Ik ben Isabel, en gebruik soms ook wel de schuilnaam isaatje70.
Ik ben een vrouw en woon in Lokeren (België) en mijn beroep is ambtenaar.
Ik ben geboren op 09/07/1970 en ben nu dus 55 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: lezen, schrijven, ....
welkom op mijn blogje. Ik vertel graag over allerlei zaken die mij bezighouden!
In het Britse Dunfermline heeft een dierenarts dertien (!) golfballen uit de maag van een hond gehaald. Baasje Chris Morrison ging op consultatie nadat hij een rammelend geluid had gehoord in de buik van zijn zwarte labrador Oscar, waarmee hij geregeld wandelt langs een golfbaan. Een van de ballen zat al zo lang in het dier dat hij zwart geworden was, en al gedeeltelijk vergaan. "Oscar brengt geregeld een golfbal mee naar huis, maar ik had er geen idee van dat hij ze ook opat," zegt Morrison in de Daily Telegraph. Volgens dierenarts Bob Hesketh leek de operatie wel een goocheltruc. "Ik maakte de buik van de hond open, en dacht twee of drie golfballen te voelen. Ze bleven echter maar komen tot we een zak vol hadden." Oscar gaat voortaan wandelen met een muilkorf rond zijn snuit.
In het Amerikaanse plaatsje Joplin is een dief op een wel erg eigenaardige manier door de mand gevallen. De man werd verhoord door de politie omdat hij verdacht werd van het stelen van een ring. Tijdens het verhoor hoestte hij het object plotseling op. Het gaat om een twee karaats diamanten ring met een geschatte waarde van 14.000 euro, die uit een auto werd gestolen. Een juwelier herkende het gestolen object toen de dief het aan hem probeerde te verkopen. Toen de agenten arriveerden slikte de man de ring in, zo meldt de krant The Joplin Globe.
En ook nog in Amerika is een ring ter waarde van 70.000 dollar weer terug bij de eigenaresse nadat zij het juweel in de wc had laten vallen en had doorgespoeld. Zij liet de ring per ongeluk vallen in de wc van een restaurant waar zij op 14 januari dineerde. De gemeente moest zelfs rioleringen in de straat open breken zodat ze de ring omhoog konden spuiten. Dat ging zonder succes, totdat een loodgieter de 7-karaat diamanten ring met behulp van een micro-cameraatje eruit kon trekken. "Het was alsof ik op zoek was naar een schat diep in de zee", aldus de loodgieter. Uiteindelijk kostte de hele operatie 6.200 dollar (4.750 euro). Deze werd door de vrouw zelf betaald. Daarnaast gaf ze de loodgieter een fooi van 400 dollar en een bediende van het restaurant gaf ze 200 dollar, omdat hij door haar klunzigheid moest overwerken.
Een Nieuw-Zeelandse touroperator zit in nauwe schoentjes nu de directie moest toegeven dat de Maori's die hun traditionele dansen uitvoeren voor de toeristen, eigenlijk ingehuurde Europeanen zijn. De kenmerkende tattoo's van de Maori's, de autochtone inwoners van Nieuw-Zeeland, werden gewoon op de lichamen van de buitenlanders, onder meer Fransen en Israëli's, geverfd. De krijgsdansen die de "Maori's" uitoefenen, moeten toeristen van passerende cruiseschepen aan land lokken. De directie van touroperator Discovery Heritage Center zit evenwel geen graten in de nep Maori's. "De echte zijn te lui om uit hun bed te komen," klonk het misprijzend in de krant Herald on Sunday. "Ze komen nooit opdagen en zijn te loom om zichzelf te promoten."
De populaire acteur Johnny Depp is omgekomen in een auto-ongeval in Frankrijk. Althans, dat bericht stuurden enkele (flauwe) grappenmakers afgelopen weekend de wereld in, aan de hand van een nagemaakte CNN-pagina. Bij het artikel stond zelfs een foto van een verhakkeld voertuig. Hoewel de acteur, die onlangs nog werd uitgeroepen tot Sexiest Man Alive, nog springlevend is, werd het bericht onder meer via Twitter volop verspreid. De website GossipCop.com maakte een einde aan de geruchten door te stellen dat Depp "in goede gezondheid" verkeert. Vorig jaar werd ook George Clooney al onterecht dood verklaard op internet.
De Brit Jeff Buck moet flink zijn wenkbrauwen hebben gefronst toen hij twee bekeuringen voor overdreven snelheid in de bus kreeg. De man bleek immers twee keer geflitst te zijn vlak voor zijn huis in het Engelse Nottingham. Merkwaardig, omdat de auto op het moment van de feiten geparkeerd stond. "Ik begrijp niet hoe een politiecamera het verschil niet kan zien tussen een geparkeerde auto en een die echt rijdt," aldus een verbouwereerde Buck. Hij belde het lokale politiekantoor, en toen dat de foto's van de flitspaal erbij haalde, moesten ze toegeven dat er "een vergissing gebeurd was". De plaatselijke politiechef heeft zich al verontschuldigd voor het ongemak.
Het nijlpaard dat dankzij een overstroming in Montenegro negen dagen lang de wijde wereld mocht verkennen, is spontaan naar zijn hok in de zoo teruggekeerd. Nikica, het twee ton wegende gevaarte, verkende zonder ongelukken een groot deel van de stad. Dat is uitzonderlijk, want in het wild zijn nijlpaarden zeer gevaarlijke dieren. Dragan Pejovic, de baas van de zoo, is heel blij en heeft zich naar eigen zeggen nooit zorgen gemaakt. Hij bleef geloven in een goede afloop. "Hij werd continu in de gaten gehouden en was zelfs al enkele keren stiekem komen eten," aldus een dolgelukkige Pejovic.
In de Amerikaanse staat Illinois heeft een misdadiger op een wel erg stuntelige manier een ontsnappingspoging gedaan. De 19-jarige Travis Copeland werd in Lake County naar het gerechtsgebouw gevoerd. Daar veronderstelde hij gemakkelijk te kunnen ontsnappen. De jongeman dacht dat te doen door los door een raam op de tweede verdieping van het gebouw te springen. Op zich al niet zo'n snugger idee, maar het hele verhaal kreeg nog een zieliger wending toen bleek dat het venster gemaakt was van kogelwerend glas, en dat Copeland dus met zijn gezicht tegen een glazen muur aanknalde. Op beelden van een bewakingscamera is te zien hoe de man door de gang rent, tegen het glas knalt, even rondstrompelt en nadien rustig wordt gearresteerd.
De Chinezen dromen van een fantasiepark in chocolade. Ze willen daarvoor graag in zee met Europese topchocolatiers zoals o.a. Dominique Persoone. Volgens de China Daily zou voor volgend jaar in Peking een groots themapark rond chocolade uit de grond rijzen. Prestigieuze chocolatiers uit België en Zwitserland zouden aan het project meewerken. De Brugse chocolatier Dominique Persoone wil liever geen namen noemen, maar hij heeft het over "wereldbekende multinationals uit de voedingssector", die zo'n themapark wel zien zitten als uithangbord voor hun merk. Hij werd intussen door drie verschillende bedrijven uit China benaderd. Ook India, Japan en de Verenigde Arabische Emiraten zonden hun multinationals uit.
Een levensgrote paspop die uitgedost was als saunabezoeker, heeft in Amsterdam voor opschudding gezorgd. Voorbijgangers meenden aan de overkant van een gracht een naakte man op te merken en belden in paniek de politie. "Ze dachten dat iemand een einde aan zijn leven wilde maken door in zijn blootje de vrieskou te trotseren," vertelde een woordvoerder van de politie. Het bleek echter om een kunstwerk te gaan, dat neergezet was vlak naast een koelinstallatie. De pop droeg slechts een handdoekje over het hoofd en om zijn middel. De politie heeft de pop inmiddels weggehaald en bij de verloren voorwerpen ondergebracht. Wie er achter de ludieke actie zit, is voorlopig onbekend.