Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    17-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Robert Kircher riskeert 8 jaar schorsing
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Tegen zijn pas opgelopen schorsing van 8 jaar gaat de Oostenrijkse mountainbiker van het Tango-Pro-Cycling team in beroep.

    De 33 jarige   Robert Kircher  kreeg van de Nada  2 jaar schorsing voor het bezit van doping en 6 jaar voor het verdelen er van  opgelegd.

    In juni  2010 werd de voormalige Oostenrijkse kampioen veroordeeld  wegens het bezit en verhandelen van doping in de loop van  2009. 
    Ondanks de schorsing kon hij het niet laten om in juli  deel te nemen aan het nationaal kampioenschap,  waar hij beslag  legde op de zevende plaats. Als gevolg van zijn eerder opgelopen straf werd hij gediskwalificeerd.
    De beslissing van de Nada en de boete van 3.600 € gaat Kircher aanvechten , aangezien deze volgens zijn advocaat niet rechtsgeldig is.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. John Tomac traint Aaron Gwinn
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wie anders dan de legendarische John Tomac is het best geplaatst  om de  Amerikaanse DH kampioen Aaron Gwinn de kneepjes van het vak bij te brengen.
    Met het oog op 2011 ontpopt de 43 jarige Tomac zich als trainer van Gwinn, de nieuwe aanwinst bij het Trek World  Racing team.
    Tomac  , de wereldkampioen van 1991 ,  is zeer gemotiveerd en zou graag  terug een Amerikaan op het podium zien tijdens het WK en in de World Cups.
    Met zijn  ervaring en reputatie  denkt hij in staat te zijn om Aaron Gwinn  enkele vaardigheden bij te brengen en het niveau van de huidige  DH kampioen op te trekken.

    De  22 jarige ex Yeti biker hoopt  van zijn kant op een lange en duurzame vriendschap en denkt heel wat te kunnen  leren van de beste en veelzijdigste mountainbiker die de USA ooit heeft voortgebracht.


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jean Biermans wint poll MTBlily
    Klik op de afbeelding om de link te volgen








    uitslag poll :

    Nino Schurter  6 % (12)
    Julien Absalon  2 % (5)
    Jaroslav Kulhavy  5 % (11)
    Burry Stander  1 % (3)
    José Antonio Hermida  22 % (45)
    Jean Biermans  59 % (122)
    Florian Vogel  1 % (2)
    Mathias Fluckiger  3 % (6)

    -----------------------------------------
    Totaal aantal stemmen: 206

    Het resultaat van de poll liegt er niet om. 

    Jean Biermans is voor de lezers van MTBlily  de figuur van het jaar.
    Met 59 % van de stemmen is hij de absolute winnaar en dat voor José Hermida en Nino Schurter, die respectievelijk 22 en 6  % van de stemmen wegkaapten . 
    Biermans werd verdiend verkozen tot de mountainbiker van 2010 , allereerst omwille van zijn regenboogtrui, anderzijds vanwege zijn uniek karakter , zijn uithoudingsvermogen en zijn opmerkelijke carriere als mountainbiker.

    Daar waar het mij  bij de buitenlandse toppers  enkel om de eer gaat en de winnaar met een eenvoudig mailtje zou verwittigd worden, wordt de wereldkampioen 24 u MTB  voor duo's  eerdaags uitgenodigd om zijn prijs in ontvangst te nemen.

    Wij wensen de Hasseltse biker alvast proficiat met deze glansrijke overwinning en bedanken  al de lezers voor hun medewerking.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MarathonMan-Serie 2011
    • 01.05.2011 Rocky Mountain Bike Marathon, Garda Trentino (ITA)
    • 11.06.2011 Rocky Mountain Bike Marathon, Willingen (D)
    • 18.06.2011 Malevil Cup, Jablonne v Podjestedi (TSJ)
    • 16.07.2011 Salzkammergut Trophy, Bad Goisern (OOST)
    • 07.08.2011 Erzgebirgs-Bike-Marathon, Seiffen (D)

      inschrijven kan
      op
      http://www.marathonman-europe.com/mme_registration_2011.php

    Categorie:Evenementen
    16-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koopje
    Door sponsoring van veringen heeft Lennard De Rooy een splinternieuwe vering liggen , die hij zelf  gekocht had.
    De vering is splinternieuw en er is niet mee gereden.

    Het gaat om een  Suntour: SR 
    kleur : wit;
    type : SF 10 AXON RLD in Hollow uitvoering.
    Bij deze vering zit ook een pop-lock.
    Super goede vering

    Hij verkoopt ze voor  250€

    gegevens l.derooy@hotmail.com of 0479/786605






    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reactie Rudi Van Houts
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In het lichaam van de Nederlandse  mountainbiker Rudi van Houts is na een zogenaamde out-of-competition controle clenbuterol aangetroffen. De controle vond plaats onmiddellijk nadat de Nederlands kampioen mountainbike terugkeerde van een reis voor zijn sponsor in Mexico eind oktober.

    Rudi van Houts heeft de Nederlandse dopingexpert Douwe de Boer, verbonden aan het Maastricht Universitair Medisch Centrum, ingeschakeld om zijn onschuld te bewijzen. De Boer staat momenteel meerdere sporters bij met hetzelfde probleem.

    ,,Ik weet van mezelf dat ik onschuldig ben'', aldus Van Houts. ,,We hebben in Mexico veel vlees gegeten en het zou heel goed kunnen dat de clenbuterol daar heeft ingezeten. Anders zou ik het niet weten. Ik ga er in ieder geval alles aan doen om mijn onschuld te bewijzen.'' Zo heeft Van Houts op eigen initiatief meteen een haaranalyse laten doen.

    In oktober 2010 werd de Duitse tafeltennis-international Dmitrij Ovtcharov vrijgesproken, nadat aanvankelijk een geringe hoeveelheid clenbuterol bij hem was gevonden. Een haaranalyse pleitte hem vrij.

    Ook bij de Italiaanse wielrenner Alessandro Colo werd tijdens de Ronde van Mexico clenbuterol in het lichaam gevonden. Uit een officieel onderzoek blijkt dat in 18 procent van het vlees dat in Zuid-Amerika wordt geconsumeerd clenbuterol zit.

    ,,Ik klamp me vast aan deze eerdere zaken. Ik geef het niet zomaar op. Als je weet dat je niets hebt gebruikt, is er alle reden om aan te tonen dat je onschuldig bent'', zegt Van Houts.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI Elite Mountain Bike Teams

    De UCI heeft zopas de 15   cross-country teams en de  15  gravity teams  bekend gemaakt die in 2011 het label “UCI Elite Mountain Bike Team”  mogen dragen .
    Om de status van Elite team te bekomen,  dienen deze teams 3500 € neer te tellen en dit integenstelling tot de 1200 € voor de overige erkende UCI teams.

    XC (15 teams)

    Specialized Factory Racing Team (USA)

    Scott Swisspower MTB Racing Team (ZWI)

    Subaru Trek (USA)

    Multivan Merida Biking Team (D)

    Orbea Racing Team (SP)

    Trek World Racing (SP)

    Team Colnago (ITA)

    Luna Pro Team (USA)

    Central Pro Team (D)

    Cannondale Factory Racing (D)

    Topeak Ergon Racing Team (D)

    BH SR Suntour (FRA)

    Rabobank Giant Offroad Team (NED)

    Rubena - Birell - Specialized Cycling Team (TSJ)

    Felt Oetzal X-Bionic Team (D) 


    DH / 4X (15 teams)

    Scott 11 (SUI)

    Commençal (GR BR)

    Yeti Cycles Races Team (USA)

    Suspension Center (ZWI)

    RSP 4 Cross Racing Team (Oostr)

    Santa Cruz Syndicate (USA)

    Team Maxxis Rocky Mountain (USA)

    Trek World Racing (SP)

    Chain Reaction Cycles / Nuke Proof (Gr Br)

    MS Evil Racing (Oostr)

    Commençal Superiders (FRA)

    Alpine Commençal (Oostr)

    Lapierre International (FRA)

    Monster Energy - Specialized - Mad Catz (USA)

    Norco World Team (GR BR)


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI reglementen

    - Volgens de nieuwe UCI reglementen komt er  dan toch een apparte reeks voor beloften.
    In 2011 zullen er afzonderlijke World Cup wedstrijden gehouden worden voor zowel heren als dames van 19 tot 22 jaar. 
    Buiten het WK, het continentaal kampioenschap ( EK)  en het nationaal kampioenschap kunnen de  beste beloften nog bij de elites aantreden.
    De 10 beste mannen in de  individuele U23  UCI ranking en de 5 eerste vrouwen in dat klassement kunnen zelf kiezen in welke reeks ze willen starten.


    - Een renner moet  19 jaar en ouder op zijn en minstens  20 UCI punten hebben voor hij aan een wereldbeker cross country kan deelnemen.

    - Cross-country Eliminator  en  short track  staan open voor renners vanaf 17 jaar .

    Meer details kan je vinden op  :


    http://www.uci.ch/Modules/BUILTIN/getObject.asp?MenuId&ObjTypeCode=FILE&type=FILE&id=NjU0MTU&LangId


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Houts betrapt op gebruik clenbuterol
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Nederlandse mountainbiker Rudi van Houts is betrapt op het gebruik van clenbuterol. De sporen van het verboden middel zijn eind oktober bij een out-of-competition-controle in zijn lichaam aangetroffen, zo bleek donderdag toen de resultaten van die controle bekend werden gemaakt.

    Van Houts, onlangs uitgeroepen tot mountainbiker van het jaar in Nederland, zegt dat hij onschuldig is.
    De 26-jarige mountainbiker heeft de Nederlandse dopingexpert Douwe de Boer ingeschakeld om dat te bewijzen.

    Van Houts werd gecontroleerd kort nadat hij terugkeerde van een reis naar Mexico. ,,We hebben in Mexico veel vlees gegeten en het zou heel goed kunnen dat de clenbuterol daar heeft ingezeten. Anders zou ik het niet weten. Ik ga er in ieder geval alles aan doen om mijn onschuld te bewijzen.'' Van Houts heeft op eigen initiatief meteen een haaranalyse laten doen.

    Naar verluidt werd hij  bij het Multivan Merida team onmiddellijk  ontslagen


     
    http://www.dopingautoriteit.nl/nieuws/anp/4564


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fuji MTB masters team
    Met trots toont het Limburgse Fuji  team het ontwerp van de nieuwe teamkleding 2011




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stage met Kevin Van Hoovels
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In samenwerking met QTR-Atop Travel organiseert Kevin Van Hoovels een mountainbike stage in Club La Santa Lanzarote. Deze stage gaat door van 12 tot 19 februari 2011 en is de ideale voorbereiding op het nieuwe seizoen en in het bijzonder de Cape Epic van 2011.

    Kevin Van Hoovels is regerend Belgisch kampioen cross-country en vice kampioen marathon. Ondanks zijn 25 levenslengtes heeft Kevin al heel wat ervaring in zowel cross-country, marathon als meerdaagse mountainbikewedstrijden.

    Zo behaalde hij reeds ritoverwinningen in de Trans Schwarzwald, Trans Zollernalb en Tour de L'Ain en een hoop ereplaatsen in nationale en internationale marathon en cross-country wedstrijden. Daarnaast is hij tevens afgestudeerd master in de lichamelijke opvoeding en bewegingswetenschappen aan de KULeuven en trainer A mountainbike. Kevin heeft in 2010 ook deelgenomen aan de Absa Cape Epic (16de plaats) en gaat in 2011 voor een plaats in de top 10 samen met teamgenoot Nicolas Vermeulen. Hij is dus ideaal geplaatst voor de begeleiding van dit trainingskamp.

    Club La Santa op het vulkanische eiland Lanzarote is het befaamdste sportressort van Europa voor zowel de recreant als de topsporter. Club La Santa wordt uitgebaat als een modern hotel met alle faciliteiten voor een actieve vakantie of stage. De ideale plek voor zowel individuele als groepsstages. De unieke landschappen, de ongerepte natuur, een fantastische groep mensen, gediplomeerde sportbegeleiders, een uitstekende keuken en een excellent klimaat maken van Club La Santa de perfecte locatie voor een zorgenloos verblijf.
    Met zijn vulkanisch landschap de ideale achtergrond voor een gevarieerde en veeleisende MTB stage

    In de prijs inbegrepen :

    Verblijf in Club La Santa (op basis van 2 pers/appt)

    Half pension

    Vluchten heen en terug .
    Begeleide stage door Kevin Van Hoovels

    Gebruik van alle sportfaciliteiten in Club La Santa

    Prijs : 830 €  per persoon (bij 2 pers/app)  en 700 euro per persoon (bij 3 pers/app).

    Voor wie zijn fiets wenst mee te nemen : Dit dient aangevraagd te worden . Prijs : 25 euro per vlucht .

    Deadline inschrijving : 23 december 2010 of tot einde beschikbare plaatsen;

    Voor info : Info@qtr.be of 0472-941626 of 0475-555885


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topeak Ergon op Canyon

    Het merk Canyon kreeg vooral  bekendheid  in MTB middens door de gebroeders Lado en Manuel Fumic.
    Nadat Lado de fiets aan de haak hing en Manuel overstapte naar Cannondale , zegde  het Duitse fietsmerkt de MTB  op topniveau vaarwel en concentreerde zich meer op de weg .
    Met   Omega Pharma Lotto kende ze een bewogen jaar , vandaar dat  Canyon besloot om terug in MTB te stappen.
    Nadat aan de samenwerking tussen  Rotwild en het Topeak Ergon Team een einde kwam,  heeft het team van Irina Kalentieva, Alban Lakata en Wolfram Kurschat gekozen voor Caynon.
    Bij   tweevoudig  Russische wereldkampioene  (2007 en 2009)  Irina Kalentieva, drievoudige Duits kampioen Wolfram Kurschat en de wereldkampioen marathon Alban Lakata maakt de Rotwild  plaats voor de helgroene Canyon.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Matthias Rupp naar Firebike-Drössiger
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nadat de 20 jarige Zwitser door  het Scott-Swisspower  team bedankt werd voor bewezen diensten , gaat hij in 2011  in zee met het  Duitse team Firebike-Drössiger. In 2008 haalde Rupp  het brons op het WK voor juniores.  In de  eerste jaren bij de beloften  kon hij zich zelden of nooit in de kijker rijden, waardoor Thomas Frischknecht  hem niet weerhield voor 2011.
    Volgend jaar zal hij de 4 Bundesliga  wedstrijden en de World Cups voor beloften  voor zijn rekening nemen.

    Met het team verandert Rupp ook van fietsmerk en verwisselt Scott voor Drössiger.



    Team Firebike-Drössiger
    Matthias Rupp (ZWI)
    Matthias Wengelin (ZWE)
    David Simon (D)
    Marco Schätzing (D)
    Birgit Söllner (D)
    Sascha Heinke (D)
    Günter Reitz (D)
    Anders Ljungberg (ZWE)

    Categorie:cross country
    15-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Langlauf 4 Duchenne
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    " Om mijn deelname aan Duchenne Heroes 2011 te sponsoren organiseer ik 16 januari een daguitstap naar Baraque de Fraiture in de Oostkantons om daar een leuk dagje te gaan skiën, snowboarden, langlaufen of sleeën ..." zegt Kevin Verschueren uit Mechelen , die in 2011 al aan zijn derde deelname toe is.

    Prijs is €20 voor volwassenen en €15 voor kinderen tot 16 jaar.

    Let op :  deze prijzen zijn enkel voor het vervoer heen en terug en dus zonder huur van het materiaal.
    Ontbijt op de bus zal voorzien worden aan €5/ persoon en bestaat uit 2 koffiekoeken en een flesje fruitsap.

    Zie www.ski-baraque.be voor de tarieven van het materiaal.

    Vraag familie en vrienden gerust mee!

    Vertrek om 8u in Mechelen Noord op de parking van de Carrefour nabij MC Donalds.

    Om 18 uur vertrekt de bus dan terug huiswaarts waardoor je ongeveer 8u sneeuwpret zult kunnen beleven.

    Moest er geen sneeuw te vinden zijn die dag zal de reis zich voort zetten naar Monschau, een gezellig stadje in Duitsland waar je goed kan eten en wandelen! Zie www.monschau.nl

    Privé sponsors zonder deelname aan de busreis zijn bijzonder welkom ! Vanaf €30 zijn deze fiscaal aftrekbaar.

    Inschrijven via het nummer 0495/64.15.27 of via mail, duchennehero@gmail.com met vermelding van het aantal personen die zullen aanwezig zijn en of u ontbijt wenst daarbij.

    Als bevestiging krijg je dan een overschrijvingsnummer en de nodige informatie.

    Naargelang het aantal inschrijvingen kunnen extra opstapplaatsen worden voorzien.


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma Velofollis 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het voorlopigofollies staat online: www.velofollies.be. Het is opnieuw een aanbod van jewelste! Je vindt er de complete e programma van Velmerken -en exposantenlijst met niet minder dan 150 exposanten en dubbel zoveel merken. 
    Dit is een stijging met ruim 40% ten opzicht van vorige editie. Ook de uren van de diverse praatcafés, signeersessies, ploegvoorstellingen e.d. zijn bekend.  In de praatcafés mogen we o.a. Karl Vannieuwkerke en Wouter Weylandt verwachten, Tom Boonen en Eddy Merckx, jawel de kannibaal himself (!), nemen dan weer deel aan signeersessies. Ook Dirk De Wolf, de mentor van Philippe Gilbert, is van de partij.

    Vanaf vandaag kan u zich ook inschrijven om deel te nemen aan de dagelijkse spinningsessies op Velofollies.  Er zijn douches en kleedruimtes aanwezig en er is een gevulde drinkbus voor elke deelnemer. De drinkbus zelf kan achteraf gratis meegenomen worden! Er dient bovendien niet extra betaald te worden voor de sessies, deze is inbegrepen in uw ingangsticket.  U kan alleen of in groep deelnemen, het volstaat een mail te sturen naar ingehoste@kortrijkxpo.com, met vermelding van de gewenste dag en uur van uw spinningsessie en het aantal personen.

    Wordt ook fan van onze facebook pagina en wordt zo op de hoogte gehouden van de laatste nieuwtjes rond Velofollies. Momenteel wordt druk onderhandeld met diverse renners uit België, maar ook met buitenlandse toppers, om hen nog in te plannen voor een Velofollies-activiteit. Via facebook ontvangt u het 'hot news' in primeur!
    Er zal bovendien ook een specifieke wedstrijd opgezet worden voor al onze facebook vrieden.

    Velofollies 2011, van 21 tot 23 januari 2011 in Kortrijk Xpo (B). Toegangsprijzen zijn 10 € voor volwassenen en 5 € voor kinderen onder 12 jaar. Een kortingbon van 1 € kan gedownload worden via de site www.velofollies.be.

     


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Supercross World Cup
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     UCI BMX Supercross Kalender 2011

    8-9 april :   Pietermaritzburg, Zuid Afrika
    27-28 mei : Papendal, Nederland
    19-29 augustus : Londen, Gr Britanie
    16-19 september : niet bepaald
    30 september -  1 oktober : Chula Vista, USA


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI spreekt straffe taal
    De UCI   wil de schorsing van renners, die voor het eerst op het gebruik van EPO betrapt worden ,verdubbelen.
    Volgens UCI voorzitter Pat McQuaid , die nooit om een straffe uitspraak verlegen zit,  moet de schorsing van 2 jaar  verdubbeld worden en in de toekomst  tot 4 jaar opgetrokken worden. 
    De 61 jarige Ier  gaat dit voorstel aan de nationale wielerbonden  voorleggen. " Hier moeten zowel de UCI als de nationale federaties op dezelfde lijn zitten ." zegt McQuaid. 

    McQaid , die een voorstander is van langere schorsingen  meent dat er  tevens een onderscheid moet gemaakt worden tussen lichte en zware doping. Voor Epo  enz . denkt hij aan 4 jaar , voor  Ventoline bijvoorbeeld  zouden  6 of 9 maanden volstaan
    Het idee om  dopingszondaars die hervallen,   levenslang te schorsen,  is vanwege  juridische problemen voorlopig niet haalbaar.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nissan Downhill Cup

    Nissan Belgian Downhill Cup

    16 & 17 april  : Hoei
    28 & 29 mei  : Namen
    10 & 11 juli : La Roche
    9 &10 september : Bouillon
    1 & 2 oktober : Malmedy

    Nissan European Downhill Cup

    9 - 10 april : Spanje- Macanet de Cabreny
    28 - 29 mei : Belgie - Namen
    18 - 19 juni : Frankrijk - La Bresse
    30 - 31 juli : Frankrijk - Oz en Oisean
    24 - 25 september : Italie


    Categorie:Downhill
    14-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Just Ride it
    Zondag  19 december United 2 Ride DH van 9 tot 17 u
    parking Fort Chaudfontaine



    http://www.united2ride.be/jri.html

    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindjaarsactie bij 4bikes Westerlo
    RUIME KEUZE AAN FIETSTOEBEHOREN

    EEN IDEAAL EINDEJAARSGESCHENK

    VANAF 3 JANUARI SOLDEN TOT
    –50 % OP WINTER FIETSKLEDING !!!



    http://www.4bikes.be/


    Categorie:Produkten


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs