info over kinder en jeugdboeken Welkom,
Ik ben Amber, toen ik 11 jaar was begon ik met deze blog. Ik lees heel graag boeken.
Ik heb er al heel veel gelezen en vertel op deze blog wat ik ervan vond. Ik schrijf enkel over de boeken die ik gelezen heb en wil jullie graag laten weten welke echt leuk waren.
01-08-2015
Het dolfijnenkind; Patrick Lagrou
Titel : Het dolfijnenkind
Schrijver : Patrick Lagrou
Aantal pagina's:158
Uitgeverij : Clavis
ISBN-nummer : 978 90 682 2165 5
Samenvatting : Marijn woont bij zijn mama, mag nooit gaan zwemmen en ook niets opzoeken over dolfijnen. Op een dag gaan ze met school naar een dolfinarium. Dan ontdekt hij iets heel bijzonder.
Wat ik ervan vond : Het boek was niet dik, er staan geen prenten in maar dat hoeft ook niet. Het is zo spannend geschreven en leest heel vlot zodat je alles voor jou ziet.
Aan wie zou ik het aanraden : Het boek wordt aangeraden vanaf 11 jaar, maar dat kan best wel jonger. Het verhaal is spannend en het leest vlot, zonder moeilijke woorden.
Reacties op bericht (0)
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek