Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    18-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Pro Gravity Tour in Highland Bike Park
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het Trek World Racing  team beheerste de tweede manche van de Amerikaanse DH serie in Highland Bike Park in New Hampshire.
    Het weekend begon mooi en zonnig en de Amerikaanse kampioen Aaron Gwin werkte als  snelste de kwalificatie af .
    Tijdens de finale op zondag gingen de hemelsluizen open  en de wedstrijd werd herschapen tot een slijkpartij .
    Neko Mulally was op de modderige omloop 2,5 sec sneller dan Aaron Gwin en  de Nieuw Zeelander Justin Leov ; Curtis Keen zette de vierde tijd neer.

    Na zijn zege in Highland Bike Park, neemt  Mulally de leiding in het klassment over van Danny Hart (Giant Factory Off Road Team) .

    Bij de vrouwen slaagde enkel de Amerikaanse Jill Kintner er in  om onder de 3 minuten te blijven. Kintner finishte 10 sec sneller dan Joanna Petterson (Specialized) en  had 20 sec op Lauren Daney.

    Na 2 zeges heeft Jill Kintner (Transition Racing) de leiding met maar liefst 80 punten voorsprong op  Petterson en Miller.

    " Het was een uitdaging om in deze omstandigheden recht te blijven." was de commentaar van  Jill Kintner , de voormalige wereldkampioene fourcross.

    klassement
    heren
    1. Neko Mulally (Trek World Racing) — 60
    1. Danny Hart ( Giant Factory Off Road Team) — 60
    3. Richie Rude (Yeti Cycles) — 43
    4. Aaron Gwin ( Trek World Racing) — 40
    4. Andrew Neethling (Giant Factory Off Road Team) — 40

    dames

    1. Jill Kintner (Transition Racing) — 120
    2. Joanna Peterson (Specialized) — 40
    2. Miranda Miller (Santa Cruz-SRAM-Pinkbike) — 40
    4. Mary Moncorge (Santa Cruz Alliance) — 32
    5. Lauren Daney (Stafford ) — 30


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Merida Wallonia Cup Eupen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 21&22 mei

    AS Eupen Stadion
    Kehrweg Eupen

    Zaterdag 21 mei
    Kids Lotto Cup
    eerste start 13u

    Zondag 22 mei
    10 u : nieuwelingen , Fun A&B
    12 u :  juniores,  masters 2 dames
    14u30 : beloften , elites , masters 2


    http://www.rsk-eupen.be/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=59

    Categorie:Evenementen
    17-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Absa Cape Epic : loting
    Klik op de afbeelding om de link te volgen







    Op 4 april 2011  , de dag na de grote finale van de Cape Epic in Lourensford , hadden zich reeds 100 enthousiastellingen ingschreven voor de editie van 2012.
    In een mum van tijd meldden zich renners uit 27 verschillende landen in de hoop op een gunstige loting.
    De loting loopt nog tot het einde van deze maand ; na 4 juni worden de startplaatsen verdeeld en de gelukkigen worden  per mail verwittigd.
    Mensen die in eerste instantie  naast de boot vallen , worden op een wachtlijst geplaatst en maken eventueel nog een kleine kans.

    De loting eindigt op 30 mei 2011; er is dus nog gelegenheid om je kans te wagen.


    http://capeepic.igroup.co.za/rider/signin/



    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Christoph Sauser in Trans Germany
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Zwitser Christoph Sauser start binnen enkele weken  in de Trans Germany om zijn titel te verdedigen en het rugnummer 1 eer aan te doen.
    In de  vijfde editie van de Trans Germany , die start op 1 juni zijn alle ogen gericht op de 35 jarige Specialized biker.
    hij is zich bewust vna het feit dat er nu druk op zijn schouders komt.

    " Ik ben in vorm !" zegt Sauser aan de organisatie . " Twee dagen voor de Trans Germany sta ik aan de start van de World Cup in Offenburg, dus ik zal snel moeten recupereren. "

    Net voor zijn vertrek naar Dalby Forest en naar aanleiding van de Trans Germany gaf de winnaar van de Cape Epic 2011 dit kort  interview :

    In 2010 nam je voor het eerste deel. Wat vond je ervan ??
    Ik hou van meerdaagsen. De Trans Germany biedt 4 dagen actie en dat is een goede training voor de belangrijke wedstrijden die nog moeten komen. Daarbij leer je de streek kennen en dat is  altijd mooi meegenomen.

    Had je verwacht om te winnen ?
    Ja , ik had me erop gefocust. Maar een wedstrijd moet altijd gereden worden.  Ik was toen goed in vorm, maar er is meer voor nodig. Een defect of val kan alles naar de vaantjes helpen.

    Vorig jaar nam je het helemaal alleen op tegen de rest . Maakte dat je zege speciaal ?
    Natuurlijk , alleen rijden zonder hulp zorgt voor de nodige motivatie.

    Wordt het dit jaar weer " één tegen allen " ?
    Ik zal  zeker niet veel hoeven te slapen , als de concurrentie aanvalt,  moet ik altijd  alert zijn. Het is belangrijk om de route te  kennen en te bestuderen.  Zonder ploeg  zal het op de vlakke stukken niet gemakkelijk worden.

    Hoe schat je je kansen in ?
    Ik hoop goed te herstellen van de World Cup in Offenburg en dan zien we wel .



    bron  :
    CRAFT BIKE TRANS GERMANY powered by NISSAN





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische selectie
    De Koninklijk Belgische Wielerbond maakte vandaag zijn selectie voor de tweede World Cup in Dalby Forest bekend.
    Zoals begin dit jaar werd overeengekomen in het kader van het Be Gold project, vertrekt Filip Meirhaeghe met 6 juniores naar Engeland.
    " Het zijn iedere keer dezelfden. Zo blijft het voorlopig gans het jaar." zei de ex wereldkampioen in Houffalize.

    Dat bondcoach Rudy De Bie opteert voor Sven Nys en Tom Meeusen stond al een tijdje vast. Bij de beloften gaan Sebastien Carabin, Ruben Scheire en Jeff Luyten in de Belgische kleuren van start.
    Met Elise Marchal komt er volgend weekend slechts één  Belgische aan de start bij de dames beloften.

    Na de wedstrijd in Dalby Forest wordt het Olympisch parcours in Londen  verkent.

    Heren Juniores:
    Didier BATS
    Boris CARA
    Pieter GELUYKENS*
    Kevin PANHUYZEN*
    Jens SCHUERMANS
    Jens VAN ROMPAEY*

    * werden ingeschreven door hun team

    Dames U23:
    Elise MARCHAL

    Heren U23:
    Sébastien CARABIN
    Jeff LUYTEN
    Ruben SCHEIRE

    Heren Elite:
    Tom MEEUSEN
    Sven NYS


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feest bij FELT ÖTZTAL X–BIONIC

    In de Worldclass Mountainbike Marathon Challenge  van afgelopen zondag waren Adelheid Morath en de Australier Van Der Ploeg niet te kloppen.
    Adelheid Morath trapte in Offenburg het seizoen af en reed het plaatselijke FELT ÖTZTAL X-BIONIC Team  meteen in de kijker.
    Na een operatie aan de bloedvaten  en de langdurige  revalidatieperiode was de marathon in Offenburg een eerste test. Na 48 km bolde de dame uit Freibug als eerste over de meet in 1:53.50 en was daarover zeer tevreden. Adelheid Morath is opnieuw fit en het zal van de dokters afhangen of ze binnen 2 weken  in de  World Cup in Offenburg zal starten.

    De 41 jarige Natascha Binder won de 84 km  bij de vrouwen  voor Andrea Meier en onze landgenote Sabine Bombaert van Smart Cycling.

    Marathon specialiste Carolin Schiff  was de beste op de 63 km in Rammerweier.

    De 21 jarige Paul Van Der Ploeg nam eveneens de 48 km voor zijn rekening en beschouwde dit als een doorgedreven training. De lange Australier won met flair,  stapte 50 m voor de finish af , stak zijn Felt Six  hoog in de lucht en wandelde over de streep. Een gebaar  van dankbaarheid aan de fans, de mechaniker en het Felt team.




    Adelheid Morath & Paul Van Der Ploeg

    Paul VDP

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thomas Litscher in de winning mood
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het kon niet op voor Thomas Litscher.
    In Saalhausen  vierde hij de zege in de short track, een derde plaats in de XC en..... zijn 22ste verjaardag.
    Het weer zat niet mee in Saalhausen, maar dat kon voor de  jarige Zwitserse Felt biker de pret niet drukken.
    Nadat hij  vrijdag  in de short track  als sterkste voor de dag kwam , wist hij zondag in hagel en regen iedereen te verbazen met een derde plaats. Ondanks het feit dat hij in de eerste ronde tegen de grond ging en zijn drinkbushouder verloor, liet hij zich niet uit zijn lood slaan. Het pakte de derde plaats in de tweede manche van de Bundesliga reeks na winnaar Moritz Milatz en Manuel Fumic.

    In Dalby Forest start Litscher in de short track  en wil daarmee bewijzen dat hij sinds vorig jaar nog sneller geworden is en het duel niet uit de weg gaat. Saalhausen was voor hem een  geslaagde generale repetitie. Kort na de start nam Litscher de maat van de concurrentie ,  bleef  3 km lang voluit en klopte de Zweed Emil Lindgren.

    uitslagen Saalhausen :

    Sprint

    1. Thomas Litscher (Felt Ötztal X-Bionic) 00:38:43.5
    2. Emil Lindgren (Rabobank Giant Offroad Team) 00:38:47.9
    3.
    Marco Minnaard (Rabobank Giant Offroad Team) 00:38:49.3

     

    XCO

    1. Moritz Milatz (BMC MTB Racing Team) 1:34:55.2
    2. Manuel Fumic (Cannondale Factory Racing Team) 1:35:54.1
    3. Thomas Litscher (Felt Ötztal X-Bionic) 1:36:3.9
    4. Emil Lindgren (Rabobank Giant Offroad Team) 1: 37:01.6
    5. Fabian Giger (Rabobank Giant Offroad Team) 1:37:35.7


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hubert Pallhuber selecteerd 5 Italianen extra
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met het oog op de Olympische Spelen in Londen zendt  Hubert Pallhuber 5 extra Italiaanse krachten naar Dalby Forest en Offenburg.

    De MTB coach selecteerde voor deelname aan de tweede en derde World Cup : Luca Braidot (Gruppo Sportivo Forestale) ,Serena Calvetti (Lissone Mtb Asd) , Martino Fruet (Carraro Team - Trentino) , Andrea Tiberi (Torpado Surfing Shop) en Daniela Veronesi (Torpado Surfing Shop) .

    Verder gaan nog een vijftal Italianen in opdracht van hun team op zoek naar belangrijke  punten voor de landenranking .

    TX Active Bianchi  : Gerhard Kerschbaumer, Toni Longo,
    Colnago Cap Arreghini Sudtirol : Eva Lechner, 
    Elettroveneta Corratec : Pipo Lamastra, Michele Casagrande

    Natuurlijk stelt Italie alle hoop op Cannondale biker Marco Aurelio Fontana om de ranking op pijl te houden en hun plaats in de top10 te verdedigen, om  zo tenminste 2 deelnemers naar Londen  2012 af te vaardigen.

    programma  Dalby Forest :

    zaterdag
    10u30 heren Juniores
    10u31 dames juniores 
    12u30 heren U 23 

    zondag :
    10u45 dames 
    10u47 dames U23
    14u heren Elite

    plaatselijke tijd

    Live  te volgen  22 mei vanaf 11u45 op
     
    http://freecaster.tv/uci-mtb-world-cup-2011-yorkshire-dalby-forest-gbr

    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Orbea aan zet in Portugal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Terwijl Julien Absalon in Stoumont de lakens uitdeelde en een klinkende overwinning behaalde, ging de rest van het Orbea team  aan de slag in  Portugal.
    De vierde manche van de Portugese compitie  lokte een deel  het Orbea team onderleiding van Ixio Barandiaran naar Seia Lusa.
    Iñaki Lejarreta en Ruben Ruzafa  hebben daar, net als in Vall Nord de eerste en tweede plaats weggekaapt en zijn klaar voor de World Cup  in Dalby Forest, Yorkshire . 
    "Het was een gemakkelijke overwinning, een soort van harde training," onderstreepte  Ixio Barandiaran, de manager van Orbea Racing Team.

    Ricardo Marinheiro , de jonge Portugese biker van het Italiaanse Bianchi team,  legde beslag op de 6 de plaats algemeen en mocht  naar de hoogste trede van het beloftenpodium.


