Inhoud blog
  • 22, 23 & 24 augustus
  • 21 augustus 2010
  • 20 augustus 2010
  • 19 augustus 2010
  • 18 augustus 2010
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Van Kaapstad tot Nairobi

    27-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27 juli 2010

    Day 23 –dinsdag 27 juli 2010                                                    Zimbabwe -Victoria Falls

    ’s Morgens na het ontbijt blijven we een beetje in ’t hotel rondhangen. Het is een mooi gebouw dat pas in de jaren ’90 door President Mugabe geopend werd. Het heeft alles van sauna’s tot een golfterrein. Om 12u trekken we met de shuttle naar het stadje waar we in het koloniale hotel afgesproken hebben met de Nederlanders en Kasha. We trekken naar de plaatselijke markt en lijken wel een aantrekkingspool voor alle mogelijke scharrelaars die ons hun “handwerk” aanbieden en de oude triljoen en biljoen Zimbabwe dollars biljetten. Ze willen niet wijken, wat je ook zegt. Ik onderhandel samen met Kasha en koop een mooi stenen zeepbakje voor in de hal en later, in een overdekte hal met niets anders dan vrouwen die ons aanklampen met textielwaren, koop ik 3 handgeschilderde doeken voor onze meisjes. Hopelijk vinden zij ze mooi. Ik heb er voor mij ook al eentje gekocht in Kaapstad in een Masaï-winkeltje.

    Om 16u trekken we terug naar het Vic.Falls Hotel om op Internet te gaan en de blog te plaatsen, maar mijn stick werkt niet goed en het duurt meer dan een uur om de foto’s alleen te plaatsen. De tekst zal ik dus later er nog moeten bijzetten. Kasha vertrekt voor haar bungee jump en we nemen ook afscheid van Jeroen en Viviane. We mogen hun aanpassingstekker bijhouden. We beloven contact te houden en zij zullen eens afkomen vanuit Rotterdam.

    Rachel is al om 16u naar het hotel teruggegaan en een beetje verweesd en ook wat bedroefd staat we aan de bushalte te wachten op onze schuttle, als we weer lastig gevallen worden door wel 5 leurders die ons van alles willen verlappen. Je mag er echt niet naar luisteren of je wordt gek van hun gezaag.

    Terug in het hotel in de golfclub verkleed als indianen en maken ze veel kabaal en ook ’s nacht houden ze ons uit onze slaap of zijn het zenuwen, want morgen beginnen we aan het tweede stuk van onze reis met een totaal nieuw gezelschap.

     

    Meals: breakfast

    Accommodation: Two per Room: Elephant Hills Resort www.africansunhotels.com

    Facilities: En-suite, bar, swimming pool.











    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs