De tweede ronde spuitjes is ook weer achter de rug. Louis is heel flink geweest! Het is te zeggen bij het zetten van de spuit heeft hij wel geweend, maar hij was ook weer vlug getroost en nu prijkt er een mooie grote pleister op zijn kleine babybilletjes. Jammer genoeg werd hij deze keer niet gewogen en gemeten. Dus om zijn maten en gewichten te weten gaan we nog eventjes geduld moeten oefenen tot zijn volgende afspraak bij kind en gezin binnen twee weken. Of hij last heeft van spuitjes valt nog af te wachten. Hij heeft net zijn buikje rond gegeten en ligt nu zalig te ronken in zijn bedje.
Deze ochtend heeft hij trouwens een nieuw trucje ontdekt: hij zit op zijn poep, spant zijn beentjes op en dat is voor mij het teken om hem te helpen zich recht te trekken tot stand. En plezier dat hij had.
Het is zover! De eerste verkoudheid is een feit. En hij heeft het goed zitten. Snotteren, hoesten, trunten.... Ons kleine lachebekje was dit week-end een hoopje snotterend en slijmopgevend floddermannetje. Flesjes waren niet meer goed, waarom een fles als je ook aan de borst kan drinken, moet hij gedacht hebben. Dus moest mama even voor levende tut spelen. En hij was moe, zooooo moe. Maar slapen is voor mietjes en Louis is zeker geen mietje en om dat te bewijzen heeft hij gevochten tot zijn oogjes ervan toevielen. Ik heb ergens op een forum iets gelezen over eucalyptussuppo's die zouden helpen bij verkoudheid. Als hij er vandaag nog zoveel last van gehad heeft, ga ik toch een keer mijn licht opsteken bij de apotheker hier om de hoek.