Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    25-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB 24HR SOLO IN FINALE LIGURE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vorig weekend kwamen meer dan 150 bikers uit heel de wereld naar Finale Ligure in Italie voor het eerste World Endurance Mountain Bike Championship (WEMBO). Niet alleen  Europanen, maar ook uit Amerikanen en Australiers namen deel aan het eerste 24 u WEMBO WK.

    Bij de eliten maakte de Australische kampioen Jason English zijn favorieterol waar en won voor Jason Miles (Team JMC/Titus/On-One) en de Brit Craig Bowles.
    Onze landgenoot Kristof Stes  uit Zandhoven ( New Concept Biking) legde beslag op de 13 de plaats ; zijn teamgenoot Tom Van de Velde werd 31 ste.

    Bij de vrouwen ging de Australische Jessica Douglas met het goud aan de haal . Voor de Britse Rickie Cotter ( Europees kampioene) was het zilver en het brons ging naar de Nieuw Zeelandse Megan Dimozantos.

    Onze landgenoot Alexis Matthys van team Overbike.be werd  9 de algemeen en winnaar bij de masters 1, en dat tijdens ze eerste deelname aan dergelijke wedstrijd.
    Volgend weekend wordt het Wembo voor teams gereden op dezelfde plaats

    In 2013  is Canberra (Australie) gastheer voor het WEMBO en in 2014 is Fort William (Schotland) aan de beurt.

    WK 24u solo

    Heren
    1  Jason English ,Austr

    2  Jason Miles ,Team (JMC/Titus/On-One )
    3  Craig Bowles ,Gr Brit

    13  Kristof Stes(  New Concept Biking )  B
    31  Tom Van de Velde (New Concept Biking ) B


    dames :
    1 Jessica Douglas  
    2 Rickie Cotter   
    3 Megan Dimozantos

    http://finaleligure2012.com/live-from-finale/

     

    Categorie:Marathon
    24-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Raid Theux
    La Raid 28/5/2012
    2 de manche  EBMC




    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olympische landenranking dd 23/5
    De  definitieve landenranking dd 23mei  tellende voor de Olympische startplaatsen is ten opzichte van de World Cup in Nove Mesto nagenoeg ongewijzigd gebleven. Ons landje sluit het rijtje op 13 af, dwz  we mogen op de valreep 2 kandidaten naar Londen afvaardigen.
    De landen van  nummer 1 tot 5 krijgen 3 startplaatsen, die van 6 tot 13 nog  2 , en die van 14 tot 24 nog slechts 1 startplaats toegewezen.
    Zwitserland, Frankrijk, Tsjechie, Duitsland en Spanje spannen de kroon . Toppers als Schurter, Absalon, Kulhavy, Milatz en Fumic en José Antonio Hermida, aangevuld met enkele sterke, meestal jongere  landgenoten  reden hun natie naar de top 5.
    Na Nove Mesto stond ons land al op een min of meer veilige plaats en kon Australie hen amper nog van die 13 de plaats houden; het puntenverschil was te groot. Met 2 kunnen ze dus naar de Olympische Spelen in Londen op 12 augustus.
    Tot nu toe is  enkel Kevin Van Hoovels zeker van een Olympische selectie. De biker van het Versluys Pro team realiseerde  die prachtige 15 de plaats op het WK in Champery 2011.
    Sven Nys heeft de BIOC norm nog niet gehaald en krijgt op 10 juni  op het Europees kampioenschap in Moskou zijn allerlaatste kans om alsnog dat felbegeerde ticket te bemachtigen.
    Indien de Belgische kampioen veldrijden daar niet in slaagd, wordt eventueel  door de KBWB een jonge belofte voorgedragen.

    UCI Olympische landenranking dd 23/2/2012

    1 (1) SWITZERLAND SUI 5,375  punten
    2 (2) FRANCE FRA 4,555
    3 (3) CZECH REPUBLIC CZE 4,235
    4 (4) GERMANY GER 3,315
    5 (5) SPAIN ESP 3,261
    6 (6) ITALY ITA 2,772
    7 (7) NETHERLANDS NED 2,479
    8 (8) SOUTH AFRICA RSA 2,208
    9 (9) POLAND POL 2,081
    10 (10) AUSTRIA AUT 2,042
    11 (12) CANADA CAN 1,887
    12 (11) UNITED STATES USA 1,874
    13 (13) BELGIUM BEL 1,786
    14 (14) AUSTRALIA AUS 1,610
    15 (15) JAPAN JPN 1,369
    16 (16) GREAT BRITAIN GBR 1,339
    17 (17) SWEDEN SWE 1,312
    18 (19) BRAZIL BRA 1,183
    19 (18) ARGENTINA ARG 1,157
    20 (20) RUSSIA RUS 1,023

    Categorie:Olympische Spelen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bart Brentjens Challenge
    Inschrijvingen voor de 8 ste Bart Brentjens Challenge zijn geopend!

    http://www.bartbrentjenschallenge.com/index.php?pageId=5&stap=inschrijving-regelement

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WBV Jeugdtrianing MTB
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Woensdag 23 mei waren er 15 jongeren in Kortenaken op de training van Wielerbond Vlaanderen.
    Het behendigheidsparcours van de Europese Kampioenschappen in Graz stond opgesteld en nadien werden de hellingen in het groene Hageland verkend.
    Aan het parcours van Kortenaken werd een tallud toegevoegd.
    De renners moeten hier 4 keer op en 4 keer af.
    Wellicht bepalend voor de uitslag , of zullen de artificiële te bouwen hindernissen 800 meter voor de aankomst hiervoor zorgen....
     
    Volgende training is voorzien in Antwerpen nu woensdag 30 mei. Er staan 3 opleiders klaar. Onder begeleiding van André Coppers
    Yves Moens en Sven Bertels is een verkenning op de steile stroken van Antwerpen is zeker raadzaam.

    Inschrijven  kan tot volgende  maandagavond 20u00:
     
    andre.coppers@wielerbondvlaanderen.be
     
     
    Antwerpen 30 mei
    9-10 jaar 15u00
    11-12 jaar: 16u15 
    13-14jaar: 17u30 

    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vredeseilanden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In 2012 heeft Vredeseilanden weer enkele mooie mountainbikeavonturen in de steigers staan.
    Ze organiseren een bikeweekend in Maillen (Namen) op 15 en 16 september met warme ontvangst (spek met eieren), heerlijke BBQ, gezellig kamperen én prachtige tracks die op GPS gereden worden.. De Vredeseilanden Bike Classic is niet zo maar mountainbike-evenement, maar heerlrijke parcours, steeds gecombineerd met gezellig samenzijn :  kortom een stevige uitdaging dicht bij huis , want de Maasvallei biedt een prachtig parcours met pittige klimmetjes, strakke afdalingen en heerlijke panorama’s. 

    Ben jij een mountainbiker met het hart op de juiste plaats? Dan zijn de Vredeseilanden Classics zeker iets voor jou! 

    Je kan kiezen tussen verschillende afstanden:
    Zaterdag kies je voor 85km / 65km / 45km,
    Zondag kies je voor 60km / 40km / 20km.

    info en inschrijven http://www.vredeseilanden.be/doe-mee/bike-classic

    Deze  Bike Classic wordt georganiseerd om nieuwe mensen / bikers te betrekken bij Vredeseilanden om hen zo eventueel  warm te maken om een groter avontuur aan te gaan in Benin of Nicaragua ; Benin voor de regelmatige fietser, Nicaragua voor de geoefende mountainbiker.
    In  herfstvakantie trekken ze  immers op avontuur in Benin en Nicaragua. 

    Zin in een heel ander landschap?

    Dan kun je in de herfstvakantie (van 27/10 tot 5/11) mee naar Nicaragua of Benin. De Nicaragua Classic is een tocht op maat van de fervente biker. Je komt langs vulkaankraters, door nationale parken en cruiset langs de Pacific kustlijn.
    Voor de regelmatige fietser is er de Benin Classic. Die biedt je een unieke Afrika-ervaring en leidt je door het binnenland van Benin. Je passeert in kleine dorpen en geniet van de cultuur en “la magie de l’Afrique”.

    Je betaalt zelf je reis én je engageert je bovendien om fondsen in te zamelen voor Vredeseilanden. Een unieke manier om een land én Vredeseilanden te leren kennen en te steunen! 
    Voor avontuurlijke bikers met het hart op de juiste plaats!

    De geweldige sfeer en de steun van je vrienden en kennissen maken er een onvergetelijke belevenis van.

    Info en inschrijven via http://www.vredeseilanden.be/classics
    Voorbereidende ritten op 15 juli (9u sporthal Tervuren), 5 augustus (9u sporthal Heverlee), 2 september (9u sporthal Tervuren)

    Kalender: https://www.facebook.com/bikeclassics/events


    Categorie:Evenementen
    23-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kevin Van Hoovels past voor het EK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De vraag waarom Kevin Van Hoovels niet geselecteerd werd voor het EK op 10 juni in Moskou ligt op ieders lippen.
    In het begin van het jaar gaf de biker van het Versluys Pro MTB team reeds te kennen dat hij zich wou focussen op de Olympische Spelen en dat Moskou niet in zijn voorbereiding paste. Kortom ; de Belgische Wielerbond heeft zich daaraan gehouden.

    Bijgevolg zal enkel Sven Nys de Belgische driekleur bij de eliten verdedigen. Nys die nog steeds hardnekkig op zoek is naar een Olympische selectie zal in Rusland  alles in het werk stellen om aan  de selectienorm te voldoen. Eindigen bij de 12 besten is een 'must' voor de man uit Baal.
    Met het oog op de voorbereiding voor de Olympische Spelen passen sowieso een aantal toppers voor het EK.in Moskou. Daarbij  komt nog dat er een handvol  toppers  uit  landen als Zuid Afrika , Amerika en Australie niet voor de  Europese titel meedingen en dat het aantal geselecteerden per land beperkt is.

    "Ik kende in La Bresse een prima start en zat in het wiel van wereldkampioen  Kulhavy, ongeveer in twaalfde positie. Dit was nog voor aanvang van de klim. Tot het noodlot toe sloeg en ik werd aangereden door Burry Stander. Nu, het is gebeurd en op het Europees kampioenschap wordt het alles of niets", beseft Sven.

    "Hoe dan ook blijf ik optimistisch wat een deelname aan de Spelen van Londen betreft. Alleen jammer dat ik in La Bresse geen punten pak en zo mijn startpositie niet verbeter. Ik blijf er vol in geloven en we zien wel waar we uitkomen", aldus Sven.





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK Moskou
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Europese Kampioenschappen MTB – Moskou
    De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Filip Meirhaeghe en Rudy De Bie geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen MTB Cross-Country, die zullen plaatsvinden van donderdag 7 juni tot zondag 10 juni 2012 in Moskou (Rusland):

    Juniores :
    Boris CARA
    Mathieu DEHAEZE
    Kevin PANHUYZEN

    Heren U23 :
    Didier BATS
    Jonas DE BACKER
    Bart DE VOCHT
    Jeff LUYTEN
    Ruben SCHEIRE

    Heren Elite :
    Sven NYS


    Categorie:EK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Bresse juniores
    http://www.youtube.com/watch?v=gEQ734SKy-M


    bron:  GJ


    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB Kids
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De nationale MTB commissie nam tijdens haar vergadering volgende beslissing.

    Richtlijn toe te passen op Reglementering Topcompetitie  MTB kids 2012

    "Om in aanmerking te komen voor het eindklassement van de Topcompetitie MTB KIDS,   een regelmatigheidscriterium  georganiseerd door Wielerbond Vlaanderen voor jongens en meisjes (°1998-2005) met vergunning en reglementair ingevulde wielerpas,  moet aan 5 van de 6 wedstrijden worden deelgenomen."


    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Win met C3T
    https://www.facebook.com/CyclingTransinne/app_208195102528120 






    Doe mee met de wedstrijd en win een weekend om duimen en vingers bij af te likken.


    » TOP MOUNTAINBIKE WEEKEND
    Verbeter je techniek onder begeleiding van gediplomeerde instructeurs. Toegankelijk voor dames/heren en van beginners tot pro’s. 
    TIPS & TRICKS in een omgeving en kader om duimen en vingers af te likken. Test een GT Zaskar 9R. De plaatsen zijn beperkt - GO FOR IT !

    » CHARMEWEEKEND
    Ben je niet sportief aangelegd maar heb je wel zin in een weekend vol rust en ontspanning? Kies dan voor het Charmeweekend in C3T.
    In Transinne kan je naar hartelust wandelen in de wonderlijke natuur of geniet van de tuin, het salon en de Finse sauna in C3T. Er zijn tal van uitstappen om er een geslaagd weekend van te maken!