    1. Iñaki Lejarreta, Orbea Racing Team  1:31:28
    2. Ruben Ruzafa ,Orbea Racing Team op 0:17
    3. Tiago Ferreira, BTT Seia  op 4:21
    4. David Rosa ,Swift/Carboom/Protoype op4:57
    5. Kohei Yamamoto , Jp Anchor op 6:10
    6. Ricardo Marinheiro, TX Active Bianchi op 6:25


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK Champery

    Programmatie WK Champery ( Zwitserland)

    woensdag 31 augustus
    15:00  Juniors  dames Cross-country WK
    17:00  Cross-country Team Relay WK

    donderdag 1 september
    15:00  Juniors  heren Cross-country WK
    17:00  Dames Under 23 Cross-country WK

    vrijdag 2 september
    17:00 Heren  Under 23 Cross-country WK
    21:00 Dames en heren  4X WK

    zaterdag 3 september
    13:30 Dames Elite Cross-country WK
    16:30 Men Elite Cross-country WK

    zondag 4 september
    14:00 Dames Elite Downhill WK
    15:00  Heren Elite Downhill WK


    Categorie:WK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hans Planckaert haalt podium in Saalhausen

    Hans Planckaert en Bram Saeys trokken richting Saurland om er op zaterdag de Shark Attack marathon te rijden. Met zijn 98 km en 3300 hoogtemeters moest er heel wat geklommen worden. Beide renners van het Smart Cycling team stonden met heel wat twijfels aan de start omdat ze voorafgaand aan de wedstrijd geplaagd werden door heel wat gezondheidskwaaltjes. Daar bleken ze uiteindelijk weinig last van te ondervinden.  Mark Rongen werd elfde algemeen en won in de senioren 2 categorie ; Hans Planckaert klokte  daar een 2de tijd af (04:43:08.879) .
    Bram Saeys veroverde een mooie 6de plaats als eerstejaars eliterenner.

    De Nederlander Bram  Rood was de sterkste  bij de elites en won de 98 km  in 4u11 min.

    Hans Planckaert :

    "Na mijn avonturen in de HOT, in Houffalize, begon het bij mij terug te kriebelen om een marathon in Duitsland af te werken.

    Samen met teammaat Bram Saeys trok ik richting Sauerland om er op zaterdag de Shark Attack mtb-marathon, 98 km met 3300 hm te betwisten.

    Even had ik twijfels over mijn deelname. Op woensdagnacht was mijn darmflora mij niet welgezind en moest ik om de haverklap het toilet opzoeken.  Gelukkig voelde ik mij vrijdag stukken beter en kreeg ik groen licht om te biken.

     

    Zaterdagmorgen stonden we op om 6 u, om dan om 8u van start te gaan. Bram had een onrustige nacht achter de rug.  Hij had last van neusloop en keelpijn.

    Dus stonden we beiden met wat twijfels aan de start.  Na een korte opwarming bij een temperatuur van amper 6° C. ging het vrijwel direct omhoog. Dat kon ook moeilijk anders met al die hoogtemeters op het menu.

    Ik bevond me rond de 15-20 ste positie.  Bram volgde wat verderop.  Het tempo lag onmiddellijk redelijk hoog.  Er vormde zich een kopgroep, die moest ik echter laten gaan. Ik zat in de 2de groep,die naarmate de wedstrijd vorderde verbrokkelde. Na 11 km kwamen we dan op een punt terecht waarbij we 2x dezelfde ronde van 29 km moesten afleggen.

    Intussen zat ik in een groepje met een man of 4.  In de achtergrond zag ik Bram naderen die wat rustiger was vertrokken. Het duurde een 10-tal km eer mijn teammaat aansluiting kon vinden.

    Ik reed met een goed gevoel en nam de tijd om voldoende te hydrateren en Wcup repen te eten. Het was een mooi afwisselend parcours met regelmatig enkele heel steile hellingen. Na een bevoorrading op km 46 reed Bram enkele meters van me weg. Ik kon nog 1 keer aanpikken maar nadien moest ik hem laten gaan. Ik bleef mijn tempo behouden. Tijdens het 2de gedeelte van de race kreeg het parcours een meer ‘Ardens’ tintje: technische stroken met wortelpassages, singletracks, steile up- en  downhills.

    Het parcours lag er kurkdroog bij, wellicht tot groot jolijt van heel wat bikers. Met nog een 20-tal km te biken, begon ik nog wat beter in de wedstrijd te komen en kon ik nu en dan een biker remonteren. Op het einde mochten we nog over een deel van het parcours van de Bundensliga rijden. Ik gaf nog een keer alles en kwam moe, maar voldoen over de finishlijn. Bram klokte de 12de tijd algemeen en werd 6de in zijn cat. Op een 5-tal minuten van Bram, wist ik de 16de tijd algemeen en de 2de in mijn cat. af te klokken.

    Yes, eerste podium dit jaar.  Opdracht geslaagd. Winnaar werd Bram Rood. 

    Hierbij wens ik de organisatie te feliciteren met het mooie parcours en de uitstekende organisatie.

    Een grote merci ook aan het adres van onze trainer Stefaan (Smart Cycling) die ons door zijn trainingen, perfect wist te loodsen naar deze marathon toe.  En niet te vergeten natuurlijk de talrijke sponsors, die ons steunen.

    Ook in Offenburg, World Class Mountainbike Challenge, wisten zowel Ann en Sabine een mooie podiumplaats te behalen.  Ook teammate Tim, slaagde erin om een top-10-pl. te bemachtigen in de sen.1." aldus de marathonspecialist van het Smart Cycling Team.






    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op het zadel genieten van de Noorse natuur
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op een sportieve manier genieten van de Noorse fjorden, bergen en meren?
    De mogelijkheden in Noorwegen zijn oneindig en voor elk niveau is er een fietsroute te ontdekken. Of je nu omlaag wilt suizen op je mountainbike, een trektocht per fiets wilt ondernemen of af en toe een dagje wilt trappen met het hele gezin, je vindt altijd een geschikte route. Bovendien kun je op tal van plaatsen een fiets huren en informatie krijgen over routes en overnachtingen.
    Noorwegen is dus naast een outdoorland vooral ook een fantastisch fietsland!

    Lees meer over  de Noorse fietsroutes

    http://www.visitnorway.com/nl/Artikelen/Themed-artikelen/What-to-do/Actieve-vakantie/Fietsplezier-in-Noorwegen/

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CYCLE PASSION BORGLOON
    De  CYCLE PASSION BORGLOON MTB ploeg bestaat grotendeels uit marathon renners en is af en toe te zien in een cross country  wedstrijd .

    Het Limburgse team bestaat uit :

    Dominique Massonet, master1
    Steve Appermans, master 1
    Dave Debusschere ,master 1
    Dominiek Van Laeken ,master 1
    Kris De Nef ,master 1
    Tom Vandendeyk ,master 1
    Stefan Onclins ,belofte
    Sander Cools ,belofte
    Frederick Hertogen, belofte

    De renners starten op TOP SCOTT BIKES,  dus aan het matriaal zal het zeker niet liggen! De technische ondersteuning van CYCLEPASSION BORGLOON zorgt telkens weer voor super afgestelde BIKES!
     
    Het team kan  verder rekenen op ondersteuning van de volgende sponsors:
    DAIKIN ,G- LEENEN , CYCLEPASSION ,SCOTT BIKES, ALPLASTIC, VOSSEN, TEGELWERK DIRK NEVEN,  TV FISCALITEIT , FIAT LAMBRECHTS ,J BASTIAENS, DE BUSSCHERE WOLFS ARCHITECTUUR

    " We willen langs deze weg de sponsors bedanken voor het vertrouwen en Luc van Cyclepassion Borgloon voor de service." adus Kris De Nef.

    http://www.cyclepassion-borgloon.be/
     





    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een succesvol weekend voor het Smart Cycling team

    Na een aantal voorbereidingswedstrijden kwamen de teamrenners aan de start voor hun eerste echte afspraak van het seizoen. De Shart Attack marathon in Saalhausen en de Worldclass marathon in Offenburg. Het team splitste zich op in  2 om op beide fronten te gaan strijden. “Vijf van de 6 teamrenners wisten zich een plaatsje te veroveren in de top tien van hun categorie. Een collectief sterke prestatie. "aldus Teammanager Stefaan De Gendt.

    Samen met de andere teamrenners trok Stefan De Gendt richting Offenburg. Door de aanwezigheid van een aantal profs had waren de verwachtingen van onze renners eerder bescheiden . " Mijn verassing was dan ook groot wanneer ik de resultaten zag van onze renners. "
    Sabine Bombaert werd 2de in sen. 2 categorie en 3de in het algemeen klassement. Ann De Tré mocht ook op het podium als 2de bij de sen. 1. Tim Haesevoets wist met een heel snelle tijd een 9de plaats te veroveren in de sterk bezette sen. 1 categorie.

    " Het was een meer dan geslaagd weekend. Dit is een bevestiging van wat de renners vorig jaar al hebben laten zien. Het is ook een bewijs dat wanneer je op de juiste manier traint, rust en eet je op een hoog niveau kan meedingen voor de prijzen. "








    Categorie:Marathon
    16-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Massimo Debertolis primus in ValdiNon Bike
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Massimo Debertolis  ( Volvo Cannondale ) won in  het Italiaanse Cavarenode de  42 km  met 1200 hm  in 1u37:06. 
    De  36 jarige Italiaan klopte Mike Felderer ( Full Dynamix ) met 1  min 30 voorsprong ;  2 min later bolde  Andrea Zamboni als derde over de meet.
    De eerste manche van de  derde editie van de Trentino MTB  reeks werd geteisterd door het slechte weer. 
    Van de 520 deelnemers gaven er niet minder dan 200 de brui aan.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Worldclass Mountainbike Marathon Challenge 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Zwitsers hebben de 84 km marathon in Offenburg gedomineerd. Al van in het begin onstond een kopgroep van 3 met  Urs Huber, Thomas Stoll  en Tim Böhme.
    Stoll was duidelijk de sterkste en gaf het tempo aan.  Urs Huber en Tim Bohme waren aan elkaar gewaagd , al  was Bohme in de beklimming ietsje beter. De Duitser reed Urs Huber in de beklimmingen telkens op enkele seconden en Huber kon zijn achterstand in de afdalingen weer goed maken. Op 30 km van het einde ging een sterke Thomas Stoll er alleen vandoor . Urs Huber  kon geen antwoord meer bieden op de aanvallen van Tim Bohme en moest zich met de derde plaats tevreden stellen.

    "  Meer zat er vandaag voor mij niet in !' besloot Stockli biker Urs Huber ( foto) .

    Bij de elite vrouwen was  Esther Süss van het  Wheeler iXS Pro Team net als vorig jaar iedereen te snel af .De Zwitserse won  de 84 km in 3:27.09,9,  met meer dan 17 minuten voosprong op Jane Nüssli .
    "Na mijn zege in de Race Bikes Cup vorig week in Solothurn gaat de vorm in steigende lijn.'  
    Benieuwd of ze volgende weekend in Dalby Forest  op dit elan kan verder gaan.

    top 15:

        1. Stoll Thomas, Zwi    3:03.21,9        
        2. Böhme Tim, D     3:05.09,7   op   1.47,8      
        3. Huber Urs, Zwi     3:06.57,1    op  3.35,2  
        4. Looser Konny, Zwi   3:08.54,5   op   5.32,6  
        5. Dietsch Thomas, Fr     3:10.07,2   op   6.45,3     
        6. Crone Claus, De    3:12.24,6  op    9.02,7    .  
        7. Bekkenk Ramses   Ned 3:12.24,9   op   9.03,0        
        8. Dähler Friedrich, Zwi3:12.51,4   op   9.29,5    
        9. Gegenheimer Simon, D  3:13.34,5  op   10.12,6  
       10. Thum Steffen, D   3:13.34,9  op   10.13,0     
       11. Platt Karl, D   3:14.36,9  op   11.15,0   
       12. Bult Axel, Ned   3:16.59,5   op  13.37,6    
       14. Perrin Damian, Zwi  3:17.45,6  op   14.23,7    
       15. Silva Cristobal, Zwi   3:19.35,0   op  16.13,1    


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scram naar de beurs ?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vermoed wordt  dat SRAM  een beurgang plant.  
    Het nog niet helemaal duidelijk  of de aandelen  door  de New Yorkse beurs Nyse of  electronisch via  Nasdaq  verhandeld zullen  worden.  Ook de omvang en de uitgifteprijs zijn nog niet bekend. In de VS wordt gemeld dat het om een som van 300 miljoen $ zou gaan .

    Sram is na Shimano de tweede grootste producent van fietsonderdelen ter wereld.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wout Alleman best tevreden over Stoumont
    Trek KMC biker Wout Alleman had bij de nieuwelingen in Stoumont stiekem op een plaats in de top10 gehoopt. In de laatste ronde perste hij er nog een snelle tijd uit en schoof van de 15 de naar de 9 de plaats. Met dat resultaat is 15 jarige West Vlaandenaar best tevreden.

    "Vrijdagavond een eerste keer het parcours nog gaan verkennen. Het was toch even schrikken toen ik die afdaling zag en ik ben ze eerst even te voet afgelopen. Na wat aanmoedigingen ging ik ze toch eens met de mountainbike afdalen en al bij al viel het nog mee ( je moet het rustig aandoen en dan komt dit wel goed.. hoewel ik er in het begin geen vertrouwen in had . Ik had immers Gianni Van Donink en Mathieu Dehaeze met een geplooid wiel zien beneden staan .
    Zaterdag om 11u aan de startlijn. Ik stond op de eerste rij , maar we hadden een verschrikkelijk lange startklim voor de boeg ( nog langer dan Houffalize  . Ik startte vrij vlot mee met de andere en reed even op de kop , maar wist dat ik mij niet mocht forceren zodat ik ongeveer op een 15de plaats bovenkwam. De eerste afdaling reed ik vlot en behendig naar beneden ( ik had op voorhand gezegd als er voor mij te veel sukkelen dan loop ik die af ). Ik kwam op een ongeveer 15de plaats door de materiaalpost met Jay Byttebier in mijn wiel . Intussen nam ik mij voor om bewust een tragere 2de ronde in te bouwen  en zat bij Gianni Van Donink . Hij had het nogal moeilijk op die technische stukken en dus wist ik dat ik erover moest gaan , wou ik niet mee in de fout gaan ( vooral op die afdaling héél belangrijk … maar Gianni had er geen vertrouwen meer in en liep die te voet naar beneden.  Ik kon wegrijden van Gianni en bij ingaan van de laatste ronde had ik nog serieus wat poer over ( ik had ook goed gedronken in de wedstrijd ) en zou ik nog alles geven om er een snelle laatste ronde uit te persen . Ik kon nog een 6 tal rennens moeiteloos voorbij gaan . Wat verder zag ik Scott Seykens rijden  ( misschien nog een 15 tal seconden) , maar helaas kwam te eindmeet eraan en kon ik er niet meer bij. Voor mij mocht het gerust nog een ronde langer geweest zijn..  Ik eindigde op een mooie 9de plaats ; was  4de bij eerste jaar nieuwelingen  en ben daar zeker tevreden mee . Vooraf had ik gehoopt op een top 10 en dit is me gelukt .  De vermoedelijk infectie ( die na doktersbezoek aan het licht kwam) is stilaan uit mijn lichaam en  ik begin het goede gevoel van het begin van mountainbike seizoen terug te krijgen.  Er waren heel veel supporters langs het parcours en bij deze : iedereen bedankt voor de support – dat deed deugd ! " aldus Wout.





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Dyna Sys Topcompetitie Apeldoorn
    Foto's van Apeldoorn kan je bekijken
    hier rechts bij MIJN FAVOIETEN

    MTB Foto's


    Britt & Kjell van den Boogert



    Rozanne & Jesper Slik

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTN Tulbagh Zuid Afrika
    De 105 km lange  marthon  aan de Zuid Afrikaanse West Kust werd gewonnen door David George in 4:29:08. Kevin Evans spurtte met Max Knox voor de tweede plaats.

    David George en Max Knox  gingen na 20 km samen aan de haal en konden 45 sec nemen op een achtervolgende groep met Kevin  Evans, de Rwandees Adrien Niyonshuti (MTN Qhubeka), Darren Lill, Nico Bell, Erik Kleinhans en Charles Keey (MTN Qhubeka).
    Op 60 km van het einde trok George er op een zware beklimming  alleen vandoor  en pakte al snel 1 minuut op Knox.
    Kevin Evans kwam  in de laatste kilometer sterk opzetten en wist  een moegestreden Max Knox  op te rapen in de slotfase , en verwees hem  naar de derde plaats.

    Vanaf nu focussen  de teamgenoten David George en Kevin Evans zich op het WK marathon eind juni in Italie .

    uitslag :

    1 David George, Nedbank 360Life 4:29:08  
    2 Kevin Evans , Nedbank 360Life  op 0:08:15  
    3 Max Knox , Do-It-Now Ghost 0:08:25  
    4 Adrien Niyonshuti , MTN Qhubeka 0:12:57  
    5 Nico Bell ,0:14:33  
    6 Charles Keey  ,MTN Qhubeka 0:16:44  
    7 Darren Lill ,0:26:57  
    8 Mannie Heymans ,Garmin adidas 0:31:34  
    9 Francois Theron , Garmin adidas 0:31:36  
    10 Grieg Knox ,0:39:10




    Categorie:Marathon


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs