Na heeeel lang aftellen en kruisjes zetten op onze jaarkalender was de kermisdag aangebroken. Gelukkig konden we genoeg (groot)ouders en familieleden bereiken om ons te voeren naar het centrum van Oostende waar ons een hele leuke middag te wachten stond. Allereerst was het verzamelen geblazen aan het vroegere feest- en cultuurpaleis om dan naar de draaimolen te vertrekken. Daar mochten we elk 2x op een ander voertuig zitten. Maar het allerplezantste was eigenlijk wel 'de floche trekken', 4 kleutertjes hadden het geluk over een stevige handgreep te beschikken die ook zeer snel z'n weg vond naar de alom gegeerde floche ;-) Het draaien zelf heeft op z'n minst toch wel een dik kwartier geduurd, Selma van K3 was eigenlijk al dolgedraaid in de draaitol op de draaimolen. Onze tocht werd verder gezet naar het eendjeskraam waar de kleuters elk 5 eendjes mochten vissen voordat ze een prijs konden uitkiezen. De één nam een trompet of gitaar, de ander een vliegtuig of een vrachtwagen en voor enkele meisjes kon de pret niet op toen ze kozen voor prinsessenschoenen. Vissen is best wel vermoeiend, dus trokken we richting oliebollenkraam waar we elk getrakteerd werden op oliebollen. Ai, wat waren ze warm die oliebollen, maar niets belette hen om ze toch maar heerlijk naar binnen te werken. Nog even de halloweenversiering bekijken in het shoppingcentrum en dan moesten we opnieuw richting school vertrekken.
Nogmaals een hartelijke dank voor iedereen die ons vervoerd heeft!!!!
Ohja, misschien nu al even noteren om ons opnieuw van een auto te voorzien? Vrijdag 3 december, heenrit 9u40, terugrit 11u 15(ongeveer) richting .............. de kinepolis van Oostende. De film die we normaal gingen bekijken van het spookje Laban is omgeruild naar een andere film, maar welke film blijft nog steeds een geheimpje.
Zoals jullie ondertussen wel weten is ons bosuitstapje een beetje in het water gevallen doordat enkele kindjes te maken kregen met wespen die het niet zo hadden op onze kleutertjes. Gelukkig is de grootste paniek uitgebleven en hebben we onze gedachten wat kunnen verzetten tijdens het spelen op het speelpleintje van het bosje. Voor mij is het de eerste keer dat ik er een filmpje probeer op te zetten met de getrokken foto's van onze uitstap naar het bos. Hopelijk lukt het me zodat er zo veel meer foto's op deze blog kunnen verschijnen.