alles over mountainbiken en BMX met Lily en Chantal
23-06-2012
Vulkanbike Eifel Marathon afgelast ?
De Vulkanbike Eifel Marathon en de RWE BikeNight van 14 en 15 september 2012 gaan niet door.
Op een persconferentie zei dewoordvoerdervan de gemeente Daun dat als gevolg vanpersoneelswisselingen,een professioneleorganisatie niet kanworden gegarandeerd. "Na uitgebreideinterne discussies, hebben wede beslissing genomen omhet evenementdit jaar opte schorsen, zodat deuitstekende reputatie enpositieve beeldvormingin verband met onsevenementniet beschadigd wordt.Onze partners ensponsorszijnin de loopvan de ochtend verwittigd over deze beslissingen we hopen datwe in de toekomst kunnen blijven rekenen op hun steun.Ons doel is de VulkanBike Eifel Marathon en RWEin september 2013met hetzelfdeprofessionalismete organiserenalsin de afgelopen jaren", zegtArnoldSchneider.
Of er nog een andere oplossing uit de bus komt en of dit populair evenement in september zal plaatsvinden is dus zeer de vraag.
Woensdag 18 juli kan er op de mijnterril van Beringen getraind worden. Bovendien is de terril steeds bereikbaar. Er kan wel eens een poort gesloten zijn, maar dan kan je gewoon via de weg even rondrijden.
Categorie:BK
Kids Challenge Paal
Nu de examens stilaan achter de rug zijn maken we ons klaar om het tweede deel van het MTB seizoen aan te vangen. De eerstvolgende wedstrijd van de Kids Challenge in Paal is tevens de 4 de wedstrijd van de Topcompetitie MTB Kids 2012. Later volgen nog Butgenbach en Blegny. De organisatoren van Paal zullen alles in het werk stellen om de Kids een waardig MTB parcours aan te bieden op zaterdag 30 juni.
Het klassement na Antwerpen van deze topcompetitie (en tevens startvolgorde in Paal) in bijlage.
Met Leonardo Paez heeft het Italiaanse team TX Active-Bianchi 3 vertegenwoordigers op de Olympische Spelen in Londen. Op 12 augustus om 13.30 uur gaat de Colombiaan samen met Stephane Tempier en Gerhard Kerschbaumer in Hadleigh Farm van start bij de eliten heren. Stephane Tempier werd samen met Julien Absalon en Jean Christophe Peraud opgeroepen door de Franse team-manager Yvon Vauchez en dit ten nadele van Maxime Marotte , terwijl de jonge Gerhard Kerschbaumer krijgt een kans van de Italiaanse coach Hubert Pallhuber. Ex wielrenner en voorzitter Felice Gimondi gaf begin van dit seizoen te kennen dat hij hoopte op 3 van zijn atleten in Engeland . Die missie is geslaagd en dit tot grote vreugde van team manager Massimo Ghirotto.
Categorie:Olympische Spelen
Pauline Ferrand Prevot bevestigt
Pauline Ferrand-Prevot heeft in Saint-Amand-les-Eaux de Franse tijdrittitel veroverd. De 20-jarige Française was in de 26,8 kilometer lange tijdrit zeventien seconden sneller dan Audrey Cordon. De 45-jarige Edwige Pitel legde beslag op het brons. Jeannie Longo die vorig jaar nog de snelste was in het Franse tijdritkampioenschap, realiseerde dit keer de vijfde tijd. Alleen als ze zaterdag het kampioenschap op de weg wint, kan de 53-jarige Longo zich nog plaatsen voor de Olympische Spelen.
Pauline Ferrand-Prevot hoeft zich daar in ieder geval geen zorgen meer over te maken. De Franse alleskunner plaatste zich al voor de olympische weg- en mountainbikewedstrijd en mag ook starten in de tijdrit in Londen. Het is echter nog niet zeker of Ferrand-Prevot op 1 augustus ook daadwerkelijk in actie komt in de rit tegen de klok. De olympische wegrace staat 29 juli op het programma, de mountainbikewedstrijd op 11 augustus.
Tatiana Antoshina reed in het Russisch kampioenschap naar een derde plaats. De renster uit Moskou was in de 25 kilometer lange tijdrit 39 seconden langzamer dan winnares Olga Zabelinskaya en finishte 4 seconden achter de nummer twee, Natalia Boyarskaya. Het is nog niet bekend wie Rusland gaan vertegenwoordigen in Londen. Ploegleider Jeroen Blijlevens: Het Russisch kampioenschap is een belangrijk meetmoment en omdat de tijdrijdsters in Londen ook op de weg zullen rijden, helpt het als Tatiana ook in de wegwedstrijd zaterdag een goede uitslag neerzet.
Een Advanced en Expert Clinic zal op zondag 15 juli, een week voor het BK XC te Beringen, plaatsvinden. We weten van vorige jaren dat de parcoursbouwers niet terugschrikken van het aanleggen van technische hoogstandjes zoals drops, steile afdalingen en heel smalle singletracks met korte bochten. Het is dan ook geen overbodige luxe van het parcours van binnen en van buiten te leren.
Uitsluitend voor MTBclinics.be zal de mijnterril geopend worden, waarvoor dank aan de gemeente Beringen . Het moet duidelijk zijn dat dit éénmalig is en daardoor ook een echte buitenkans.
Iedereen kan zich inschrijven. Je hoeft daarom niet deel te nemen aan het Belgisch Kampioenschap.
INSCHRIJVEN
We werken met 2 niveaugroepen:
Advanced: Je hebt wat ervaring en je wil je skills bijschaven en vertrouwen winnen. Expert: Je bent conditioneel sterk en je kan aardig uit de voeten met je bike maar in wedstrijdsituatie durf je verschillende zaken niet goed aan. Programma (in t kort)
VM: pure techniektraining en secure verkenning van alle moeilijke zones op het parcours NM: wedstrijdsimulatie waarbij we enkele ronden doorrijden om de aangeleerde vaardigheden te toetsen terwijl de hoge hartslag en de vermoeidheid je parten spelen Prijs: 80
inclusief: ontvangst met een drankje, professionele begeleiding, kleedkamers/douches, afspuitmogelijkheid, geschenk.
De Canadese Wielerbond heeft in samenspraak met het Canadian Olympic Committee gekozen voor Catharine Pendrel, Emily Batty, Geoff Kabush en Max Plaxton . In Monte Sainte Anne werden de namen van de 2 dames en 2 heren bekend gemaakt. Deze 4 zullen op 11 en 12 augustus Canada vertegenwoordigen op de Olympische Spelen in Londen.
Emily Batty van Team Subaru-Trek heeft dus de voorkeur gekregen op Marie Helene Premont. Premont had er nochtans alles aan gedaan om dat ticket naar Londen te bemachtigen. Enkele jaren geleden kondigde ze haar afscheid aan omwille van haar studies als tandarts en om gezondheidsredenen , maar ze herpakte zich met het oog op Londen 2012. Nu moet ze de duimen leggen voor viervoudig Canadees U23 kampioene Emily Batty. Vorig jaar eindigde de nu 24 jarige Emily Batty in haar eerste jaar als elite 8 ste in de World Cup ranking en dit jaar opende ze met een 2 de plaats in Pietermaritzburg. Ze heeft haar zitje vast en zeker verdiend en er waren maar 2 startplaatsen bij de dames te verdelen.
Wereldkampioene Catharine Pendrel is klaar voor de grootste confrontatie in 4 jaar. Ze is niet aan haar proefstuk toe, want in Peking 2008 werd de Luna Pro bikester vierde.
De keuze van Geoff Kabush kwam ook niet als een verrassing. De Scott 3RoxRacing biker is immers 7 voudig nationaal kampioen en daarmee de renner met de meeste ervaring. Voor Kabush is het zijn derde deelname. In Sydney eindigde hij als 9 de , in Peking strandde hij op 20.
Huidig Candees kampioen Max Plaxton is de revelatie van siezoen. In La Bresse eindigde de 29 jarige Specialized biker verrassend in de top 10. " Hier heb ik vier jaar hard voor gewerkt." was zijn commentaar.
Canada haalde in het verleden 2 Olympische medailles. Alison Sydor won zilver in Atlanta 1996 en ook Marie Helene Premont bracht zilver mee uit Athene (2004).
Categorie:Olympische Spelen
21-06-2012
1 juli Paal
Betreft inschrijfformulier voor Merida Flanders MTB Cup van 1 juli 2012 te Paal
Zondag 24 juni a.s. vindt de derde wegwedstrijd van de Lotto-Beker van België voor Nieuwelingen 2012 plaats: de 10de GP WARD VAN ENDE te HEUSDEN-ZOLDER, een organisatie van de vzw Wielerclub Chasse Patat.
De wedstrijd loopt over een afstand van 74,5 km (31,5 km in lijn en 5 plaatselijke ronden van 8,6 km). De officieuze start wordt gegeven om 16u00 aan de Sporthal Olympia, Pastoor Van Mierlolaan 17 te Heusden-Zolder. De aankomst is voorzien aan café Het Gezellehuis, Guido Gezellelaan 25 te Heusden-Zolder omstreeks 17u30.
Het algemeen clubklassement na de tweede wedstrijd te Imde-Wolvertem (20/05) ziet eruit als volgt:
1 KON. BALEN B.C. 108 punten 2 C.T.-DJ.MATIC-KORTRIJK 104 3 ISOREX CYCLING TEAM 90 4 WIELERCLUB ONDER ONS PARIKE 88 5 TIELTSE RENNERSCLUB 79 6 TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY 63 7 IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW 54 8 CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK 51 9 DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 48 10 SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 44
De volgende wegwedstrijd tellende voor deze competitie vindt plaats op 1 juli te Laplaigne.
Categorie:varia
Flanders Cup MTB in Paal (1 juli)
Inschrijvingen geopend!
Renners die wensen deel te nemen aan de MTB wedstrijd in Paal (1 juli) tellende voor de Flanders Cup kunnen zich nu inschrijven via:
Voorinschrijven bespaart je 5 euro en kan een betere startpositie opleveren. Inschrijven ter plaatse is ook nog mogelijk. Voorinschrijven kan tot en met vrijdag 29 juni.
OPGELET! Alle renners (buiten FUNB dagvergunningen) die in Pepingen hebben deelgenomen hoeven zich niet meer vooraf in te schrijven! Ze moeten wel hun stuurbord Flanders Cup en de in Pepingen eveneens uitgedeelde kaartjes met hun stuurbord nummer -welke toegang geeft tot de technische zone- meebrengen.
Op zondag 24 juni a.s. vindt de derde wedstrijd van de Lotto-Beker van België voor Elite zonder contract & U23 2012 plaats: de 2de DWARS DOOR LIMBURG te HEUSDEN-ZOLDER over een afstand van 174 km (131 km in lijn en 5 plaatselijke ronden van 8,6 km), een organisatie van de vzw Wielerclub Chasse Patat.
De officieuze start wordt gegeven om 11u25 aan café Het Gezellehuis, Guido Gezellelaan 25 te Heusden-Zolder. De aankomst is er voorzien omstreeks 15u15.
Het algemeen clubklassement na de tweede wedstrijd te Laarne (27/05) ziet eruit als volgt: 1 WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 52 punten 2 UCS CRABBE PERFORMANCE VOO 50 3 KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI 49 4 WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 49 5 WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 47 6 WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 42 7 ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 42 8 UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN 41 9 TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY 35 10 BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW 34
In het individuele klassement leidt Dieter VANDENDRIESSCHE van KSV Deerlijk-Gaverzicht-Matexi met 58 punten voor Hophra GERARD van UCS Crabbé-Performance met 40 punten en David GELDHOF van Wielerteam Decock Sportivo Moorsele met 39 punten. Het individuele klassement van de renners U23 wordt aangevoerd door Christopher DEGUELLE van R. Cureghem Sportif voor Gianni MARCHAND van KSV Deerlijk-Gaverzicht-Matexi en Frederik BACKAERT van het United Cycling Team Sint-Truiden.
De volgende wedstrijd tellende voor deze competitie is de ploegentijdrit te Borlo op 15 juli.
Categorie:varia
Reactie op artikel "Renners moeten bediende worden"
Naar aanleiding van de verschillende artikels in diverse kranten volgt hierbij het standpunt en de reactie van de KBWB: Het wetsvoorstel betreft een aanpassing van de wet van 7 november 1969 betreffende de toepassing van de sociale zekerheidswetgeving op de houders van een vergunning beroepsrenners die werd ingevoerd om beroepsrenners een sociaal zekerheidsstatuut als werknemer te bieden. Daarbij werd bepaald dat de Belgische Wielrijdersbond zou optreden als werkgever voor de toepassing van de sociale zekerheidswetgeving voor diegenen aan wie zij een vergunning van beroepsrenner afleverde. De beroepsrenner wordt geacht verbonden te zijn door een arbeidsovereenkomst. Vandaag wordt het wielrennen geconfronteerd met een mondialisering. Wielerploegen zijn samengesteld uit renners van verschillende nationaliteiten. Heel wat Belgen rijden dan ook bij buitenlandse ploegen.
De Internationale Wielerunie (UCI) bepaalt in haar reglement dat de vergunning van de renner moet worden afgeleverd door de federatie van het land waar, volgens de plaatselijke wetgeving, de aanvrager op het ogenblik van zijn aanvraag zijn belangrijkste verblijfplaats heeft. Voor een Belgische renner die bij een buitenlandse ploeg rijdt, maar zijn domicilie heeft in België, moet de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond dus een licentie afleveren. Doordat deze licentie wordt afgeleverd, wordt de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond krachtens de wet van 7 november 1969 geacht de werkgever te zijn en dus als werkgever de nodige bijdragen voor de sociale zekerheid voor werknemers te betalen. De Koninklijke Belgische Wielrijdersbond wordt soms geconfronteerd met moeilijkheden om deze sociale zekerheidsbijdragen bij bepaalde buitenlandse ploegen te innen. Dit heeft onder meer te maken met het feit dat buitenlandse ploegen renners kunnen aanwerven op zelfstandige basis en dus niet inzien waarom zij aan de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond deze sociale zekerheidsbijdragen verschuldigd zijn. Dit wetsvoorstel wil een oplossing bieden voor dit probleem.
Op basis van overleg en met de steun van de rennersvakbond Sporta en de UCI blijft het wetsvoorstel vasthouden aan het onweerlegbaar vermoeden dat een eliterenner met contract een werknemer is en dat de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond vermoed wordt zijn werkgever te zijn. In feite is de wielrenner ook effectief werknemer, omdat vandaag meer dan ooit ploegleiders beslissen hoe, waar, wanneer wordt getraind en welke wedstrijden worden gereden en welke niet. Het onweerlegbaar vermoeden werd ingevoerd om ervoor te zorgen dat renners een degelijke sociale bescherming zouden genieten. Dit onweerlegbaar vermoeden bewijst ook vandaag nog zijn nut. Immers, door de internationalisering van de wielersport rijden heel wat Belgische wielrenners bij buitenlandse ploegen. Ofschoon er duidelijk een relatie van ondergeschiktheid is, geldt in bepaalde buitenlandse ploegen de regel dat de wielrenner zelfstandige is.
Om de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond te garanderen dat de ploegen hun financiële verplichtingen zouden nakomen bij de financiering van de sociale zekerheidsbijdragen, stelt zij voor om het afleveren van de vergunning afhankelijk te maken van een waarborg door derden. De ploeg waarvan de renner deel uitmaakt zal de Koninklijke Belgische Wielerbond een waarborg door derden moeten geven ter waarde van de sociale zekerheidsbijdragen die de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond in zijn hoedanigheid van werkgever verschuldigd is aan de Rijksdienst voor Sociale Zekerheid en dit voor de periode dat de vergunning geldig is, zijnde één jaar. Dit bedrag wordt verhoogd met het bedrag van de beheerskosten. Naar aanleiding van deze wijzigingen wordt de wet aangepast aan de vandaag gangbare termen. Zo wordt de term beroepsrenner vervangen door de term eliterenner met contract, de benaming van de vergunning zoals die wordt uitgereikt door de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond. In de wettekst wordt het statuut van arbeider vervangen door het statuut van bediende. Dat is trouwens een aanpassing van de wet aan de huidige situatie.
De wet van 24 februari 1978 betreffende de arbeidsovereenkomst voor betaalde sportbeoefenaars stelt immers dat sportbeoefenaars bedienden zijn. Renners moeten dus geen bediende worden, ze zijn het al sinds 1978. Artikel 4 van de wet van 7 november 1969 dient te worden geschrapt omdat het KB van 12 augustus 1985 tot wijziging van het koninklijk besluit van 28 november 1969 tot uitvoering van de wet van 27 juni 1969 tot herziening van de besluitwet van 28 december 1944 betreffende de maatschappelijke zekerheid der arbeiders, de sociale zekerheidsbescherming voor beroepsrenners uitgebreid heeft met de werkloosheidsverzekering.
Categorie:reglementen
Burry Stander wint Sappi
In KwaZulu-Natal heeft Burry Stander de Sappi Scottburgh MTB race gewonnen. Ook zijn kersverse echtgenote Cherise Taylor won haar wedstrijd bij de vrouwen.
De MTB wedstrijd over 45 km paste perfect in het schema van de Specialzed biker en diende als voorbereiding op de grote confrontaties overzee. Ook wou de Zuid Afrikaan de organisatoren uit eigen streek een hart onder de riem steken alvorens naar Canada af te reizen.
Een trio met Stander, Nick Porteous (Specialized/Songo) en Bruce Hughes (UCT) bepaalde aanvankelijk de wedstrijd, maar Burry Stander kon in de tweede wedstrijdhelft het verschil maken en reed zich met een comfortable voorsprong naar de zege. " Voor mij was het een 2 uur durende training en dat is altijd mooi meegenomen." zei Stander. " Hier starten en met de fiets naar huis rijden, maakt toch dat ik er een training van 6 uur heb opzitten. Ik reed toch een aantal stukken die ik nog helemaal niet kende, alhoewel het niet ver van mijn thuis is. Het was een mooi traject en ik kom zeker terug."
heren 1. Burry Stander 1:42.35 2. Bruce Hughes 1:46.19 3. Nick Porteous 1:49.10 4. Willie Brink 1:55.25 5. Daniel Carleton 1:55.37
Met twee teams nam het Univega Pro Cycling Team op zaterdag en zondag deel aan de 6e Heavy24 wedstrijd in Chemnitz. Beide teams hebben gewonnen in hun categorie. Geen warmte op zaterdag of onweer en regen in de avond konden de UPCT-rijders stoppen. De Heavy24 is de grootste 24-uurs race in Oost-Duitsland.
Gisela Makowski (solo-rijdster) domineerde bij de vrouwen door het recordbrekende aantal van 52 ronden af te leggen. Na slechts een paar uur was het duidelijk dat Gisela de race alleen maar kon verliezen door ziekte, pech of ongeval. Vervolgens zocht de optimistische Gisela een nieuw doel: Een top 10 plaats tussen de mannen. Zonder pauze reed Gisela de hele nacht door en passeerde de ene concurrent na de andere. Na 24 uur had ze de 4e plaats overall gerealiseerd bij de solo-rijders. Een enorme succes in de eerste 24-uurs race van de huidige 12-uurs-wereldkampioene.
Een harde strijd leverde het 4 mixed-team met Christian Lau, Ysabell Elling, Thomas Jäger en Constantin Rohde in de eerste uren van de wedstrijd om de leiding in handen te krijgen. Vanaf het begin koos het team een twee-ronden strategie, terwijl de andere teams elke ronde wisselden. Nadat het in de namiddag begon te regenen waren de UPCT rijders in staat om hun voorsprong uit te bouwen. In de nacht kwam het voordeel van de 2-ronden strategie naar voren. Terwijl andere teams hun rondetijden zagen groeien ivm hogere stress en korte pauzes, waren de tijden van de Univega rijders constant en konden ze hun voorsprong verder uitbouwen. Op het einde, het team had inmiddels drie ronden voorsprong opgebouwd, onthaalden ze Ysabell Elling uitbundig bij de finish.
Solo-rijdsters 1e. Gisela Makowski Univega Pro Cycling Team 2e. Kristin Hallbauer Team OUTFIT Werdau 3e. Sophie Schubert Team Auto & Freizeit Chemnitz
4-er mixed team 1e. Univega Pro Cycling Team 2e. Bergstadtlöwen 3e. Sportpark Rabenberg
Categorie:Marathon
Boris Cara in Canada
De 18 jarige Boris Cara is naast Sebastien Carabin één van de meest beloftevolle Waalse renners uit zijn reeks. Bij de juniores is Cara naast Kevin Panhuyzen onze hoop op een top 10 notering in de grote confrontaties.
De biker van het Windose Houffalize team kreeg dit jaar de kans om aan alle World Cups deel te nemen en met zijn vijfde plaats in de openingsmanche in Pietermaritzburg verzekerde hij zich van een uitstekende startplaats tussen de internationale toppers.
Vorige week vloog Cara naar Canada voor de vijfde World Cup van het seizoen. Graag zou Boris zijn vijfde plaats van Zuid Afrika willen evenaren .
" We zijn hier zondag aangekomen, voorlopig nog geen parcoursverkenning gedaan, maar hebben enkel te voet de omloop verkend
Het lijkt mij een erg mooi uitdagend parcours, mocht het het hier regenen, wordt het een absoluut technische koers. En eerlijk gezegd, hopen we daar een beetje op. We weten niet echt hoe we de concurrenten moeten inschatten, er staan hier veel Amerikanen , Canadezen, Columbianen aan de start , die we totaal niet kennen.
Met een top 10 plaats zal ik best tevreden zijn.
Na de examen periode is het niet altijd even makkelijk om fris aan de start te verschijnen, daarom word dit een belangrijke test naar volgende week in Windham, waar we nog hoger proberen te mikken dan hier in Mont St Anne.
We zullen zien wat het wordt.
Vandaag staat een eerste parcoursverkenning met de fiets op het programma , waarbij we ook nog wat nieuwe Vredestein banden zullen gaan uittesten, en het materiaal optimatiseren, klaar voor de race." laat Boris Cara vanuit Canada weten.
De Franse wereldkampioen Victor Korzetsky is er dit keer niet bij, maar met de Nieuw Zeelander Antoon Cooper aan de start word het beslist een harde en snelle race.
Categorie:World Cup
20-06-2012
Streetrace Baarlo
In het Nederlandse Baarlo werd vandaag de jaarlijkse MTB streetrace verreden. Het talrijk opgekomen publiek heeft kunnen genieten van een paar fantastische wedstrijden. De winnaar bij de licentiehouders was Liward Doornbos van Cube Nutswerken. De Noord Brabander haalde het voor Bas Peters en Dennis Ebert , de winnaar van vorige editie. Genkenaar Gody Jacobs viel met zijn vierde plaats naast het podium.
Bij de funklasse werd onze landgenoot Andy de Rooy uit Herentals tweede.
1. Liwald Doornbos 2. Bas Peters 3. Dennis Ebert. 4. Gody Jacobs 5. Sjef Klerken. 6. Noud Nijsse
Categorie:cross country
Ladies Only ShortBike
Beste fietsliefheb(b)(st)ers, ShortBike staat al jaren garant voor zeer verzorgde fietsreizen en specialiseert zich voornamelijk in fietsweekends voor mountainbikers en wegfietsers in het buitenland. ShortBike en Het Vrouwelijke Verzet slaan in september 2012 de handen in elkaar voor de organisatie van de allereerste Ladies Only ShortBike.
Dit exclusieve fietsweekend gaat door in de prachtige omgeving van Echternach in klein Zwitserland, Luxemburg en dit van 20/9/2012 tem 23/9/2012. Geniet samen met Saartje Vandendriessche en Kristien Laeveren van het natuurschoon en van gecontroleerde fysieke inspanning, zowel op de mountainbike als op de weg. De tochten lopen offroad via mooie paden en veel uitdagende single tracks voor de mountainbikesters en via rustige, mooi geasfalteerde wegen voor de wegfietsters. We delen de groepjes op in verschillende niveaugroepen, zo kan iedereen op zijn eigen niveau fietsen en genieten.
Het fietsgedeelte is natuurlijk het belangrijkste maar daarnaast is er ook veel aandacht voor ontspanning met een gezellige après bike, een uitgebreid wellnesscenter en culinair genieten bij een heerlijk 4-gangen diner.
Voor 525 mag je je aan het volgende verwachten : Verblijf in het prachtige 4* hotel Bel Air in Echternach (3 nachten) Zeer uitgebreid ontbijtbuffet (3x) 4-gangen diner (3x) met op zaterdag gastronomisch buffet Fietsprogramma op eigen niveau met 3 begeleide fietstochten Keuze tussen wegfiets en mountainbike Keuze tussen verschillende afstanden en verschillende niveaugroepen Ontspanning en wellness Niet inbegrepen: eventuele fietshuur, dranken, vervoer naar de bestemming
Categorie:Evenementen
Niner testdag in Lichtaart
Nu vrijdag organiseert BIKE-INN Herentals een NINER testdag aan de Floreal te Lichtaart. Iedereen die wil kan deze prachtige racemonsters komen testen.
Wel op voorhand een mailtje sturen naar info@bike-inn.be. Er word een prachtig test parkoer ter beschikking gesteld dat ook dienst zal doen als wedstrijdsparkoers voor de ATB cross te lichtaart op zondag 5 augustus. Meer info op www.bike-inn.be