    Hoe deelnemen???

    Ga naar de C3T wedstrijdpagina op FACEBOOK, word fan en speel mee met de Quiz!

    https://www.facebook.com/CyclingTransinne/app_208195102528120 


    Via onze facebookpagina houden we je op de hoogte van de wedstrijd.
    Winnaars worden persoonlijk verwittigd op het opgegeven e-mailadres.

    » Wedstrijdvoorwaarden: http://www.c3t.be/sites/default/files/wedstrijd/wedstrijdreglement.pdf





    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gisela Makowski wereldkampioene 12 u solo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Univega-rijdster Gisela Makowski is zaterdag 19-05-2012 wereldkampioene geworden tijdens de 12-uurs wedstrijd in Weilheim (D).
    In de categorie vrouwen - solo-rijdsters wist zij maar liefst 35 ronden van 6 km en 100hm af te leggen, wat 210 km en 3500hm betekent.
    De 51 jarige Makowski uit Munchen  wist de wedstrijd met 1 ronde voorsprong te winnen voor Sonja Brodbeck en Jasmin Erhardt.

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chris Jongewaard mist Londen 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Milka Superior biker Chris Jongewaard  mist voor de derde keer de Olympische Spelen. In 2004 was hij geselecteerd voor Athene, maar verloor zijn plaats aan Josh Flemming.
    Eind 2007 veroorzaakte hij een auto-ongeluk , waarbij een collega wielrenner aanreed en doorreed . 
    Hij miste hierdoor de Olympische Spelen in Peking 2008 en werd zwaar gestraft.  Daniel  McConnell ging voor Australie naar China en werd 39 ste.

    Nadat  hij zijn straf had uitgezeten, keerde Jongewaard  terug naar de MTB sport. Hij kreeg opnieuw een kans in het team van Bart Brentjens en
    werkte zich andermaal naar de Australische top.  Op zijn weg kreeg hij weer te maken met diezelfde  Daniel  McConnell  , die  in 2011 nationaal en Oceanisch kampioen  werd en die  het dit jaar in  de World Cups verre van slecht deed .
    In La Bresse eindigde McConnell  op 21 en Jongewaard op 35.  Hiermee was het enige Australische startplaats  voor Londen 2012 ingevuld.

    " Ik ben zeker ontgoocheld, en vind het jammer dat ik de Olympsiche Spelen weer  mis. Maar ik ben niet ontmoedigd. Ik gaf alles en werd 2 de Australier.  Na een goede start geraakte ik in de afdaling in de problemen Ik heb me herpakt en deze zware wedstrijd naar best vermogen uitgereden.  De 35 ste plaats was mijn beste resultaat in 3 jaar.  Ik ben er van onvertuigd dat  ik op de juiste weg ben. Ik  moet bekennen dat ik  enkele verkeerde keuzes gemaakt heb in mijn leven en mijn carriere, maar de MTB sport heeft me altijd door de moeilijke tijden gehopen.  Ik ben vast van plan om terug te keren naar het niveau waar ik  hoor. Mijn dank  gaat uit Milka Superior en al de mensen  die in mijn zijn blijven geloven  ; zonder hen zou het niet mogelijk zijn." zei Jongewaard na La Bresse.

    De  32 jarige Jongewaard uit Adelaide laat zijn Olympische droom nog niet varen. De biker met Nederlandse roots  heeft gevochten en is van ver teruggekomen . Met de onvoorwaardelijke steun van een aantal bekwame  mensen als Bart Brentjens  & co en Ivo Vanherck ziet de toekomst voor de voormalige Australische kampioen er weer rooskleurig uit.
     


      

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Olympics Londen 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De meeste bikers kregen  het afgelopen weekend  een laatste kans om zich  te kwalificeren voor  Londen . De UCI maakte de landenranking op  om het aantal deelnemers per land te bepalen en elk land had een eigen selectiesysteem.  Volgens de landenranking mogen 2 Belgen naar de Olympische Spelen, en heeft  tot nu toe enkel Kevin Van Hoovels aan de normen voldaan.

    Zwitserland  had met 9  gekwalificeerden een luxe-probleem. Met 3 beschikbare startplaatsen werd het de moeilijkste selectie in jaren..
    Vice wereldkampioen Nino Schurter was al bij het begin van het seizoen zeker van zijn zaak. 
    Florian Vogel , Fabian Giger, Ralph Naf, de gebroeders Mathias en Lukas Fluckiger, Martin Gujan  en Christoph Sauser moesten strijden voor de overige 2 tickets.
    La Bresse werd cruciaal en er werd gevochten op het scherp van de snee.
    Lukas Fluckiger  kende een goede start en reed 2 ronden  in de top 5 . Halfkoers verging het de Trek biker iets minder en gingen Ralph Naf en Fabian Giger hem voorbij ;  de 10 de plaats was niet voldoende voor deelname aan de Olympische Spelen. Hij gaat zich vanaf nu focussen op de volgende World Cups en het WK in Oosternrijk.
    Broer Mathias strandde op 15  en maakte helemaal geen kans, aangezien Ralph Naf en Florian Vogel met de derde en vierde plaats de startplaatsen  voor Londen  2012 opeisten.
    Multivan Merida biker Ralph Naf was bijzonder gelukkig  met dit reslutaat. " Eindelijk zijn de problemen van de baan en kan ik mee naar de Olympsiche Spelen. In Peking stond ik als reserve, maar in Londen ben ik er bij!"
    Voor Rabobanker Fabian Giger was het balen ;  hij   eindigde op 5 en  viel ondanks een uitstekend  seizoen,  naast de prijzen.  Christoph Sauser maakte met zijn zesde plaats  helemaal geen kans op een zitje.
    Voor de Zwitsers zijn de kaarten geschud.

    Voor Belgie kan Sven Nys zich op 10 juni in Moskou kwalificeren , mits hij top 12 rijdt op het EK.




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nino Schurter op weg naar Londen
    http://www.videoportal.sf.tv/video?id=c5fd12fe-8bc8-40d0-baea-c0af154395bf

    Categorie:Olympische Spelen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raid Thuin
    http://www.vtt-thuin.be/




    Categorie:Evenementen
    22-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alpentour Trophy 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Schladming ontvangt van 31 mei tot 3 juni de 14 de editie van de Alpentour Trophy. Deze internationale meerdaagse met C1 status staat bekend om zijn mooie trajecten , met als hoogtepunt het prachtig panoramisch uitzicht op de Dachstein.
    In vier dagen tijd worden 220 km met 8800 hm afgewerkt. De start wordt telkens om 10u gegeven in Planai , gekend van de UCI World Cup 2010.
    Vorig jaar won de Rus  Alexey Medvedev voor de Oostenrijker Uwe Hochenwrter en bij de vrouwen was de Zwiterse Katrin Leumann sterker dan de Amerikaanse Mary McConneloug en de Nederlandse Mirre Stalle.
    Ook dit jaar kan het evenement op veel Belgische belangstelling rekenen. Zo trekt  het Bike Inn team Herentals naar de Oostenrijkse bergen en schuwt het Milka Superior team met oa de Limburger Tim Wijnants het betere klimwerk niet.

    programma :

    31 mei -  1  etappe   Schladming - Hochwurzen – Schladming - 73 km/2700 m
    1 juni  -   2  etappe   Schladming - Planai Individuel timetrial  - 16 km/1100 m
    2 juni  -   3  etappe   Schladming - Dachstein – Schladming - 79 km/2900 m
    3 juni  -   4  etappe   Schladming – Hauser Kaibling – Schladming -  52 km/2100 m

    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Versluys Pro Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na de wereldbekermanche in het Franse La Bresse heerst een dubbel gevoel bij het team. Kevin Van Hoovels  tekende met een 45ste plaats voor zijn tweede beste resultaat in deze WB-campagne, terwijl Mathieu Dehaeze zich met zijn 19de plaats verzekerde van een ticket voor het EK in Moskou. Minder goed verging het Jeff  Luyten en Sebastien Carabin , die beiden een offday kenden.

    Kevin VH  eindigde als eerste Belg op rang 45.
    “Ik kende een slechte start en zat ingesloten. Voor mij gebeurden er ook enkele valpartijen. Ik bevond me op dat moment rond de 80ste plaats. Het was een lastige wedstrijd waarin ik ronde na ronde renners kon inhalen. Het gevoel is zeker nog niet super, maar het gaat al wel beter dan de voorbije weken. Bergaf deed ik het wel rustig aan. Ik wou immers geen risico’s nemen na mijn valpartij vorige week. 45ste is op zich nog geen heel goed resultaat, maar als je ziet dan ik van rang 80 kom stemt me dit toch tevreden. Van mijn rug had ik vandaag ook geen last. Die is de voorbije week enkele malen onder handen genomen. Hopelijk gaat het de komende weken opnieuw in stijgende lijn”.

    Seba Carabin  reed de wedstrijd niet uit en werd vanwege de 80% regel uit koers genomen. “Dit is een serieuze teleurstelling. Ik had niets van kracht in de benen en had ook alweer last van buikpijn. Ik heb hier echt geen verklaring voor. Vorig jaar ging het allemala zo goed en nu lijkt er niets meer te lukken. Dit zal zeker nog een tijdje blijven hangen”.


    Jeff  Luyten had weinig reden om tevreden te zijn. “Van in het begin had ik niks krachten. Ik dacht nochtans dat na Nove Mesto alles terug in orde zou zijn maar het draaide jammer genoeg totaal anders uit. In de start schoot al uit mijn pedaal, maar dat is zeker de reden niet van dit slecht resultaat. Ik kende ook geen technische problemen, zodat dit echt moeilijk om aanvaarden is. Ook van de hitte had ik geen last. Ik had een slecht gevoel, iets wat normaal gezien niet zou mogen. Ik beleefde net als in Houffa een offday, al was het gevoel voor de wedstrijd zeer goed. Het is echt raar maar als je niet goed genoeg bent gaat het éénvoudigweg”.

    Junior Mathieu  Dehaeze was de gelukkigste van alle Versluys renners. “Ik ben zeer tevreden. Ik had gehoopt op een goede prestatie, maar dat het zo goed zou gaan had ik zelf niet verwacht. Ik ben echt super blij. Het was een zeer chicque en technisch parcours waarop ik me kon uitleven. Ik ben amper éénmaal gevallen en wist in de afdalingen veel renners in te lopen. In de klim kon ik ook lang rijden, terwijl er velen te voet stonden“.

     


    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgacom MTB GP Antwerpen
    Programma

    Zaterdag 2 juni
    •8u30 - 9u55: Training
    •10u00: Masters1
    •10u05: FunA
    •11u45: Podium
    •11u30 - 11u55: Training
    •12u00: Masters2
    •12u05: Junioren
    •13u30: Podium
    •13u30 - 13u55: Training
    •14u00: Dames Elite + Beloften (UCI)
    •14u05: Nieuwelingen + Dames jeugd
    •15u40: Podium
    •16u00: Heren Elite + Beloften (UCI)
    •18u00: Podium

    Zondag 3 juni
    •11u00: Zonder vergunning geboortejaren 2004-2005 (7+8 jaar)
    •11u30: Zonder vergunning geboortejaren 2001-2002-2003 (9, 10+11 jaar)
    •12u00: KIDS CHALLENGE U9-7 wedstrijd voor vergunninghouders °2004 & 2005 (7+8 jaar)
    •12u50: Podium
    •13u00: Zonder vergunning geboortejaren 2000-1994 (12-18 jaar)
    •13u45: KIDS CHALLENGE U11 wedstrijd voor vergunninghouders °2002 & 2003 (9+10 jaar)
    •14u45: Podium
    •15u00: KIDS CHALLENGE U13 wedstrijd voor vergunninghouders °2000 & 2001 (11+12 jaar)
    •16u00: KIDS CHALLENGE U15 wedstrijd voor vergunninghouders °1999 & 1998 (13+14 jaar)
    •17u00: Podium

    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ludo's Ladies verjaardagskalender
    De MTB Ladies, voor de gelegenheid omgedoopt tot Ludo's Ladies poseerden  met stijl voor het goede doel .
    De exclusieve Ludo's Ladies verjaardagskalender wordt aangeboden voor 15€ en de opbrengst gaat naar  het Kinderkankerfonds 

    Te  koop  :
    Elke maandagavond tussen 20-23h. in 't Contrast, De Merodedreef 6, Westerlo.
    INDRANA Winkelom 83 C4,2440 Geel,
    Alle MOOZES - winkels: Oudenaarde, Meerhout en Kampenhout.
    DAGBLADHANDEL: DE NETE, Kartuizersvest 25, 2500 Lier.





    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs