Suggesties voor nieuwe katholieke links op dit blog ? Mailt u deze dan gerust door ! Alvast bedankt !
Inhoud blog
  • Katholiek geloof op internet
  • De Boog
  • Over het katholiek geloof en de Rooms-Katholieke Kerk
  • Waarom dit blog ?
  • Blog over de Heilige Rita
  • Mariakapellen in Nederland en Vlaanderen
  • Blog over Medjugorje
  • Getuigenis van geloof en La Salette
  • Mars voor het leven
  • Paus Johannes-Paulus II
  • Katholieke Actie Vlaanderen
  • Mariabeelden uit Tienen
  • Wees gegroet Maria
  • Midden onder u
  • Vriendenkring Sint Jozef
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • Nuttig, nog lang niet compleet :P
  • Schat aan informatie
  • Mooi en uitgebreid.
  • Samen
  • Bedankt

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per maand
  • 08-2013
  • 02-2013
  • 07-2012
  • 02-2012
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
    kathoLINK
    Links naar katholieke websites
    03-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zusters van liefde - Kortemark

    www.zustersvanliefde.be

     

    De Zusters van Liefde  is een gemeenschap gevestigd in Kortemark.

    Zij zijn een gemeenschap van apostolische religieuzen in dienst van bejaarden, zieken, gehandicapten, jongeren en kinderen. Momenteel vormen zij een groep van 44 zusters;
    verspreid over vier gemeenschappen in West – Vlaanderen.

     

    Door God geroepen om Jezus van nabij te volgen, streven zij naar een heilig evangelisch leven, door de beleving van de geloften van armoede, zuiverheid en gehoorzaamheid; door het onderhouden van een gemeenschappelijke leefregel en door het vervullen van een apostolische opdracht.

     

    Hun patroonheilige is de heilige Vincentius à Paulo.


    31-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Legioen kleine zielen

    www.hetlegioenkleinezielen.eu

     

    Het legioen kleine zielen brengt de boodschap van de Barmhartige Liefde aan de Kleine Zielen.

    Het Centrum en Bedevaartsoord is te Chèvremont (België).

    De teksten op de website zijn in het Nederlands, Frans en Engels terug te vinden.

     

    Het "Legioen Kleine Zielen van Jezus' Barmhartig Hart" is een door de Kerk erkende en goedgekeurde geestelijke vereniging. Het richt zich niet alleen tot iedere christen gelovige van om het even welke roeping of levensstaat in de Kerk: priesters, religieuzen, leken, gehuwden, ongehuwden, ... maar ook tot iedereen die op zoek is naar diepere waarden in het leven en een hogere zingeving aan het bestaan. Het wil helpen om op een zo goed mogelijke manier zijn leven als een geestelijke offerande op te dragen voor het heil van de zielen.

     

    Het Legioen Kleine Zielen werd gesticht door een eenvoudige huismoeder uit de omgeving van Luik in de jaren kort na het tweede Vaticaans Concilie. Het staat ten dienste van de mensen die verlangen de "Kleine Weg" te gaan en te beleven.

     

    Om de drie maanden verschijnt er een nummer van het tijdschrift: “Het Legioen Kleine Zielen” dat de Kleine Zielen kan helpen in de groei van hun geestelijk leven.

     

    Regelmatig verschijnt een apart contactblad dat de Kleine Zielen op de hoogte houdt van de activiteiten in hun eigen streek.


    03-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jong Katholiek

    www.jongkatholiek.nl

     

    Op deze website krijgen jongeren heel wat informatie rond katholieke evenementen, artikels, video’s, podcasts, en er is een community waarin je je mening of oproepjes kwijt kan. Voor dit laatste moet je wel ingelogd zijn.


    30-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blauwe Zusters in Nederland

    www.blauwezusters.nl

     

    Website van de Blauwe Zusters, die op verschillende plaatsen in Nederland een gemeenschap hebben (Heiloo, Den Haag, Valkenburg).

    Deze zusters organiseren activiteiten voor kinderen, jongeren en gezinnen. Op hun website vindt u hierover meer uitleg, alsook over de gemeenschap zelf : wie zij zijn, hun spiritualiteit en apostolaat, enz.


    29-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschappen Medjugorje en artikels

    www.medjugorje.ws/nl

     

    Op deze website vindt u :

    de wekelijkse boodschappen van Maria in Medjugorje van 1984 tot 1987

    de maandelijkse boodschappen van Maria in Medjugorje van 1987 tot heden

    de jaarlijkse boodschappen van Maria in Medjugorje aan Ivanka, Jakov en Mirjana

     

    Deze boodschappen zijn in vele talen te lezen, waaronder het Nederlands.

    Er zijn ook andere zaken te lezen op de website, zoals de geschiedenis van de verschijningen en artikels over actuele gebeurtenissen in en om Medjugorje. Deze artikels zijn wel in het Engels geschreven.


    05-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tertio

    www.tertio.be

     

    Tertio is een weekblad dat de actualiteit volgt en analyseert en daar een derde dimensie aan toevoegt: duiding, opiniëring en inspiratie vanuit een christelijk en meer bepaald katholiek perspectief. Het blad zag in het jaar 2000 het licht en dankt zijn naam aan de brief van paus Johannes Paulus II, Tertio Millennio Adveniente, over de actualiteit van het christendom voor het nieuwe millennium.

     

    U kan online een aantal artikels lezen, maar wanneer u ingelogd bent, kan u nog meer te weten komen. Verder kan u zich abonneren via de website, boeken kopen en in het archief oudere artikels opzoeken.


    14-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Website pastoor Mennen

    www.mennenpr.nl

     

    Deze website is opgestart door pastoor Cor Mennen, priester te Oss.

     

    U vindt er zeer duidelijke uitleg over :

    -      liturgie voor doopsel, huwelijk en uitvaarten

    -      lauden

    -      vespers

    -      het katholiek geloof


    Daarnaast vindt u artikelen, lezingen, commentaren op en over actuele kerkelijke en maatschappelijke zaken, preken en catechetische teksten.


    09-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Omega - katholiek tijdschrift voor jongeren

    www.wkj.nl/omega

     

    Omega is een christelijk, katholiek jongerentijdschrift. Omega wil jongeren concrete handreikingen doen bij het bepalen hoe zij in Kerk en Samenleving willen staan. In Omega is er aandacht voor geloofsthema’s, levensvragen, politiek, maatschappij, actualiteit sport en kunst.

    Omega is bedoeld voor jongeren van twaalf tot vijfendertig en probeert een inhoudelijke mix te waarborgen van laagdrempelige tot aan dieper theologische artikelen. Zo is er een bidhoek voor VIPS te vinden in Omega, waarin gebeden wordt voor beroemdheden, maar ook opiniestukken over thema’s als Darwinisme of moraaltheologie. Een vaste rubriek is ook ‘Wereldkerk’, om zo een indruk te krijgen van het reilen en zeilen van de Kerk in andere landen.


    27-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kinderen bidden voor kinderen

    www.rkactiviteiten.nl/kinderenbiddenvoorkinderen

     

    ‘Kinderen bidden voor kinderen’ is een nieuw initiatief dat kinderen uitnodigt voor een kind in hun omgeving te bidden, dat ziek is of om andere reden wel wat extra gebed kan gebruiken. In deze tijd is het niet vanzelfsprekend meer dat er met kinderen gebeden wordt. Om kinderen weer hiermee vertrouwd te maken, wordt er regelmatig een bijeenkomst georganiseerd waarbij we samen met kinderen en hun ouders op kindvriendelijke manier gaan bidden op voorspraak van Maria.

     


    25-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klap - klaslokaal

    www.klap.net

     

    Bij Klap kom je meteen in een klaslokaal terecht. Dat dient als menu om naar verschillende onderwerpen te gaan. Zowel de vakken godsdienst als aardrijkskunde komen aan bod.

    Op de boekenplank vind je documentatie over uiteenlopende onderwerpen.
    Dat is handig als extra informatie voor een spreekbeurt maar ook om er eens met anderen over te praten.

    Klik je op de wereldbol, dan kom je meer te weten over verschillende landen in de wereld.

    Wanneer je op de mappen op het bureau klikt, krijg je lesmateriaal te zien.

    Op het krijtbord staat informatie over een actueel onderwerp, passend bij de tijd van het jaar en op het prikbord kan je je mening geven en op de televisie kan je documentaires bekijken.

    Klik op het boek bij de lezende meisjes om verhalen te lezen.

    Bij de jongen aan de computer kan je spelletjes spelen en bij de jongen met de figuurzaag vind je onderwerpen om te knutselen.

    Klik op het kruis aan de muur voor vieringen.

    Bij de jaarkalender vind je informatie over feesten bij de christenen, joden en moslims.

    In de ideeënbus kan je zelf suggesties doen om op de site te zetten.

     


    24-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geloof in Nederland

    www.geloofinnederland.nl

     

    Een katholieke jongen en een moslim meisje ontdekken elkaars religie. Zeer goed onderbouwd. Digitaal lesmateriaal.


    23-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kabelfoon - rozenkrans

    home.kabelfoon.nl/~uncle/religion/rosmainnl.html

     

    Goed verzorgde website, met uitleg over hoe we de rozenkrans kunnen bidden.


    21-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Religieuze muziek

    www.musicareligiosa.nl

     

    De Nederlandse televisiezender IKON startte medio 2007 met een kanaal voor religieuze muziek via internet.

    24 uur op 24 en 7 dagen per week wordt via dit kanaal uitsluitend religieuze muziek uitgezonden.

    Het kan gaan om instrumentale composities, orgelwerken, kooruitvoeringen, cantates, kameropera's, kerkmuziek enz. 

    De website biedt zelfs de mogelijkheid om ringtones met orgelmuziekvoor je GSM te downloaden.

    Hoe werkt het? Surf naar www.musicareligiosa.nl en klik vervolgens op de knop 'Beluister het kanaal' en klaar is muzikale Kees !


    19-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Life without limbs

    www.lifewithoutlimbs.org

     

    Hi, my name is Nick Vujicic .... and I'm happy.

     

    Die openingszin verwacht je niet meteen van deze zwaar gehandicapte man.

    In deze dagen, waarin de discussies over euthanasie en abortus weer hoog oplaaien, kan dit getuigenis misschien een les zijn. Geconfronteerd worden met tegenslag, lijden en onvolmaaktheid hoeft geen grond te zijn voor een zinloos bestaan en zeker geen reden om een aanslag te plegen op het menselijk leven. 

     

    Deze website is Engelstalig.


    18-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het vaticaan

    www.vatican.va

     

    Volg de activiteiten van de paus op de voet.

    Beluister belangrijke toespraken.

    Bekijk het nieuws over belangrijke evenementen.

    Maak gebruik van andere nuttig links.

    Je kan alle info op deze site lezen in verschillende talen, waaronder Engels en Duits.


    17-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Katholiek leven

    www.katholiekleven.nl

     

    Dit is de website van de Nederlandse priester Roderick Vonhögen. Je vindt er (bijna dagelijks) een podcast over de meest uiteenlopende onderwerpen, maar steeds met een degelijke katholieke visie op de zaak. Naast de podcast antwoordt priester Roderick ook op concrete en meer theoretische geloofsvragen.


    16-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jongerlo - abdij Tongerlo

    www.jongerlo.org

     

    Jongerlo is de jongerensite van de abdij van Tongerlo.

    Op deze site kom je alles te weten over het wel en wee van onze jonge medebroeders in de abdij. Daarnaast vind je er veel informatie die elke jonge katholiek van nut kan zijn.

     

    Bovenaan de site kan je verder doorklikken naar :

     

    Geboeid door Jezus – hulp bij je zoektocht i.v.m. roepingen

    Jeugd en Abdij – over hoe jongeren een tijd in de abdij kunnen doorbrengen

    Praten met een pater – enkele broeders maken tijd vrij voor een gesprek

    Ons leven – kennismaking met de Norbertijnse levenswijze

    Geloofsvorming – uitgebreide vorming rond geloof

    Kerjeuzeneus – vragen voor nieuwsgierigen over het leven in een abdij

    Junioraatsberichten – nieuws over de activiteiten of gebeurtenissen in het noviciaat en junioraat

    FC jongerlo – voor de fans van de abdij

    Kath-online – internetpagina’s van katholieke inspiratie

    Blikvanger – activiteiten die de moeite waard zijn voor katholieke jongeren

    Kwisspel – een kwisvraag bij het begin van elke maand


    15-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.christelijke kinderboeken

    www.christelijkekinderboeken.nl

     

    Je vindt hier informatie over mooie christelijke kinderboeken voor jonge kinderen, kinderen in de basisschoolleeftijd en jongeren, informatie over kinderbijbels en daaraan gerelateerde boeken, en over informatieve boeken. Ook is er informatie over auteurs en illustratoren. Verder vind je alle informatie over de KinderboekenMaand.

     

    Je kan ook zelf iets doen: Via “Aan de slag” kun je bijvoorbeeld quizzen doen met vragen over actuele boeken van dit jaar, daarnaast zijn er kleurplaten te vinden. Je kunt - vanaf 1 februari tot 30 april - meestemmen voor de EigenWijsPrijs. De auteur met de meeste stemmen wint deze prijs.


    27-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lespraktijk godsdienst

    www.leerkracht.nl

     

    Deze website geeft onder de rubriek ‘lespraktijk’ heel wat interessante informatie en activiteiten voor leerkrachten in het kleuter- en lager onderwijs. Het gaat om informatie voor alle vakken, maar ook voor het vak godsdienst kan je er veel vinden. Zo gaat er een gedeelte over het christendom, over Kerstmis en Pasen, maar ook de andere godsdiensten, jodendom en islam, komen aan bod.

    Per onderwerp krijg je achtergrondinformatie, en aangepaste activiteiten voor kleuters en kinderen van de lagere school.


    26-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerkmateriaal

    www.kerkmateriaal.nl

     

    Deze website is ontstaan op persoonlijk initiatief. De auteur van de website is HBO-theoloog, heeft een onderwijsbevoegdheid en heeft 20 jaar ervaring met kinderwerk en 10 jaar ervaring met tiener- en volwassenwerk.

     

    Iedereen kan gebruik maken van de documenten op deze site, ongeacht eigen achtergrond.

     

    De documenten voor de kinderen zijn vooral bedoeld om kinderen bekend te maken met de inhoud van de bijbel.

     

    De documenten voor de tieners zijn bedoeld om tieners bekend te maken met de mogelijk wat onbekendere gedeelten uit de bijbel maar vooral om de verschillende bijbelgedeelten toepasselijk te maken in hun tienerleven. De inhoud van de bijbel wordt gecombineerd met wat er zoal in de media over vermeld wordt/werd aangevuld met persoonlijke vragen. Het materiaal kan gebruikt worden voor catechese- of clubavonden.

     

    Volwassenen wordt hier en daar andere gespreksstof aangeboden dan de tieners en dat materiaal kan gebruikt worden voor bijbelkringavonden en dergelijke. Materiaal voor senioren is op dit moment van schrijven nog in ontwikkeling.

     

    Op deze website worden in principe iedere maand nieuwe documenten toegevoegd.



    Mijn andere blogs
  • Het liturgisch jaar - uitleg over christelijke feesten
  • Teksten ter overweging
  • Bezinningsactiviteiten in Banneux
  • Coaching in de natuur - hulp bij problemen
  • Workshops creatief (dagboek)schrijven
  • Hoe Reinaert de vos een lesje leerde

  • Geroepen
  • Bedevaarten, bezinnings-en stiltewandelingen, natuurwandelingen Banneux, lezingen,

  • geloof voor kinderen en jongeren (deel 1)
  • Nabbi
  • Stichting Samuel
  • catkids - catechese voor kinderen
  • Lisa en Daan - kennismaking met geloof
  • IJD - Jeugddienst Vlaamse Kerk
  • Teener Time
  • godpod
  • Jongerlo - Abdij Tongerlo
  • Geloof ik ...

  • Geloof voor kinderen en jongeren (deel 2)
  • Kind en geloof
  • Bijbelspel
  • Joris de muis
  • Als God bestaat
  • Hulp aan kinderen, jongeren en volwassenen
  • Perron 7
  • Aciweb Kids
  • christelijke kinderboeken
  • Klap - klaslokaal

  • geloof voor kinderen en jongeren (deel 3)
  • Jong Katholiek
  • Kinderen bidden voor kinderen
  • Omega - katholiek tijdschrift voor jongeren
  • De bremstruik
  • Vragen over God

  • Voor leerkrachten - parochiewerkers - ... (deel 1)
  • avimo
  • links godsdienstleerkrachten
  • voor leerkrachten godsdienst
  • site KU Leuven - Thomas
  • pastonet
  • Ons dagelijks brood
  • kindernevendienst
  • Kind en geloof

    Voor leerkrachten - parochiewerkers - ... (deel 2)
  • Liturgisch jaar
  • Bijbelweb
  • Bijbel en onderwijs
  • Hulp aan kinderen, jongeren en volwassenen
  • De zevende hemel
  • ID Support Jetro
  • Kerkmateriaal
  • Lespraktijk godsdienst

    Voor leerkrachten - parochiewerkers - ... (deel 3)
  • Om je heen - godsdienst lessen
  • Geloof in Nederland
  • Interdiocesane Dienst Katholiek Godsdienstonderwijs
  • Geloof ik ...
  • Zin in verhalen

  • Geloof in het gezin
  • Geloven thuis
  • Zinnige verhalen
  • Family land
  • Catechismo

  • Christenen op radio en televisie
  • Radio Maria
  • Katholiek Nederland (RKK)
  • Evangelische Omroep
  • Rooms Katholieke Kerk

  • Medjugorje
  • Nederlandse site over Medjugorje
  • Boodschappen Medjugorje en artikels
  • West-Vlaamse site over Medjugorje
  • Bedevaart naar Medjugorje
  • Blog over Medjugorje

  • Garabandal
  • Nederlandse site over Garabandal
  • Blog over Garabandal
  • Garabandal bij MaryPages
  • Garabandal (engelstalig)

  • Fatima
  • Fatima
  • Fatima crusader
  • Fatima - Marypages

  • Banneux
  • Website heiligdom Banneux
  • Blog over Banneux
  • Banneux op bedevaartweb

  • Katholieke initiatieven en organisaties (1)
  • Hulp aan kinderen, jongeren en volwassenen
  • Sonshine jeugdwerk
  • Talitakumi-weekends : voor wie rust zoekt
  • Con Tempo vzw
  • Gemeenschap Emmanuel - Nederland
  • Gemeenschap Emmanuel - Vlaanderen
  • Kerk in Nood - Oostpriesterhulp (België en Luxemburg)
  • Kerk in Nood - Oostpriesterhulp (Nederland)

  • Katholieke initiatieven en organisaties (2)
  • Legioen kleine zielen
  • Bouworde
  • De Hoeksteen, Keiem
  • Vrije Christen Democraten
  • word echt rijk - BzN
  • Open Doors
  • Vriendenkring Sint Jozef
  • Midden onder u

  • Kiezen voor het leven
  • Pro Vita
  • Wonder van het leven
  • Echte Liefde Wacht
  • Levensadem
  • Mars voor het leven

  • Gemeenschappen
  • Blauwe Zusters Nederland
  • Moeder van Vrede - Gistel
  • Zusters van Liefde - Kortemark

  • Abdijen in België
  • Abdij Zevenkerken
  • Abdij Averbode
  • Abdij Tongerlo
  • Abdij Affligem
  • Abdij Sint Sixtus
  • Abdij Westmalle

  • Abdijen in Nederland
  • Abdij van Berne
  • Abdij Maria Toevlucht
  • Monasteria - de Benedictijnen
  • Abdij Sion - Diepenveen
  • Abdij O.L.V. van Koningshoeven
  • Sint-Willibrordsabdij - Doetinchem

  • Het bezoeken waard ...
  • Museumpark Oriëntalis
  • Willibrordpad
  • Activiteiten voor jongeren en gezinnen
  • Kerktuinen en kloostertuinen
  • Mariakapellen in Nederland
  • Bijbelhuis Zevenkerken

  • Bedevaartsplaatsen
  • Bedevaart naar Medjugorje
  • O. L. Vrouw Ter Nood - Heiloo
  • Lourdes - Oostakker
  • Banneux
  • Scherpenheuvel

  • Ingerichte bedevaarten
  • Stichting Bedevaartweb
  • Stichting Organisatie Limburgse Bedevaarten

  • Retraite, bezinning en roepingen
  • Sint-Jozefsabdij van Clairval
  • bezinningen
  • priesterroepingen
  • priester worden
  • Vorming tot diaken
  • Diaken worden
  • Talitakumi-weekends : voor wie rust zoekt
  • Wachters bij de bron
  • Godsvriendenhuis

  • Bijbel en teksten
  • Bijbelcitaat
  • Evangelie van de dag
  • Katholieke Bijbelstichting
  • Bijbelteksten
  • Nederlands Bijbelgenootschap
  • Surfbijbel
  • Lezen uit de bijbel
  • Bijbelweb

  • Katholieke blogs (1)
  • Wees Gegroet Maria
  • Pelgrimstocht
  • Willibrord
  • Ter overweging
  • Preken
  • Geloof Polls
  • Katholiek weblog
  • Het liturgisch jaar

    Katholieke blogs (2)
  • Het Nederlandse studentenleven
  • Marc Desmettelijke gedachten
  • In alle dingen - mijmeringen van een Jezuïet
  • Katholieke Actie Vlaanderen
  • Getuigenis van geloof en La Salette

  • Gebeden en gebedsgroepen
  • De rozenkrans
  • Marypages
  • Geest van gebed
  • Kabelfoon - rozenkrans
  • Vrienden van Barmhartigheid
  • Blog over de Heilige Rita

  • Cursussen over het Katholiek geloof
  • Waarom Jezus ?
  • Alpha centrum
  • Centrum voor Christelijk Vormingswerk

  • Katholiek nieuws
  • Kerk en wereld
  • Katholiek gezin
  • Kerknet - Kerk in Vlaanderen
  • Katholieke nieuwsbronnen
  • Parochie info
  • Het Katholieke geloof op internet

  • Winkels met aanbod katholieke (religieuze) artikelen
  • Pastoraal Centrum De Bron
  • Katholieke Bijbelstichting
  • Colomba
  • Liturgisch Centrum Castrum (Abdij Keizersberg)
  • Internetboekhandel voor kerken
  • Uitgeverij Muurkranten
  • Loreto Publicaties
  • Uitgeverij Halewijn
  • De Boog

  • Preken
  • Geloof en Leven
  • Blog met preken
  • Preek van de week

  • Katholieke tijdschriften (1)
  • Bezinningsblad
  • Over Hoop
  • Catholica
  • Katholiek Nieuwsblad
  • Montfort
  • Vlaamse Bijbelstichting
  • Katholieke bladen
  • Y-Jesus
  • Kerk en leven
  • Omega - katholiek tijdschrift voor jongeren

    Katholieke tijdschriften (2)
  • Tertio
  • Communio

  • Over het katholieke geloof
  • Isidorusweb
  • Waarom geloven ?
  • Katholiek leven
  • Rooms-Katholieke documenten
  • Het rijke Roomse leven
  • Het katholieke geloof
  • De Roons-Katholieke Kerk

  • Bekende personen en heiligen
  • Pater Pio
  • Hille Kok - Volendam
  • Don Bosco
  • Bradi Barth

  • Maria en Mariaverering
  • Wees gegroet Maria
  • Mariabeelden uit Tienen
  • Mariakapellen in Nederland en Vlaanderen

  • Vatikaan en pausen
  • Het vatikaan
  • Paus Johannes-Paulus II

  • Varia (deel 1)
  • Religieuze beelden in Antwerpen
  • God is liefde
  • Katholiek geloof en de Katholieke Kerk
  • Seminarie Tiltenberg
  • Kerktuinen en kloostertuinen
  • Heiligen in kruissteek
  • Liturgisch bloemschikken
  • Website pastoor Mennen

  • Varia (deel 2)
  • In Christo
  • Confrérie Onze Lieve Vrouw 7 Weeën
  • Claire vanden Abbeele
  • Life without limbs
  • Religieuze muziek
  • Boekjes voor misvieringen

  • Organisaties
  • Poverello
  • Bond zonder Naam


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs