Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    27-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koen Swinnen aan het feest

    Bij de juniores steeg de spanning ten top , toen de 3 tenoren uit de LMTB reeks, samen  aan de leiding reden.
    Koen Swinnen, Yelle Leaerts en Jarco Caers opende sterk en  hun volgorde zou bepalend zijn voor het  eindklassement .
    In de derde van de zeven af te leggen ronden nam Jarco Caers de leiding en  even  zag het  er naar uit dat Swinnen en Leaerts streden voor plaatsen 2 en 3.  Leaerts wist  zijn voornaamste concurrent op de eindzege  in de vierde ronde op enkele meters te rijden  en zo  leek het pleit beslecht.
    In de vijfde ronde kwam echter de kentering;  bij Jarco Caers ging onverwacht het licht uit en hij werd naar de derde plaats verwezen. Yelle Leaerts pakte de leiding over voor Koen Swinnen.
    Het kwam tot een spannende ontkoping ;  een sterke  Koen Swinnen trok  het laken in de spurt naar zich toe trok en  verwees Yelle Leaerts naar de tweede plaats . Indy Pauwels finishte op drie  en ging een leeggereden Jarco Caers vooraf.

    Het eindklassement  bij de juniores ging naar Yelle Leaerts , die 1 puntje meer in de wacht sleepte dan Koen Swinnen. Jarco Caers moest vrede nemen met de derde plaats.
     
    reacties :

    Koel Swinnen : " In de 2 de en 3 de rond zat ik in een dipje en zat ik in derde stelling. Op 2 ronden van het einde reed ik Jarco voorbij en dat gaf me vertrouwen.  Dit is mijn 2 de zege in de reeks en toch kom ik 1 puntje tekort voor de eindzege. Yelle is de winnaar.  "  

    Yelle Leaerts : " Het was een mooie omloop. In de tweede ronde reed Jarco weg . Zijn tempo lag zo hoog dat we geen van beiden konden volgen.  Toen Jarco een klop kreeg dacht ik te winnen, maar Koen Swinnen kwam terug en in de sprint heeft hij me geklopt. Gelukkig ben ik zeker van de eindwinst en dat maakt veel goed. "

    Jarco Caers : "  Ik heb een ferme  klop gekregen en ben volledig leeg gereden. Dit is niet normaal."

    uitslag
    1  SWINNEN KOEN
    2  LEAERTS YELLE
    3  PAUWELS INDY
    4  CAERS JARCO
    5  VAN IMSCHOOT BENNY

    eindstand

    1  LEAERTS YELLE  594
    2  SWINNEN KOEN  593
    3  CAERS JARCO  587
    4  VAN IMSCHOOT BENNY  575
    5  PAUWELS INDY  487


    Koen Swinnen
     



    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jimmy Tielens wint laatste manche LMTB

    Het dreigen van  donkere wolken  in de voormiddag resulteerde kort na de middag in regen . Voor het eerst in de reeks kreeg de Limburgse MTB Trophy te maken met echt hondenweer.
    Een kopgroepje van 3 met Jimmy Tielens, Ronny De Vries en Sander Elen liet het niet aan zijn hart komen en trok sterk van leer tijdens de eerste van de negen ronden.
    Het trio werd achtervolgd door een viertal met oa Rik Driesmans en Kurt Tempst.
    In de tweede ronde toonde DW biker Ronny De Vries zich bijzonder sterk en nam enkele meters op zijn ploegmaat Tielens die vergezeld bleef van belofte Sander Elen.
    Master 1 Kurt Tempst,  kwam na een sslechte start bij de koplopers en Sander Elen voerde even het vietal aan.
    Rik Driesmans toonde zich voor eigen volk en bleef op vijf hangen , met Danny Soers en Philip Van Hemelen.
    In de vierde ronde koos Jimmy Tielens het hazenpad. Sander Elen bleef zich op 2 handhaven , terwijl Kurt Tempst oprukte naar de derde plaats en Ronny De Vries achter zich liet.
    Halfkoers viel Ronny De Vries  door krampen helemaal stil en kreeg het gezelschap van Danny Soers, Rik Driesmans en Van Hemelen.
    Op enkele ronden van het einde kwam ook Maarten Wauters terug in beeld. De Vanomobiler kampten aanvankelijk  met nekpijn , maar reed op karakter naar een mooie ereplaats. Intussen zette Jimmy Tielens zijn demonstatie verder en won de laatste manche van de LMTB.
    De tweede plaats algemeen was voor Trek KMC biker  Sander Elen die daarmee als eerste belofte over de meet bolde.
    Philip  Van Hemelen  wist in de slotfase een moegestreden Rik Driesmans van de tweedep laats te houden.
    Maarten Wauters werd mooi tweede bij de eliten en ging Danny Soers vooraf. Die tweede plaats leverde hem de eindzege in de LMTB 2011 bij de eliten op . Wauters was de regelmatigste over heel de lijn en ging bij de elites Danny Soers en Kristof Nardozza vooraf.

    De droom van Sander  Elen werd waarheid. In Lommel schreef hij voor de derde keer de eindoverwinning in de Limburgse reeks op zijn palmares. Met 596 punten ging hij elite Maarten Wauters vooraf , die 592 punten vergaarde.
    Fuji biker Rik Driesmans eindigde na 7 manches op de tweede plaats en Philip Van Hemelen mocht als derde mee naar het eindpodium.

    reacties :
    Jimmy Tielens uit Paal : " In het begin heb ik de kat wat  uit de boom gekeken. Ongeveer halfkoers ben ik dan vertrokken. Op he tlaatste kon ik de wedstijd controleren. " aldus de DW biker.

    Maarten Wauters : " Ik heb waarschijnlijk een kou gevat  en zit met een stijve nek. In het begin speelde me dat serieus parten en ging het voor gene meter. Ik ben blij dat deze wedstrijd achter de rug is. ik heb echt op karakter moeten verder rijden, maar zo heb ik mijn  leidersplaats bij de elites veilig gesteld. " aldus de Limburger.

    Philip Van Hemelen : "  Ik kon Sander Elen niet volgen, trouwens dat is me nooit gelukt.
    In het begin  kon ik echt niet mee, maar door mijn eigen tempo te blijven rijden is het me nog gelukt om als tweede belofte te eindigen."


    eliten/beloften

     TIELENS JIMMY ELI
     ELEN SANDER BEL
     WAUTERS MAARTEN ELI
     VAN HEMELEN PHILIP BEL
     SOERS DANNY ELI
     DRIESMANS RIK BEL
     BROECKX PIETER BEL
     MUTSAERTS EGON ELI
     VANDONGEN SANDER BEL
     NARDOZZA KRISTOF ELI

    eindstand eliten
    1  WAUTERS MAARTEN  592
    2  SOERS DANNY   570
    3  NARDOZZA KRISTOF  546
    4  WINDMOLDERS ROAN  483
    5  VANHOOF JEF   188
    6  DONNE BART   171

    eindstand beloften
    1  ELEN SANDER  596
    2  DRIESMANS RIK   578
    3  VAN HEMELEN PHILIP  575
    4  VANDONGEN SANDER   559
    5  GYSELINCK KEVIN  170
    6   RITZEN RAPHAEL   177






    podium eliten

    podium beloften

    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wendelen domineert LMTB
    De LMTB in Lommel had voor de nieuwelingen vijf ronden  in petto.
    Robin Wendelen, de leider in het klassement wou de reeks in schoonheid afsluiten.
    Hij vertrok sterk en ging na 1 ronde Kamiel Van Dessel en Naud Vandenberg vooraf. De 15 jarige Wendelen kreeg al vrij vroeg in de wedstrijd aansluiting bij de juniores en maakte er in het Lommelse zand een one man show van. Terwijl Naud Vandenberg zich naar de tweede plaats reed, bouwde Wendelen zijn voorsprong stelselmatig uit.
    De positie veranderen niet meer en  Robin Wendelen reed souverein naar zijn vierde zege.
     
    Met deze overwinning verzekerde Wendelen zich van het eindklassement  bij de nieuwelingen. Met 19 punten ging  hij  Naud Vandenberg vooraf. Jeroen Adams die in Lommel vierde werd, mocht als  derde naar het eindpodium.

    reacties :

    Robin Wendelen : " Ondanks de overwinning ging het niet echt super vandaag. Ik kampte met pijn in de benen.
    Zodoende was het wel erg zwaar voor mij. Eigenlijk had ik meer tegenstand verwacht, maar ik ben zeer tevreden met deze zege. Nu ga ik rusten en me daarna voorbereiden op het nieuwe seizoen, met de Wallonia Cup, Flanders Cup en de Belgacom GP ." aldus de winnaar uit Bocholt.

    Naud Vandenberg : " Toen een junior in de start voor me viel, had Wendelen vrij spel.  Ik kwam achter Kamiel te zitten, maar geraakte bij hem. Ik kon nog enkele keren versnellen en zo Kamiel achter me laten. Ik ben in feite tevreden met die tweede plaats. nu ga ik rusten en dan weer terug de weg op." aldus VDB.

    nieuwelingen

    1. WENDELEN ROBIN
    2. VANDENBERG NAUD
    3. VAN DESSEL KAMIEL
    4. ADAMS JEROEN
    5. PEETERS WILLEM
    6. THISSEN NICOLAS

    eindklassement

    1  WENDELEN ROBIN  598
    2  VANDENBERG NAUD  579
    3  ADAMS JEROEN 563
    4  PEETERS WILLEM  555
    5  THISSEN NICOLAS  530








    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aspiranten Lommel

    Uitslagen

    Aspiranten


    12 jaar
    1 VAN HAM NIELS
    2 KIELICH TIMO
    3 BOLLEN STAN
    4 GEERAERTS VIKTOR


    13 jaar
    1 VAN INGELOM TOM
    2 HERREMANS RIK

    14 jaar
    1 VRIENS NATHAN
    2 VERHAEGEN JARNE


    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LMTB Lommel funklasse
    UITSLAGEN

    7 de LMTB  manche  Lommel

    Dames

    1. VAN MALDEGHEM NELE 
    2. BECKERS MARLIES
    3. VAN PEER SARA
    4. CLAESSENS CLAUDIA
    5. SULS LIEN
    6. ARYS VIVIANE
    7. MEYNKENS JOKE
    8. LEYSEN NATASCHA
    9. THEWISSEN ROSY
    10. VERMEULEN FROUKE
    11. VAN OPSTAL JOKE
    12. OEYEN BIEKE
    13. ECTON ELKE
    14. VAN LOOY VICKY

    Fun I

    1. DE VRIES NICK
    2. BECKERS JO
    3. VAN NOTEN KOEN
    4. VAESEN JORIS
    5. DILLEN WIM
    6. FRANS KRISTOF
    7. VANDESCHANS DIRK
    8. GEENS DIMITRI
    9. ADRIAENSEN MICHAEL
    10. DAMS RIK
    11. BEYENS JEF
    12. ENNEKENS STEVEN
    13.BELIÊN JORIS
    14. MAES GERT
    15. LAENEN GERT

    Fun II
    1. COOLS GERT
    2. DIELS LUC
    3. CARDINAELS PHILIPPE
    4. VAN WOENSEL ALAIN
    5. VAES STEFAN
    6. DANNEELS WERNER
    7. LEMMENS BEN
    8. BOLLEN JAN
    9. GOORMANS GEERT
    10. GOEMAN KENNY
    11. VAN CLEYNENBREUGEL BERT
    12. MEYNEN BENNY
    13. SCHUTTERS KIM
    14. KLINGELEERS ERWIN
    15. SALDEN GEERT

    Fun III
    1. VOLDERS DENNIS
    2. BARTELS VICTOR
    3. VOS WALTER
    4. RUTTEN WALTER
    5. HOEBEN FRANK
    6. DRIESMANS PIET
    7. ENGELEN LUC
    8. CUYVERS MARC
    9. VAN DE VOORDE PHILIP
    10.SCHREURS RUUD

    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nele Van Maldeghem beste dame in Lommel
    Er verschenen bijzonder veel dames aan de start in Lommel. Voor de zevende en laatste manche van de LMTB waren een groot aantal MTB Ladies opgetrommeld .
    Daardoor  boden zich maar liefst 15 dames aan, een absoluut record.
    Claudia Claesen nam in de eerste ronde  een vijftal dames op sleeptouw.  Met Van Maldeghem, Beckers, Van Peer en Suls vooraan,  beloofde het een spannende wedstrijd te worden.
    Fuji bikester Nele Van Maldgehem trok er in de derde ronde vandoor en liet het overblijvende trio met Claesen, Beckers en Van Peer achter. Intussen was triatlete  Lies Suls ten val gekomen en uit het achtervolgend groepje gewaaid.
    Van Maldgehem stevende dus regelrecht op haar zevende zege op rij af wat haar  meteen ook  de eindzege in de reeks opleverde .
    Marlies Beckers  legde mooi beslag op de tweede plaats en Sara Van Peer vervolledigde het podium bij de dames.
    Claudia Claesen verzekerde zich met een vierde plaats van de tweede stek in het klassement.

    reacties :

    Marlies Beckers : " Dit had ik echt niet verwacht. Pas in de laatste ronde heb ik het verschil gemaakt. Ik wist dat ik op kop moest zitten en ben kunnen wegrijden op de klimmetjes. Ik ben echt tevreden met de tweede plaats."

    Claudia Claesen : " Ik ben ziek geweest de afgelopen dagen. Ik had last met slijmen en had ademhalingsproblemen. Ondanks een mindere dag ben ik tevreden met de tweede plaats in het LMTB klassement."

    Sara Van Peer : " Dit is mijn eerste podiumplaats dit jaar . Ik heb vijf manches van de LMTB gereden. Maar nu heb ik de mountainbike microbe echt te pakken."








    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nick De Vries oppermachtig in Lommel

    De laatste manche van de LMTB beloofde spannend te worden
    In de funklasse 1 was er nog alles mogelijk aangezien de leiders amper op één puntje van elkaar stonden.
    De start werd ontsiert door de val van Bart Broekmans, die voor onderzoek naar het nabij gelegen ziekenhuis werd overgebracht.
    Nick De Vries draaide als eerste de Lommelse bosjes in, terwijl zijn concurrent Jos Beckers zich in vierde stelling bevond. In de eerste ronde reed De Vries zicheen riante voorsprong bij elkaar. Een viertal met Jo Beckers was van in het begin op achtervolgen aangewezen.
    De Vries  draaide goed rond en liep uit. In de derde ronde opende Jo Beckers het offensief en trachtte solo het gat op de leider te dichten. Intussen was het achtervolgende groepje uiteen gevallen. Jo Beckers kreeg even het gezelschap van Koen Van Noten, maar ook deze samenwerking kon niet baten. Nick De Vries reed op sublieme wijze naar de zege en stevende meteen ook op de eindwinst af.
    Met Nick De Vries , Jo Beckers en Koen Van Noten was meteen het eindklassement in de zevendelige reeks bekend. Met zijn vierde plaats viel Joris Vaesen naast het podium in Lommel.

    reacties :
    Nick De Vries : " Het was een snel parcours met veel interval. Even dacht ik dat Jo nog zou terugkomen, maar toen ik nog kon versnellen, kreeg hij het gat niet meer dichtgereden. Dankzij mijn broer Ronny heb ik het zover gebracht, hij heeft me veel geleerd. Dit is het 72  ste podium voor  DW Bikes en daar ik bijzonder trots op." aldus de winnaar.

    Jo Beckers :" Het was mijn dag niet, het ging gewoon niet. Vandaag kon ik Nick niet kloppen, daar had ik de benen niet voor . Er was aan hem niets te doen en ik ben tevreden met de tweede stek."

    Koen Van noten : " Dit is mijn eerste podiumplaats in de reeks. Gewoonlijk was ik vierde of vijfde en nu lukt me het podium.  Ik eindig ook derde in het klassement en daar is mijn team ' Makedoris '  best tevreden mee."

    ---------------------------------
    Fun II

    Gert Cools toonde zich andermaal oppermachtig. De biker uit Meerhout gaf de concurrentie geen schijn van kans.Voor de tweede plaats kwam het tot een spurt , waarbij Luc Diels aan het langste eind trok en Philippe Cardinaels naar de derde plaats verwees. Met dit podium is meteen ook het eindklassement in de fun II bekend.

    reacties :
    Gert Cools " Ik heb gelukkig de puntjes op de i kunnen zetten. Ik wist dat ze me in het oog gingen houden en omdat ik geen zin had in spelletjes ben ik maar meteen vertrokken. Het was wel een snel en vlak parcours. Nu gaat de riem eraf,  het is goed geweest!"  aldus de Moozes biker.

    Luc Diels : " Ik heb moeten spurten voor de tweede plaats; het bleef dus spannend tot in de laatste meters.Philippe werd dus derde en met Cools op nummer één,  ik op twee en Philippe op drie is het eindklassement gekend."
    -------------------------------

    Fun III

    Er stond geen maat op Dennis Volders. De ex crosser haalde 7/7 in de zevendelige LMTB reeks.Volders vertrok als een pijl uit een boog en gaf iedereen het nakijken. Victor Bartels wist zich mooi op de tweede plaats te handhaven en ging Walter Vos vooraf in de funklasse III.









    Categorie:LMTB
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vinokourov in de politiek
    Gaat  Alexandre Vinokourov  in de politiek ?
    De 38 jarige Kazak heeft zich kandidaat gesteld voor de Nur Otan partij en neemt in januari 2012 deel aan de parlementsverkiezingen in Kazakstan.
    Bij een mogelijke verkiezing zou hij zijn zitje overdagen,  om het na zijn aktieve loopbaan terug  in te nemen. Eerst staan voor de veelbesproken wielrenner  de Olympische Spelen op het programma.
    Naast een politieke loopbaan ambieert Vinokourov ook een postje bij de Astana ploeg.




    Categorie:WK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Todd Wells boekt eerst CX zege
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op de 2 de dag van de Jingle Cross Rock (C2) in Iowa City behaalde  Specialized biker Todd Wells zijn eerste zege van het cyclocross seizoen. De Amerikaanse kampioen won het met 23 sekonden voorsprong op  Christopher  Jones, die ook  daags voordien tweede werd.

    Onze landgenoot Ben Berden nam niet deel op dag 1, maar werd in het tweede gedeelte van het drieluik als vijfde genoteerd.

    top5

    1 Todd Wells (USA) Specialized 1:02:56
    2 Christopher Jones (USA) Team Rapha Focus 0:00:23
    3 Tristan Schouten (USA) Cyclocrossracing.Com P/B Blue B 0:00:31
    4 Troy Wells (USA) Team Clif Bar 0:00:54
    5 Ben Berden (Bel) Ops Ale-Clement-Stoemper 0:02:22


    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. MTB Ladies in de kijker
    Als 'mama' van de MTB Ladies mocht ik niet ontbreken op de eerste samenkomst in Geel.
    Niet enkel het aantal  ladies maakte indruk , ook hun voorstelling  mocht er zijn.
    Een glaasjes bubbels bij aankomst zette meteen de toon .
    Twee charmante dames  schetsten het ontstaan van de MTB Ladies . De groep zag het levenslicht  in november 2010 toen de Facebookgroep ' MTB Ladies Only ' online kwam. De bedoeling was om dames met een hart voor  mountainbiken  met elkaar  in contact te brengen en zo het mountainbiken voor vrouwen  te promoten.
    Met fierheid en flair  werd  teruggeblikt op 2011en kwamen mooie herinneringen aan de MTB Clinic en de talrijke Ladiestochtjes naar boven  . Onder het motto 'samen staan we sterk' werden de toekomstplannen uit de doeken gedaan. Hoogtepunten voor 2012 zijn ongetwijfeld de deelname aan de Marrick MTB Challenge in Zuid Afrika en de Belgian Mountainbike Challenge of BeMC.
    In het Pinksterweekend van 2012 worden een aantal ladies verwacht voor een pittige  driedaagse van 250 km met 7500 hm in het totaal.
    De Brusselse organisatoren  kwamen de 3  etappes van de nieuwe rittenwedstrijd met vertrek in La Roche,  voorstellen en verklapten de deelname van  Belgisch kampioen Kris Hertsens en' Crocodile man ' Mike Mulkens. Met hun aanwezigheid in Geel  wilden ze de vrouwvriendelijkheid van het evenement onderstrepen.
    Rudi Liekens kwam de voordelen  van sportvoeding  toelichten en stelde het Zwitserse' Sponsor' deskundig  voor.
    De samenwerking met Granville  werd benadrukt  en de glamoureuze vrouwelijke touch uitgebreid belicht.

    De MTB Ladies mogen dan wel onstaan zijn op Facebook, aan de uitbouw van een volwaardige website werd flink gewerkt.  Lady Dora zorgde voor www.mtbladies.eu een website om trots op te zijn.
    Ook de nieuwe Kipeo kleding werd in de schijnwerpers geplaatst. Tijdens van een wervelende show  maakten de talrijke  aanwezigen  voor het eerst kennis met  de nieuwe, strakke creatie.
    Last but not least werden de sportieve dames zelf  voorgesteld en gingen alle ladies op de foto .
    Zowat 35 dames vormden een uithangbord voor de mountainbike sport en hopen  inspirerend  te werken , zodat de groep blijft groeien.
    Bedoeling is om vrouwen van verschillende leeftijden en  met verschillende achtergronden te verenigen doormiddel van de mountainbike sport .
    Dat ze dezelfde passie delen , hebben ze op een sublieme manier  naar voren gebracht.

    Proficiat MTB Ladies , ook van meter  Kim Saenen en papa Fons Moors, die helaas verhinderd waren.







    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Megavalanche Reunion
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De  17 de Megavalanche op het eiland Reunion zat met meer dan 600 deelnemers vol verrassingen. Zaterdag werden de kwalificaties gereden met 3 gechronometreerde proeven. 
    Niemand minder dan Julien Absalon zette in de kwalificaties de snelste tijd neer.  De Franse mountainbiker versloeg  zijn landgenoot Francois Bailly Maitre met 7 sec.  Zijn broer en enduro specialist Remy Absalon  werd na 3 proeven  met een totaal van 10 km,  3 de op 16 sec.
    Aurelien  Giordanengo en Karim Amour vervolledigde de top 5 in St Paul.

    Anne Caroline Chausson finishte op plaats 37  en was daarmee de beste dame



     


    Categorie:Downhill
    26-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Githa Michiels primus in Vorselaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Bij wijze van voorbereiding op het nieuwe mountainbike seizoen nam Githa Michiels  vandaag voor de 2 de maal deel aan een cyclocross wedstrijd  georganiseerd door De Moedige Veldrijder . 
    Deze keer won de dameswedstrijd voor Nathalie Nijns en Valerie Boonen.
     
    "Mijn eerste cyclocross wedstrijd was op 5 november. Met nog maar één cyclocross training in de benen is het gevoel van een crossfiets heel nieuw voor me. Dus ik was meer dan tevreden 4e te eindigen op de zware omloop van Lichtaart.
    Na het succes in De Panne, was het vandaag tijd om opnieuw het veld in te duiken .
    De verkenning maakte me duidelijk dat ik nog moest schaven aan mijn techniek, maar de conditie is goed en daarom kon ik de cyclocross in Vorselaar als winnaar beëindigen.
    Ik heb er wel goesting in, daarom zal ik ook volgende week aan de start verschijnen van een wedstrijd in Rijkevorsel." zegt de Antwerpse Trek KMC bikester.
     

    Categorie:veldrijden
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Achterhoek Wielerspektakel Varsseveld
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Naar een idee van Joost Wichman , de Nederlandse four crosser, nemen zestien professionele mountainbikers en BMX-ers  het  zondag 27 november tegen elkaar op . De  race tegen de klok  midden in discotheek De Radstake wordt immers één van de hoogtepunten van het Achterhoek Wielerspektakel in Varsseveld.
    De start van het traject is op de bovenste verdieping van de club, het parcours gaat over het balkon, via de trappen, over de bar, met grote spectaculaire sprongen naar buiten en eindigt uiteindelijk op de begane grond in de discotheek.

    Disco Down kan rekenen op een enorme belangstelling, ook omdat het programma  gevuld is met tal van publiekstrekkers zoals de fanclub dag van wielerheld Robert Gesink 
    Het evenement kan rekenen op de aanwezigheid van oa.wereldkampioene 4X Anneke Beerten, Raymond van der Biezen  en  trialspecialist Rick Koekoek.

    http://www.achterhoekwielerspektakel.nl/


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pauline Ferrand Prevot naar Rabobank
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    "De jonge Française Pauline Ferrand-Prévot en de Russin Tatiana Antoshina komen naar Rabobank." meldt Rabosport.
    Het Rabobank vrouwenteam is voor 2012 zo goed als samen gesteld met de komst van het 19-jarige Franse toptalent Pauline Ferrand-Prévot  en de 29-jarige Russin Tatiana Antoshina.
    Ferrand-Prévot geldt als de grote belofte van Frankrijk op zowel de weg, de cross als de mountainbike. Zij tekende een verbintenis van twee jaar. Antoshina staat bekend als een sterke tijdrijdster en ronderenster. Ze bezet momenteel de elfde plaats van de UCI wereldranglijst. Antoshina tekende voor een jaar.

    De veelzijdige Ferrand-Prévot is ondanks haar jeugdige leeftijd met name voor mountainbike-fans geen onbekende. Ze werd als juniore tweemaal wereldkampioene in die discipline (2009 en 2010) en veroverde dit jaar brons tijdens haar eerste optreden bij de beloften. Ze werd als juniore in 2010 ook wereldkampioene op de weg. Het multi-talent wil zich voor de komende olympische spelen kwalificeren voor zowel de mountainbike-wedstrijd als wegrace. Ze zal in 2012 in de mountainbikewedstrijden uitkomen voor het Rabobank-Giant Offroad Team. Deze winter rijdt ze tot en met de Franse titelstrijd op 7 en 8 januari een aantal veldritten.

    Antoshina is drievoudig Russische kampioene individuele tijdrit. In 2010 werd ze ook Russische kampioene op de weg. Dit jaar won de 29-jarige routinier twee eteappekoersen (Gracia-Orlova in Tsjechië en Trophée d'Or Féminin) en een rit in de Tour Limousin Féminin.
    In de Ronde van Vlaanderen werd Antoshina dit jaar tweede tussen haar toekomstige ploeggenotes Annemiek van Vleuten (1ste) en Marianne Vos (3de).


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rally van Romagna 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De MTB  Rally van Romagna  is aan zijn derde uitgave toe. Van 19 mei tot 25 mei 2012  vertrekken de deelnemers solo of in team voor 7 etappes door de mooie  streek rond Ravenna ; samen staan 500 km en 16500  hm op het Italiaanse menu .

    Inschrijven  voor 31 december levert een korting van 10% op.

    http://www.rallydiromagnamtb.it/Inside.cfm?area=ISCRIZIONE&sezione=ISCRIZIONE


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DH1 kalender 2012
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De eerste editie van de zesdelige DH1 reeks kwam tot stand onder impuls van Freecaster TV en  doet in 2012 vier landen aan.
    Aangezien de UCI World Cup serie  in 2012 al 7 manches omvat en de tijd drong, werd het programma  noodzakelijkerwijze wat beperkt.

    Gegadigden genoeg : voor 2013 hebben Spanje, Portugal en Italie zich kandidaat gesteld voor de organisatie van het  DH1evenement.
     
    Dat landen als Chili, Brazilie, Coasta Rica, Australie, Nieuw Zeeland, Polen, Bulgarije, Roemenie en Noorwegen uit de boot vielen , heeft meer met budjetten te maken , als met een overvolle  DH kalender.


    DH1 2012

    •  12-13 mei : Maribor, Slovenie
    •  19-20 mei :  Oostenrijk
    •  16-17 juni :  Canada Oost Kust
    •  07-08 juli  : Oz-en Oisans, Frankrijk
    •  10-11 jul i : Les 2 Alpes, Frankrijk
    •  18-19 augustus :  Canada West Kust

    http://www.dh1.tv/news


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lexware Racing Team 2012

    Fabian Strecker , Marcel Fleschhut , Julian Schelb, Helen Grobert, Matthias Zink en Markus Bauer maken  deel uit van het Duitse Lexware Racing Team en krijgen versterking van Martin Gluth.
    De 20 jarige Gluth tekende zopas een tweejarig contract en blijft tot eind 2013 bij het team uit Kirchzarten.
    Hij maakte sinds begin 2008 deel uit van het Duitse Bulls team . In dat jaar liet Martin Gluth zich  bij de juniores opmerken met zijn vierde plaats in  de World Cup in Houffalize ; het jaar daarop werd hij zelfs tweede in Houffalize.
    In 2009 wist  hij naast  de derde plaats op het Duits kampioenschap,  tevens het brons te bemachtigen op het EK in Zoetermeer. Daarna leerde de ambitieuze Duitser de keerzijde van de medaille kennen.
    Gluth kampte met rugproblemen en moest vroegtijdig het seizoen 2009 beeindigen. Het werd een lange lijdensweg en 2010 moest hij volledig aan zich laten voorbij gaan.
    In 2011 was het leed geleden en sleepte hij een aantal behoorlijke resultaten in de wacht.
    Dat Gluth  explosief is, bewees hij dit jaar in de Eliminator met een derde plaats in  Munsingen en in Bad Salzdetfurth. Zijn nieuwe team zou hem  wat graag inzetten op het sprintnummer en zal hem de nodige ondersteuning bieden om ook daarin een rol van betekenis te spelen .
    Hij hoopt allesinds  in beide disciplines uit te blinken en zich te kunnen kwalificeren voor  zowel het EK als het WK 2012.


    Categorie:cross country
    25-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIP Dane Searls
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Australische dirt rider Dane Searls is aan zijn verwondingen overleden. De 23 jarige  BMX' er  werd levensgevaarlijk gewond toen hij , waarschijnlijk onder invloed van drank, vanop het balkon van zijn hotelkamer in het zwembad wou springen en op de betonnen rand terecht kwam.
    Searls was het brein achter het  Unit Clothing 'Giants of Dirt' project en  stond bekend als een waaghals . Zijn jumps zijn wereldwijd gekend en hij had pas 48 u voor het ongeval een nieuw wereldrecord gevestigd . De viering van dit record heeft hem uiteindelijk het leven gekost.
    Met zware hoofd en rugletsels werd Searls opgenomen in het Gold Coast Hospitaal , waar hij na vijf dagen coma aan zijn verwondingen is overleden.
     
    22/02/88-25/11/11

    I have slipped the surly bonds of earth
    And danced the skies on a bicycle with wings;
    Star-ward I've climbed, and joined the tumbling mirth
    Of sun-split clouds - and done a thousand things
    You have not dreamed of - wheeled, soared, whipped, flipped and spun
    High in the sunlit silence. Hovering there
    I've chased the shouting wind along, and flung
    My eager craft through footless halls of air.
    Up, up high amongst the delirious baby blue,
    I've topped the windswept skies with easy grace
    Where never bird or even eagle flew -
    And, while with silent lifting mind I've trod
    The high untresspassed sanctity of sky
    Put out my hand and touched the face of God

    Dane Searls, Ride in Peace


    Categorie:Freeride
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Max Knox
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wie zal Max Knox verslaan in de  MTN Barberton ultra-marathon op 28 januari van volgend jaar ?

    De Decca Ghost biker is na 3 overwinningen op rij immers de te kloppen man. 
    Vorig jaar versloeg hij  Specialized biker Burry Stander en  Kevin Evans  (360Life) met maar liefst 10 minuten en ook in 2011 klopte hij  na 120 km ,  Zuid Afrika's beste renners.
     
    De ultra marathon maakt deel uit van de achtdelige MTN serie en is als seizoenopener een ideale voorbereiding op de Absa Cape Epic.
    Aangezien een aantal Europese  teams , zoals de Duitse Bulls  in Zuid Afrika aanwezig is,  juist omwille van de Cape Epic  zou Max Knox wel eens onttroond kunnen worden.

    Barberton is erg heuvelachtig,  ligt in De Kaap Valley op ongeveer 360 km van Johannesburg en  dankt zijn bestaan aan de goudkoorst van 1880.

    MTN reeks 2012

    28 januari : MTN Barberton
    18 februari : MTN Tulbagh
    25-26 februari : MTN Sabie
    5-6 mei : MTN Clarens
    12 mei : MTN Mabalingwe
    25-26 augustus : MTN Wellington
    30 september : MTN Hilton Dirt Fest
    14-15 oktober : MTN Crater Cruise



    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scott stockverkoop

    Op vrijdag 9 & zaterdag 10 december 2011 zal de firma Scott uitzonderlijk de showroom openen met uitverkoop van (fiets- en loopkledij, vrijetijdskledij, tassen, wintersportkledij, moto-kledij,-brillen en -handschoenen, fietshelmen en schoenen, enz...

    Opruimingen tot -75% van collecties zomer en winter 2010-2011

    GEEN VERKOOP VAN FIETSEN

    Let op: er kan alleen KONTANT betaald worden!!

    Vrijdag van 10u tot 20u
    Zaterdag van 10u tot 16u

    Scott Sportecht Benelux, Leuvensesteenweg 169, 3070 Kortenberg 

    Iederen welkom!!!


    Categorie:Produkten


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs