info over kinder en jeugdboeken Welkom,
Ik ben Amber, toen ik 11 jaar was begon ik met deze blog. Ik lees heel graag boeken.
Ik heb er al heel veel gelezen en vertel op deze blog wat ik ervan vond. Ik schrijf enkel over de boeken die ik gelezen heb en wil jullie graag laten weten welke echt leuk waren.
24-04-2015
De bende van Teresias, Van Zilver zal de Ketel zijn, Mark Tijsmans
Titel : De Bende Van Teresias: Van Zilver zal de Ketel zijn.
Schrijver : Mark Tijsmans
Aantal pagina's : 241
Uitgeverij : Manteau
ISBN : 90 978 223 2920 7
Samenvatting : Anderas is een heel bekende ridder. Hij neemt Floris als schildknaap omdat hij zijn leven heeft gered. In opdracht van de koning gaan ze op zoek naar het kabouterzilver. Dit kabouterzilver hebben ze nodig voor de toverspreuk van het eeuwige leven. Zo kan hun koning die door alle volkeren aanvaard wordt blijven leven en blijft er vrede. Onderweg op hun zoektocht wordt Floris verliefd op de prinses (Catho), en raakt hij bevriend met twee grappige kabouterkinderen van 65 jaar oud. Het wordt een grappige en spannende zoektocht vol avontuur.
Wat ik ervan vond : Het verhaal is heel spannend, ik werd erin meegesleept. Ik hou van de schrijfstijl van Mark Thijsmans. Hij beschrijft zaken heel mooi en gebruikt veel humor. Het boek is niet zo dik, en er staan geen prenten in.
Aan wie zou ik het aanraden : Iedereen moet minstens één Mark Thijsmans boek gelezen hebben, want ze zijn zo goed. Maar dit boek is een deel van vijf boeken, dus, als je begint, weet je dat je de volgende best ook kan bestellen voor je verjaardag, want die wil je dan zeker ook lezen.