Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    02-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cegelec 4-uurs mountainbike estafette 23 april 2011

    Zaterdag 23 april wordt een 4-uurs estafette MTB wedstrijd georganiseerd  in Burgh-Haamstede op het Patrick Tolhoek Parcours.

    Wedstrijdinformatie    

    Cegelec 4-uurs mountainbike estafette 23 april 2011
              

    Parcours:      Burgh-Haamstede, parcours “Boswachterij Westerschouwen” te    bereiken via het parkeerterrein aan de Adriaan v.d. Weijdeweg.
                        De route naar het parcours wordt aangegeven.

    Team-samenstelling: 
    Minimaal 2 en maximaal 4 renners met een minimum leeftijd van 10  jaar in 2011,
    individuele deelname in  een aparte categorie.
    Deelname is geheel op eigen risico. 
    Van deelnemers tot 18 jaar wordt verwacht dat ouderlijke  toestemming  is gegeven.

    Categorieën: Er wordt gereden in 5 categorieën:

    Materiaal en uitrusting: Deelname is mogelijk met een deugdelijke mountainbike 

    Een volledige einduitslag en foto’s van de wedstrijd zullen op de  website www.teamx-treme.nl worden gepubliceerd.

    Contactpersonen
    Wedstrijdcoördinator:  Nehemia Paardekooper 06-41048998 x-treme.4-uurs@zeelandnet.nl
    De organisatie gaat er vanuit dat deelnemende teams kennis hebben genomen van het wedstrijdreglement (zie www.teamx-treme.nl) en daar onverkort naar handelen.





    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sam Malfliet terug
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vorig jaar viel het seizoen voor Sam Malfliet  volledig in het water door een gebroken rug,
    Als gevolg van een ongelukkig snowboardongeval  in maart 2010 moest hij een zware operatie  ondergaan en mocht de nu 24 jarige biker  6 maanden niets doen.

    "Het gevolg van een jaar inactiviteit is dat ik nu helemaal geen basis heb. De voorbije maand heb ik Zuid Afrika gezeten om wat kilometers te trainen. Daar igaat dat  het  iets makkelijker dan in Belgie vanwege  het goede weer. Maar ik heb nog niet intensief getraind , dus de eerste wedstrijden zullen afzien worden voor mij. Dit seizoen ga ik gewoon proberen om heelhuids te blijven en hopelijk kan ik in de loop van het jaar terug in het wedstrijdritme komen. Ik rij waarschijnlijk mijn eerste wedstrijd in Dinant, al denk ik  niet dat ik al fit genoeg ben om zo een intensieve wedstrijd  tot een goed einde te brengen, maar het zal zowiezo een goede training zijn." zegt Sam Malfliet enthousiast.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Teamvoorstelling van Lindor offroad team Oudenaarde
    Vorige vrijdag werd het Lindor offroad team Oudenaarde voorgesteld aan publiek en pers..
    Het team dat zijn thuisbasis heeft in Eine, bij fietsen Lindor, bestaat uit 10 renners die in verschillende categorieën en bonden zullen strijden. De ploeg richt zich vooral op het mountainbike gebeuren en het veldrijden, maar natuurlijk wordt ook de weg niet vergeten.
    Jay Bytebier is een tweedejaarsnieuweling uit Melsen die zich vooral wil manifesteren in de grotere mountainbikewedstrijden zoals de Merida Cup en Belgacom Challenge. Zijn grote doel dit jaar is een uitzonderlijke prestatie neer te zetten in het mekka van de Belgische mountainbikesport, nl in Houffalize. Aan begeleiding zal het hem niet ontbreken, want vader Wim staat hem altijd bij met raad en daad gedurende het ganse seizoen. Beiden vormen zowat een onafscheidelijk duo op training. Ook Wim Bytebier wil wel een paar marathons meerijden. 
    Robin Vanden Abeele van zijn kant is eerstejaars junior en hoopt dit jaar vooral veel te leren. Hij is pas begonnen en weet dus ook nog niet zo goed wat hij allemaal kan verwachten.
    Nicky Van der Schueren is voor het eerst dit jaar belofte. Hij beseft dat het eerste jaar bij de grotere jongens een moeilijk jaar zal worden en dat weet ook zijn entourage.
    Jens Modde is ook een jongen die voor het eerst aan wedstrijden zal deelnemen. Deze 19-jarige zal vooral te zien bij de VWF in de A-categorie.
    De volgende op het lijstje zijn vader en zoon De Vos. Gert, de zoon, is iemand die al vele watertjes heeft doorzwommen. Hij reed nog superprestige wedstrijden naast de grote kanonnen Van Der Poel, Wellens, Nys en Stybar. Nu spitst hij zich vooral toe op het mountainbiken en crossen bij de VWF. Zo behaalde hij vorig seizoen nog de Belgische titel in de A-categorie. Vader Robert is een man van vele oorlogen. Onverslijtbaar en steeds met de glimlach rondfietsend. Hij behaalde vorig jaar eveneens de Belgische titel bij de VWF in de D-categorie. Dit seizoen werd hij tweede, en zijn doel is om terug enkele overwinningen mee te pikken en hopen op een nieuwe Belgische titel.
     Nog iemand die het mountainbiken in het bloed zit is Erwin De Clercq uit Moortsele. Erwin kijkt vooral uit naar het WK voor journalisten in Italië dat gereden wordt in september. Daarna wil hij de goede vorm verder laten gelden in het mountainbikeseizoen bij de VWF.
    Nog iemand uit Moortsele is Willy Den Haese. De hardrijder is nog steeds op zoek naar zijn eerste overwinning ooit, maar hoopt dit jaar zijn tweede en derde plaatsen om te ruilen voor een eerste plaats.
     De laatste in het rijtje is Bjorn Vanden Abeele. Hij zal vooral marathons rijden zoals daar o.m. zijn: Grande Traversee du Limousin, Trans Polen, BK marathon, Roc D’azur, …
    De voorzitter, Franky De Groote gaf nog mee dat de doelstellingen voor dit jaar zijn: vooral plezier hebben in het wedstrijd - rijden maar ook dat iedereen zijn eigen doel kan bereiken. De renners bedanken langs deze weg dan ook de sponsors die hen steunen om hun hobby te kunnen uitvoeren alsook hun mecanicien Bart Vanrenterghem waar ze altijd bij terecht kunnen.
    Het team wordt gesponsord door FIETSEN LINDOR uit Oudenaarde - Eine, Centrale verwarming VAN AUDENAERDE en Ramen DE RYCKE beiden eveneens uit Oudenaarde en door Confiserie ‘Sneeuwballen’ LARMUSEAU uit Gent.





    Categorie:cross country
    01-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Andalucía Bike Race : Orbea aan zet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag werd er in de 70 km van de  Andalucia Bike Race eens deftig aan de boom geschuld.

    De derde manche verliep niet zo vlotjes voor  gastheer Jose Antonio Hermida en zijn ploegmaat Ralph Naf. Het Multivan Merida team kreeg na twee overwinningen , vandaag  maar liefst 20 minuten aan zijn been en eindigde derhalve pas op plaats 11.

    De Zwitser Ralph Naf had , na een verkeerde beweging gisteren,  last van zijn rug. Vandaag werd het alleen maar erger en het was lauter een kwestie van de wedstrijd uit te rijden. Daarbovenop reden de leiders verloren , wat op de koop toe veel tijd kostte.
    De wereldkampioen Hermida en Ralph Naf  zakken van de eerste naar de 5 de stek in het klassement.

    Het Orbea team , dat dag na dag aan kracht wint, profiteerde van de situatie en won ondanks het feit dat Lejarreta in de afdaling tegen  de grond ging en zich goed bezeerde. Ruben Ruzafa en  Iñaki Lejarreta wonnen de derde manche met 59 sec voorsprong op   de Tsjechen Hynek-Boudny.

    De Deense  Kristine Noergaard boekte samen met de Britse  Sally Bigham  de derde zege op rij  bij de dames en hadden  meer dan 11 minuten voorsprong op het  Spaanse team met  Sandra Santanyes en Isabel Castro . De derde plaats  ging naar  Jennifer Smith en Kathy Sherwin die bijna 14 minuten achterstand opliepen.


    1  ORBEA RUZAFA Ruben & LEJARRETA Iñaki   2h01:31
    2  CESKA SPORITELNA -SPECIALIZED HYNEK Kristian & BOUDNY Pavel 2h02:30
    3  HISPANO-LUSO DIAZ DE LA PEÑA Alejandro&  LEAO PINTO Luis 2h03:09
    4  BMC - FACTOR HORÁK Martin  & VOKROUHLÍK Toma 2h03:50
    5  OKI-ORBEA 1 PORTILLA HERRANZ Carlos & SALAMERO SUBIAS Javier  2h14:33

     






     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fiere grootouders
    Dat wij bijzonder trots zijn op onze kleinzoon laat geen twijfel.
    Langs deze weg willen Jos en ik iedereen bedanken voor de vele  wensen en felicitaties.
    Op algemeen verzoek  :  de eerste foto's van Thor Wouters geboren op  28/2/2011.





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bike2Siberia
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ronny Dumonceau en Rudy Rollenberg  van pervélo fietsen van Komlamour in  Geraardsbergen naar Novosibirsk in Siberie.

    Vorige week vond de voorstelling van dit avontuur plaats in het staminée Komlamour te Geraardsbergen.
    Het werd een gezellig samenzijn in gezelschap van de pers, prominenten, vrienden en familie waar we onze bedoelingen uiteenzetten.

    "Onze partner, Routeyou zorgde voor een gedetailleerde uitleg ivm de route en alles wat we op onze weg zullen tegenkomen en kunnen verwachten.
    De site is online( www.bike2siberia.be ) en hier kan je alles terug vinden van wat er te gebeuren staat.
    In onze blog zal je onze voorbereidingen en testen kunnen vinden die we vanaf nu zullen doen.
    Er dient nog veel te gebeuren, al het materiaal moet getest worden of ze al dan niet in aanmerking komen om onze lange tocht te doorstaan.
    Er zullen verschillende tochten gemaakt worden om een zo goed mogelijk beeld te krijgen van wat de noden zijn voor dit avontuur.
    Tevens zullen we de nodige sponsorwerving doen zodat het financieel plaatje draaglijk wordt.
    Hierbij zullen we zowel particulieren als bedrijven bij betrekken.
    Sponsoren als particulier kan al vanaf €1,00 , vanaf €20,00 staat je naam vermeld op de trui(zie site).
    Sponsoren als bedrijf kan vanaf €250,00(voor meer info kan je ons contacteren).
    Daarnaast is het natuurlijk ook noodzakelijk om partners te vinden voor materialen en toepassingen.
    De tocht zelf zal tussen de 6000 en 7000km zijn, dit zonder enige bijstand. We zullen deze km's enkel met onze mountainbike en aanhangkar afleggen.
    Het vertrek is voorzien op 15 Juli 2012.(tijdens onze eerste rit is het de bedoeling dat zoveel mogelijk fietsers ons begeleiden)
    Terugkomst is voorzien tussen 30 Augustus en 15 September 2012.(bij de terugkomst rijden we van Zaventem naar Geraardsbergen-ook hier is het de bedoeling dat zoveel mogelijk fietsers ons begeleiden)
    Wensen jullie meer informatie:aarzel niet om ons te contacteren."

    rudy@pervelo.be   0032 475 89 60 61
    ronnydumonceau@yahoo.fr  0032 495 16 95 67

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kids Trophy Flobecq
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Flobecq 2 april
    Kids  Trophy O2 Bikers



    Mountainbikewedstrijd 7 tot 14 jaar 
    Start om 13 u  

    Nieuwelingen
    start om 15.30 u

    Prijzenpot 400 € 


    Inschrijven via vuylsteke.peter@skynet.be
    Info 0474 468 318


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOR 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen VOR
    ( Wielerbond Oost Belgie ) 

     
    kalender 2011


    Zo. 15.05.2011 KELMIS/ LA CALAMINE XC + Kids XC : + Merida Cup
    Za. 21.05.2011 EUPEN Kids  
    Zo. 22.05.2011 EUPEN XC XC : + Merida Cup
    Za. 03.07.2011 ST. VITH XC + Kids Kids : + O2 Biker XC : + Belgacom Cup
    Za. 23.07.2011 OUREN Kids  
    Zo. 24.07.2011 OUREN XC XC : + Merida Cup
    Zo. 14.08.2011 BÜTGENBACH Kids  
    Za. 20.09.2011 BLÉGNY Kids : + O2 Biker
    Datum nog vast te leggen HAWY-SOUMAGNE XC + Kids

    http://www.vor-cycling.be/nl/index.html


    inschrijven http://www.chronorace.be/web2/ChronoCode/Formulaire.aspx?lng=NL

    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegvoorstelling Team Joven 2011

    Afgelopen zaterdag werd in Peer voor Team Joven het startschot gegeven van het nieuwe seizoen. Het team gaat haar derde jaargang tegemoet en dat was voor Piet Emonds en Jos Kerkhofs het teken om wederom een stap vooruit te zetten.

     

    Voor het eerst in haar geschiedenis is Team Joven een officieel team, aangesloten bij de bond. En dat moest gevierd worden met echte Limburgse vlaai en wat drank op de receptie die gepaard ging met de voorstelling van de renners.

     

    De website van Jos (www.joven.be) werd vernieuwd en een gedeelte van de site werd gewijd aan de ploeg. Verslagen van trainingen, wedstrijden, gegevens van de renners en nog meer vind je hier terug.

     

    In het tussenseizoen werden bij Team Joven geen vertrekkers genoteerd. Integendeel, ook dit jaar werd het team verder uitgebreid. Een aantal renners van het Derdaele MTB Team maakte in de winter de overstap. Zo maken Joris Vaesen, Guy van Elsen, Danny Soers (3e elite LMTB), Philippe Cardinaels (3e Fun II LMTB), Ronny Vandael (1e Fun II LMTB) en Hans van Lindt vanaf dit jaar officieel deel uit van Team Joven.

     

    Bij de vrouwen komt Sofie Renier, gastrenster in het bronzen team van de laatste 24u van Westerlo, de ploeg versterken. Zij zal voor enkele renners tevens de trainingsschema’s uittekenen.

     

    De renners en rensters zullen dit jaar vooral te zien zijn in de Wallonia Cup, Flanders Cup, VOR Cup, LCMT en LMTB.

     

    Ook dit jaar kiezen de meeste renners voor een titanium frame van Joven. Een enkeling kiest voor het hertekend carbonnen frame.

     

    Overzicht renners:

     

    Dames:

    Sofie Renier

    Roos Emonds

    Nathalie Franken

     

    Masters:

    Haegdons Roberto

    Jos Kerkhofs

    Ronny Vandael

    Philip Van de Voorde

     

    Elite:

    Danny Soers

     

    Fun B:

    Jan Bollen

    Guy van Elsen

     

    Fun A:

    Geert Kerkhofs

    Niels Emonds

    Davy Vos

    Joris Vaesen

    Koen Joris

    Bert Heylen

    Carl Huygen

    Hans van Lindt

    Niels Mertens

    Philippe Cardinaels

     

    Team Joven dankt haar sponsors: Jos Kerkhofs, Piet Emonds, Avia, Jaga, Vaillant, C-Bear, ACV, AEG, Begetube, Geberit.






    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2011
    Belgische UCI  wedstrijden 2011

     HOUFFALIZE  XCO 29/4-01/05/2011 HC ME / WE / MU / WU / MJ / WJ
        
     NAT. KAMP. DHI / 4X - HOUFFALIZE 30/04-01/05/2011  Men / Women
        
     ANTWERPEN 8/05/2011 2 ME / WE
        
     NAMEN DOWN-HILL 28-28/5 2 AFDALING
        
     STOUMONT BELGACOM GP#1 14/05/2011 2 ME
        
     AVERBODE BELGACOM GP#2 2/jun 1 ME
        
     MALMEDY 04-05/06/2011 1 ME / WE / MJ / WJ
        
     KESTER-GOOIK BELGACOM GP#3 18/06/2011 1 ME
        
     SANKT VITH BELGACOM GP#4 2/07/2011 2 ME
        
     GERAARDSBERGEN BELGACOM GP#5 9/07/2011 1 ME
        
     NAT. KAMP.  XCO / TRIAL - HALLE 16+17/07/2011  XCO : ME / WE / MU
        
     NAT. KAMP. MX - lokatie nog te bepalen Men / Women
        
     BERINGEN 18/09/2011 2 ME / WE

    Categorie:Kalender 2014
    28-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rocky Roads Orbea team

    Jonas De Backer en Fabrice Mels  rijden dit jaar in de kleuren van het Cypriotische  Rocky Roads Orbea team. De jonge Belgische beloften gingen aan de slag in Cyprus en namen naast Voroklini ook  de Afxenia HC, een MTB wedstrijd over 3 dagen voor hun rekening .

    Jonas De Backer :

    " Vrijdag in de tijdrit voelde het wel goed aan, al is dat moeilijk te zeggen als het maar over een korte afstand gaat. Het gevoel was in ieder geval wel al veel beter als afgelopen zondag!

    Zaterdag stond de point to point op het programma. Kort samengevat, 1 lange klim en 1 afdaling. De start werd gegeven in Kapedes en dan kregen we een klim over de weg van een 4 tal km. Het was een hele klim drummen om toch maar zo goed mogelijk de onverharde paden op te draaien. Vanaf dan was het heel lang op alleen maar brede wegen koersen. Niet echt heel leuk. Er werden al snel groepjes gevormd en die bleven vrij goed samen tot we de single track klim opdraaide. Dat was wel het lastigste stuk van de dag. Eens boven gekomen volgde de lange afdaling en dan nog een kleine lus. Het gevoel was vandaag ook weer goed en ben wel tevreden.

    Zondag kregen we dan als finale  de xc wedstrijd. Deze werd gereden op hetzelfde parcours als de tijdrit. 1 startronde en 5 rondes. De eerste 3 rondes draaide het volledig vierkant bij mij. Had ook veel last van de rug. Op 2 ronden van het einde werd dit gelukkig beter en vond ik weer een goed ritme. Toch nog enkele plaatsen, en vooral veel tijd, kunnen goedmaken. Jammer van het mindere begin van de wedstrijd waardoor ik een terugval kreeg ik het klassement.

    Kan deze 3-daagse wel afsluiten met een goed gevoel. Ik voelde elke dag dat het wat beter ging. " besloot de biker uit Vilvoorde.

    Fabrice Mels :

    " Vrijdag 25/02  werd de tijdrit  gereden . Ik  had zeer goed benen , maar kon geen goede tijd neerzetten door een defect aan de versnellingen. Ik moest vrede nemen met  de 89ste tijd.
    Zaterdag 26/02  stond de marathon op het programma.
    In de start was ik goed opgeschoven tot in het wiel van Eric Groen. Door een kapotte cassette trapte ik door en schoof ik uit mijn pedaal met als resultaat knie tegen het stuur en traparm in de kuit. Door die opgave mocht ik niet starten in de volgende etappe. " aldus Fabrice Mels.



    Jonas De Backer                                   Fabrice Mels


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Andalucía Bike Race dag 2

    José Antonio Hermida en Ralph Näf domineren tot nu toe de eerste editie van de Andalucía Bike Race in Cordoba. De Multivan Merdia bikers verzekerden zich met 2 zege op rij van de kop in het klassement.

    Toch was het Olympisch kampioen Julien Absalon die na 73 km  als eerste over de finish bolde. De Fransman rijdt als VIP en wordt als dusdaning niet in het algemeen klassement opgenomen, aangezien hij enkel de 2 eerste manches voor zijn rekening neemt.
    " Ik ben er zeker van dat er volgend jaar meer buitenlanders aan de start zullen staan. Het is een mooie voorbereiding op het seizoen en ik hou er een goed gevoel aan over." zegt de 30 jarige Fransman. " Omdat ik niet heel de week kan meerijden, ben ik solo van start gegaan met een VIP plaat. Ik kom maar 2 dagen naar hier om mij voor te bereiden . Hermida en Naf reden met een 29" , die van mij is nog niet klaar."

    Zijn  Orbea teamgenoten Rubén Ruzafa en  Iñaki Lejarreta  eindigden net als gisteren op de tweede plaats.

    De Tsjechen  Kristian  Hynek en Pavel Boudny ( Ceska Sporitelna Specialized ) reden onderweg lek en waren  andermaal goed voor de  derde plaats.
    Hispano Luso met Diaz de la Pena en Luis Leao Pino finishte als vierde.

    Norgaard en Bigham vonden ook vandaag de perfecte balans en  wonnen de tweede etappe  bij de vrouwen voor het duo Smith /Sherwin ( Alphine Oryhopedic).

    Sandra Santanyes en Isabel  Castro genoten van het gebeuren en finishten als derde.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB KIDS CHALLENGE 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    In bijlage de inschrijvingen voor de eerste wedstrijd van de MTB KIDS CHALLENGE 2011.
    De eerste wedstrijd zal dus onder massale belangstelling plaats vinden op 6 maart  op het Joël Smets BMX-circuit in Dessel  .
    Er zijn op dit ogenblik 150  vooringeschreven renners. 

    Inschrijven via de site kan nog altijd en ook ter plaatse inschrijven is nog mogelijk. (tot 30' voor de start van de wedstrijd)
    Omwille van het aantal deelnemers zal het programma aangepast worden bij de 13 en 14 jarige aspiranten. Ze zullen niet gelijktijdig hun wedstrijd betwisten.
    De 13 jarigen starten zoals voorzien om 15u45 en de 14 jarigen om 16u30.
    Het parcours is op enkele plaatsen aangepast ten opzichte van vorig jaar en een nieuw single-track is toegevoegd.
     

    Bijlagen:
    20100228 Inschrijvingen.xls (62.5 KB)   


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thor Wouters
    Met trots melden Jos en ik de geboorte van ons eerste kleinkind.
    Thor is een gezond kereltje van 3,440  kg en en meet 50 cm.

    Moeder en kind stellen het uitstekend en de grootouders kunnen hun geluk niet op




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Felt Otztal X Bionic scoort in Cyprus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Blaza Klemencic wist in alle tumult de kalmte te bewaren en werd tweede in de Afxenia  driedaagse. De HC wedstrijd leverde de Sloveense 120 UCI punten op en enkel haar 4 de plaats in de World Cup in Windham bracht meer op
    De dames hadden  met veel  problemen te kampen. Op zaterdag was het niet duidelijk waar de meet zich bevond en op zondag kwam de leider in het klassement te laat op de afspraak en verspeelde zo haar titel.
    Klemencic , de Sloveense kampioene liet haar niet uit haar lood slaan en verzekerde zich van de 2 de plaats in de eindstand.
    Op  de 5, 5 km  omloop in Mantra tou Kampiou was Klemencic duidelijk de sterkste. Van bij de start bouwde ze haar voorsprong op de Noorse Lene Byberg uit. Mocht de wedstrijd zondag enkele kilometers langer geweest zijn,  zou ze hoogstwaarschijnlijk de eindzege behaald hebben, nu strandde ze op nummer 2.

    " Hier zijn  de afgelopen dagen rare dingen gebeurd, maar de uitslag is volgens mij wel fair en  correct. Ik weet niet juist waarom Annika Langvad te laat kwam, maar het is echt jammer voor haar. Ik had in de finale wel goede benen en zou  haar het vuur aan de schenen gelegd hebben. " was de commentaar van de Sloveense.

    De Oostenrijker Karl Markt was de man van de dag, zeg maar van de  driedaagse. Vorig weekend won hij in Voroklini en dit weekend  waren de wereldkampioen Alban Lakata en de Tsjech Jaroslav Kulhavy niet in staat de Felt biker te volgen. Tijdens de rit in lijn van zaterdag over 44,6  km legde hij de basis voor de eindwinst en zondag zette hij de kroon op het werk.
    Die eindwinst leverde hem 160 UCI punten. Nooit eerder werd de Afxenia driedaagse zo hoog gewaardeerd.

    " Het is niet te geloven! " zegt Karl Markt. " Die zege van vorige week was al mooi, maar dit is fantastisch. Ik heb de gelukkigste man van heel Cyprus. Een Hors Categorie wedstrijd win je niet alle dagen. En winnen tegen al die toppers geeft me  echt een kick."
     

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fuji MTB Masters Team 2011

    Dit weekend was het showtime voor de Fuji’s. 
    In DeKaai in Meeuwen stond de jaarlijkse ploegvoorstelling  op het programma.  
    Allereerst vond de traditionele team meeting plaats, waar in een informele sfeer bestuurszaken werden besproken. Daarna was het in een schitterende ambiance genieten van de voorstelling van de gehele crew en alle fietsende teamleden.
    Iedereen kwam aan de beurt en werd door Jo van Deurse professioneel geïnterviewd.
    Ook de sponsoren die aanwezig waren werden in het zonnetje gezet.  Onder het genot van een drankje kon men uitgebreid de nieuwe materialen en natuurlijk de diverse FUJI-bikes bekijken. De nieuwe sponsor X-Sauce gaf een demonstratie hoe men gewone wielen tubeless kan maken. AA-drink deelde aan alle teamleden handdoeken, T-shirts en bidons uit. 
    Een vertegenwoordiging van TEVA en Medista was aanwezig en werd geïnterviewd.
    Nadat iedereen was voorgesteld en zijn zegje had gedaan was het tijd voor een uitgebreid pastabuffet, dat door de aanwezigen zeer op prijs werd gesteld. Toen de honger was gestild was het tijd voor de individuele foto’s en daarna de teamfoto. 
    TV Limburg , die het geheel filmde zal een reportage uitzenden op 2 Maart om 18.00h.  
    " We willen  iedereen bedanken die deze dag tot een succes heeft gemaakt ! Nogmaals is gebleken dat we een  heel eind op weg zijn om een topteam te worden. Gezien de onderlinge sfeer en ieders inzet kan het niet anders dan dat we een goed jaar tegemoet gaan." zegt teambaas Jos Lecok.


    http://www.youtube.com/watch?v=GDPfYq7HuFw





    Fuji MTB Masters team voorstelling

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgacom Belgian MTB GP 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In bijlage de reglementen van de Belgacom GP 2011




    kalender


    -Zaterdag  14 MEI    STOUMONT{CHATEAU DE TARGNON}

    -Donderdag  2 JUNI  AVERBODE ( op naar alle waarschijnlijkheid gewijzigd  parcours)

    -Zaterdag   18  JUNI   GOOIK

    -Zaterdag   2   JULI     ST VITH

    -Zaterdag     9 JULI   GERAARDSBERGEN

    ndien er een KIDS TROPHY is , wordt deze dezelfde dag verreden

    Op zondag wordt er op Sporza TV een  ruime samenvatting  gegeven .

    Bijlagen:
    20110220 - Reglement Belgacom Belgian MTB GP 2011 NED.pdf (2.3 MB)   


    Categorie:reglementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Team Viper 2011
    Zaterdag vond in Bastogne de persvoorstelling van het Viper Team plaats.
    Met fierheid plaatste  Didier Hoyaux zijn Team 2011 in de schijnwerpers.

    In de voormiddag was de lokale TV zender Luxemburg aanwezig om een twee uur durende reportage te maken over het Team.
    In de namiddag was het dan de beurt aan de geschreven pers en genodigden.

    Team Viper bestaat uit twee eerste jaars junioren : Geoffry Hoyaux en Quentin Peter
    Twee eerste jaars beloftes : de Vlaming  Leander Bertels en Arnaud Hoyaux
    Één tweedejaars belofte : Thomas Desoney
    En eén elite : Pierre Delcour (nieuw van dit jaar in de club)

    Het was net of het team nu al de hoofdprijzen hadden binnen gehaald , immers Didier Hoyaux heeft het contract met de kledingsponsor Goosse Confection en met de rijwielen Viper kunnen verlengen.
    Het team en de leiding zijn  zeer tevreden over die produkten en de reeds enkele jaren durende samenwerking.

    Extra voor dit jaar heeft Fons Bertels (papa van Leander) twee speciale sponsors uit Vlaanderen voor de renners en hun prestaties
    kunnen vastleggen : WDI (Wellness Design International) welke voor dit jaar een airnergy toestel en een MRS2000Med magneetmat  ter beschikking stelt voor het Viper Team.
    Het airnergy toestel en de magneetmat zorgen vooral voor een verlaging van lactaat en hartslag waardoor er betere prestaties kunnen behaald worden.
    Verder voorkomen zij blessures en zorgen indien nodig voor een sneller herstel van ziektes of blessures.
    (Zie het intervieuw  met Fons op deze site website van een tijdje geleden.)

    Sorial is een fabrikant van natuurlijke voedingssupplementen, enkel op een plantaardige wijze.
    Zonder toevoeging van kleur- smaakstoffen en bewaarmiddelen.

    Deze beide sponsors (WDI en Sorial) willen hiermee aantonen dat renners op een proffesionele en vooral gezonde en natuurlijke wijze kunnen begeleid worden naar betere prestaties zonder hiervoor roofbouw te plegen op het lichaam.
    Integendeel deze sponsors verzekeren zelfs een verbetering van het uithoudings vermogen, versteviging van de spieren  en een langer presteren
    op hoog niveau.

    De persvoorstelling van het Viper team werd dan afgesloten met een gezellig samenzijn en een souper voor alle geintresseerden in de succesvolle Club.
    Er werd tot in de late uurtjes nog doorgefeest en gedanst.









    Leander Bertels

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jim Thijs wint in Putte
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Off-road triatlon specialist Jim Thijs heeft de off-road duatlon van Putte op zijn naam geschreven. Thijs, vorig jaar nog derde in Putte, domineerde de wedstrijd van start tot finish. Tijdens de eerste loopkilometers duldde hij nog enkele tegenstanders voor hem, maar uiteindelijk begon hij als eerste aan het mountainbikeonderdeel. Op de prachtige en technische bosomloop kon Thijs zijn voorsprong almaar verder uitbouwen zodat hij vrij ontspannen aan de laatste loopproef kon beginnen. Buts werd op ruim een minuut tweede, Douwen vervolledigde twintig seconden later het podium.

    “Ik ben vooral zeer tevreden met het niveau dat ik zowel op de fiets als tijdens het lopen haalde. Vroeger zakte ik altijd wat weg tijdens de tweede wedstrijdhelft maar dit probleem lijkt nu helemaal opgelost”, aldus een tevreden Thijs.

    Binnen twee weken zal Thijs in Geel voor het laatst dit jaar aan de start van een off-road duatlon staan. Daarna zal hij zich klaarstomen voor de eerste Xterra-wereldbekerwedstrijden.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nico Berckmans wint strandrace de Haan
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De  Haan  was vandaag  het toneel voor de Eddy Ronquetti Beachrace.
    Nico Berckmans heeft de 54 km  in De Vosseslag gewonnen in 01:40:53 , terwijl Fredriek Devoldere  de 32 km   in 00:58:49 op zijn naam schreef.
    Chico (Langdorp MTB Team ) was zelfs na een lekke band , de snelste op de lange afstand  voor Joris Massaer ( G Skin Delforche ) en  Kris Lapere.

    Bij de dames ging Joyce Vanderbeke met de zege aan de haal. Vanderbeke was Inne Gantois en Kim Saenen van Team Nomadesk te snel af.
    "  Een week blijkt niet voldoende om volledig terug op krachten te zijn na buikgriep. De snelle stukken gingen wel maar de zwaardere stukken gingen niet zonder power in de benen. " aldus Kim Saenen.

    Bij de juniores stak Didier Bats met kop en schouders boven de concurrentie uit. De MTB Langdorp biker klopte de Waal Boris Cara ( Windose Houffalize) en Nicolas Klee. Jens Berckmans, de zoon van Chico werd mooi vierde.

    Frederiek Devoldere klopte Peter Huyge en Steven Vanmolecot op de 32 km.
    MTBabe Eva Bouwen  kleurde het strand  Pink en ging Hanne Geudens met 3 minuten vooraf.


    algemeen :
    1.   BERCKMANS Nico  1:40:53
    2.   MASSAER Joris  1:41:16
    3.   LAPERE Kris 1:41:20
    4.   HIMPENS Maarten  1:43:41 
    5.   CHAMON Alexander  1:43:49 
    6.   RONDELEZ Bjorn  1:43:49
    7.   SLEECKX Danny 1:43:50
    8.   VANDEN BON Jurgen  1:44:02
    9.   HERTSENS Kris  1:44:15 
    10.  BATS Didier  1:45:29

    volledige uitslagen  www.chronorace.be




    Categorie:Strandraces


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs