian Cycling Federation  1:30:37,3 +3:08,0
    9. YAMAMOTO Kohei (JPN) 1985 Brissago Specialized Factory Team  1:30:39,5 +3:10,2 
    10.GEHBAUER Alexander (OOSTR)  RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt  1:30:46,9 +3:17,6  
     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samenwerking met Chantal Bench
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor mij was het een complete verrassing. 
    Onze vriendschap bestond al verschillende jaren , maar de samenwerking komt als een geschenk  uit de hemel. Chantal Bench uit Balen komt mijn site versterken en daar kan ik alleen maar gelukkig om zijn. Jaren heb ik van hulp gedroomd en nu komt de BMX mama een handje toesteken.

    Bedankt Chantal voor het vertrouwen, samen worden we een sterk team!

    We beginnen er meteen  aan!

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Githa Michiels in de hoofdrol
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zaterdag ging Githa Michiels van start in Geraardsbergen voor de voorlaatste manche van de Belgacom GP.  Door de felle regen van de afgelopen dagen en uren,  werd het parcours uitzonderlijk zwaar. Michiels zette meteen de toon en ging op zoek naar haar vierde overwinning op rij. Met  ruime voorsprong klopte ze de Nieuw Zeelandse Samara Sheppard en veldrijder Sanne Cant.

    Githa Michiels :

    " Met toch wel enkele grote namen aan de start ging ik van start om er het beste van te maken, zonder enige verwachting.Als gevolg van een zware trainingsweek voelde ik me voor de start niet echt fris en in super vorm. De regen en het extreem modderig parcours maakte het er niet beter op.

    Bij de start ging Samara Sheppard er stevig tegenaan , net voor de top  van de startklim kon ik haar voorbij gaan en als eerste het bos 
    induiken.Bij het einde van de eerste ronde had ik zonder dat ik het doorhad  reeds een gaatje geslagen.

    Ik beschikte niet over super benen , maar op deze loodzware omloop kwam mijn kracht en het feit dat ik altijd goed heb kunnen lopen me 
    goed van pas. Natuurlijk speelt mijn goede conditie op dit moment hier ook een rol.
    Ik kon niet echt op een flitsende manier tewerk gaan maar ronde per ronde kon ik verder van mijn tegenstanders wegrijden. Geheel 
    onverwacht kon ik voor de 4de maal op rij als eerste over de finisch  rijden.

    Deze overwinning geeft me vertrouwen met het oog op de rest van het seizoen , zeker omdat ik me momenteel niet heel fris voel door de 
    zware trainingsweken die ik achter de rug heb." aldus de Antwerpse Trek KMC bikester.

     

     

     


    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sven Nys
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De afwezigheid van Sven Nys op het BK in Beringen doet vele wenkbauwen fronsen. De Belgische kampioen veldrijden is intussen een vaste waarde in de MTB en de grote publiekstrekker. Menigmaal maakte hij van de strijd om de nationale driekleur een erezaak.

    In 2005 zette  Sven Nys, met het oog op de Olympische Zomerspelen 2008 in Peking , zijn eerste stappen in het mountainbiken. In zijn tweede officiële  MTB wedstrijd werd Nys  in Tevuren  Belgisch kampioen voor  Jimmy Tielens en Bjorn Brems . Meervoudig Belgische kampioen  Roel Paulissen was er toen  in Tervuren niet bij.
    In Bastogne anno 2006 werd hij 2 de achter Filip Meirhaeghe.

    Zijn tweede Belgische titel behaalde de Balenaar in 2007 in Ottignies. In Bois des Reves  klopte hij Filip Meirhaeghe en Bjorn Brems.

    In Malmedy 2208 werd hij opnieuw tweede, dit keer achter  de Limburger Roel Paulissen
    Op 21 augustus 2008  vertegenwoordigde hij  ons landje samen met Paulissen op de Olympische Spelen in Peking  en finishte als  beste  Belg op de  9 de plaats.
    In 2009 werd hij ondanks regen en kou,  derde op het Europees kampioenschap van Zoetermeer en  weer 2 de op het BK in Malmedy achter Roel Paulissen.
    In 2010 focuste hij zich op de Belgacom GP en schreef het eindklassement op zijn naam. Het BK in Malmedy reed hij niet uit.

     Sven Nys reed op het BK 2011 in Halle lange tijd aan de kop, maar moest in veldrijder Kevin Pauwels zijn meerdere erkennen; Kevin Van Hoovels  reed daar naar  het brons.
    Net als het jaar voordien pakte hij  opnieuw de eindzege in de Belgacom GP.

    Nys heeft zijn  ambitie voor Londen  nooit onder stoelen of banken gestoken , maar kon zich maar nipt kwalificeren voor de Olympische Spelen . Op het EK 2011 in Slovakije was hij met een 13 de plaats dicht bij de kwalificatie, maar de hitte nekte hem .

    In Nove Mesto ( 23 ste )  en La Bresse 2012 had hij het geluk niet echt aan zijn zijde, maar op het EK in Moskou  greep hij zijn allerlaatste kans en maakte zijn Olympische droom waar. Een 10 de plaats in Moskou leverde hem dat felbegeerde ticket naar Londen op.

    Samen met Kevin Van Hoovels, die zich vorig jaar op het WK in Champery wist te plaatsen,  zal hij op 12 augustus in Londen de Belgische  MTB kleuren verdedigen .
    Intussen werkt Nys de Belgacom GP af en schitterde met een overwinning in Antwerpen en St Vith.

    Na  zijn winst in de Belgacom GP van  Geraardsbergen vertrekt de 36 jarige Nys op hoogtestage om zich optimaal voor te bereiden op HET evenement van het jaar 2012 .
    Het BK in Beringen past niet in zijn voorbereiding, maar de strijd om de tricolore trui belooft nu des te meer spanning en spektakel.

    MTB palmares :

    2005 1ste Belgisch kampioenschap Tervuren
    2007
    1ste Belgisch Kampioenschap Ottignies
    1ste MTB-wedstrijd Oss
    1ste MTB-wedstrijd Gieten
    Selectie voor Olympische Spelen Peking 2008
    2008 9de Olympische Spelen Peking
    2009
    1ste Belgacom Benelux Kampioenschap Averbode
    3de EK Zoetermeer
    2de Belgisch Kampioenschap Malmedy

    2010
    1ste Fidea MTB Cup Gooik
    1ste Fidea MTB Cup Sankt-Vith
    1ste Fidea MTB Cup Geraardsbergen
    1ste Fidea MTB Cup Averbode
    1ste eindklassement Belgacom Belgian MTB Grand Prix 

    2011
    2de MTB Cup Stoumont
    1ste MTB Cup Boom
    2de MTB Cup Sankt-Vith
    1ste MTB Cup Geraardsbergen
    1ste eindklassement Belgacom Belgian MTB Grand Prix 
    2 de Belgisch kampioenschap Halle


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kenneth Coomans zegeviert in Geraardsbergen

    Voor de start van de nieuwelingen werd het parcours in Geraardsbergen een beetje aangepast en door de regen was het heel een groot deel lopen.

    Trek KMC biker Kenneth Coomans opende sterk;  op de befaamde Muur  had hij al een gaatje. Arnaud Beeckman en Jeremy Pip mochten in die volgorde mee naar het podium van de vierde en voorlaatste manche van de  Belgacom GP voor nieuwelingen.

    Kenneth Coomans :

     " Bij de start was ik als 3e weg en op het steiler stuk (net voor we de wei opgingen draaien) reed ik naar de kop om het eerste loopstuk te doen. Boven op De Muur had ik een heel klein gaatje en ging ik vol door maar in een nieuw bosje gleed ik weg en kwam zo in de doorns terecht met als gevolg dat alles terug samen was. Even later nam Nick Vanpol  over,maar op de lange grasklim nam ik terug de kop en ging ik vol door. Helemaal boven aan de bevoorrading had ik een seconde of 5. Het lopen ging goed en ik kon mijn voorsprong uitbouwen naar 30 seconden in de eerste ronde. Halfweg koers waren het er 45 maar op het einde van de 2e ronde zat Arnaud  Beeckmans plots op 7 seconden. Even sloeg de paniek toe  en dacht ik dat ik me had opgeblazen , maar in de lange klim kon ik toch weer wat wegrijden. Op het laatste was het enorm veel lopen (alles was kapot gelopen) en werd het enorm zwaar. Zelf in het bike park was bijna niks meer te doen.

    Zo kon ik gelukkig toch mijn 1 ste plaats vast houden al had er toch nog een enorme inspanning voor moeten leveren.

    Hopelijk kan ik dit een weekje doortrekken  naar het BK, maar dat zal lastig worden." aldus de biker uit Schaffen.






    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crankworx Les 2 Alpes

    Cannondale biker Jerome Clementz heeft  tijdens het  Crankworx Les 2 Alpes Bike festival  de 13 de uitgave van de  Mountain of Hell gewonnen.
    De legendarische endurance met massastart op 3400 m hoogte , kreeg in Venosc vedetten als  Nicolas Vouilloz, René Wildhaber, Filip Polc  en Franck Parolin aan het vertrek

    In  32 min 49s  won Clementz met 11 sec voor  Trek biker Rene Wildhaber en Damien Oton.
    De Britse GT biker Dan Atherton werd vierde van de 600 deelnemers en Gregory Doucende vervolledigde de top 5.
    Anne Caroline Chausson ( Ibis) stond haar mannetje en eindigde als eerste dame op 41.


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Salzkammergut Trophy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 4000 deelnemers verdeeld over 6 afstanden vonden de weg naar Oostenrijk voor de Salzkammergut Trophy.
    Renners uit 37 verschillende landen maakten kennis de streek rond Dachstein , behorend tot het Unesco Werelderfgoed.
    Op de Extreme afstand (211,3 km en 7049 hm) onstond in de eerste kilometers een kopgroep van vier met Wolfgang Krenn,  Max Friedrich , Bart Brentjens en Ondre Fojtik. 
    Na 80 km moest de Oostenrijker Wolfgang Krenn  ziek opgeven en trok de Tsjech Ondre Fojtik ten aanval. Hij domineerde de wedstrijd en won in 10:37 voor de Nederlandse Olympische kampioen van 1996. Bart Brentjens( Milka Superior)  finishte in 10u 44:14 als tweede voor en Max Friedrich. 

    Op de 119,5 km met 3848 hm was de Oostenrijker Christoph Soukup  7 min 43 sneller dan de Fin Jukka Vastaranta. De Oostenrijker Hemann Pernsteiner werd 3 de op  meer dan 10 minuten.
     

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Geraardsbergen
    http://erikvandenboogert.smugmug.com/Cycling/International-Competitions/20120714-Geraardsbergen/24174643_2wTGzx#!i=1965718744&k=6KMZs35

    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crankworx Les 2 Alpes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen  De Canadees Brandon Semenuk won in Frankrijk de IXS Slopestyle.

    Sam Pilgrim en  Sam Reynolds kwamen ten val en werden uitgeschakeld.
    Onze landgenoot Thomas Genon werd 7 de en blijft op 2 in de FMB World Tour ranking.

    IXS Slopestyle

    1. Brandon Semenuk - 85.67
    2. Leo Delfour Barrsacq - 79.33
    3. Martin Soderstrom - 74.33
    4. Yannick Granieri - 74.00
    5. Tomas Lemaine - 70.00
    6. Greg Watts - 68.00
    7. Tomas Genon - 57.67
    8. Anthony Messere - 54.33
    9. Kelly McGarry - 50.33
    10. Ramon Hunziker - 49.33

     FMB Overall

    1. Sam Pilgrim
    2. Thomas Genon
    3. Martin Soderstrom
    4. Sam Reynolds
    5. Anthony Messere
    6. Yannick Granieri
    7. Mitch Chubey
    8. Tomas Zejda
    9. Brett Rheeder
    10. Brandon Semenuk





    Categorie:Freeride
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sven Nys
    Winnaar Geraardsbergen






    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yentl Seynave opnieuw aan zet
    De Kids Challenge op de beruchte Muur van Geraardsbergen beloofde door de regenval  een heel zware en glibberige wedstrijd te worden.
    Gelukkig bleef de reeks  U9 gespaard van de regen tijdens de wedstrijd.
    Van papa Vincent  kreeg Yentl Seynave  de raad  om niet te rap te starten, omdat ze maar liefst 6 keer de steile klim op moesten.
    " Toch kwam ik als eerste boven en door de eerste ronde .Telkens kon ik wat uitlopen en kon me nog een schuifer permiteren in de laatste ronde." zegt Yentl Seynave trots.
    Meteen de  tweede overwinning van Yentl Seynave voor het Vanomobil team en de eerste plaats in het klassement .
    " Hopelijk kan ik deze behouden tot de laatste koers !" aldus de kleine biker uit Wervik.





    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 de titel voor Julien Absalon
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Les Gets werd het Frans kampioenschap verreden.
    Julien Absalon (Orbea)  ging voor zijn 10 de  titel , koos voor de juiste modderbanden en pakte het goud. Het zilver was voor Bianchi biker Stephane Tempier. Maxime Marotte( BH Suntours) kreeg het brons omgehangen.

    Op weg naar Londen, pakte Julie Bresset ( BH Suntour ) haar derde  nationale driekleur en versloeg haar teamgenote Lucie Chainel .Sabrina Enaux vervolledigde het Franse podium.

    Jordan Sarrou (  Lapierre) haalde zijn eerste titel bij de beloften voor  Marvin Gruget  en  Maxime Urruty.  Fabien Doubey had in de laatste ronde nog uitzicht op een podiumplaats , maar Urruty plaatste  in extremsich nog de beslissende aanval en reed naar het brons.

    Op een bijzonder zware omloop plakte Pauline Ferrand Prevot de titel bij de dames U23. De renner van het Rabobank Giant Offroad team klopte  Delphine Boissy en Louise Blot

    top 10 heren

    1. Julien Absalon (Orbéa)  1u56'19"
    2. Stéphane Tempier (TX Active-Bianchi) + 36 sec.
    3. Maxime Marotte (BH-SR Suntour-Peisey Vallandry) 1'50"
    4. Cédric Ravanel (GT-Skoda-Chamonix) 2'07"
    5. Alexis Chenevier (Scott-Les Saisies) 4'48"
    6. Fabien Canal (GT-Skoda-Chamonix) 4'58"
    7. Pierre-Geoffroy Plantet (Lapierre International)  5'32"
    8. Jérôme Chevallier (Amicale Cycliste Bisontin)  8'49"
    9. Florent Pelizzari (VC Vaulx-en-Velin)  10'57"
    10. Octavien Maillard (UC Darnetal)  11'59"

     

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgacom GP Geraardsbergen
    de foto's van geraardsbergen staan er op

    Klink hier rechts
    Mijn Favorieten

    MTB Foto's
    2012 Belgacom Geraardsbergen












    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CRAFT BIKE TRANSALP dag 1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Karl Platt en Tim Böhme hebben de openingetappe van de CRAFT BIKE TRANSALP  in  Imst  gewonnen.  Met een tijd van  3:30.07,1 op de  97.80 km met 2.215 hmeters pakte Team Bulls 1 de gele trui. De twee Duitser gingen Markus Kaufmann en Thomas Stoll met meer dan twee minuten vooraf.
    Hannes Genze en Andreas Kugler van  Multivan Merida  vervolledigden het podium.
    De Zwitserse titelverdedigers Urs Huber en Konny Looser verloren meer dan negen minuten en finishten pas als 7 de , terwijl favorieten Alban Lakata en Robert Mennen van Topeak Ergonn pas als 8 ste over de meet bolden.
    Beste Belgen waren Bjorn Rondelez en Klaas Vanmoortel met een  17 plaats. De Versluys bikers  verloren iets meer dan 26 min. Ken Van den Bulke en Wouter Cleppe ( MTB Langdorp)  finisten op 19 en kijken tegen een achterstand van een half uur aan.

    Katja Cauwenbergh is er helaas niet bij ; de dame uit Heverlee revalideert nog steeds na de knieoperatie  van vorig jaar.
    " Door enkele complicaties zit  ik nog steeds niet terug op de bike en zal ik nog wel een tijdje verder aan het revalideren zijn.
    Hoop zelf dat het alleen maar een jaartje uitstel is. Gelukkig is Ken  er nog, die samen met Wouter Cleppe de kleuren van MTB Langdorp zal verdedigen." zegt de  vriendin van Ken Van den Bulke.

    Stefan Sahm had het geluk niet aan zijn kant, hij verloor zijn teamgenoot Thomas Dietsch ( Bulls 2 )  bij een zware val. De Fransman diende naar het hopstiaal gevoerd voor verdere verzorging.  De Duitser Stefan Sahm zal nu  hoogstwaarschijnlijk de Transalp als solo rijder afwerken.

    De Italianen Massimo de Bertolis en Marzio Deho  wonnen bij de masters in  3:36.12,7.
    Stefan Vaes en Stefan Achten uit Zonhoven finishten op de 11 de plaats, op 22 minuten van de winnaars.

    Bij de vrouwen domineerde zoals verwacht het duo met de Zwitserse Milena Landtwing en de Britse Sally Bigham.


     


    Categorie:meerdaagsen
    14-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kids Challenge Geraardsbergen

    http://www.youtube.com/watch?v=xcxHE-oNado&feature=youtu.be






















    Categorie:KIDS


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs