als jong en dynamisch familie bedrijf willen wij u graag kennis laten maken met ons produkt. Wij zijn gespecialiseerd in het maken van dierenkooien op maat, evenals kan u het model en kleur zelf uitzoeken. Hebt u een dierenkooi in eender welk model nodig dan kan u altijd een gratis offerte aanvragen op het nummer 0479701398. Wenst u nog verdere informatie dan kan u een kijkje nemen op onze website www.dierenkooien.com
In deze nieuwsbrief willen wij u op de hoogte brengen van de actualiteiten op het grootste duivenforum van Nederland. Waarmee wij willen laten zien dat er genoeg redenen zijn om in deze wintermaanden actief aanwezig te zijn op ons duivenforum. Intussen zijn wij als beheerders al druk in voorbereiding op het komende seizoen. In deze nieuwsbrief zullen een aantal ontwikkelingen de revue passeren: exclusieve afspraken met onze weerman Zimoa, de jaarlijkse forumdag in Doorn en een verbeterde opzet van de vliegcompetitie. Ook brengen wij u op de hoogte van het feit dat wij een enthousiaste moderator zoeken, u verstandig advies kunt krijgen van een duivenvriend uit België, er weer een nieuwe columnist is en dat u als duivenliefhebber via een dagboek de mogelijkheid heeft om uw ervaringen met anderen te delen.
Kijk en vergelijk:
Onze prachtige bonnenverkoop met rond de 165 bonnen, met voor iedereen wat te kiezen om uw hok te versterken.
Ook de afgelopen weken zijn er weer enkele topbonnen toegevoegd o.a. van Belgische toppers en een aantal mooi bonnen van nationale en regionale toppers uit Nederland. Dus we nodigen u graag uit om onze bonnenverkoop te bezoeken.
Weerman Zimoa. Voor 2011 hebben wij als duivenforum exclusieve afspraken kunnen maken met onze weerman Zimoa. De belangrijkste reden is dat wij de inkomsten van de bonnenverkoop weer willen teruggeven aan de duivensport en willen investeren in het duivenforum. Zodat u als lid van dit duivenforum het komende jaar nog vaker en nog uitgebreider weeradvies zult ontvangen. En helemaal gratis! Wat kunt u volgend jaar verwachten? - Wekelijks weeradvies op de woensdag avond. - Weeradvies voor de jonge duivenvluchten op maandag en/of dinsdag avond. - Weeradvies voor de ZLU vluchten (altijd voor de dag van inkorving) - Weeradvies voor de nationale dag en overnachtingsvluchten (altijd voor de dag van inkorving)
Jaarlijkse forumdag Doorn. De definitieve datum van onze jaarlijkse forumdag is vastgesteld op zaterdag 8 januari in Doorn. In ieder geval zullen dan de prijzen worden uitgereikt van de vliegcompetitie en de jaarlijkse kerstquiz. Uiteraard hebben wij nog veel meer voor u in petto en zal de definitieve inhoud en tijden nog volgen. Wat ons betreft een mooie gelegenheid om er een gezellig duivendag van te maken! Dus houdt zaterdag 8 januari vrij in uw agenda!
Moderator(s) gezocht. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste duivenliefhebber (M/V) met verantwoordelijkheidsgevoel, die zijn talenten graag wil inzetten om het duivenforum voortdurend leven in te blazen, kan samenwerken binnen een team van moderators en bereidt is om wekelijks tijd vrij te maken voor het grootste duivenforum van Nederland. Als moderator zul jij je bezighouden met bijvoorbeeld de volgende taken: 1) het beantwoorden van vragen, het begeleiden van jeugdleden of beginnende leden, het wekelijks begeleiden van de vliegseizoen of het verzamelen van nieuws voor onze site. Herken jij je in bovenstaande profiel en zou je graag aan de slag gaan met de genoemde taken: dan zijn wij op zoek naar je. Stuur ons geheel vrijblijvend een mail met persoonlijke gegevens en geef daarin vooral aan waarom je zo gemotiveerd bent om moderator te worden en wij nemen dan contact met je op. Uiteraard hoef je dit werk niet voor niets te doen. Reacties naar: info@duiven-forum.nl
Vliegcompetitie 2011. We kunnen u verheugd melden dat de vliegcompetitie in 2011 een nieuwe en verbeterde opzet krijgt. De belangrijkste wijziging is dat er volgend jaar 3 mensen zullen zijn, die hier wekelijks hun tijd en aandacht aan zullen besteden Als beheerders waren we er van bewust dat het dit jaar lastig was om alles netjes en op tijd bij te houden. Wij zijn hierin wegens persoonlijke omstandigheden in tekort geschoten. Het kan dus beter en daarom hebben we de koppen bij elkaar gestoken en wordt er nu hard gewerkt aan een nieuwe opzet met nieuwe reglementen. Over enige tijd kunt u de vernieuwde opzet lezen op het forum. Deze competitie komt onder leiding van : Reico Janssen, Marco van Doorn en Willem van Breene.
Nieuwe columnisten. Met trots meldde we u dat we 2 nieuwe columnisten hebben: Ernst Verheijen uit Putten. En Rob van Hove.
Dagboeken op het duivenforum. Als duivenforum geven wij u de mogelijkheid om uw persoonlijke ervaringen in de duivensport te delen met de rest van duivenliefhebbend Nederland. Onder het kopje dagboek van vindt u een aantal voorbeelden van personen die u zijn voorgegaan. Het doel van dit dagboek is vooral om de duivenliefhebberij inzichtelijk te maken en zo van elkaar te leren. Over duivensport raak je toch nooit uitgelezen! Dus we nodigen u graag u zelf hier ook een topic op te starten.
Verstandig advies uit België. Is er een probleem op en rond het hok of met de duiven zoals: toch, slechte verluchting, last van roofvogels, te late uitruiers, te droge veren, open bekjes na een inspanning, parasieten, slechte prestaties van de racers en ze bewezen in het verleden dat ze het kunnen, bent u op zoek naar iets, op zoek naar betere duiven in België. Wenst u tips voor een goede thee(eigen samenstelling), mineralen- en vitamineopkikkers na de vlucht (eigen samenstelling). Heeft u vragen als: Hoe maak ik zelf looksap/uiensap voor de duifjes, wat is de ideale manier om vitaminen te geven en is melkpoeder goed voor de duiven? Onze duivenvriend uit Belgie Ghislain Segers (alias Wannes) wil u graag verder helpen en advies aanbieden. Op het duivenforum is er een apart hoekje voor hem en via dat hoekje kunt u met alles op duivensportgebied bij hem terecht.
Tot slot wensen wij u in de komende maanden veel duivenplezier toe en hopelijk tot ziens op ons duivenforum.
Exclusive on GPS Auctions "De Zwarte" A Long Distance Crack!
GPS Auctions
News Letter November 2010
"De Zwarte" A Golden Long Distance Crack!!
'De Zwarte' is perhaps the best Dutch long distance pigeon of the last few years. In his career he flew 16 overnight races and won 16 prizes. His top result, can be considered 1st Nat. and 1st Internat. Brive against 7.213 pigeons and 13.361pigeons. Very few pigeons can be measured with such a impressive result list. Father of the 268 is inbred to the Gouden Kweker from Herman Brinkman, in Tuk. The 268 is a half brother from the Black Jack, the best yearling in 2006 of the over night long distance races in Section 7 (36th N.P.O. Periqueux) and the Kleine Rooie (25th N.P.O. Brive). Grandfather the Donkere Brinkman is father and grandfather from: 1et-7e-25e-30e-36e-38e-97e-etc. Nat. / N.P.O. Grandmother is Evelientje she is mother and grandmother from 1e-7e-25e-25e-30e-38e-74e-97e-99e-enz. Nat./N.P.O. Father from the mother it Neerbosje is the Wonderboy from Jan Grondelaars from Opglabeek (B.). Who was returned from the USA. In Holland, he also proved his great breeding qualities. He is the grandfather from the Zwarte. In the USA, who was the father of the 109, 1st Ace Pigeon in 1998 from 3.200 fanciers. Grandmother on his mothers side is Zwart Duifke. She won the following prizes: 16e Semi-Nat. Bergerac 13.374 p. 29e Nat. Bergerac 18.988 p. 19e Semi-Nat. St. Vincent 26e Nat. St. Vincent 8.428 p.
Take your Chance...! A perfect opportunity to level up your Long Distance breeding.....!
Last update sale-vente-verkoop-Verkauf Belgian Master 2010
Update verkoop-vente-sale-Verkauf Belgian Master 2010
14 NIEUWE DUIVEN 14 NOUVEAUX PIGEONS 14 NEW PIGEONS 14 NEUE TAUBEN
Hallo We hebben zopas 14 nieuwe duiven toegevoegd op de verkoopsite. De nieuwe duiven met de aankomstnummers 385 tot 398 kunnen worden gevonden in de laatste categorie (van 376 > 400). Opgelet! Deze 14 nieuwe verkopingen starten pas op maandag 8 november om 13u (Brussel tijd) en eindigen op vrijdag 19 november 13u (Brussel tijd). We willen er ook graag nog 'ns op wijzen dat er een "automatische veilingduur extensie" van toepassing is. Dit betekent dat als iemand een bod plaatst in de laatste 5 minuten van een verkoop, de eindtijd van de veiling / verkoop automatisch verlengd wordt met 15 minuten. Met vriendelijke groeten Het team van Belgian Master
Bonjour Nous avons ajouté 14 nouveaux pigéons sur le site de vente. Les nouveaux pigéons avec le nombre d'arrivées de 385 à 398 peuvent être trouvées dans la dernière catégorie (de 376 > 400). Attention! Ces 14 nouvelles ventes commencent le lundi 8 novembre (13h00 Brussel time) et mettront fin le vendredi 19 novembre (13h00 Brussel time). Nous tenons également à souligner qu'il existe une "extension automatique durée d'enchère". Cela signifie que si quelqu'un fait une offre au cours des 5 dernières minutes d'une vente, la vente aux enchères / heure de fin de vente sera automatiquement prolongée de 15 minutes. Cordialement L'équipe de Belgian Master
Hello We've just added 14 new pigeons on the sales website. The new pigeons with the arrival numbers 385 to 398 can be found in the last category (from 376 > 400). Watch out! These 14 new sales will start on Monday, November 8th (13h Brussels time), and will end on Friday, November 19th (13h Brussels time). We would also like to point out that there is an "automatic auction duration extension". This means that if someone places a bid in the last 5 minutes of a sale, the auction/sale end time will automatically be extended with 15 minutes. Kind regards The Belgian Master team
Hallo Wir haben gerade 14 neue Tauben auf dem Verkaufs-Webseite aufgenommen. Die neue Tauben mit der Ankunftnummern 385 bis 398 können in der letzter Kategorie gefunden werden (376 > 400). Aufgepasst! Diese 14 neue Verkaufen werden am Montag, 8 November (13h Brussels time) gestartet, und werden am Freitag, 19 November (13h Brussels time) beendet. Wir möchten auch darauf hinweisen, dass es eine "automatische Auktion Dauer Verlängerung" gibt. Dies bedeutet, dass, wenn jemand ein Gebot abgebt in den letzten 5 Minuten eines Verkaufs, der Auktion / Verkauf automatisch mit 15 Minuten verlängert wird. Herzlichen Grüßen Der Team von Belgian Master
Dear sport friends, Starter or re-starter on the short / middle distance? Are you a starter of re-starter and looking for some birds that can give you a head start? Send and email to sales@europigeons.nl We now have a batch of birds (4 pairs) that can help you for sure!!!! A batch of birds including some 1st price winners and top ten provincial Ace pigeons!!!! (1950,-)
Many of my clients asked us if we had Skype Till now we did not Why? I do not know I tried before we were not very pleased with the service and quality of the phone calls Now thing seems to be better and also I cannot ignore the questions of my clients from far, far, away . Its a great service for many to contact us at low costs So here we are When working we are live on Skype You can see at our homepage if I am online, if I am feel free to call and if not just leave a message and I will get back to the first chance I have I hope that with this service I added some extra value to our website and I hope to talk (Skype) you all soon It a great way to ask a quick question about a bird or whatever You dont have Skype or you do not have any idea what it is . Just visit www.skype.com and see if it is something for you .
Don't forget to!!! Visit my personal blog, and to subsribe at our Free Daily Episode....
Indien deze e-mail van Intratuin niet goed zichtbaar is, klik dan hier voor de online versie. Voeg nieuwsbrief@intratuin.nl toe aan uw adresboek en mis nooit meer onze e-mailings.
Knip de kortingsbonnen uit en kom voordelig shoppen bij Intratuin Aarschot van 5 t/m 21 november*
3 kortingsbonnen, geldig voor 1 artikel naar keuze*
* Actievoorwaarden: maximaal 3 ingevulde kortingsbonnen per bezoek per klant - De korting is geldig op het gehele assortiment met uitzondering van blokhutten, bestrating, bestellingen, cadeaukaarten, boeken en horeca - De kortingsbonnen zijn niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen of kortingen.
Europigeons.nl - Quality is a choice!!!! SPECIAL OFFER!!!!
NL.08-1453302 Half-brother Lindsey Original J. de Wijs & Son, Den Hoorn Chequered pied cock (Aarden / Batenburg / vd Wegen)
Every now and then we have a pigeon for sale which deserves a little more attention . One for his appearance the other for the pedigree. This fantastic half brother of Lindsey from our own private loft deserves it for the both!!!. Lindsey. She was 5th best European Barcelona pigeons over 3 years!!!! She won 16th National Perpignan against 5294 pigeons (5th 1385 hens), 19th National Barcelona against 7520 pigeons (5th 2298 hens), 55th National Carcassone against 3167 pigeons (11th 586 hens), 137th National Barcelona against 7043 pigeons and 607th National Perpignan against 5622 pigeons. She was raced 5 times and she won 5 prizes 100%!!!! The father of this amzing cock is NL.01-1782190 Son Barcelona this cock is bred from 13th National Barcelona x 8th National Barcelona!!!! He won 177th National Mont de Marsan against 3704 pigeons, 200th National St. Vincent against 6385 pigeons, and more!!! Bred from 96-659 De Barcelona (Father Lindsey and winner of 13th National Barcelona!!!!) x 95-422 Super Wil I. She won 8th national and 8th International Barcelona against 28.017 pigeons. Her half sister Nieuwe Kripo she won 6th National Bergerac against 9354 pigeons GOLDEN BLOODLINES The mother of this superb cock for your breeding loft is NL.99-2246244 Volle Zus 245 (Full sister 245 he won 76th National Pau and 30th National Barcelona, also mother of Lindsey. She was 5th best European Barcelona pigeons over 3 years!!!!). Bred from 97-160 Theo x 98-440 De 440 (Line Oud Doffertje van der Wegen through A. Simons) If you are looking for the best this is what you are looking for We do not have any better Take this chance while you have it . A cock to secure your future!!!
Dear sport friends, Great news for fanciers in the United Kingdom!!! Today I received the confirmation from John Wheatcroft he will be over soon to collect all birds which are here for the United Kingdom, including Ireland and Scotland. John makes it possible to export birds to the U.K. for a fair price (25 euros each) and on a regular base. The birds will be shipped to the Midlands and after that they can be picked up at his house or you can send a courier John have ways to Ireland and Scotland at little extra costs If you need to get in touch with John just call 00447759103024 or send an email to jt.wheatcroft@talktalk.net. He will be happy to help you all!!! Shortly... If you are from the United Kingdom and think about buying some birds this is the time to do so... Is the bird or strain you are looking for not listed? Don't worry, simply fill in the Pigeon Scout 24 form and we will do all in our power to help you..
Starter or re-starter on the short / middle distance? Are you a starter of re-starter and looking for some birds that can give you a head start? Send and email to sales@europigeons.nl We now have a batch of birds (4 pairs) that can help you for sure!!!! A batch of birds including some 1st price winners and top ten provincial Ace pigeons!!!! (1950,-)
Don't forget to!!! Visit my personal blog, and to subsribe at our Free Daily Episode....
Nieuwe veiling online: Wegens inkrimping van het kweekhok dienen na selectie toch nog enkele oude duiven verkocht, zeker geen opruimers, maar van toegvoegde waarde op ieder kweekhok! Wat te denken van een directe zoon uit de 1e NPO Blois (gekweekt door Piet v/d Merwe die deze NPO winnaar kocht).
A. Hendriksen eindigt in zijn tweede jaar op het nieuwe adres met duiven uit exact dezelfde lijn bij de eerste 10 Nationale Dagfondkampioenen en o.a. 2e Onaangewezen Dagfond in Afdeling 8.
Dear sport friends, I already talked about it a lot But I will do it once again www.pigeontv.com A really great website from my good friend John Froelich The hottest new racing pigeon website on the entire internet!!! John the founder and owner of this website full with videos and live streams about our wonderful sport is really doing a great job I am sure he has got the future in his hands with this concept More and more the internet is ready for live streams and video. A Hugh chance to communicate with fanciers all over the globe with live feeds John even has a live show every now and then I really believe you should all go to this website and please do not forget to add it to your favorites
Good news for fanciers in Portugal After all the problems we had with shipments to Portugal we have some good news now We found a new reliable transport company. From now we are able to ship birds to Lisboa every Friday. The birds will need to be picked up there on Monday. The price is 25,- euros each birds with a minimum of 75,- euro. Of course the prizes will not chance for the guys who have bought birds before this chance If you have any question at all feel free to contact us at any time
Don't forget to!!! Visit my personal blog, and to subsribe at our Free Daily Episode....
In september 2010 trok ik weg onder de ouderlijke vleugels en ben ik samen met mijn vriendin
verhuisd richting Hoevenen. We hebben daar een nieuw duivenhok laten optrekken en zodoende
de duiven kennis laten maken met het hok en ze zo ineens voorgekoppeld voor de winterkweek.
De duiven hebben de eitjes mogen uitbroeden en de jongen zijn allen geringd met ringen van 2008
(bij gebrek aan andere).
Inmiddels zijn de jongen gemiddeld 15 dagen oud en ze groeien goed op.
Ik bied bij deze de jongen te koop aan. De bedoeling is om per nest 1 jong te verkopen zodat
de liefhebber zelf kan kiezen welk hij neemt.
Hebt u interesse in enkele jongen laat het me dan weten.
De prijs is bespreekbaar, maar wees realistisch.
De stamkaarten in bijlage zijn de koppels die gevormd zijn.
Om een idee te geven wat er allemaal op het hok aanwezig is even een overzichtje:
Ras Jimmy Brands: Zoon Zwarte Pau(8e prov Pau, 22e prov Marseille,...) Zoon De Tamme (4e prov Cahors, 6e prov Dax) Zoon De Marseille (3e Nat Asduif Rhone 2008) 2 Dochters en 2 Zonen van De Museeuw ( 1e prov Dax, 1e prov Nabonne) Halfbroer De Museeuw 2 Dochters De Stille (1e prov Perpignan, 3e prov Perpignan), De Stille is Zoon Museeuw Zoon Bonte Barcelona (38e nat Barcelona 2008) Zoon Olieman (3e prov Montauban 2009)
Ras Francois Struyf: Kleinzoon Roets (Roets= 1e prov Perpignan) is vader van 617-614 Barcelona-vliegers. Dochter Jonathan, Kleindochter Gwijde,De Nele
Ras Van De Wouwer Louis: Dochter De Bordeaux(7e prov Bordeaux, 10e prov Perpignan) Zoon Donkere Perpignan (13e prov Perpignan)
Het kweekhok werd naar volgend jaar (2011) ook versterkt met het succesvol Barcelona bloed van 2008-2010. In 2010 werd er nog 6/11 gespeeld Nationaal. Zo kwamen de 2 broers 614 en 617 mee naar het kweekhok als ook het laatste jong uit de ouders van deze toppers (duivin legt niet meer). 614-07 vliegt: 278e prov Barcelona '09 en 94e prov Barcelona 2010 (2485e en 848e nat) 617-06 vliegt: 293e nationaal '08, 317e nationaal '09 en 1342e nat Barcelona '10 Deze 2 bewezen Barcelona vliegers werden nog aangevuld met het laatste jong uit de succeskoppeling Deze werd als jong (2009) enkel gespeeld tot Bourges en mag nu zijn kweekwaarde bewijzen op het hok.
Ook zitten er op deze moment 2 dochters van de 617 op het kweekhok. Van de 617 is momenteel niets beschikbaar daar deze momenteel aan samenkweek doet. In de toekomst is hier zeker iets van te verkrijgen. Van zijn broers 614 (1e duif Barcelona 2010) en 077 uiteraard wel.
Ook van Soustons werd er iets meegenomen. De eerste 3 werden van de hand gedaan (doffers) maar de 2 duivinnen die als 4 en 5 arriveerden werden ook meegenomen naar de nieuwe hokken. Zo zit er dus ook Het Inteeltje (zoonxdochter Bonte Barcelona Jimmy Brands) op het hok. Als ook een kleindochter van de 1e nationaal Bordeaux en 1e internationaal San Sebastian.
Als laatste kan ik ook nog meegeven dat het hok versterkt is met 2 Kleinkinderen van "De Marseille" van Marcel Aelbrecht. Afwachten wat er verder komt van deze duiven.
Nu hebben jullie een ideetje en bij interesse kan u me steeds contacteren. info@debackerkoen.be (enkel mailen bij echte interesse)
Onderbuikgevoel. Ken je dat gevoel? Je zit te kijken naar een wedstrijd van het wereldkampioenschap voetbal. Het Nederlands elftal is als beste elftal uit de groepsfase gekomen. Appeltje eitje. Maar nu gaat het echt beginnen, vanaf nu betekent verliezen: 'naar huis'. Winnen betekent: nog maar een paar stappen naar 'de wereldbeker'...
Enkele dagen geleden werd deze brief van Albert Winkel en Wiebren van Stralen geplaatst op Duivensites.nl.
Als jij als (jonge) duivenliefhebber ook vindt dat de duivensport niet naar huis moet en je wilt onze oproep aan de kiesmannen ondersteunen, zet dan je naam onder het artikel d.m.v. een reactie via de site met je naam en lidnummer, dan zorgen wij dat de kiesmannen dat krijgen!
Een greep uit de reacties:
0257-9116 Comb. Wal & Winkel
0221-0706 Wiebren van Stralen
1710-9080 G. & S. Verkerk Schitterend betoog! Je zou er volgende week zaterdag zelf naar toe moeten!
0221-0811 Fetze Walda Ik wil bij deze dan ook van harte de oproep aan de kiesmannen ondersteunen om de duivensport toekomst vast te houden. Het is nog niet te laat we zitten al wel in blessure tijd en wellicht kunnen we nog op tijd scoren om een verlenging voor de duivensport af te dwingen.
1254-0618 Marcel van Stralen Ik sta er volledig achter. Met deze mail wil ik jou en Albert laten weten dat ik jullie initiatief steun om de Vlucht naar de toekomst weer vlot te trekken. Ik deel jullie mening dat er iets moet gebeuren willen we over 30 jaar nog van onze sport kunnen genieten.
0853-9085 Wim Gerritsen Ik ben dan wel geen dertiger, maar een (eind) veertiger en dat is ook nog relatief jong in de duivensport. Ik kan me heel goed vinden in jullie artikel. Er moet wat gebeuren om de duivensport te halen uit de neerwaartse spiraal waar deze zich nu in bevind. Ik denk als je het aan de duivenliefhebbers zelf voorlegt deze in grote meerderheid zich zullen scharen achter de 7 punten genoemd in het stuk onder de kop "Friezen willen vooruit" Dit zou eigenlijk moeten worden "de duivenliefhebbers in Nederland willen vooruit." Nu moeten we een manier bedenken om de bestuurders/kiesmannen van de afdelingen te bewegen om dit ter harte te nemen en de stem uit brengen die de grote meerderheid van een afdeling uitdraagt. Probleem hierin blijft dat de kiesmannen nog steeds een vrij mandaat hebben en kunnen afwijken van het stemadvies wat de afdelingsvergadering meegeeft (als die al voor de NPO vergadering is). Ze preken veel te veel voor eigen parochie.
1548-0497 Cees Selhorst Natuurlijk steun ik je initatief
0220-0052 Ronnie Leusink, Engwierum Uiteraard mijn steun.
0206-0708 Hessel Wouda
0414-9184 Gebr.Limburg Zuidveen Hierbij mijn ondersteunende mail betreft VNDT. Tuurlijk zullen er overal nog wel haken en ogen aan zitten maar we moeten met z'n allen die grote stap voorwaarts durven te maken. En laat Friesland'96 maar voorop in de caravaan, zodat wij straks allemaal kunnen zeggen in Friesland gebeurt het, en zo moet het.............
0907-9108 Will & Falco Ebben De jongere generatie duivenmelkers moeten er zeker over 30 jaar ook nog staan, van daar dat ik je actie steun. Wij willen de oproep aan de kiesmannen uiteraard ondersteunen! Tijd voor verandering! De VNDT is het begin!
0226-0135 Harry de Jong Ik ondersteun jullie actie en ons aller belang van harte.
0208-0039 Simon IJnsen De punten die jullie aanhalen is precies wat we nodig hebben en ik steun jullie hier dan ook in .
0234-0080 Rink Hofstra Ik sluit me aan, de duivensport moet niet naar huis
0226-0658 Sjaak Buwalda
1622-0500 Jan Polder
0221-0781 Douwe Akkerman Goede brief jongens! Als het zo door gaat worden we misschien wel oud..... maar geen oude duivenboer
0907-0737 Kerwin Ebben Ik wil de oproep aan de kiesmannen uiteraard ondersteunen! Tijd voor verandering! De VNDT is het begin!
Dear sport friends, Good news for fanciers in Taiwan Our business is growing at full speed, to keep up we are constantly looking for good, reliable and enthusiastic partners around the globe. Guys who can help our clients in their own language and help to get high class pigeons to fanciers around the globe for workingman prices. Today we contracted Danny Lee Chen as official partner forTaiwan. He has transports to Taiwan a regular base and for a fair price. Shortly, if you are fromTaiwan and thinking about buying some birds from us, feel free to contact Danny at any time. He will be happy to help you all You can reach him at 886916777752 or send an email to twndanny@gmail.com Don't forget to!!! Visit my personal blog, and to subsribe at our Free Daily Episode...
Indien deze e-mail van Intratuin niet goed zichtbaar is, klik dan hier voor de online versie. Voeg nieuwsbrief@intratuin.nl toe aan uw adresboek en mis nooit meer onze e-mailings. Aanbiedingen zijn geldig van maandag 1 t/m zondag 7 november 2010 www.intratuin.nlwww.intratuin.be
Sfeer in huis
Uitbundige bloeiende kamerplanten en gezellige sfeerlichten brengen direct sfeer in je huis. De nieuwe folder staat vol inspirerende ideeën. Ook is onze kerstshow geopend, dus voor kerstvoorpret kom je nu al naar Intratuin. Laat je verrassen door het exclusieve Efteling assortiment!
Aanbiedingen zijn geldig van maandag 1 t/m zondag 7 november 2010 en zolang de voorraad strekt. Prijs- en modelwijzigingen en zet- en drukfouten voorbehouden. Vermelde prijzen zijn afhaal- en adviesprijzen. Aankopen bezorgen wij graag thuis. Informeer naar de voorwaarden bij onze servicebalie.
Indien deze e-mail van Intratuin niet goed zichtbaar is, klik dan hier voor de online versie. Voeg nieuwsbrief@intratuin.nl toe aan uw adresboek en mis nooit meer onze e-mailings. Aanbiedingen zijn geldig van maandag 1 t/m zondag 7 november 2010 www.intratuin.nlwww.intratuin.be
Sfeer in huis
Uitbundige bloeiende kamerplanten en gezellige sfeerlichten brengen direct sfeer in je huis. De nieuwe folder staat vol inspirerende ideeën. Ook is onze kerstshow geopend, dus voor kerstvoorpret kom je nu al naar Intratuin. Laat je verrassen door het exclusieve Efteling assortiment!
Aanbiedingen zijn geldig van maandag 1 t/m zondag 7 november 2010 en zolang de voorraad strekt. Prijs- en modelwijzigingen en zet- en drukfouten voorbehouden. Vermelde prijzen zijn afhaal- en adviesprijzen. Aankopen bezorgen wij graag thuis. Informeer naar de voorwaarden bij onze servicebalie.