Ons verhaal Na het lange wachten, hopelijk toch een broertje en/of zusje voor grote broer Jonas
12-08-2009
Inseminatie
Vandaag was de grote dag. Om 12u werden wij bij dr Pelckmans verwacht. Onder plaatselijke verdoving heeft zij de 4 minst kwalitatieve follikels verwijderd. Er zitten er nu nog 3 (2 van goeie kwaliteit, eentje die wat minder is omdat hij mogelijk al te groot is). Na de verwijdering vond ineens de inseminatie plaats. Ik had de pijn echter erger verwacht, maar was toch blij dat het achter de rug was. Als de verdoving uitgewerkt was, begon het uiteraard wel meer pijn te doen, maar we hebben het ervoor over hé. Nu 14 dagen wachten en dan weten we meer.
Vandaag op controle bij dr Pelckmans. Zij en dr Bosteels werken samen, dr Bosteels is met verlof. Ze vond het al vreemd dat ik pas vandaag moest terugkomen op controle, gezien het al van donderdag geleden was. Ze zag direct veel reactie, wel 7 follikels tussen de 15mm en 25mm, teveel dus. Er waren 2 mogelijkheden, gewoon stoppen en deze cyclus niks meer forceren (geen inseminatie/geen betrekkingen) ofwel enkele follikels wegprikken. Gezien ze in Bonheiden pas binnenkort met IVF beginnen, had ze dit materiaal nog niet om weg te prikken, maar ze wou het wel proberen te regelen. Ik opteerde voor de 2de mogelijkheid want anders was alles voor niks geweest de afgelopen weken! Ik moest bloed laten nemen, want daarin kunnen ze zien of je dichtbij een eisprong staat of er nog tijd was om alles te regelen. Om 13u45 mocht ik bellen. Alles gaat door zoals gepland, woensdag worden 4 follikels weggenomen zodat er nog 3 overschieten, dan volgt woensdag de inseminatie. Nu moet ik wel vannacht om 2u mijn spuit Pregnyl zetten, dus dat wordt wekker zetten in het midden van de nacht! Dus ik zal maar op tijd gaan slapen hé, ik zal al maar wat slaap inhalen op voorhand.
Ik heb ineens de afspraak voor IVF geregeld, woensdag 26 augustus om 17u30, dus voor het geval dat ... kan alles snel verder gaan. Enkel voor het wegprikken en invriezen zal ik dan naar Gasthuisberg moeten gaan, maar de rest kan in Bonheiden gebeuren, gelukkig maar