Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    10-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie normen Olympische Spelen 2012
    Door het BOIC werden de selectienormen voor deelname aan de Olympische Spelen in 2012 bekend gemaakt.
    Min leeftijd 19 jaar.

    Voldoen aan selectiecriterium  zoals dit is bepaald door het IOC
    in overleg met de Internationale Sportfederatie :

    Mountainbiken

    Olympische kwalificatieranglijst UCI per land op 23/5/2012.

    Mannen
    : landenranking  top 24
    dwz .de 5 eerste landen mogen  3 renners afvaardigen. De  8 volgende landen mogen 2 atleten sturen en  de naties gerangschikt van 14 tot 24 mogen elk nog 1 renner naar  de OS in Londen  sturen.

    Vrouwen : landenranking top  18
    dwz. de eerste 8 landen mogen samen 16 dames sturen,    de 10 volgenden kunnen  elk nog eentje , dus samen 10 deelneemsters afvaardigen.

    plus :
    Voldoen aan hierondervermelde selectiecriteria :
    Wereldkampioenschappen  Champery 2011 : top 16
    of
    Europese kampioenschappen 2011-2012
    Mannen : top 12
    Vrouwen : top 8
    of
    World Cup 2011-2012
    Mannen : top 12
    of 2 x top 16
    Vrouwen : top 8
    of 2 x top 12

    In 2012 moeten de World Cups plaatshebben vóór 23/5/2012.
    Als België een plaats krijgt toegewezen via "reallocatie" moet de atleet één van hierbovenvermelde selectiecriteria realiseren/gerealiseerd hebben.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Operatie Windhond

    De Spaanse politie heeft in  het kader van de ' Operatie Windhond ' weer diverse huiszoekingen gedaan . Er zijn donderdag in totaal veertien mensen aangehouden voor ondervraging. Bij de razia's  oa  zakken bloed, benodigdheden voor transfusies en  veboden middelen in beslag genomen. 
    De dopingzaak rond de Spaanse dokter Eufemiano Fuentes houdt de wielersport al sinds 2006 bezig. In  vijf Spaanse provincies werden razia's gehouden en werden grote hoeveelheden Epo, Steroide en bloedtransfusie machines in beslag genomen.

    In een onderzoek naar dopingpraktijken bij Spaanse atleten is nogmaals de naam van ex prof mountainbiker Alberto Leon gevallen.
    Dat Fuentes ook klanten had in de mountainbikewereld bleek al  in 2006 bij de arrestatie van Alberto Leon, ex-winaar van de Ronde van Frankrijk mountainbike  ( l'  Hexagonale ), voormalig Spaans kampioen  en gestopt in 2001.
    Leon was  destijds één van de vijf verdachten die samen met onder meer Fuentes en Saiz werd opgepakt . Alberto Leon had bij Fuentes de bijnaam Ali Baba .
     



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Houffalize HC
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het ' Houffalize Bike Festival ' presenteert van 29 april tot 1 mei  2011 een waar MTB festijn en biedt een mooi alternatief voor de World Cup .

    Drie volle dagen  XC, DH ,  four cross , trial en freestyle op het hoogste niveau.


    De cross country wedstrijden voor juniores, beloften  en elites , zowel bij de heren als de dames krijgen het Hors Categorie  label mee , wat garant staat voor een uitzonderlijk hoog aantal UCI punten en bijgevolg een groot aantal  internationale toppers naar Houffalize zal ltrekken.
    Verder staan er wedstrijden voor masters  1 en 2 ,   Funklasse A en B  en Kids op het programma.

    Nieuw is  de  « Houffalize Open Tour » een MTB  wedstrijd bestaande uit 3 etappes. De driedaagse bestaat uit een progloog van 10 km op vrijdag ,  een rit van 70 km Houffalize-La Roche-Houffalize op zaterdag en sluit zondag af  met de derde en laatste etappe  :  Houffalize-Bastogne-Houffalize. ( inschrijvingsgeld : 35 € voor 3 dagen) .

    Programma 2011

    vrijdag 29 april
    19.00 : Houffalize Open Tour   xc ( proloog )
    20.00 : wedstrijd van legendes

    zaterdag 30 april
    09.00 :  Houffalize Open Tour (2 de etappe)
    10.30 :  nieuwelingen xco
    10.35 :  fun A et B xco
    11.30 :  Kid’s Trophy O2 Bikers
    12.30 :  masters 1 & 2 xco
    15.00 :  juniors UCI HC xco
    15.05 :  juniors dames UCI HC + dames jeugd
    18.00 :  Belgisch kampioenschap 4 x (finale)
    21.00 :  Night Ride O2 Bikers ( 20 km )
    + freestyle airbag

    zondag 1 mei

    09.00 : Houffalize Open Tour (3 de etappe)
    10.30 :  DAMES elites UCI HC
    10.35 :  U23 dames UCI HC
    12.15 :  U23 heren UCI HC
    12.30 :  Belgisch kampioenschap DH  (finale)
    14.00 :  Euro 4x Series (finale)
    14.00 :  HEREN elites UCI HC
    + toertocht - trial – freestyle airbag

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Milka Trek MTB Racing Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    MILKA VERSTEVIGT SPONSOROVEREENKOMST MET TEAM TREK-BRENTJENS

    -         Nieuwe teamnaam en teamlogo voor 2011-


    Milka heeft het sponsorcontract met het mountainbike team van Bart Brentjens voor 2011 verstevigd. Na een succesvolle samenwerking in 2010 was de keuze voor het voortzetten van de samenwerking voor beide partijen snel gemaakt. De officiële naam van het team voor 2011 is “Milka-Trek MTB Racing Team”.
    Ook het logo van de ploeg is opnieuw ontworpen en zal op alle verdere uitingen van het team gebruikt gaan worden. De typische lila kleur van het merk Milka zal de boventoon gaan voeren in de styling van het team.
    De teamrijders zullen gebruik maken van de Trek Elite 9.9 SSL carbon hardtail , de Top Fuel 9.9 SSL carbon full-suspension en de Superfly Elite 29-er carbon hardtail. De Benelux wedstrijden zullen voornamelijk op de 29-ers gereden worden.
    Brentjens :
    “Ik ben heel blij met het vertrouwen dat Milka heeft in mijn ploeg. De samenwerking met Milka verliep dit jaar erg goed en was erg prettig.  Het is fantastisch dat wij de samenwerking kunnen verstevigen in 2011 en zodoende onze doelen kunnen nastreven met het team. Ik ben er ook blij mee dat zij de mountainbikesport sponsoren in de breedte, oa door eventsponsoring, Milka junior trophy, talenten team en de recreatiesport”.
    Andreas Gollhofer, Manager Int. Milka Sponsoring & Event Marketing:
    „Voor het Milka Sponsoring team is het geweldig om de samenwerking met Bart Brentjens en zijn team voort te zetten. Deze samenwerking heeft zijn succes bewezen in het afgelopen seizoen en de mountainbike-sport is een belangrijk deel van de Milka sponsoring strategie geworden. De mountainbikesport  en het merk Milka hebben veel overeenkomsten - dit maakt het mogelijk om gezamenlijke doelen te vinden en samen te werken.”

    Al meer dan 17 jaar is Milka bekend als een van de meest populaire wintersport-sponsors, door hun support in Alpine skieen en Skispringen. Sinds 2 jaar is Milka ook actief in de mountainbike sport om hun sponsoring activiteiten uit te breiden tijdens de zomermaanden.
    De sponsoring van een MTB team is maar een onderdeel van Milka’s  toewijding als sport sponsor. Naast de teamsponsoring rond Bart Brentjens,-ondersteunt Milka ook toekomstige bike-talenten. Zo wordt het jonge duitse team “Bike Junior Team powered by Milka” ook ondersteunt mede als de wedstrijd serie voor jongeren en kinderen, te weten “Scott Junior Trophy powered by Milka”.

    Om het gevoel van de “Milka experience” te ondervinden is het populaire chocolademerk voor alle bezoekers aanwezig op verschillende international bike-evenementen en wedstrijden zoals : 28 &29 Mei 2011 Offenburg, Duitsland /19 Juni 2011 Kielce, Polen /7 Augustus 2011 Dohnany, Slowakije/14 Augustus 2011 Nove Mesto, Tsjechie / 21 Augustus 2011 Val di Sole, Italie / 4 September 2011 Champery, Zwitserland. Voor alle Milka fans zijn er binnenkort unieke Milka MTB items verkrijgbaar in de webshop op www.milka.at.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pat McQuaid waarschuwt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vorige  maand heeft Pat McQuaid , de voorzitter van de UCI , onderstreept welk  belang de MTB wedstrijd in Londen 2012 heeft  voor de toekomst van de discpline en het behoud van zijn Olympische status.
    Als  het mountainbiken niet op een aantrekkelijke manier kan gepresenteerd worden aan  publiek en  TV , dan komt de discipline als Olympische sport in gevaar.

    Volgens McQuaid komt er in 2013 nog een evaluatie en is er tot dan toe gelegenheid om het  mountainbiken meer aantrekkelijk te maken , vooral voor televisie .
    Voor het  Internationaal Olympisch Comite (IOC), dat uiteindelijk beslist welke evenementen opgenomen worden in de Spelen ,  zijn toeschouwers en kijkcijfers een belangrijke maatstaf.
    McQuaid erkent dat  het mountainbiken nood heeft aan wijzigingen en dat de kijkcijfers in de nabije toekomst  drastisch omhoog moeten.

    Door de aard van de sport en de problemen om het in beeld te brengen,  is mountainbiken de duurste  TV produktie van heel het Olympisch programma.
    In Athene bijvoorbeeld, waren er 45 TV camera's nodig om het  gebeuren overzichtelijk te maken.Zelfs die inspanningen leverden niet het gewenst resultaat op. 
    Intussen werden de afstanden wat ingekort en de omloop compacter , maar er blijft een inspanning nodig om de sport atraktiever te maken.
    ' Ik heb enorm veel bewondering voor de mountainbikers, want het is een harde sport. Maar het komt niet goed over op televisie.
    We willen niet overschakelen naar cyclocross, wat  wel aantrekkelijk is,  maar er moeten wel dringend veranderingen door gevoerd worden. " zegt de voorzitter van de UCI in een interview met een Amerikaans magazine.



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Duitse Bundesliga
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De internationaal hoog aangeschreven  Duitse serie omvat voor 2011  opnieuw 4 manches. 
    De  Bundesliga XC wedstrijden worden  mogelijk aangevuld met 4 sprintnummers met een appart klassement.
    Ook de afzonderlijke reeks voor beloften blijft behouden, iets wat door teams van de omringende landen zeer op prijs wordt gesteld.

    kalender 2011

    16/17  april Münsingen
    14/15  mei Saalhausen
    10/11  september Heubach
    24/25  september Bad Salzdetfurth

    3/4/5   juni  , Albstadt Duits kampioenschap XC
    17/18  september, St. Ingbert Duits kampioenschap marathon





    Categorie:Kalender 2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toertocht Houthalen Oost
    Toertocht ( Fietspromo)

    Zaterdag 11 december
    Voetbalkantine De Hutte
    Berkenstr. 76
    3530 Houthalen Oost (Lim)
    Afstanden 20 -40
    Starttijden 12:30-14:30
       


    Categorie:Evenementen
    09-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Emily Batty bevestigt overgang
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Canadese Emily Batty heeft haar verhuis naar het Subaru -Trek team bevestigd.
     
    Het is nu  dus officieel :  de Canadese belofte  kampioene heeft na twee jaar Trek World  Racing Team ,  plaats moeten ruimen voor Willow Koerber.
    De Amerikaanse Koerber presteerde  vrij behoorlijk bij de elite vrouwen  in 2010 ,  heeft hoge verwachtingen voor de komende twee jaar en lonkt naar de Olympische Spelen in 2012.
    Emily Batty schitterde in 2009 , maar stelde afgelopen seizoen teleur .

    Met de overstap naar het Subaru -Trek team verhuist Batty naar het team  van Jon Rourke,  maar blijft onder de vleugels van Trek .

    Ze zal als laatste jaars belofte  het volledige World Cup programma afwerken , mikt daarnaast op de Amerikaanse Pro XCT serie  en  focust zich in 2011  op de voornaamste wedstrijden  in Canada.
    Jeremy Horgan-Kobelski , zijn echtgenote  Heather Irmiger, Sam Schultz en Russell Finsterwald worden haar nieuwe teamgenoten. Samen zullen ze op zoek gaan naar de broodnodige UCI punten en de kwalificatie voor de OS in Londen trachten af te dwingen.

    Intussen heeft de blonde  Emily in  Phoenix Arizona de nieuwe  29 "  Superfly getest en is erg enthousiast  over de gang van zaken en over het materiaal .

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.David Vasquez King of the Castle 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Woensdag kwamen 80 downhillers samen op Sardinie voor de spectaculaire  urban-downhill in het centrum van  Cagliari .
    De deelnemers genoten van het mooie weer ( 26°) en  van de prachtige lokatie op en rond het kasteel.

    De Italiaan Dario Zampieri (Vigor Pro Line Cuneo) was de publiekslieveling , maar moest in David Vasquez (Mondraker) zijn meerdere erkennen. De 31 jarige Spanjaard zette met 1'11.07  de beste tijd neer en kroonde zich King of the Castle 2010 .De derde plaats ging naar Bruno Zanchi.

    Bij de dames maakten de Francaises het onder elkaar uit.
    Emmeline Ragot , de wereldkampioene van 2009  , klopte met een tijd van 1'18.91 haar landgenote Sabrina Jonnier (Maxxis/Rocky Mountain) en de Britse Katy Curd.


    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hilde Quintens maakt comeback
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De 46 jarige Limburgse heeft er weer zin in. De meervoudige kampioene heeft een moeilijke periode achter de rug en heeft de ziekte , die haar in 2008 trof, bijna achter zich gelaten. 
    Bij de 8 voudige Belgische DH kampioene  , die onnoemelijk veel titels op haar palmares heeft in verschillende disciplines, begint het terug te kriebelen.

    "Ik heb terug een vergunning aangevraagd. Wat de plannen zijn,  is moeilijk te voorspellen.  Eerst enkele maanden een beetje in het veld  en dan wat mountainbiken.

    Zeker niet te veel trainen  en krachten sparen om elke wedstrijd tot een goed einde te brengen . Ik rij nu elke week een toertocht en ik amuseer me rot. Gewoon lekker fietsen en genieten op de fiets is mijn motto . " zegt de wereldkampioene DH bij de masters anno 1997.
    " Ik ga me aansluiten bij de ploeg van mijn zoon Jo , die momenteel actief is  in het veldrijden bij het Van Goethem/Prorace Cycling team. Wat materiaal betreft heb ik mijn oude rommel van vroeger van stal gehaald. Eén  wedstrijd staat  tot nu toe vast :  het WK voor  masters in Mol.
    Wat we moeten verwachten, weet ik niet , maar dat maakt het juist zo spannend. Het is in ieder geval een grote uitdaging en die heb ik wel nodig. " zegt Quintens  , de voormalige leading lady  , die bijna 15 jaar schitterde zowel in MTB als in cyclocross .


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kids Challenge MTB 2011

    Kalender  2011

    6/3 Dessel
    26/3 Pepingen
    7/5  Antwerpen
    28/5 Moerbeke-Waas
    2/6 Averbode
    11/6 Kortenaken (PK)
    25/6 Paal
    10/7 Geraardsbergen
    30/7 Eksel
    6/8 Kessel
    20/8 St-Lievens-Houtem
    27/8 Langdorp (BK)
    3/9 Genk-As
    11/9 Moerzeke-Kastel
    17/9 Beringen
    24/9 Ravels


    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duchenne Heroes 2011
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De inschrijvingen voor de tweede editie van de Duchenne Heroes lopen gestaag op.
    Voor de Belgische editie van 10 tot 17 september 2011 hebben zich al 15 deelnemers gemeld.
    In Nederland hebben zich inmiddels  al 138 helden ingeschreven voor de  MTB tocht en vele toezeggingen zijn reeds toegekomen !
    Ben je bezig met een goed voornemen voor 2011?

    Denk dan eens serieus na om deel te gaan nemen aan Duchenne Heroes 2011 !
    Maarten Gijbels en Filip Meirhaege zullen U graag bijstaan op deze heldentocht.

    Kijk voor meer informatie op http://www.duchenneheroes.be/Home/tabid/61/language/nl-BE/Default.aspx

    Categorie:Evenementen
    08-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB techniek Maastricht Hills
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Zaterdag 11 december nodigt  wereldkampioen 24 u ( duo ' s)  Jean Biermans iedereen uit voor een tochtje  Old Skool biking!!
    " Ik loop dagelijks aan de overkant van de St. Pietersberg en herinner me de plaatsen waar ik vroeger vaak getraind heb.!
    Ook Harald Buise mijmerde over vroeger  en vroeg mij of ik zin had om er op 11 december een ritje te gaan doen.
    Nu weet ik dat er nog wel anderen zijn , die  willen weten waar en hoe  ik vroeger mijn training afwerkte . Vandaar deze tocht door de mooiste stukjes van Maastricht." zegt Jean Biermans , die zich enkele maanden geleden  in Hasselt vestigde.
    " Dus we gaan de op 11  december 'weer of GEEN weer'  een tochtje maken door de Nederlands Limburgse Hills!!
    Afspraak om 10uur  te CoffeeLovers  Plein 1992 Maastricht.

    geef een seintje via
    biermans.jean@gmail.com

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeroen Boelen naar Trek-Brentjens powered by Milka
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voormalig wegrenner breidt mountainbike ambities uit bij team van Brentjens .
    Jeroen Boelen (32) gaat volgend jaar deel uit maken van het Trek-Brentjens MTB Racing Team powered by Milka. De voormalig wegrenner die vorig jaar debuteerde in de mountainbikesport zal gaan deelnemen aan nationale en internationale wedstrijden.

    Samen met Bart Brentjens zal hij deelnemen aan de Cape Epic, een loodzware meerdaagse mountainbikewedstrijd in ZuidAfrika.

    Brentjens :
    “ Ik vind het geweldig dat Jeroen bij ons in het team komt rijden. Dit jaar heeft hij de stap gemaakt naar het mountainbiken en dat ging hem goed af. Hij won het MTB-regelmatigheidsklassement dit jaar, stond 7 keer op het podium in nationale races waarvan twee keer op het hoogste treetje. Ik kon hem maar nipt verslaan in de Bart Brentjens Challenge…. Jeroen is uiterst gedreven en weet precies wat hij wil en hoe hij dit wil bereiken. De ambitie om meer te bereiken straalt van hem af.”

    Boelen :
    “Na jaren op de weg gereden te hebben, was ik toe aan een nieuwe uitdaging en ben ik vorig seizoen begonnen met mountainbiken. Gaande weg het seizoen ging het steeds beter. Het is voor mij een mooie kans, om mijzelf bij deze ploeg verder te ontwikkelen. De ploeg biedt mij een mooi (inter)nationaal programma en goede faciliteiten. Ik hoop dan ook dit jaar de aansluiting te kunnen vinden bij de beste rijders binnen de Benelux.”

    Jeroen Boelen (27 Januari 1978) woont in Drunen. Zijn doelen/ambities voor 2011 zijn meestrijden voor de titel op NK weg en NK MTB crosscountry en marathon. Zijn mooiste sportmoment (tot nu toe…) vind hij zijn eindoverwinning in de Ronde van Luik in 2005.

    Palmares Jeroen Boelen :

    1e KNWU MTB regelmatigheidsklasssement 2010
    1e MTB Norg
    1e MTB Havelte
    2e MTB Hondselersdijk
    2e MTB Lunteren
    2e MTB Steenwijk
    2e MTB Bart Brentjens Challenge
    3e MTB Nieuwkuijk
    6e NK MTB Marathon Groesbeek
    8e NK MTB XC Zoetermeer


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toertocht HIKO Zandbergen

    HIKO ( Sport en testcentrum ) - LOEIST MTB toertocht op 11-12-2010

    Eerste MTB  toertocht HIKO-LOEIST OP ZATERDAG 11 DECEMBER 2010.

    Start  : station te Zandbergen, afstanden 25 -35 - 45km; start van 8 - 10u

    Taverne Loeist,Jan De Coomanstraat 55-Zandbergen.

    Het Pervélo  team  uit Geraardsbergen zal aanwezig zijn en hun sponsor een hart onder de riem steken !!





    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Knieoperatie voor Arnaud Jouffroy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voormalig mountainbiker Arnaud Jouffroy, sukkelt met zijn knie en een operatie lijkt onvermijdelijk.
    Nadat hij in  Val di Sole 2008 het zilver behaalde op het WK XC,   koos de inmiddels 20 jarige Fransman resoluut voor het veldrijden. Eind 2009   kwam hij onder contract bij  het Belgische BKCP-Power Plus en werd in 2010 uitgeroepen tot  wereldkampioen cyclocross bij de beloften , nadat de Poolse broers Szczepaniak op het gebruik van doping werden betrapt.
    Midden oktober van dit jaar reed hij zijn laatste cross in  het Zwitserse Aigle en blesseerde met zijn knie. Hij probeerde enkele weken later zijn voorbereidingen te hervatten, maar moest na een half uur wedstrijd weer opgeven. Door schade aan het kraakbeen miste hij het EK in Frankfurt  en werd hij tot rust gedwongen .  
    Jouffroy  mag naar alle waarschijnlijkheid een streep trekken onder zijn seizoen.

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Doodgewone Carbon Fiets

    De 34 jarige  Nederlander  Tjeerd Veenhoven  is een  industrieel ontwerper , die woont en werkt in Groningen . In zijn werk experimenteeert Veenhoven op een speelse wijze met materialen  en produktietechnieken .
    Veenhoven presenteerde vorig jaar een  doodgewone koolstoffiets : de Ordinairy Carbon Bike.
    Het is een antwoord op de hippe fietsen die op het moment  gelanceerd worden. Hij  gebruikte onderdelen van een oude fiets en verbond deze met carbondraad. Ondanks het retro-uiterlijk is de opbouw echter compleet anders dan bij de gewone fiets. Dit fietsje wordt echt gewikkeld, met de hand, in elk gewenst patroon.De verschillende fietsonderdelen worden letterlijk met elkaar verbonden door carbondraden die gedrenkt zijn in epoxy.
    Na uitharding is het frame extreem stijf , supersterk en zeer speciaal .





    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lance Armstrong naar Rotorua
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Tour Down Under staat volgend jaar als enige buitenlandse wedstrijd  op de agenda van Lance Armstrong.
    De 39-jarige  Armstrong heeft nog een contract voor één seizoen bij RadioShack en zal van 16 tot 23 januari naar Australie afreizen om voornamelijk  fondsen te verzamelen voor zijn  Livestrong  campagne.
    Verwacht wordt dat Armstrong volgend jaar naast de Tour Down Under enkel nog de Ronde van Californië zal  rijden.
    In 2011 wil ' the Boss ' zich naast wielrennen meer gaan toeleggen op triatlon en mountainbiken.

    De zevenvoudige Tour winnaar voegt de daad bij het woord en heeft zopas zijn deelname aan het Eves Blue Lake Multisport Festival bekend gemaakt.
    Armstrong zal na de Tour Down Under  naar Nieuw Zeeland reizen en deelnemen aan de triathlon van Rotorua.
    " Voor de 25 ste verjaardag van onze club zochten we enkele bekende triathleten. Nooit hadden we gehoopt op de komst van een beroemdheid als Lance Armstrong." zegt organisator Charlotte Pearson .
    Het evenement gaat door op 29 en 30 januari 2011 en houdt naast  2 km zwemmen in het open water van Lake Tikitapu, een aquathon met 5,5 km lopen en 800m zwemmen  in,  plus een sprint triathlon met 750 m zwemmen , 16 km fietsen en 5,5 km lopen  . 
    Naar verluidt zal Armstrong het volledige pakket voor zijn rekening nemen.



    Categorie:varia
    07-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 X 2 voor Team De Fietser - Opwijk

    Naar jaarlijkse gewoonte was er dit weekend de allerlaatste en 10de Palmans koppelcross in Schelle. 
    Tijdens de aflossingswedstrijd dienen twee mountainbikers of crossers gedurende één uur het meest aantal rondjes af te leggen. Door de drassige ligging langs de Schelde en het winterweer was het parcours heel zwaar. Een gedeelte stond zelfs onder water afkomstig van alle gesmolten sneeuw op de rondliggende weiden. Team de Fietser lid Kris Meys nam een kopstart, duorijder Hammenaar Marnic Snoeck, J&C Wielerteam,Oordegem breidde de voorspong uit. Helaas brak halfweg wedstrijd Marnic zijn versnellingsapparaat. Hij moest meer dan een kilometer lopen, één van zijn sterkste punten. Maar toch; hierdoor vielen ze terug naar de vijfde plaats. Ze lieten hun hoofd echter niet hangen, de volgende ronden klommen ze weer op naar een tweede plek. Er had meer ingezeten.

    Wim Tollenaere uit Opwijk  deed zondag mee aan de winterduathlon te Wuustwezel. Ook hier had het winterweer flink huisgehouden.Toch waren er meer dan 125 deelnemers. Het mooie mountainbikeparcours was spijtig genoeg ingekort van vier naar drie ronden, enkele technische stukjes werden weggelaten door de ijsgang. Tollenaere werd tweede master na betere loper Paul Van Riel van de organiserende club Omslagpunt.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender 2011

    Flanders Cup MTB 2011

    Dagprijzen en eindprijzen voor een totaal van 12.500 euro!
    Pepingen, Paal, St-Lievens-Houtem en Genk zijn de nieuwkomers ter vervanging van Vilvoorde, Bambrugge, Lille en Heuvelland.
    27/3 Pepingen
    26/6 Paal (Klitsberg)
    31/7 Eksel
    07/8 Kessel
    21/8 St-Lievens-Houtem (Vlaamse Ardennen)
    28/8 Langdorp
    4/9 Genk (mijnteril As)

    Provinciale wedstrijden

    29/5 Moerbeke-Waas

    02/10 Reppel (LMTB)
    16/10 As (LMTB)
    23/10 Zolder (LMTB)
    30/10 Eksel (LMTB)
    06/11 Achel (LMTB)
    13/11 Meerhout (LMTB)
    27/11 Lommel (LMTB)

    City MTB Challenge

    29/5   Antwerpen (Grote markt)
    3/7     Hasselt (Dussart plein)
    14/8   Waregem (Centrum)
    4/11   Gent (Vrijdagsmarkt)

    Promotionele Competitie

    04/06 Aarschot chrono
    5/8 Kessel
    4/9 Lille 


    Strandraces

    23/1 Blankenberge

    13/3 Knokke –Heist
    20/10 De Panne

    Trial

    3/6 Balen (Honda Park)

    2/10 Kluisbergen


     


    Categorie:Kalender 2014


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs