Foto
I like snow, nature, wildlife and true people!
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Gastenboek
  • BEZOEK
  • waar het kriebelt
  • brisbane
  • vrolijk
  • bugs

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Journey of life
    What future has in store for me :)
    vandaag is het gisteren van morgen
    01-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.jaja, vers in de postbus op maandag
    Hai guys!

    Groot nieuws! Ik heb maandag mijn welkomstpakket gekregen van greenforce. Een hoop papieren waar ik mij afgelopen dagen doorheen heb geworsteld. Er zat vanalles in, van een inschrijvingsformulier tot de tijdplanning van nu tot moment van vertrek. En dat zou 19 april zijn……maar ik denk dat ik dat niet ga halen. Probleem: ik moet zelf voor mijn visum zorgen! Bijkomend probleem, vooraleer je een visum kan aanvragen, moet je een paspoort hebben. Als je dan dat paspoort hebt, moet je het paspoortnummer invullen op je visumaplication!. Heb dat dan maar speedy presto in orde gebracht, volgende woensdag heb ik het ding in handen. Zeggen ze :p!
    Ondertussen heb ik ontdekt dat greenforce zelf een organisatie inhuurt die alles in Australië regelt, en na wat berekend te hebben, zou ik nu nog (na al een voorschot van 300euro betaald te hebben) centjes in mijn zakken steken door rechstreeks bij ‘visitoz’ te boeken. Dus, jaja, ik weet al veeeel meer dan een weekje geleden, hiep hoi! Een klein tipje van de sluier: ik moet aankomen op een Woensdag of Donderdag waarna ik drie of vier dagen in een hotelletje zal verblijven om van de jetlag te bekomen en mijn visum verder in orde te laten brengen. Daarna word ik opgepikt en gaan we naar Goomeri, een stadje 300km ten noorden van Brisbane. Daar krijg ik vermoedelijk uitleg en gaat de tocht verder richting Springbrook farm, ook in Goomeri. Dat is een boerderij (haha, wel honderd keer zo groot als onze kinderboerderijen) waar je voor allerlei trainingen terecht kan, telkens per twee tot vier personen voor een trainer. Na vier dagen, zou ik de basics moeten kunnen en regelen ze een aantal mogelijke jobs waar ik uit kan kiezen. Daar kan ik dan tot 6 maanden bij werken. Nadien moet ik een tijdje ‘vakantie’ nemen want de Australische overheid mag niet de indruk krijgen dat je enkel naar daar komt om te werken want je zou de job van den aussie wel eens kunnen afpakken zie je! Bon, zo ver ben ik al. Nu blijkt greenforce daar ter plaatse Visitoz in te huren die eigenlijk alles daar regelen. Dat zijn ook de mensen die de trainingen geven, je ophalen op de luchthaven, je ondersteuning bieden, je je genuine ‘ussie bush hat’ overhandigen enzovoort. Dus, ik ga visitoz en greenforce al mailend aan een kruisverhoor onderwerpen en dan zien we verder wel.

    Ondertussen moet ik mij serieus verder informeren naar een mogelijkheid om uit het onderwijs te stappen(tijdelijk weliswaar) en mijn loopbaanonderbreking beperkt op dit mijn vrijheid serieus. Meer daarover later nog, aangezien de vakbond met mijnen ‘dossier’ bezig is, hihi, ben ik blij dat ik lid benJ!

    Bene, a la prosima volta

    E ciao

    Big kisses to you all!

    Kim

    01-03-2007 om 20:49 geschreven door Kilke





    Archief per maand
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 09-2005

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Nieuws uit Argentinië
  • Greenforce: careerbreak?
  • immigratie agent voor Canada UK en Australia
  • mijn fotootjes op flickr (thanks gwendo voor die site!)
  • visitoz: de organisatie waar ik ginder op kan terugvallen en steunen.
  • mams fotootjes


  • {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs