Totaal respect tegenover het gastland is de houding die niemand kan storen, en beleefd zijn en zich aanpassen en niet zich opdringen zijn de correcte woorden.
Confrontatie van talen en culturen, creëert onvermijdelijk spanningen en strijd, daarom is het best dat men personen die hun cultuur elders opdringen, liever mijdt.
Noem een verdraagzaam mens die alert zijn taal en cultuur verdedigt geen racist, want de zwakkeling die in zijn eigen land steeds toegeeft, is de sukkel die zich vergist.
Mensen die op verschillende golflengtes leven en elkaar dus niet kunnen begrijpen produceren onbegrip en baren wederzijds problemen, spanningen en verwijten.
Stel je voor, een democratie met een politiek correct gemanipuleerde rechtbank? Zulke vonnissen breken het vertrouwen en produceren alleen maar politieke stank.
Elk parlement verliest aan waarde als het geen efficiëntere wetten meer kan maken en uiteraard ook niet op de toepassing van deze wetten kan toezien en waken.
Hoe kan het dat in ons land Vlaamse problemen steeds maar worden uitgesteld, terwijl Waalse problemen veel sneller dan onverwijld worden gestemd?
Weet ook dat wie eerlijk en gemeend een echte en open democratie begeert als "conditio sine qua non", vooraf de totale vrijheid van mening respecteert.
Maar wanneer na verkiezingen een miljoen kiezers zomaar worden genegeerd, hebben de zogezegde democraten nog steeds niets begrepen, noch bijgeleerd
Ook door traagheid, steeds weer uitstel, onduidelijke wetten en onlogisch denken is een eerlijk proces in een gemanipuleerd rechtsapparaat moeilijk te bedenken.
Mogen media zwijgen, manipuleren, brainstormen en vervalsen zo maar, want dat ware de kwetsbare jeugd misleiden en ligt niet onze toekomst daar?
Een juwelier die voor medemensen onheil voorkomt en een inbreker neerschiet, moest daarom worden beloond, maar zo rechtvaardig gaat het hier helemaal niet.
Daartegenover, rechters die eerlijke verdediging van onschuldigen negeren en ze toch veroordelen, mogen eisen dat de slachtoffers hen toch nog blijven respecteren.
Hoe kan in een land zelf een uitspraak van het arbitragehof nog doorwegen, als burgemeesters en politiekers daar ongestraft hun voeten mogen aan vegen.
Het enige wat ik van een dergelijke democratie nog denken kan, is dat een dergelijke nepdemocratie er een met grote zorgen worden zal!!!
|