Inhoud blog
  • De droom blijft
  • Aftellen naar 5 juli
  • Het einde van de medische mallemolen
  • negatieve urinetest
  • Voelen we al iets??
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gezinsuitbreiding in 2010???
    Ons verhaal
    Na het lange wachten, hopelijk toch een broertje en/of zusje voor grote broer Jonas
    18-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijna starten met Menopur
    Hoikes,

    Hier ben ik nog een keertje. Sinds zaterdag ben ik begonnen met het spuiten Decapeptyl, elke avond moet ik 1 ampulle spuiten (dit is om mijn eigen cyclus stil te leggen). Woensdag heb ik ook mijn laatste pil genomen, dus nu moet ik dus ongesteld worden. Of ik dit echt ga merken, weet ik niet, want sinds ik met de pil begonnen ben, bloed ik al. Niet echt veel, maar ik moet toch altijd voorzieningen treffen. Maandag mag ik nog eens op controle bij de gyné en dan beginnen we terug Menopur te spuiten. Hopelijk groeien de eikes snel, zodat er snel eentje teruggeplaatst kunnen worden. Het is allemaal spannend, hopelijk loont deze cyclus de moeite.

    En nu, nu ga ik genieten van het weekend.

    18-09-2009 om 14:41 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het onderzoek zit erop

    Hier ben ik nog een keertje.

    De hysteroscopie veel al bij al wel mee. Het was via het dagziekenhuis en vond plaats in het OK, dus het zag er eigenlijk veel erger uit dan het was. Nu leuk vond ik het niet hoor, ik kon het vergelijken met het wegprikken van eikes. Alles zag er ok uit, ze hebben ook nog wel een stukje weefsel uitgenomen om te kijken voor eventuele ontstekingen. Ondertussen ben ik met het spuiten van Decapeptyl begonnen, om zo de normale cyclus stil te leggen, zodat ik op 22/09 met start injecties Menopur kan beginnen.

    13-09-2009 om 18:06 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    08-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goedkeuring ziekenfonds
    Hoikes,

    Gisteren zat de goedkeuring voor de IVF-behandelingen in de bus, m.a.w. de kosten worden betaald door het ziekenfonds. Deze keer heb ik snel de goedkeuring, wat een opluchting. Ondertussen nemen we al bijna 2 weken de pil, 'k moet zeggen de kwaaltjes van vroeger (toen ik ook de pil nam) steken weer de kop op. Puistjes, regelmatig hoofdpijn en buikpijn. Ik hoop na dit stripje dat ik nooit nog de pil moet nemen.

    Vrijdag het onderzoek in het ziekenhuis, ik zie er tegenop, brr.

    08-09-2009 om 14:24 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek aan gyné
    We zijn vandaag naar gyné geweest om de planning van de komende maand op te maken.

    start pil: 27/08 (reeds gebeurd dus) tot en met 16/09
    11/09 om 14u30: controle van de baarmoeder via hysteroscopie onder plaatselijke verdoving
    12/09 start Decapeptyl 0.1 1x/dag 's avonds
    21/09: echografie
    22/09: start injecties Menopur 150 eenheden per dag 's avonds + Decapeptyl 0,1
    28/09: echografie en bloedname

    Na elke echografie en bloedname zal er meegedeeld worden wat er verder moet gebeuren en wanneer de Pregnyl ingespoten mag worden.

    Na de eicelaspiratie: Utrogestan 200mg vaginaal opsteken

    Je ziet het, da's een hele planning hé. En dan zeggen ze, ge moogt er niet mee bezig zijn.




    02-09-2009 om 20:22 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer niks
    Vandaag ongesteld geworden, dus ja, weer niks geworden hé, nu weten we het zeker.

    Vandaag de 1ste pil genomen, pff, da's jaren geleden.

    Op 02/09 heb ik de volgende afspraak bij de gyné, weeral naar Bonheiden. M'n verlof geraakt op!

    27-08-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Negatieve urinetest
    Deze morgen een negatieve test gehad, dus het zal weer niks worden.

    's Avonds op gesprek bij gyné geweest. Papieren voor de IVF moeten we nu in orde brengen. De kans per cyclus is dan zo'n 35%, dus da's wel de moeite natuurlijk. Eerst even de pil nemen voor een maand en dan vliegen we er terug in.
    Hopelijk brengt deze methode ons meer geluk.

    26-08-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wachten wachten wachten
    Nog enkele dagen en het is mijn nod. Nu ik ga er toch vanuit dat het niks zal worden, maar toch, er is altijd enkele % kans natuurlijk.

    Ik voel me redelijk goed, heb nergens last van, dus eigenlijk kan het nog alle kanten op.

    Duimen jullie nog even mee?

    Woensdag ons IVF-gesprek, da's ook weer spannend natuurlijk!

    23-08-2009 om 17:34 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'k heb het moeilijk
    Ondanks de pogingen die ik doe om van alles het positieve te zien, gaat het emotioneel niet goed met me. Ik ben precies nog maar enkel denken aan onze pogingen voor een 2de spruit. Vermits deze ronde ook weer weinig slaagkans heeft, ga ik al van het ergste uit. Ik weet dat als het deze ronde niet lukt, we pas binnen 2 maanden ofzo voor de eerste keer ivf kunnen ondergaan, de klok tikt verder;

    Het is precies of we kunnen niet verder met ons leven. Niks plannen, niks vastleggen. We kunnen enkel maar dromen dat onze droom voor een 2de spruit uitkomt. Natuurlijk genieten we dubbel en dik van onze Jonas, maar is toch een gemis en ja, daar heeft een mens veel voor over. Ik denk dat ik vandaag/vannacht nog enkele traantjes ga laten snik snik

    Hopelijk morgen een betere dag!

    19-08-2009 om 20:16 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eventjes op bezoek bij gyné
    Hoikes,

    Vorige week woensdag ontdekte ik al snel dat ik niet ging toekomen met de Utrogestan-pilletjes die ik nog had liggen. Deze pilletjes maken een dikker baarmoederslijm aan (is beter voor de innesteling). Vandaag dan maar even naar dr Pelckmans gebeld. Ik kon vanaf deze namiddag een voorschrift gaan ophalen. Wat leuk dat ze zo met ons in zit en met alles wil helpen. Ik mocht het briefje even in haar kantoor gaan ophalen. Jonas was er bij. Ik zei zo van "het is hiervoor dat we het doen hé". Toen vroeg ik ineens naar Robin zijn staal van vorige week. De aantallen en beweeglijkheid zijn goed, de goeie vormen nog steeds maar "2%". Ze zei als je aan 100% gyné's zou vragen of het hiermee zou lukken, dat ik vele verschillende antwoorden zou krijgen. Ze zei dat het zeker kan, dat ze dit al veel meegemaakt heeft. Ik geloof haar wel, dus wij moeten er zeker in geloven hé , al gaat dit de ene dag al wat makkelijker dan de andere dag.
    Ik vroeg ook even naar de pil, maar dit zullen we volgende week bekijken. Mocht ik niet zwanger zijn, moet ik eerst bloed laten trekken en dan een maandje de pil nemen om verder te kunnen gaan met IVF. Maar allée, hopelijk is dit allemaal niet meer nodig.

    17-08-2009 om 14:46 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inseminatie

    Vandaag was de grote dag. Om 12u werden wij bij dr Pelckmans verwacht. Onder plaatselijke verdoving heeft zij de 4 minst kwalitatieve follikels verwijderd. Er zitten er nu nog 3 (2 van goeie kwaliteit, eentje die wat minder is omdat hij mogelijk al te groot is). Na de verwijdering vond ineens de inseminatie plaats. Ik had de pijn echter erger verwacht, maar was toch blij dat het achter de rug was. Als de verdoving uitgewerkt was, begon het uiteraard wel meer pijn te doen, maar we hebben het ervoor over hé. Nu 14 dagen wachten en dan weten we meer.

    Duimen aub, dank u wel!

    12-08-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws
    Vandaag op controle bij dr Pelckmans. Zij en dr Bosteels werken samen, dr Bosteels is met verlof. Ze vond het al vreemd dat ik pas vandaag moest terugkomen op controle, gezien het al van donderdag geleden was. Ze zag direct veel reactie, wel 7 follikels tussen de 15mm en 25mm, teveel dus. Er waren 2 mogelijkheden, gewoon stoppen en deze cyclus niks meer forceren (geen inseminatie/geen betrekkingen) ofwel enkele follikels wegprikken. Gezien ze in Bonheiden pas binnenkort met IVF beginnen, had ze dit materiaal nog niet om weg te prikken, maar ze wou het wel proberen te regelen. Ik opteerde voor de 2de mogelijkheid want anders was alles voor niks geweest de afgelopen weken! Ik moest bloed laten nemen, want daarin kunnen ze zien of je dichtbij een eisprong staat of er nog tijd was om alles te regelen.
    Om 13u45 mocht ik bellen. Alles gaat door zoals gepland, woensdag worden 4 follikels weggenomen zodat er nog 3 overschieten, dan volgt woensdag de inseminatie. Nu moet ik wel vannacht om 2u mijn spuit Pregnyl zetten, dus dat wordt wekker zetten in het midden van de nacht! Dus ik zal maar op tijd gaan slapen hé, ik zal al maar wat slaap inhalen op voorhand.

    Ik heb ineens de afspraak voor IVF geregeld,  woensdag 26 augustus om 17u30, dus voor het geval dat ... kan alles snel verder gaan. Enkel voor het wegprikken en invriezen zal ik dan naar Gasthuisberg moeten gaan, maar de rest kan in Bonheiden gebeuren, gelukkig maar

    10-08-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer op controle geweest, 4de keer deze cyclus
    Hier zijn we weer. Met goed en minder goed nieuws. De follikels waren gegroeid, het is te zeggen er waren er 2 van ong 17mm en dan nog enkele van ong 12mm. Deze mogen nu niet meer verder groeien of de inseminatie mag niet doorgaan. Dus nu duimen dat enkel de 2 grootste nog wat verder groeien. Maandag dan terug op controle, weeral! Ondertussen nog 4 dagen telkens 1 ampulle spuiten.

    06-08-2009 om 16:01 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op controle, weeral
    Hoikes,

    Vandaag op controle geweest bij gyné. Er waren 2 follikels van ongeveer 14mm te zien. Donderdag moet ik terug op controle. Pff, ik woon daar bijna

    04-08-2009 om 15:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Controle
    Net terug van controle. Ik heb bijna niet meer gereageerd op de menopur, dus de dosis is weer verhoogd. Dinsdag moet ik terug op controle. Robin vroeg nog eens naar zijn resultaten van de vorige keer en deze waren weer niet goed. Als het deze cyclus niet lukt, zal het IVF worden. Pff, dit had ik een jaar geleden niet verwacht. Ik zou zo kunnen beginnen wenen, maar dit lost niks op natuurlijk.

    31-07-2009 om 09:59 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    29-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Controle dag 10
    Hoikes,

    Vandaag op controle geweest. Er is zit langs elke kant een follikel, beiden ongeveer 10mm groot. Vandaag en morgen nog spuiten en dan vrijdagmorgen terug op controle. Ik vermoed dat de IUI dan maandag zal plaatsvinden (hopelijk).

    Meer nieuws vrijdag!

    29-07-2009 om 17:37 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cyclusdag 4
    Hoikes,

    Het 2de spuitje is gezet. Gelukkig krijg ik assisentie

    23-07-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cyclusdag 3
    Hoikes,

    Het 1ste spuitje is door mezelf gezet vandaag.

    Nog ??? te gaan!

    22-07-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cyclusdag 1 (van ronde ????)
    Hallo,

    Vandaag is het nog maar eens de start van een nieuwe ronde (mag het dit keer de laatste zijn?). Overmorgen beginnen we met spuiten tem dag 9, telkens 1 ampulle (deze keer ga ik het allemaal zelf doen). Volgende week woensdag, dus op 29/07 mogen we om 7u45 op controle.

    Spannend, de trein is weer vertrokken!!

    20-07-2009 om 19:56 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Feest voor toekomstige broer

    (Toekomstige) Grote broer is vandaag 3 jaar geworden. Wat wordt hij groot. Hij begint meer en meer naar een broer of zus te vragen. Wel erg natuurlijk, precies of we willen er geen voor hem kopen
    Als ik 'm dan zeg dat deze niet enkel lief, maar soms ook huilerig ofzo kunnen zijn, wil hij dit er precies wel bijnemen. Ik ben eens curieus of dit ook zo gaat blijven.

    05-07-2009 om 00:00 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog steeds geen nieuw voorschift
    Nog steeds geen nieuw voorschrift voor de hormonen in de bus. 14 dagen terug lagen deze klaar bij de gyné ter ondertekening en nu 14 dagen later heb ik ze dus nog steeds niet. Die medische mallemolen maakt me moedeloos, altijd maar wachten wacthen wachten ...

    27-06-2009 om 22:49 geschreven door antwcatje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)



    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • 9 maand
  • Zappybaby
  • De Verdwaalde Ooieveer

  • Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 25/10-31/10 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 13/10-19/10 2008


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs