Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    20-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Canadese wedstrijden 2012

    19 mei : Coupe Canada Cup (Cross Country) - Mont-Tremblant
    20 mei : Coupe Canada Cup (Downhill) - Mont-Tremblant
    27 mei: Coupe Canada Cup (Cross Country) - Baie-Saint-Paul
    3 juni : Coupe Canada Cup (Cross Country) - Hardwood Ski and Bike
    16-17 juni : 2012 Canadees Kampioenschap  (Cross Country) - St-Félicien
    23 juni : 2012 UCI World Cup (Cross country) - Mont-Sainte-Anne
    24 juni: 2012 UCI World Cup (Four-cross) - Mont-Sainte-Anne
    25 juni : 2012 UCI World Cup (Downhill) - Mont-Sainte-Anne
    7- 8 juli: 2012 Canaees Kampioenschap  (Downhill) - Mont-Sainte-Anne
    16 juli: Coupe Canada Cup Finale (Cross country) - Canmore
    29 juli: Coupe Canada Cup Finale (Downhill) - Panorama Mountain Resort
    26 augst : Raid Bras Du Nord (Cross country Marathon) - St-Raymond


    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blancs Gilets
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Blancs Gilets knopen terug aan met het organiseren van MTB wedstrijden. 

    Op zondag 1 april 2012 in Archennes (Grez-Doiceau) word er een XC wedstrijd voor alle categorieen georganiseerd.

    Met een prijzengeld van 1000€ en een mountainbike-parkoers met de nodige uitdagingen,  zonder echter  de veiligheid van de deelnemers uit het oog te verliezen.



    Binnenkort meer info op http://www.vcbg.page.tl/

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Bas Peters wint Mulleners Cup Blerick
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na de sneeuw van vorig jaar in Blerick waren de omstandigheden afgelopen zondag een stuk aangenamer. Het parcours lag er goed bij, hier en daar een beetje modder, maar dat was te overzien. De 12 de en laatste manche  van dit jaar in de  Nederlands Limburgse wintercompetitie  leverde  toch een redelijk zwaar parcours, met veel korte klimmen en korte bochtjes.

    Bas Peters ging in de Mulleners Vastgoed Cup  met de overwinning aan de haal. Hij kwam  er dit seizoen nog niet  aan de start, had dus een mindere startpositie , maar  reed zich  overtuigend naar de overwinning. In de voorlaatste ronde wist Peters zijn concurrent Gijs Dohmen te lossen. Door een lekke band viel Dohmen nog  terug naar de derde positie. De Duitser David Weishaupt werd tweede.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Andries Baert trialist
    Jong geleerd is oud gedaan!


    http://www.youtube.com/watch?v=-w78hy6Yig4

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DH1 toelichting
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Persmelding :

    " Freecaster TV had in 2011  redenen genoeg  om tevreden te zijn ."  zegt Ray Dulieu, de Belg  die  Freecaster TV in 2004  oprichtte .
    Het DH  seizoen leverde enkele  grote kampioenen op . Aaron Gwin en Tracey Moseley wonnen de  World Cup en  Danny Hart en  Emmeline Ragot werden wereldkampioenen  en Freecaster zond met succes alle grote gebeurtenissen LIVE uit. Er werd een nieuwe DH serie uit de grond gestampt met de steun van enkele organisatoren en dankzij een groot aantal fans. En er is een nieuwe DVD uit  ' het beste wat we ooit gemaakt hebben.' Met dank aan de sponsors 
     Scott, Santa Cruz, Trek, Kabuto, Oakley, Drift Innovation and Fox Racing Shox.
    2012 ziet er veelblovend uit voor de DH scene.
    Red Bull  TV wordt niet de sponsor maar wel media partner van de UCI. 
    Het zal alle  World Cups gratis op het web plaatsen en de wedstrijden uitzenden via Red Bull TV. Red Bull TV zal 10 HD camera' s inzetten,  wat een betere kwaliteit garandeerd.

    De nieuwe DH1 serie  is met de volgende bedoelingen  ontstaan :
     -  Pro teams extra DH  wedstrijden  te geven  op omlopen  van wereld niveau , zonder te concurreren met UCI of iXS
     -  Gratis  HD LIVE uitzendingen te garanderen met behulp van  ten minste 8 camera's .
     -  Amateurs toestaan te racen naast de profs
     -  De beste uitzendigen te verzorgen wat MTB DH betreft. " lichtte Freecaster baas toe.

    Door het feit dat  Red Bull Media House de World Cup gaat uitzenden,  stelt zich de vraag wat er met de DH1 serie gaat gebeuren als de World Cup  de beste omlopen heeft en de serie Live en gratis wordt uitgezonden. 
    Heeft de DH1 serie dan nog reden tot bestaan en kunnen de kosten gedekt worden ?

    " Het antwoord is complex." aldus de Belgische baas.
    " De nieuwe serie kan aanslaan, maar het is een uitdaging en we hebben niet de mankracht  en de financiele mogelijkheden van de UCI en Red Bull .
    DH1 is ook niet meer zeker van de  pro teams  nu de Live uitzending van DH evenementen  niet langer een exclusiviteit  van Freecaster is.
    Sponsors zijn bang dat voor de nieuwe  serie een tweederangsrol is weggelegd en dat hun investeringen  niet de verhoopte vruchten zullen afwerpen.
    Toch zijn er een aantal organisatoren en een kern fans die in het concept blijven geloven.
    Ik zal  mezelf nog  een paar  weken tijd geven,  alvorens te beslissen en  zal verder werken om sponsoring aan te trekken en de kalender  uit te bouwen. Als ik de budjetten rond krijg kunnen we de concurrentie met Red Bull aan.

    Het  DH1 / Freecaster team sluit het jaar dus niet negatief af en werkt verder aan de  DH1 in het nieuwe jaar.

    Ik dank u voor al uw steun en hoop dat 2012 meer wedstrijden voor de teams biedt ,  wat dan meteen een grotere aanwezigheid van de  DH  in de media betekent. Op het eind van de rit , zal de DH scene voordeel halen uit ons werk en onze uitzendingen;  of de DH1 er nu komt of niet.
    Als Red Bull nu overweegt om de UCI World Cup uit te zenden,  dan is dat ongetwijfeld te wijten aan de investeringen die Freecaster de afgelopen 5 jaar gedaan heeft .
    De aanwezigheid van  Freecaster in de MTB heeft wel degelijk een verschil gemaakt,  en daar zijn we trots op." aldus Raymond Dulieu.

    Zou de nieuwe downhill reeks van Freecaster dan toch op de helling koment te staan ?


    Categorie:Downhill
    19-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sven Nys geeft Londen niet op
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De 19 februari sluit  Sven Nys  in  Oostmalle een  vermoeiende cyclo cross seizoen af .
    Slechts één maand later zal hij deelnemen aan  de eerste World Cup van 2012.
    Op 18 maart waagt hij nog eens zijn kans in het Zuid Afrikaanse  Pietermaritzburg. De kans om zich te kwalificieren voor Londen 2012
    laat hij niet schieten, ook al betekent dat weinig of geen rust .

    "Als ik naar de Olympische Spelen van 2012 wil,  heb ik geen andere keuze. Ik wil het op zijn minst proberen, dus ik zal een aantal World Cups moeten doen." zei hij op de persconferentie in Namen." 'Vakantie zal ik  niet nemen. Ik blijf fietsen, buiten een weekendje weg met Isabelle. Dat is nu eenmaal nodig , als ik de Spelen nog wil halen. In feite zal ik nooit meer rusten tot op het einde van mijn carrière, in 2014. Pas dan neem ik vakantie ." zei de 35 jarige Nys uit Baal.

    " 18 maart ;  dan lig ik in de zon op de Dominicaanse Republiek ." repliceerde Niels Albert.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereldbeker Cyclocross Heusden-Zolder
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Sporttechnische Commissie bevestigde de door bondscoach Rudy De Bie geselecteerde renners om deel te nemen aan de zesde manche van de Wereldbeker Cyclocross, die zal plaatsvinden op maandag 26 december 2011 in Heusden-Zolder:

    Heren EliteBart :
    AERNOUTS – Niels ALBERT – Tom MEEUSEN – Sven NYS – Kevin PAUWELS – Rob PEETERS – Dieter VANTHOURENHOUT – Klaas VANTORNOUT – Bart WELLENS

    Dames:
    Nancy BOBER – Sanne CANT – Shana MAES – Hilde QUINTENS – Katrien THIJS – Joyce VANDERBEKEN – Kim VAN DE STEENE – Ellen VAN LOY


    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moritz Milatz wint Run & Bike
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Duitse CX kampioen   Moritz Milatz en zijn partner Jan Förster hebben in het Duitse Reute de 18 editie van de Run en Bike gewonnen.  De BMC biker nam vanzelfsprekend het MTB gedeelte voor zijn rekening en  kende weinig tegenstand .  
    Dit was de laatste wedstrijd voor de 29 jarige  Freiburger;  tot in maart 2012  gaat de riem eraf .

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB voor 7 jarigen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Wielerbond Vlaanderen maakt MTB wedstrijdjes 
    voor  7-jarigen (°2005) mogelijk in 2012.

     
    Wat te doen?


    Vergunningsaanvraag voor micro BMX met als hoofdactiviteit MTB.
    Vergunning en wedstrijdboekje zal opgezonden worden.
    Ondertussen kan al gestart worden met de verplichte opleiding.
    Opleiding kan in een opleidingscentrum voor miniemen, een BMX opleiding of een MTB opleiding/school (opgelet de school moet erkend zijn als "opleidingsuren") naar keuze.

    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische Beker Trial 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zaterdag 10 december organiseerde trial club VTTA uit Aywaille de eindceremonie van de Belgische Beker Trial 2011. Bij de Elites was de eindoverwinning voor Nodrugs Concept Team atleet Iciar Van Den Bergh. Iciar behaalde de overwinning met 101 punten voor Nicolas Massart met 92 punten op een 2de  en Kenny Belaey met 75 punten op een derde plaats.
    Van de 10 wedstrijden won Iciar de wedstrijd in Gilly op 3 april, Malmedy op 10 oktober en Marcinelle op 16 oktober. Met de eindoverwinning van de Belgische Beker sluit Iciar een lang maar mooi seizoen af waar hij aansluiting vond met de wereldtop Trial. Met als hoogtepunten 3 finales in de Wereldbeker Trial, 10de op het Wereldkampioenschap in Champery, een 7de plaats het Europees kampioenschap, een derde plaats op het Belgisch Kampioenschap, een 2de plaats op de Koxx days na pech tijdens de 2de dag en een overwinning op de sterk bezette internationale Urban Trial wedstrijd in Cahors.

    Een reactie van Iciar:

    “De eindceremonie was een mooie afsluiter van een zeer mooi jaar. Bijna alle Belgische trialisten waren aanwezig tijdens het souper en de prijsuitreiking. Ik hoop volgende jaar nog beter te kunnen. Ik heb de afgelopen weken even kunnen ontspannen en kan nu terug beginnen werken naar het volgende seizoen.
    Ook een dikke proficiat aan Charlotte Coen met haar overwinning bij de meisjes  en Dieter Pletincx met zijn 3de plaats bij de Cadetten. Ik hoop ook met hen volgend jaar te kunnen verder werken om hen verder te doen groeien.”


    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VWF Morelgem

    Op zaterdag 17 december organiseerden  De Morelgemvrienden voor de zesde keer hun 'Memorial Danny Vettenburg'. De opbrengst van de veldcross en MTB wedstrijd gaat naar de inrichting van een familiekamer op de kankerafdeling van het Gentse UZ.
    Modder kenmerkte de 11 de manche van de VWF reeks in Vlierzele-Morelgem .

    De 28 jarige Wim Maes haalde zijn eerste zege in de MTB reeks A,  nadat hij  het  wegseizoen  wegens ziekte moest afsluiten.
    Vincent Meyvis en Sven Janssens vervolledigden het podium.

    uitslag

    MTB
    A -reeks
    1 Wim MAES

    2 Vincent Meyvis
    3 Sven Janssens
    4 Bjorn Fackaert
    5 Lode Van Impe

    B-reeks
    1 Marnic DE WAELE
    2 Geert De Moyer
    3 Patrick Van Maekelbergh
    4 Erwin De Clercq
    5 Dominique Van Den Eede

    C-reeks
    1 Rudi WILLE
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Filip Ooghe
    5 Marc De Vos

    D-reeks
    1 Johan MARTENS
    2 Luc Van Wesenbeeck
    3 Paul Hunninck
    4 Noel Verzele
    5 Roger Wauters



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De wensen van Johan Peeters
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik heb Johan Peeters van  het Klein–Brabant MTB Racing Team leren kennen als sportman met het hart  op de juiste plaats.
    Op het BK marathon in het Nederlandse  Eijsden  zette de 37 jarige biker uit Bornem  zijn eigen wedstrijd opzij om een collega biker in nood te helpen.
    Je moet het toch maar doen!!!


    n° 19

    Johan Peeters


    "Een goede gezondheid voor de hele familie en veel liefde, dan pas kan je plezier en energie krijgen voor al de rest !"

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BIKE INFECTION Kaprun
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    3 & 4 augustus 2012 - BIKE INFECTION  Zell am See-Kaprun  .
    3 dagen actie met een  XC-BATTLE by night

    Het Oostenrijkse Kaprun roept bij velen herinneringen op aan de wereldtitels van Julien Absalon U23 , Gun Rita Dahle en Roland Green  , die er zijn tweede regenboogtrui op rij won.

    http://www.mountainbike-kaprun.com/EVENTS/XC-BATTLE/xc-battle.htm 


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Coppa Veneto Zerowind Italie
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Italiaanse marathon reeks 2012


    1  Granfondo Tre Valli  25 maart 2012 
    2  GF Città di Garda - Paola Pezzo   15 april 2012 
    3  Prosecchissima  22 april 2012 
    4  Divinus Bike 20 mei 2012 
    5  Granfondo dei Cimbri  03 juni 2012 
    6  Valleogra MTB Race - IK marathon   24 juni 2012 

    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorlopig laatste seizoen van Agu-Beukers Biketeam.nl
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het jaar 2011 zit er al weer bijna op, en na een succesvol seizoen, waar de mannen van het Nederlandse Agu-Beukers Biketeam kennis gemaakt hebben met het Wereldbeker circuit, begint nu toch echt het einde te naderen voor het team.

    De stichting Biketeam.nl (waaronder het Agu-Beukers team valt) is het de afgelopen jaren gelukt om hun belangrijkste doelstelling te behalen, namelijk: “door een een goede begeleiding en ondersteuning talentvolle Noord-Hollandse mountainbikers de gelegenheid te geven zich te ontwikkelen tot mountainbikers van boven gemiddeld niveau”. Veel talenten binnen het Nederlandse team ontwikkelden zich zelfs zo goed, dat ze doorgestroomd zijn naar grotere en professionelere teams!

    " Ook de huidige renners van ons team Robbert de Nijs, Roy Beukens en Sven Broekaart  gaan weer een stap maken in hun ontwikkeling, en zullen volgend seizoen uitkomen voor verschillende semiprofessionele teams en/of verenigingen, waar we dan ook erg trots op zijn.

    Missie geslaagd, kunnen we dus zeggen, maar het betekend helaas ook dat het team, per 1 januari 2012, ophoud te bestaan….

    De stichting Biketeam.nl zal wel gewoon actief blijven, er wordt nog nagedacht over andere vormen van ondersteuning van de regionale talentvolle mountainbikers.
    Sowieso blijft hoofdsponsor Beukers Bike Centre betrokken bij de Noord-Hollandse toptalenten, voor het seizoen 2012 wordt er een samenwerking aangegaan met het Feenstra-Stevens mountainbiketeam. Ook worden er nog renners individueel ondersteund zodat we voorlopig kunnen genieten van het Noord-Hollands talent!

    Uiteraard was dit fantastische avontuur zonder onze sponsoren niet mogelijk geweest, maar ook trainer Tino Haakman (die het uiterste uit de mannen wist te halen!) en de uitermate goede begeleiding van René en Anita de Nijs waren onmisbaar…

    Verder willen we alle supporters bedanken voor het volgen van de verrichtingen van het team en zijn renners, jullie waren onmisbaar! " besluit Marcel Beukers namens het Agu-Beukers Biketeam



    Categorie:cross country
    18-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportman van het jaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Om 8 u verkiezing van de Sportman/vrouw van het jaar op VRT.

    Trialspecialist en meervoudig wereldkampioen  Kenny Belaey geeft er een demonstratie en is waarschijnlijk live te zien.

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hel van Kasterlee
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De  tiende winterduatlon van Kasterlee kende  met 250 deelnemers een record opkomst . De winterduathlon in Kasterlee is zonder meer de allerzwaarste duathlon ter wereld.
    Om 8 uur gaf  Ludo Dierckxsens aan de  sporthal Duineneind het startschot voor 15 kilometer lopen, 105 km fietsen en tot slot nog eens 30 kilometer lopen. 
    Samen met tweevoudige winnaars Chris Maes en Bart Van De Water kwamen heel wat bekende namen aan de start.

    In 7:42:1 won Tony Goosens de ' Hel ' en hiermee was hij 18 minuten sneller dan Bart Van de Water. Seppe Odeyn moest amper enkele seconden onderdoen  en was goed voor de derde plaats.
     
    Versluys Evenza biker Nicolas Vermeulen zette zijn team voor het laatst in de schijnwerper alvorens naar Nomadesk over te stappen  en legde met een tijd van 8:16:0  mooi beslag op de vierde stek.




    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.José Antonio Hermida primus in Valencia
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na zijn derde plaats in Asteasu heeft Jose Antonio Hermida de Cyclo cross in Valencia gewonnen.
    In 2009 won Mulivan Merida biker Hermida deze C2  wedstrijd , vorig jaar  domineerde Tom Van de Bosch op Spaanse bodem.
    Pas in de laatste ronde viel de beslissing , toen Hermida als eerste de zandstrook indook . De Spanjaard uit Puigcerdà kon op de fiets blijven, terwijl zijn 2 overgebleven concurrenten moesten lopen.

    ' Ik had goede benen en het ging super. Ik heb weer wat aan mijn conditie gewerkt en wat UCI punten verzameld. Die UCI punten kan ik goed gebruiken voor een startplaats in het WK, want dat is altijd een probleem " zei de ex wereldkampioen CX.


    top 5
    1 José Antonio HERMIDA RAMOS (SP) 58:50
    2 Oscar VAZQUEZ CRESPO (SP) 59:17
    3 Isaac SUAREZ FERNANDEZ (SP) 59:19
    4 David LOZANO RIBA (SP) 59:24
    5 Santiago ARMERO SANCHEZ (SP) 59:42



    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereldbeker Cyclo cross Namen

    De eerste Wereldbeker Cyclo cross op de  Citadelle van Namen werd een succes voor Marianne Vos. De Nederlandse wereldkampioene ging de Franse Lucie Chainel vooraf. De Amerikaanse  Katherine Compton (Rabobank-Giant Off-Road Team) vervolledigde het podium.
    Onze eigen Sanne Cant eindigde mooi als vierde in dez ehelse omstandigheden.  
    De Italiaanse kampioene Eva Lechner legde beslag op de zesde plaats; terwijl de Francaise Pauline Ferrand Prevot als 9 de eindigde in Namen.

    De Limburgse Hilde Quintens reed als 21ste over de meet en Joyce Vanderbeken strandde op 25 van de 41 deelneemsters.

    Vandaag in de eerste ronde van de WB van Namen heb ik mijn voet omgeslagen bij de overgang van een fiets in een loopfase. Ik had direct enorm veel pijn, maar heb nog 3 ronden doorgebeten. Vooral het lopen was voor mij een hel en in deze omstandigheden moet ik tevreden zijn dat ik alsnog 25ste geëindigd ben. In eerste instantie heb ik overwogen om naar de spoed te gaan, maar nu mijn voet wat rust krijgt is de pijn iets minder fel. Ijs leggen en ontstekingsremmers zullen me wel recht houden zeker. Morgen toch eens laten checken bij de dokter." aldus Joyce VDB uit Zwevegem.

    top 10
      1.   Marianne Vos  Nederland Bloeit  00:36:53  
      2.   Lucie Chainel-lefevre   00:54    
      3.   Katherine Compton  Rabobank-Giant Offroad Team  01:11   
      4.   Sanne Cant  Boxx VeldritAcademie  01:40  
      5.   Helen Wyman  Horizon Fitness Racing Team  01:44   
      6.   Eva Lechner   01:52  
      7.   Sophie De Boer  Young Telenet-fidea  02:01  
      8.   Daphny Van Den Brand  AA Cycling Team  02:31   
      9.   Pauline Ferrand Prevot   02:36    
      10.   Kaitlin Antonneau   02:41


    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Githa Michiels blikt terug op de eerste wintermaanden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Antwerpse Trek KMC bikester wierp zich  na een intensief cross country seizoen op het veldrijden. 



     " Na een volledig cross weekend van de Concap Cup op 3 en 4 december met  de wedstrijden in Rijkevorsel en Averbode waar ik twee dagen als  5de eindigde , besloot ik om op 10 december deel te nemen aan de Internationale Scheldecross te Antwerpen .

    Aanvankelijk wist ik niet wat ik kon verwachten , ik heb immers geen ervaring in zandstroken en lopen met de fiets op de schouder .
    Met een mooie 14de eindpositie en mijn eerste UCI puntjes in de cyclocross op zak , kon ik tevreden terugblikken op deze wedstrijd .

    Ik heb de smaak wel te pakken en zo ging ik dan gisteren met volle moed naar de GVA wedstrijd te Essen.  Tijdens de cyclocross wedstrijd 
    te Rijkevorsel waaraan ik reeds deelnam , kreeg ik al te maken met een  modderparkoer ; wat we in Essen voor de wielen geschoven kregen was een pak extremer .

    Na een verkenningsronde voelde ik al snel dat het erg zwaar zou worden , de voorbije weken heb ik erg hard getraind en dat voelde ik 
    in mijn benen .
    Met volle moed gingen ik van start , ik voelde in de eerste  modderstroken mijn benen al vol verzuring lopen en het was  gans de  
    wedstrijd aanklampen , toch slaagde ik er in om opnieuw als 14 de te  eindigen in deze loodzware slijkcross .

    Na een zware trainingsperiode ben ik toe aan een beetje relatieve rust om zo weer fris de laatste rechte lijn naar het mountainbike seizoen 
    in te slaan .
    Met het oog op het initiatief van Golazo om een regelmatigheidscriterium voor mountainbike en cyclocross in het leven 
    te roepen , zal deze cross ervaring daarin ook zeker van pas komen .
    Vrijdag zal ik deelnemen aan de Superprestige wedstrijd te Diegem ." aldus Githa Michiels.


    Categorie:veldrijden


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs