Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    10-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.World Cup start in Pietermaritzburg
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De eerste World Cup van 2011 is een triple event : XC , fourcross en DH.
    In het  Zuid Afrikaanse Pietermaritzburg  wordt de DH scene verwelkomt door Greg Minnaar. 
    Alle ogen zijn dus gericht op de 3 voudige World Cup winnaar , die in zijn achteruin één der mooiste afdalingen ter wereld heeft liggen.
    Bovenop de normale druk van een Wereldbeker  komt  voor de 29 jarige Minnaar ook nog de verantwoordelijkheid wat betreft promotie, sponsoring, media en liefdadigheid op zijn schouders. Samen met zijn  team- en business partners steunt hij  nl. een schooltje in de buurt.

    Twee jaar geleden won Minnaar het evenement  en was de druk om voor zijn familie en fans te winnen bijzonder groot. "
     "Nu is die druk dubbel zo groot , omdat de fans gewoon een overwinning van mij  verwachten." zegt de Santa Cruz biker ." Daar waar ze me vorig jaar naar de zege schreeuwden, verwachten ze het nu gewoon van mij. Ik zal het druk hebben  op 23 en 24 april en zal niet genoeg tijd hebben om alles te doen wat ik zou willen."
    Als partner van twee bedrijven zal hij de handen vol hebben . Global Racing en True Collection  eisen  veel van zijn aandacht op. Voor pers en media heeft hij nog  het meeste schrik. Niet van de vertrouwde reporters, maar van de plaatselijke pers, die niets van MTB afkent  en hem de gekste vragen durft te stellen.
    '" Welk van de drie discilpines ligt u het best ? " of " In welk van de 3 discilpines ga je winnen ? "

    Aan het thuisvoordeel hecht Minnaar minder belang.
    Winnen voor zijn familie , zijn grootste fans, vindt hij wel erg belangrijk. Een World Cup rijden ,  in zijn eigen bed slapen, de fiets uit de garage halen en naar de start rijden is plezant, maar in het buitenland voelt hij zich meer op zijn gemak dan in zijn eigen achtertuin.
     



    Categorie:Downhill
    09-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX Flanders Cup 2 op 15 mei in Gent
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op 15 mei organiseert' The BMX-Stars ' de 2 de Flanderscup  in Gent (Blaarmeersen).

    In bijlage vinden jullie reeds het inschrijvingsformulier voor het eetfestijn dat wordt gehouden op zaterdag 14 mei




    Wat?

    -     Vol-au-vent met friet 12 euro

    -     Stoofvlees friet 12 euro

    -     2 Frikadellen met friet 6 euro

     Waar?

    Zuiderlaan 8, 9100 Gent. In de tent achter het wielercentrum Eddy Merckx

    Wanneer?

    Op zaterdag 14 mei 2011 van 16.30u tot 18.00u of van 18.00 tot 20.00 uur

    Inschrijvingen?

    Inschrijven voor 1 mei bij The BMX-stars of via mail

    kris.bmxstars@gmail.com

     Inschrijvingsformulier eetfestijn 14/05/2011 The BMX – stars

     

    Naam: ………………………………………………………………………………………..

     

    Vol-au-vent met friet                 …..x 12€ =  ….

     

    Stoofvlees met friet                  …..x 12€ =  ….

     

    Frikandel met friet                    .….x  6€ =  ….

                                       ______________________

                                                   TOTAAL;      …..


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Supercross BMX Pietermaritzburg
    Uitslagen van de eerste Supercross BMX in het Zuid Afrikaanse Pietermaritzburg

    heren:
    1 Corben Sharrah (USA) 34.054
    2 Khalen Young (Australie) 34.815
    3 Joris Daudet (Fra) 35.095
    4 Raymon Van Der Biezen (Ned) 35.156
    5 Andres Eduardo Jimenez Caicedo (Col) 35.620
    6 Robert De Wilde (Ned) 36.026
    7 David Herman (USA) 37.689
    8 Marc Willers (New Zeeland) 1:13.216


    dames :
    1 Manon Valentino (Fra) 33.714
    2 Maria Gabriela Diaz (Argentinie) 34.858
    3 Sarah Walker (New Zeeland) 36.116
    4 Magalie Pottier (Fr) 43.085
    5 Caroline Buchanan (Australie) 43.726
    6 Vilma Rimsaite (Lith) 49.473
    7 Stefany Hernandez (Venezuela) 1:04.164
     Lauren Reynolds (Australie)DNF

    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Giant “Emergency Reconstruction Assistance” voor Japan
    Giant  schenkt 1000  ' Emergency Edition’ hardtail mountain-bikes aan Japan.

    Deze speciaal ontworpen fietsen zijn bestemd voor de hulpverleners van de aardbeving in Japan .
    De mountainbikes zijn ideaal  om in het getroffen gebied gebruikt te worden. De wegen zijn er vaak zo slecht  dat er geen voertuigen meer  kunnen rijden.
    De fietsen werden in een beperkte oplage geproduceerd . Het  “Special Edition Quake Reconstruction” model draagt het logo “Emergency Reconstruction Assistance” op de zadelpen en is goed herkenbaar aan de gele kleur met rode letters. Alle fietsen zijn uitgerust met een tassendrager, een voorvork, 26" wielen, en voorlicht.
    Giant is onmiddellijk na de aardbeving met de produktie van deze unieke fietsen begonnen en de getrofffen regio's mogen  eind april de eerste  levering verwachten.


    http://www.giant-bicycles.com/en-IN/news/





    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leonardo Paez
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De  Colombiaanse wielercoach kondigde aan  dat Leonardo Paez, recent  winnaar  van de Pan-Amerikaanse kampioenschappen MTB  en voormalig  TX Active Bianchi biker , zondag 10 april aan een nieuw avontuur begint. Na een lamentabel 2010, vanwege een zware handbreuk,  kiest hij voor de weg.
    Met het pro Continentale Colombia es Passion Team gaat voormalig marathon specialist Paez van start in de Klasika GP Primavera in Spanje. Vervolgens meent hij  deel aan de Vuelta Castilla y Leon van 13 tot 17 april  en vertrekt op 19 april in de  Giro del Trentino in Italië.

    Pas in oktober wordt de Colombiaan terug verwacht voor de Pan Amerikaanse Spelen  MTB in Guadalajara( Mexico).


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Robus Bikes Neeroeteren
    Zaterdag 9 en zondag 10 APRIL van  10 tot 17u, 
    Opendeur dagen bij ROBUS Bikes Neeroeteren,  de officiele dealer van FUJI BIKES.






    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pro Gravity Mountain Bike Tour
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Amerikaanse  Pro Gravity Mountain Bike Tour (Pro GRT) begint dit weekend in Port Angeles. 
    De NW Cup is de eerste van de vijf manches  en bij de heren is het uitkijken naar titelverdediger Bryn Atkinson. De Australische Transition biker won de reeks vorig jaar voor  Andrew Neethling , Justin Leov en de Amerikaan Waylon Smith. 
    Danny Hart, Andrew Neethling, Shaun O Connor ,  Duncan Riffle, Luke Strobel en Jared Graves  worden dit jaar de sterke tegenstanders van Atkinson ( partner van meevoudig wereldkampioene 4X Jill Kintner ).

    Bij de vrouwen is  juist de 29 jarige Amerikaanse  Jill Kintner de topfavoriete.
    Afgelopen jaar haalde Kintner het  immers door haar regelmaat voor de Britse Tracy Moseley, Melissa Buhl  en Jacqueline Harmony.
    Alhoewel Jacqueline Harmony  , die met haar zege op de Pan American MTB kampioenschappen van vorig weekend , vrij  sterk voor de dag kwam,  wel eens voor stevige concurrentie zou kunnen zorgen in de Amerikaanse DH serie.
    Kintner,  ex GT bikester en   bronzen BMX  medailliste van Peking 2008 , won  4 wereldtitels in de fourcross .
    In 2010 ging ze zich volledig toeleggen op de downhill,  en wordt na een succesvol eerste  jaar, algemeen  beschouwd als de kanshebber bij uitstek op een nieuwe titel.
    Als alles meezit komt ze dit jaar in Europa aan de start van World Cups en het WK.


     


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sunn Montgenèvre
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bij het vertrek  van Anne-Caroline Chausson naar   het Amerikaanse Ibis komt onvermijdelijk de vraag  naar de toekomst van het team Sunn Montgenèvre.
     
    Het Franse team zette eind vorig jaar alle renners aan de deur en begon met een nieuwe lichting.

    Staat het nieuwe seizoen  voor  Julien Camellini, Sam Dale en Joe Connell nu al op de helling ?
    Manager Stephane Girard stelde iedereen gerust en beweert dat de World Cups niet in het gedrang komen. 
    Sunn blijft het team steunen en instaan voor het materiële aspect .
    Het  budjet van het team rust gelukkig niet helemaal op de schouders van Sunn, dat momenteel in financiele moeilijkheden verkeert. Slechts 1/3 wordt door Sunn gedragen, 1/3 door Montgenèvre en de rest wordt door individuele partners gefinancieerd.
    Bike Racing Management en teammanager Stephane Girard hebben er alle vertrouwen  ,en  geloven in Sunn baas Thierry Cere , die zegt dat de problemen zo goed als opgelost zijn. 
    Voorlopig moet er wat bezuinigd worden ; zo reizen Julien Camellini en Sam Dale zonder hun manager en enkel begeleid door een mechanieker naar het Zuid Afrikaanse Pietermaritzburg voor de eerste  World Cup DH.
    Er was eerder gepland dat Joe Connell , aangezien zijn jeugdige leeftijd, enkel de Europese World Cups zou afwerken.
    De nieuwe 'Radical ' zal pas beschikbaar zijn in het midden of op het einde van het seizoen.
    Het prototype , ontwikkeld in 2010 is  echter zo goed als klaar en dat stemt iedereen weer  hoopvol.


     


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Craft Rocky Mountain team versterkt
    Het CRAFT – ROCKY MOUNTAIN  team wordt versterkt  met de Oostenrijker Guido Thaler.
    Nadat Bikeaction , de verdeler van Rocky Mountain Bikes in Oostenrijk had overgenomen , kwam deze transfer van de 28 jarige marathon renner  als geroepen.
    Bij het CRM team wordt  Thaler ploegmaat van de Finse Pia Sundstedt , de  kersverse winnaar van de Cape Epic 2011 bij de master Carsten Bresser en de Duitser Daniel Gathof , die in 2009 samen met Alison Sydor de Transalp won.  De 28 jarige Tiroler  uit Imst wordt voornamelijk  ingezet in de meerdaagsen en de marathons.

    " Voor mij is dit een grote stap voorwaarts.Ik kom in een familiale sfeer terecht en wordt toch begeleid als een prof. Dit jaar  ligt het hoogtepunt bij de Craft-Transalp en de  Craft-Trans Germany."

    Het eerste optreden van Guido Thaler en zijn team wordt de  Rocky Mountain Marathon in Riva aan het Gardameer van 29 april tot 1 mei.

    http://www.craft-rocky-mountain.com/



    Categorie:Marathon
    08-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Juniores in Zutendaal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op 9 april  zijn er in Zutendaal wedstrijden voor nieuwelingen en juniores. De organisatie meldt dat wegens wegenwerken het parcours moeilijk bereikbaar is. Wie van Bilzen, Maasmechelen of Genk komt rijdt best via de Hoogstraat naar de Onze-Lieve-Vrouwenstraat. Van daaruit kan je dan de Daalstraat oversteken om zo aan de inschrijving te komen.

    Aangezien er dit weekend  geen Belgische  MTB wedstrijd op het programma staat, gaan enkele juniores aan de slag in de wegwedstrijd in Zutendaal.
    Zaterdag  vanaf 13 u opteren oa Jens Schuermans, Kevin Panhuyzen en Didier Bats voor de weg en krijgen ze  in het Limburgse Zutendaal 80 km voor de wielen geschoven .

    Zaal Avdaq, Schoolstraat 6, 3690 Zutendaal

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Racer Bikes Cup Lugano
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Mag de Oostenrijkse Lisi Osl aanstaande zondag in Lugano concurrentie verwachten van de Rothaus Poison-Bikesters ?
    Teamgenotes  Hanna Klein en wereldkampioene  U23 Alexandra Engen  gaan samen met Sabine Spitz , Katrin Leumann , Sarah Koba ,Marielle Saner-Guinchard  en Cecile Ravanel-Rode van start in de tweede manche van de Zwitserse Racer Bikes Cup.
    Voor de Zweedse Alexandera Engen het een doorgedreven training met de bedoeling om punten te scoren.

    Daar Engen dit jaar de overstap naar de elites maakt,  is het  haar niet om de individuele ranking te doen, maar om het landenklassement.
    Momenteel staan de Zweedse dames op  plaats 21 . Als ze voor mei 2012 bij de 18 besten kunnen geraken, hebben ze recht op één startplaats op de Olympische Spelen in 2012.
    Aangezien Engen  haast alleen de punten voor haar land moet verzamelen, neemt ze elke gelegenheid te baat om het aantal te verhogen. " Elke puntje is belangrijk en Lugano ligt maar op 3 uurtjes rijden van hier. "  zegt de  blonde Zweedse die in Freiburg leeft.
    De Duitse dames staan momenteel op 5 en zijn dus volop in de running voor 2 startplaatsen. Hanna Klein zal in Lugano punten trachten te sprokkelen, als is de concurrentie niet van de poes.
    Een week voor de Bundesliga in Munsingen is dit  een belangrijke test en iedere puntje is mooi meegenomen!

    Bij de mannen wordt een duel tussen de Zwitser Nino Schurter en de Fransman Julien Absalon verwacht.
    Florian Vogel, Moritz Milatz en Fabian Giger gaan in Lugano/Tesserete eveneens op zoek naar de ereplaatsen en de  UCI punten.

    Vraag is wat we mogen verwachten van onze landgenoten Jonas De Backer en Pascal Hossay die de trip naar Zwitserland ondernemen.
    Bij de juniores is het vooral uitkijken naar Andri , de zoon van Thomas Frischknecht en naar de prestaties van de Belgen Pieter Geluykens( foto)  en Boris Cara.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB route Gingelom
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Gastenverblijf 't Maanhof in Borlo is het nieuwe startpunt van de mountainbikeroute in Gingelom. Zowat 80 enthousiaste mountainbikers vertrokken afglopen weekend aan ' Maanhof voor een eerste officiele rit.
    In deze 250 jaar oude vierkantshoeve kunnen mountainbikers en andere fietsers  zich omkleden, wassen en hun fiets afspuiten. Het Gingelomse mountainbikeparcours is 16,5 kilometer lang en is met negen onverharde stroken 25 procent onverhard. De uitdagende verbindingsstrook naar Mechelen Bovelingen is 1 km en 45% onverhard.
    De route maakt  deel  uit van het MTB-netwerk Euregio dat in totaal 682 kilometer lang is


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daniëlle Runhart

    Op 2 april reisde het Nederlandse MTB Crossride team  richting Noord Holland. Het parcours in Geestmerambacht omvatte veel lange rechtte gras stukken , met veel wind en een pittige klim.
    De jarige Daniëlle Runhart  kende een goede start in en deelde haar wedstrijd goed in. Als 14 jarige had ze er duidelijk zin in, draaide goed mee in het groepje met jongens en trok in de laatste ronde ten aanval  om nog wat jongens achter haar te laten voor haar punten in het klassement. Ze won de wedstrijd , wat haar meteen de eerste plaats in de Landelijke Jeugd Competitie opleverde
    .






    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WBV selectie Munsingen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wielerbond Vlaanderen selecteerde volgende renners om deel te nemen aan een voorbereidende stage + mountainbikewedstrijd in Munsingen.
    De wedstrijden kaderen in het programma van de Bundesliga 2011.



    U15 meisjes
    STRUYF Lize    

    U15 jongens
    LUYCKX Cédric 
    DERVEAUX Niels   
    BAERT Andries  
    Joris Ward    

    U17 jongens
    DEHAEZE Mathieu 
    COOLS Bram    
    DEVOCHT Jochen  
    ALLEMAN Wout    
    COOMANS Kenneth   

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Japsnoet steunt Duchenne Heroes
    De deelnemerslijst voor de 2 de Belgische editie van de  Duchenne Heroes  van 10 tot 17 september , groeit gestatig aan. Bij de sponsors die hun schouders zetten onder dit prachtig initiatief vinden we enkele bekende namen terug. 
    Zo zal Japsnoet ook dit jaar  weer de Duchenne Heroes  sponsoren .
    Meer nog, zij bieden 10% als sponsorgeld aan op enkele loopfietsjes van hun collectie als je' Duchenne' vermeld bij je bestelling!
    Ook bij aankoop van de  prachtige MaMaMeMo  geeft Japsnoet 10% aan het goede doel.

    Deze houten loopfiets groeit mee met je kind! Voor de kleinsten is het een handige driewieler.
    Wanneer bij je kind de behoefte komt het evenwicht te oefenen, kun je de fiets aanpassen naar een lage loopfiets.
    Wanneer je kind groter is, kun je het frame draaien en heb je een hogere loopfiets.
    Het is zeer eenvoudig om te switchen tussen de 3 modellen.

    - vervaardigd uit kwaliteitshout.
    - Met zacht zadel en echte luchtbandjes.
    - Stuur met rubberen handvaten
    - Een veilige en stevige loopfiets, met zachte randen.
    - Met (verwijderbare) draagtas vooraan en bel op stuur - Zadelhoogte aanpasbaar van 31 - 47 cm.
    Leeftijd: vanaf 2 jaar

    www.japsnoet.be





    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BC Bike Race Canada
    De  vijfde editie van de  BC Bike Race (BCBR) krijgt  viervoudig wereldkampioen Brian Lopes aan de start.
    Lopes is  een internationaal icoon voornamelijk bekend als gravity biker , DH , 4 X en slalom.
    Met ' The Ultimate Singletrack Experience ' van 2 tot 9 juli  is de 39 jarige Amerikaan aan een nieuwe uitdaging toe.
    " Nooit gedacht dat ik zoiets zou doen , maar nu kijk ik er naar uit. Ik hoorde  al veel positieve dingen over de meerdaagse en al verwacht ik geen  grote resultaten,  toch hoop ik op een  bijzondere ervaring. 7 dagen op de mountainbike, 4 overzetten met de boot, heel wat hoogtemeters, het klinkt allemaal veelbelovend. De eindmeet halen zal heel zwaar worden, zoals alle goede dingen in het leven " zegt de Ibis biker.

    In zijn  5 jarig bestaan kreeg de  BC Bike Race in Brits Colombia ( Canada ) heel wat bekende bikers aan de start.
    De Canadees Geoff Kabush ,  Katharine Pendrel,  Chris Eatough en  Tinker Juarez reden met succes de BCBR met vertrek in Vancouver en aankomst in Whistler.
    Vorig jaar was het evenement totaal uitverkocht en momenteel is 83 % van de  500 startplaatsen bezet.

    http://www.bcbikerace.com/





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maja Wloszczowska traint op hoogte
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na haar zege in het  Italiaanse Sirmione legt de Poolse Maja Wloszczowska de laatste hand aan haar voorbereiding in  Sierra Nevada .
    In de Spaanse  bergen , op 2300 m hoogte stoomt de Wereld- en  vice Olympische kampioene ( Peking ) zich klaar voor de eerste World Cup in Pietermaritzburg.
    Alvorens naar Zuid Afrika af te reizen , zal ze volgend weekend   met de Poolse selectie  deelnemen aan de 2 de manche van de  GP Massi  in  Corro d'Amunt , nabij Barcelona.
    400 bikers worden verwacht , waaronder  de beste  Catalanen David Lozano, Joan Llordella  en Marc Trayter , verschillende Fransmannen  en enkele Nederlanders .
    Voor het eerst zal  er op zaterdag  de ' Copa Catalana Massi Kids Cup ' , een wedstrijdje voor kinderen geboren tussen 1997 en 2002 worden gehouden.


    Categorie:cross country
    07-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wouter Wuilmus buiten strijd
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Gisteren liep Wouter Wuilmus bij een bouwongeval een zwaar gekneusde vinger op. Na een mooie 5 de plaats in Sart Tilman komt er dus abrupt een einde aan zijn mooi voorjaar.
    " Een lelijke wonde zorgt nog voor extra zorgen met gevaar op infectie. De vinger zal een vijf tot zes weken herstel nodig hebben. Met een beetje geluk geraakt ik klaar voor Houffalize,  maar dit zal dan als training zijn . Dit is jammer want de conditie was er. Een zware telleurstelling !" aldus de 26 jarige leraar LO.

    Voor  Principia biker  Wuilmus staat verder op het seizoen de legendarische Transschwarzwald op het programma .

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische Ellen Bollansée pakt topjob bij UCI

    Belgisch bondscoach BMX Ellen Bollansée wordt de nieuwe BMX-coördinator bij de internationale wielerunie UCI. Dat vertelt ze tijdens een interview in het programma Exqi Rocky Roads op Exqi Sport.
    Bollansée volgt de Zweed Johan Lindström op, die verhuist naar een evenementenbedrijf. Vanuit het Zwitserse Aigle zal ze meewerken aan de organisatie van de wereldkampioenschappen en BMX op de Olympische Spelen. Ze treedt op 1 juli in dienst bij de UCI.
    Ellen Bollansée was de voorbije zeven jaar Belgisch bondscoach BMX. Voordien reed ze zelf BMX en behaalde verschillende Europese titels en zelfs de wereldtitel in de jeugdcategorieën. Op haar 24ste stopte ze om bondscoach te worden.
    Het aanbod van de UCI kwam in januari dit jaar. Ze heeft er even over getwijfeld om het te aanvaarden omdat ze hier een job in het onderwijs heeft, twee kleine kinderen en een vriend met vast werk. Toch heeft ze aanvaard en verhuist ze binnenkort naar Zwitserland. Ze stelt zich tot doel in haar nieuwe job om BMX verder te mondialiseren, onder meer in Azië en meer bepaald in China.
    Onder impuls van Ellen Bollansée is binnen de Belgische Wielerbond een nationaal programma BMX opgestart in het kader van het Be Gold-project. Jonge sporters worden intensief begeleid met als doel een gouden medaille op de Olympische Spelen. Er is een team samengesteld met een houdings- en talenttrainers om dat te realiseren. Ze kreeg de belofte van de Wielerbond dat het programma ook zonder haar verder zal worden gezet.
    Tijdens het interview met Exqi Rocky Roads bevestigt ze dat ze BMX in België zal blijven volgen en nog wel eens een wedstrijd zal bijwonen. Alleszins zal ze nog mee de begeleiding van de nationale selectie doen bij het komende Europees en wereldkampioenschap in juli van dit jaar. Wie haar als bondscoach BMX zal opvolgen, is nog niet bekend.
    Naast Peter Van den Abeele, UCI-coördinator voor veldrijden en mountainbike, heeft België met Ellen Bollansée dus een tweede landgenoot met een topfunctie bij de UCI.

    Het interview met Ellen Bollansée is te bekijken in het programma Rocky Roads dat donderdag 7 april om 18 uur een eerste keer wordt uitgezonden en vervolgens verschillende keren wordt herhaald tot en met zondag. Wat BMX betreft, besteedt het programma verder aandacht aan de Europese Ronden die afgelopen weekend in Zolder werden gereden.

    Exqi Rocky Roads op Exqi Sport


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Exqi Rocky Roads op Exqi Sport

    Met de Cape Epic Race, die net achter de rug is, is ook het offroadseizoen definitief op gang getrokken. EXQI SPORT blijft de gebeurtenissen in het mountainbike, BMX en trial op de voet volgen in het wekelijkse magazine EXQI Rocky Roads. Zo speelt Filip Meirhaeghe een prominente rol als adviseur voor de modale biker, komt wereldkampioen trialbike Kenny Belaey geregeld in het stuk voor en blijft ook het BMX-wereldje niet op z’n honger zitten.
    Deze week valt in die hoek overigens een belangrijke primeur te rapen wat betreft de nieuwe topfunctie van de Belgische BMX Bondscoach Ellen Bollanséé.

    EXQI Rocky Roads is er iedere donderdag vanaf 18u00.



     


    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs